 |
|
|
Teraz jest N, 28 cze 2026, 04:54
|
| Przygody Reksia Forum Chat |
|
kretonpodziemny « Pt, 26 cze 2026, 21:34 » Na szczescie to nie bedzie prawdziwy koniec.
|
|
Sonilink « Pt, 26 cze 2026, 19:17 » Hejka, tak dziwnie sie patrzy na ten koniec forum
|
|
Przybysz « Pt, 26 cze 2026, 07:43 » Obawiam sie moi drodzy, ze to moze byc koniec naszych przygód
|
|
Z. Art « Cz, 25 cze 2026, 21:04 » Wesolych swiat za pól roku
|
|
Szynkacz « Cz, 25 cze 2026, 19:00 » "Najnowszy uzytkownik: Sandal of The Darkest Night" No prosze...
|
|
Szynkacz « Śr, 24 cze 2026, 16:26 » myslalem, ze to serduszko ty dopisales. XDDD
|
|
kretonpodziemny « Śr, 24 cze 2026, 09:06 » Wszystkiego najlepszego: Kari Mata Hari <3
|
|
Autor8 « Pn, 22 cze 2026, 20:45 » Czesc szynkacz, czesc panadministator, czesc kretonpodziemny
|
|
kretonpodziemny « Pn, 22 cze 2026, 17:20 » Dziekujemy za przypomnienie. Wyslemy apele do wszystkich.
|
|
PanAdministrator « Pn, 22 cze 2026, 12:14 » Drodzy uzytkownicy forum - uprzejmie przypominam o zblizajacym sie terminie zamkniecia forum. Z uwagi na prywatnosc wasze wiaodmosci prywatne nie beda znajdowaly sie w kopii bazy danych, wiec jezeli chcecie cokolwiek z nich zachowac, musicie zajac sie tym samodzielnie. Dziekuje za zrozumienie i zycze milego dnia!
|
|
Szynkacz « N, 21 cze 2026, 22:28 » O, ze mna sie nie przywita...
|
|
Autor8 « N, 21 cze 2026, 20:15 » Czesc Ż. Art!!
|
|
Z. Art « N, 21 cze 2026, 14:03 » Czesc Szynkacz
|
|
Z. Art « So, 20 cze 2026, 20:45 » Czesc Bambosz
|
|
Z. Art « So, 20 cze 2026, 20:45 » Wszystkiego najlepszego: Garmon (26)
|
|
kretonpodziemny « So, 20 cze 2026, 12:05 » Wszystkiego najlepszego: Garmon (26)
|
|
kretonpodziemny « So, 20 cze 2026, 12:05 » Wszystkiego najlepszego: Nika (X+1 dzien)
|
|
Szynkacz « Cz, 18 cze 2026, 01:09 » Ze mna sie nigdy nie chciales spotkac...
|
|
kretonpodziemny « Śr, 17 cze 2026, 08:42 » Radosnie. Musze kiedys tez pojechac na rexmeet do Krakowa.
|
|
|
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide
• Updates every 15 Seconds
|
|
 |
|