Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:19



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Mikołajki 
Autor Wiadomość
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 28 lis 2017, 18:06
Posty: 3
Post Mikołajki
Witam wszystkich drogich forumowiczów.
Za tydzień mikołajki, zaraz po niech święta Bożego Narodzenia. W ramach prezentu dla mojej młodszej siostry (a poniekąd i dla siebie) szukam gier REKSIO I CZARODZIEJE oraz REKSIO I KAPITAN NEMO. Ktokolwiek wie gdzie można kupić te gry, pobrać (niekoniecznie za darmo) pełną wersję to proszę o odpowiedź. A Może ktoś z was ma jakąś niepotrzebną, ale działającą płytę.
Bardzo proszę o pomoc. Od kiedy Aidem Media straciło licencję na postać Reksia, bardzo ciężko kupić te gry, no może z wyjątkiem dwóch pierwszych.


Wt, 28 lis 2017, 18:24
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 3 mar 2016, 15:34
Posty: 6
Post Re: Mikołajki
Witam, Jeśli chcesz mogę ci dać linka z wersją do pobrania za koszt około 5 zł


Śr, 6 gru 2017, 18:49
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 28 lis 2017, 18:06
Posty: 3
Post Re: Mikołajki
Będę Ci bardzo wdzięczny ;)


Śr, 6 gru 2017, 22:35
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 3 mar 2016, 15:34
Posty: 6
Post Re: Mikołajki
Proszę bardzo oto linki do gier. po wejściu na stronę proszę wybrać prędkość pobierania i wysłać SMS z odpowiednią opłatą. Ja polecam wolne pobieranie ponieważ jest darmowe. Pobrany obraz należy wypalić na płytę lub uruchomić w napędzie wirtualnym typu "Deamon tools"

Reksio i Czarodzieje:
LINK: [USUNIĘTY]

KOD DOSTĘPU:
[USUNIĘTY]


Reksio i Kapitan Nemo:
LINK: [USUNIĘTY]

KOD DOSTĘPU:
W tej części nie jest potrzebny kod dostępu

PROSZĘ BARDZO :DD :DD :DD
W razie problemów proszę pisać :DD

Linki zawierają potencjalnie niebezpieczne pliki, które nie dość że wymagają opłaty poprzez wysłanie SMSa, to dodatkowo nie gwarantują, że dany obraz się pobierze prawidłowo i, że będzie bezpieczny. Tym razem poleci pisemna reprymenda, następnym razem nie będę już taki pobłażliwy.
Podejrzane linki zostały usunięte, aby zapobiec zainfekowaniu czyjegoś z komputerów.
Kod dostępu został usunięty. Nie mogę pozwolić na piractwo.
Zamykam temat. /Kretes102


Cz, 7 gru 2017, 13:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL