Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Projekt: Fanowska Gra z Reksiem 
Autor Wiadomość
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Coś wam to nie idzie, nie sądzicie? xD Mówiłem, że wam się nie uda, ble ble ble eble eleeblelbelbebleeb

DO RZECZY
Ogarnijcie trochę ten projekt, podzielcie między siebie obowiązki. Potrzeba: grafików, muzyków, programistów i projektantów.
Grafika: trza porobić różne skriny, ewentualnie coś domalować lub zrobić całkowicie nową szatę graficzną.
Muzyka: trzeba przygotować jakieśtam utworki, co by se grały w tle.
Projektowanie: potrzeba kilku gościów, co napiszą scenariusz i opiszą poszczególne plansze, co by je mogli graficy zgrafikować, a programiści zaprogramować.
Programowanie: trza kilku programerów, co by to zrobili z tego wszystkiego grę działająca w dodatku.
A, i jeszcze testerzy, ale nie ma na razie co o tym myśleć.
BTW. Co do tych programistów... Cóż, trochę ich tu brakuje. Według mnie najprościej będzie stworzyć wersję przeglądarkową gry, że każda strona to lokacja (ewentualnie lokacja w danym czasie) no i w ogóle. No cóż, pomyślcie, odpowiedzcie.

~sceptyk Dawid

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pn, 3 sie 2015, 20:21
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
I projekt stoi...
Dalej czekam, aż ktoś mi podsunie jakiś pomysł na rozpoczęcie.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pt, 7 sie 2015, 19:32
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Mogę dorzucić kilka rzeczy do scenariusza i mogę pomóc z oprawą graficzną.
Co do fabuły, najchętniej zrobiłbym mix slasherów i gore, ale chyba nie przejdzie :/ W każdym razie mam na swoim koncie ponad 250 obejrzanych horrorów, także jeśli chodzi o creepymotywy i inne takie - to tylko i wyłącznie do mnie :mrgreen:
Tylko czego doczepiliście się tych wampirów? Przecież z wyjątkiem Miasteczka Salem (na podstawie Kinga zresztą), każdy film w którym są wampiry jest gniotem i nadaje się tylko do obejrzenia przez napalone uczennice gimnazjum XD

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 7 sie 2015, 21:35
Zgłoś post
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Spokojnie, Doktor. Wiadomo, że nie zrobimy wszystkiego w miesiąc i nie będziemy ciągle pracować...
A ty, Dawid zamiast mówić co mamy robić sam mógłbyś pomóc.
Niekoniecznie fabuła gry musi się opierać na ''Draculi'', dobrze by było gdybyśmy sparodiowali masę horrorów.
Proponuję, aby gra była straszna i śmieszna np.:

-Zagrajmy w grę... - porywacz [mroczna muzyka]
-Grałem już dzisiaj w scrabble! - Kretes

Mnie tam pomysł z gore się podoba, a nie nic.


So, 8 sie 2015, 09:30
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Api napisał(a):
Nosferatu czy Wywiadu z Wampirem jak widać pan specjalista od horrorów nie oglądał. :P Meyepiry to żadne wampiry, tylko żałosne podróby. Dobry wąpierz nie jest zły, tu akurat będę do końca bronić honoru krwiopijców.

Oglądał, oglądał :mrgreen:. Przyznaję oczywiście rację, to również filmy warte uwagi. Po prostu nie spodziewałem się, że ktoś z forum może kojarzyć tytuły z lat totalnie zamierzchłych xd

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 8 sie 2015, 10:15
Zgłoś post
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Jak tak bardzo nie chcecie mnie w tym projekcie, to spokojnie, mogę nie brać w nim udziału :wink: Tylko napiszcie.
***
Ta gra musi być o wampirach, żebyś mógł wsadzić to nawiązanie, Czarny, czy jakieś zamki wystarczą? :lol:
***
Czarnoksieznik napisał(a):
I projekt stoi...
Dalej czekam, aż ktoś mi podsunie jakiś pomysł na rozpoczęcie.

Rozpoczęcie? Nie wiem za bardzo, co wybraliście na główny temat gry, no ale zacznijmy od tego, które miejsce obierzecie za koniec poprzednich przygód - koniec Starej Serii czy "koniec" Nowej. Jeśli Stara - przygoda może zacząć się klasycznie, jakiś popularny motyw z waszych opowiadań, np. testowanie jakiegoś wynalazku (którego plany otrzymał Kogut od kogoś tajemniczego, kto okaże się być Czarnym czarnym charakterem), oglądanie wiadomości, w których cośtam cośtam, list jakiś albo atak na Podwórko, porwanie kogoś i podążanie reszty naszych zwierzątek za ich tropem. Wciąż nie ogarniam, czy jak przyjdzie co do czego, to czy nie będą nas gnębić o licencję, ale co tam.
***
Aaa, no i pomysł z Albumem bardzo fajny, zawsze to lubiłem :D Tu pojawia się kolejny problem: kto podłoży głos? Reksio jest w sumie łatwy do nagrania, bo to tylko hau hauaha auahauah i mozemy to w sumie skopiować z poprzednich części, no ale Narrator, Kretes, inni bohaterowie, których znamy z PR... Oczywiście nowi bohaterowie mogą być podkładani, jak chcemy w sumie, bo to nowi bohaterowie.
***
Kilka rad odnośnie tego wszystkiego: wg mnie tematy popularne dzisiaj, takie jak orientacja w PR były... No nie było ich zbytnio, PR to dość konserwatywna czy jak to się mówi seria i tak powinno w sumie zostać.
***
Widziałem gdzieś kiedyś taki temat, że każda premiera Przygód wiązała się z inną premierą o podobnej tematyce czy cuś. Może temat gry podłapmy z jakichś przyszłych premier filmowych?
***
Smaczki, easter eggi, ale dużo, dużooo. Proponuję, żeby każdy dodał coś od siebie. Czyli np. ktośtam z kimś robi scenariusz, dodają swoje (i wypisują, by nie powtarzać) i scenariusz robi kółeczko po userach zamieszanych w projekt.
***
Muzyka? W tym roku będę miał chyba jakieś podstawy kompozycji (ostatni rok zasad muzyki, pracujemy na komputerach). Więc może coś wykombinuję. Jak będzie fajne, to podeślę. Tylko nie wiem, w jakim to ma być klimacie. A, co do tego podziału, to myślę, iż:
• Grafika: tutaj polecam Mątka, siebie, Api, Nikę... Nie wiem, dalej. A, Czarny, nasz mistrz Painta :wink: (bez obrazy, dobrze Ci to wychodzi)
• Muzyka: trudniejszy wybór... Nika, Kacper, Kretes może, Autor może, może ja
• Projektowanie: tutaj myślałem o Czarnym głównie, bo on się w tej materii najbardziej udzielał. Art w sumie też mógłby
Programowanie: tu to zależy, co wypali. Jak udałaby się gra podobna do bardziej skomplikowanej wersji Gry z R-pedii, to proponuję siebie, Api (chyba to ogarnia), ogólnie każdego, kto to ogarnia. Możliwe, że stworzy się szablon planszy, a następnie zgarnie się do tego, kogo popadnie. Jak jakiś język, Java dla przykładu, to zostają Api, Adam, może ktoś ze starych userów się zgłosi.
Testerzy: wszyscy :lol:
***
Dobra, chyba tyle.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 18 sie 2015, 07:51
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Dawid6 napisał(a):
Jak tak bardzo nie chcecie mnie w tym projekcie, to spokojnie, mogę nie brać w nim udziału :wink: Tylko napiszcie.

A kto powiedział, że cię nie chcemy? Każde ręce, łapy, skrzydła, macki i inne odnóża do pracy się przydadzą.

Dawid6 napisał(a):
Ta gra musi być o wampirach, żebyś mógł wsadzić to nawiązanie, Czarny, czy jakieś zamki wystarczą? :lol:

Technicznie rzecz biorąc to jak się chce, to wszędzie można wcisnąć nawiązanie. W RiU, opowiadającym o podróżach w kosmosie, twórcy zamieścili nawiązania do "Romea i Julii" i "Zemsty". Ale skoro już ustaliliśmy, jak ma być, to tego nie zmieniajmy.

Dawid6 napisał(a):
Rozpoczęcie? Nie wiem za bardzo, co wybraliście na główny temat gry, no ale zacznijmy od tego, które miejsce obierzecie za koniec poprzednich przygód - koniec Starej Serii czy "koniec" Nowej. Jeśli Stara - przygoda może zacząć się klasycznie, jakiś popularny motyw z waszych opowiadań, np. testowanie jakiegoś wynalazku (którego plany otrzymał Kogut od kogoś tajemniczego, kto okaże się być Czarnym czarnym charakterem), oglądanie wiadomości, w których cośtam cośtam, list jakiś albo atak na Podwórko, porwanie kogoś i podążanie reszty naszych zwierzątek za ich tropem. Wciąż nie ogarniam, czy jak przyjdzie co do czego, to czy nie będą nas gnębić o licencję, ale co tam.

Gdzie tam. To jest dobre, ale w opowiadaniach. W grach... takie trochę... mało ambitne... może spróbujemy zacząć podobnie do RiMS?

Dawid6 napisał(a):
Aaa, no i pomysł z Albumem bardzo fajny, zawsze to lubiłem :D Tu pojawia się kolejny problem: kto podłoży głos? Reksio jest w sumie łatwy do nagrania, bo to tylko hau hauaha auahauah i mozemy to w sumie skopiować z poprzednich części, no ale Narrator, Kretes, inni bohaterowie, których znamy z PR... Oczywiście nowi bohaterowie mogą być podkładani, jak chcemy w sumie, bo to nowi bohaterowie.

Ty tak serio? Nie, głosów nie podkładamy. Jakoś sobie poradzimy z napisami. Chyba, że naprawdę bardzo chcecie, ale mnie do tego nie mieszajcie.

Dawid6 napisał(a):
Kilka rad odnośnie tego wszystkiego: wg mnie tematy popularne dzisiaj, takie jak orientacja w PR były... No nie było ich zbytnio, PR to dość konserwatywna czy jak to się mówi seria i tak powinno w sumie zostać.

Owszem. Bo w czasach, gdy seria była tworzona, nie były to takie "popularne" tematy. Jeśli chcecie, mogę nic takiego nie umieszczać w scenariuszu, ale niech to powie więcej osób.

Dawid6 napisał(a):
Widziałem gdzieś kiedyś taki temat, że każda premiera Przygód wiązała się z inną premierą o podobnej tematyce czy cuś. Może temat gry podłapmy z jakichś przyszłych premier filmowych?

I tak będzie pełno nawiązań. Po prostu coś podrzućcie.

Dawid6 napisał(a):
Smaczki, easter eggi, ale dużo, dużooo. Proponuję, żeby każdy dodał coś od siebie. Czyli np. ktośtam z kimś robi scenariusz, dodają swoje (i wypisują, by nie powtarzać) i scenariusz robi kółeczko po userach zamieszanych w projekt.

Była o tym mowa od samego początku...

Dawid6 napisał(a):
Muzyka? W tym roku będę miał chyba jakieś podstawy kompozycji (ostatni rok zasad muzyki, pracujemy na komputerach). Więc może coś wykombinuję. Jak będzie fajne, to podeślę. Tylko nie wiem, w jakim to ma być klimacie.

A nie lepiej skopiować coś z serii? Jak chcesz - proszę bardzo, jestem za. Ale jeżeli masz się namęczyć i wyjdzie ci... ekhem... wydalony odpad procesu trawiennego (nie, żebym nie wierzył w twój talent, ale chyba nigdy nie próbowałeś nic komponować, więc może być różnie), to lepiej po prostu nic nie robić.
Co do klimatu - spokojnie, nie wszystko na raz. Najpierw scenariusz.

Dawid6 napisał(a):
A, co do tego podziału, to myślę, iż:
• Grafika: tutaj polecam Mątka, siebie,

Skromność... nie, nic.

Dawid6 napisał(a):
Api, Nikę...

Jeśli się zgodzi...

Dawid6 napisał(a):
Nie wiem, dalej. A, Czarny, nasz mistrz Painta :wink: (bez obrazy, dobrze Ci to wychodzi)

Tyś widział porządny obrazek w Paincie.
Nie, jeśli to ma być ładne, to do grafiki mnie nie mieszajcie, dajcie się skupić na scenariuszu.

Dawid6" napisał(a):
• Muzyka: trudniejszy wybór... Nika,

Jeśli się zgodzi.

Dawid6 napisał(a):
Kacper,

Nie dam głowy, ale... czy Kacper coś kiedyś komponował? Jeśli tak, to sorki, wybaczcie mi moją krótką pamięć...

Dawid6 napisał(a):
Kretes może, Autor może,

Kretes nie może, Autor nie może. Śpiewać to może i ładnie śpiewają, ale ani jeden, ani drugi nigdy nic nie skomponował.

Dawid6 napisał(a):
może ja

Tu właściwie mógłbym cię odesłać kilka linijek wyżej. Proszę bardzo, jeśli czujesz się na siłach, to spróbuj. Ale jeśli nie uważasz, że ci to wyjdzie, to odpuść, poradzimy sobie. Jakoś.

Dawid6 napisał(a):
• Projektowanie: tutaj myślałem o Czarnym głównie, bo on się w tej materii najbardziej udzielał.

Och, stop it you...

Dawid6 napisał(a):
Art w sumie też mógłby

Powiedzmy, że po tej szopce z III Oddziałem GR nie do końca mam do Arta zaufanie... proponowałbym raczej Api. Znaczy nie, nic.

Dawid6 napisał(a):
Programowanie: tu to zależy, co wypali. Jak udałaby się gra podobna do bardziej skomplikowanej wersji Gry z R-pedii, to proponuję siebie, Api (chyba to ogarnia), ogólnie każdego, kto to ogarnia. Możliwe, że stworzy się szablon planszy, a następnie zgarnie się do tego, kogo popadnie. Jak jakiś język, Java dla przykładu, to zostają Api, Adam, może ktoś ze starych userów się zgłosi.

Adam chyba już mówił, że nie zamierza brać w tym udziału. Starzy userzy? Wierzysz w cuda? Api... nie wiem, czy się zgodzi. Zresztą, programowanie to nie moja działka. Róbta co chceta.

Dawid6 napisał(a):
Testerzy: wszyscy :lol:
***
Dobra, chyba tyle.


Najlepiej byłoby wziąć kilka osób nie biorących udziału w projekcie. Ale o tym się pomyśli potem.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Wt, 18 sie 2015, 12:02
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Cytuj:
Ty tak serio? Nie, głosów nie podkładamy. Jakoś sobie poradzimy z napisami. Chyba, że naprawdę bardzo chcecie, ale mnie do tego nie mieszajcie.

Zawsze można modyfikować dźwięki, żeby brzmiały dość podobnie do bohaterów. Gdzieś tam czytałem, że to bardzo proste i nawet amator sobie z tym poradzi.


So, 5 wrz 2015, 11:31
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Dobra. Skoro tak mówisz, Mątku, to jeżeli jesteście sobie w stanie z tym poradzić, to okej.
Jeśli chodzi o scenariusz... kurde, dajcie mi kogoś innego, niż Arta do pomocy, bo szlag mnie trafi z tym jełopoleniem... od dwóch tygodni czekam, aż łaskawie podrzuci mi choć drobny pomysł...

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 5 wrz 2015, 11:39
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Myślę, że RPG to jednak nie jest zbyt reksiowe środowisko. P'n'c <3

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 9 lut 2016, 20:56
Zgłoś post
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Dlaczego wszyscy uparliście się, że to musi być od razu mega-projekt, formatu gry wysoko-budżetowej?
Nie od razu Rzym zbudowano. Na początku warto zrobić cokolwiek: małe RPG w RPG Makerze, jakaś mini-gra z wplecioną fabułą, lub nawet reksiowa karcianka. Wszystkie te rzeczy byłyby fajne i dostarczyłyby nam zabawy :) .
Serio, polecam na początek zabrać się za cokolwiek, aby zobaczyć, czy w ogóle jesteśmy w stanie zrobić coś większego.

_________________
Obrazek


Pt, 12 lut 2016, 16:20
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Jestem strrrrasznie zainteresowany projektem! Chętnie pomogę przy pisaniu scenariusza i projektach grafik, ewentualnie interpretacji grafik narysowanych na papierze na komputerowe. Ogólnie to uważam, że gra powinna być Point'n'clickiem przypominającym poprzednie Reksie. Sądzę, że akcja w konkretnym przedziale czasowym, tak jak w średniowieczu by nie wypaliła, gdyż RiWC wyczerpało temat ;)
Wampiry za to wydają mi się całkiem oklepanym tematem w dzisiejszej popkulturze, a horror? Hmm... wiem!

Mój pomysł skupia się na wszystkich tych czynnikach, konkretnie mam tu na myśli...

Alternatywne rzeczywistości!
Dzięki temu środowisku moglibyśmy zrobić epizod ze światem grozy, jak i światem, w którym wciąż panuje średniowiecze i wieloma innymi!

Tak jeszcze na boku proponuję grupową konwersację na GG albo skype, ostatecznie facebook, żeby omówić projekt i przystąpić do realizacji :) Jej od dłuższego czasu chce mi się działać!

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Wt, 16 lut 2016, 17:49
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Doktor, dooobra wizja :) Że tak zapytam, kto jest na czele projektu? Czy nie ustalono?

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Wt, 16 lut 2016, 18:24
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Wymiary? Super pomysł! Czyli Weterynarz Coś mógłby się w jakimś miejscu pojawić (z resztą w ogóle można by wykorzystać niektóre inne elementy forumowej twórczości, tylko bez przesady - to ma być gra z Reksiem, a nie z Potworium).

I fajnie by było, jakby pojawił się jakiś wymiar, w którym to Kretes był Kretorem (Kretonatorem?, w każdym razie tym złym).
Pont and click - ok. tylko, żeby pojawiały się też inne elementy: logiczne i zręcznościowe, bo trochę mi ich w RiMS zabrakło.
Aha i czy jesteście za wprowadzeniem do fanowskiej części gry postaci, które miały być w CoS2, a pewnie się nie pojawią? Zwłaszcza ta parodia Geralta by się przydała.
No i oczywiście trzeba będzie pamiętać, żeby zrobić jakieś fajne napisy końcowe, ale to oczywiście temat na duuużo później. ;)

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Wt, 16 lut 2016, 19:47
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Projekt: Fanowska Gra z Reksiem
Dobra. Niech będzie ten pomysł. Ale i tak moja wizja była lepsza. Może nawet łatwiej pójdzie ze scenariuszem.
Okej... właśnie. Scenariusz. Miał być razem z Artem, ale... po kilku miesiącach namysłu stwierdzam, że lepiej już by było samemu pracować. No nic. Jimmi, fajnie, że postanowiłeś się przyłączyć. Pomoc przy scenariuszu faktycznie się przyda, a tym bardziej przy grafice.
No to teraz... kwestia epizodów/rozdziałów/etapów/poziomów. Bo oczywiście całość na takowe podzielimy, tak, jak w każdej części serii.
Skoro przyjmujemy podróż między wymiarami jako główny motyw, to chyba oczywistym jest, że jeden wymiar to jeden rozdział. Kwestia ważniejsza: na ILE etapów dzielimy całość, a co za tym idzie - ile wymiarów odwiedzą nasi bohaterowie? No i jakie?
Ja osobiście proponowałbym od 6 do 8 etapów. Oczywiście pierwszy to "ojczysty" wymiar naszych bohaterów.
To teraz jeszcze odniosę się do pomysłów.

Cytuj:
światem, w którym wciąż panuje średniowiecze

Meeeh. Narzekacie, że mój pomysł to zrzynka z RiKN, a sami zrzynacie z RiWC, gdzie w średniowieczu toczyło się pół gry...

Cytuj:
Lecz nie takie całkowite średniowiecze, coś w stylu steampunku, tylko średniowiecznego, taka średniowieczna wersja nowoczesności, czyli drewniane samochody zaprzęgane przez konie, kamienne wieżowce itd.

To już lepsze, ale... też coś mi nie do końca pasuje...

Cytuj:
proponuję, by jako jeden z wymiarów, urobić świat, w którym Reksio nie rozbił się na Wyspie (Czyli Układ Kurana zawładnięty przez Ufokury, Kraina Czarów wyssana z magii, Pokopanem wciąż rządzone przez Burmistza itd.), mógłby to być finalny epizod.

Z kolei ten pomysł dla odmiany bardzo mi się podoba.

Cytuj:
wszechświat wampiórów,

Nie. Po prostu nie. Chyba, że ktoś wymyśli tu coś naprawdę dobrego.

Cytuj:
wszechświatem "lustrzanym", w którym wszystko jest przeciwieństwem no jakoś tak

Konkretniej? Bo "wszechświat lustrzany" można interpretować na różne sposoby.

Cytuj:
Czyli Weterynarz Coś mógłby się w jakimś miejscu pojawić

Jeśli Bot się zgodzi.

No. Podsumowując, podział wygląda jakoś tak, z czasem będzie edytowany:
1. Podwórko
2. Steamśredniowiecze (?)
3. ?
4. ?
5. ?
6?. (?)
7?. (?)
6/7/8. Wymiar, w którym Reksio nigdy się nie rozbił

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Wt, 16 lut 2016, 21:08
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL