Teraz jest N, 28 kwi 2024, 10:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona
Centrum pomocy 
Autor Wiadomość
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 9 sty 2011, 15:45
Posty: 2
Post Re: Centrum pomocy
Witam. Może to i banalna misja, ale nie radze sobie z pierwszym labiryntem. :( (Tutaj screen. )
Pomoże ktoś? Błagam pokażcie na screenie, bo jak czytałam inne poradniki to nie rozumiałam i nadal nie rozumiem.

Pozdrawiam, Eshi.


N, 9 sty 2011, 15:53
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 17:51
Posty: 44
Post Re: Centrum pomocy
Eshi napisał(a):
Witam. Może to i banalna misja, ale nie radze sobie z pierwszym labiryntem. :( (Tutaj screen. )
Pomoże ktoś? Błagam pokażcie na screenie, bo jak czytałam inne poradniki to nie rozumiałam i nadal nie rozumiem.

Pozdrawiam, Eshi.


Normalnie tak jak doszedłeś reksiem to tak samo kretesem.
Musisz otworzyć wszystkie skrzynki.

_________________
ObrazekObrazekObrazek
Avek wykonany przez użytkownika AdamMag.


N, 9 sty 2011, 17:42
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 13:21
Posty: 29
Lokalizacja: Gabinet Gurgurdyk Gryfindyka
Post Re: Centrum pomocy
Już nie trzeba, przeszedłem całą grę :P TKTPM był Waldi Mors.

Moje oczy! Nie wymagam wiele, ale podstawowych zasad ortografii mógłbyś przestrzegać - Bot

_________________
Obrazek
Obrazek


Pn, 10 sty 2011, 08:16
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 9 sty 2011, 15:45
Posty: 2
Post Re: Centrum pomocy
Problem z głowy. Okej, ale mam następny... tj. jestem w tym lesie po przepłynięciu rzeki i gdzie mam dojść nimi? oO Bo błądzę po tej pierwszej połowie lasku i błądzę i nic.


Śr, 12 sty 2011, 17:26
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 17:51
Posty: 44
Post Re: Centrum pomocy
Eshi napisał(a):
Problem z głowy. Okej, ale mam następny... tj. jestem w tym lesie po przepłynięciu rzeki i gdzie mam dojść nimi? oO Bo błądzę po tej pierwszej połowie lasku i błądzę i nic.


Nie pamiętam jak wyglądało, tam taka plaża chyba będzie czy coś to zaprowadź ich tam po prostu ruszając myszką. W niektórych miejscach się zatrzymają to w innym kierunku pójdź.

_________________
ObrazekObrazekObrazek
Avek wykonany przez użytkownika AdamMag.


Śr, 12 sty 2011, 17:47
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 paź 2009, 15:43
Posty: 64
Lokalizacja: pewnie z the bestolandii ^_^
Post Re: Centrum pomocy
pomocy proszę o save po zmniejszeniu kretesa bo gdy włanczam to pisze aplikacja przestała działać prosze

_________________
a ja umiem robić takie literki Д & ϗ ψ Ж ـش- nie kopiować bo dostaniecie od pana policjanta pałą po głowie
logujcie się na: http://www.reksio123.fora.pl
Avek wykonany przez Adamamaga


Obrazek


Śr, 2 lut 2011, 18:36
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 mar 2011, 12:52
Posty: 79
Lokalizacja: wyspa
Post Re: Centrum pomocy
Jak rozpakować plik:czaro_easy2(1).zip?

_________________
Madness?
This is Sparta!
Obrazek


Pn, 21 mar 2011, 15:30
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Centrum pomocy
Hopper napisał(a):
Jak rozpakować plik:czaro_easy2(1).zip?


Eee... 7zipem? Winrarem?

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Pn, 21 mar 2011, 16:35
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 19:59
Posty: 73
Lokalizacja: Przy komputerze
Post Re: Centrum pomocy
Albo Windowsem.


Pn, 21 mar 2011, 18:22
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 mar 2011, 23:37
Posty: 13
Post Re: Centrum pomocy
Witam wszystkich.
Mam następujący problem. Doszedłem do stanu, że mam na karcie 6 czarodziejów (bez Waldiego Morsa) i tylko 1 zaklęcie w klasie Serpentusa. Dalej nie wiem co robić bo nie ma już żadnych zadań do wykonania (2 atak drobiu odparty, wszystkie kuraki dookoła pokonane). Aby iść dalej muszę mieć wskazówkę od Serpentusa ale brakuje mi jeszcze 3 zaklęć żeby zakończyć naukę w jego oddziale. I wygląda mi to na koniec możlwości dalszej gry. Czy:
- jest coś co jeszcze co może mi pozwolić ukończyć oddział Serpentusa?
- trzeba zaczynać od początku i bardziej zwracać uwagę na szybszą naukę zaklęć?
- czy można wgrać jakiegoś wcześniejszego save'a (tylko nie wiem jak) i wcześniej zaliczyć zaklecia?
Grę mam oryginalną - nic nie kombinowałem z żadnymi łatkami, kodami i ułatwieniami. Gram z 7 letnim synkiem i troche byłby zawiedziony gdyby okazało się, że trzeba zaczynać od nowa.


So, 26 mar 2011, 14:15
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Centrum pomocy
Jeeves napisał(a):
Witam wszystkich.
Mam następujący problem. Doszedłem do stanu, że mam na karcie 6 czarodziejów (bez Waldiego Morsa) i tylko 1 zaklęcie w klasie Serpentusa. Dalej nie wiem co robić bo nie ma już żadnych zadań do wykonania (2 atak drobiu odparty, wszystkie kuraki dookoła pokonane). Aby iść dalej muszę mieć wskazówkę od Serpentusa ale brakuje mi jeszcze 3 zaklęć żeby zakończyć naukę w jego oddziale. I wygląda mi to na koniec możlwości dalszej gry. Czy:
- jest coś co jeszcze co może mi pozwolić ukończyć oddział Serpentusa?
- trzeba zaczynać od początku i bardziej zwracać uwagę na szybszą naukę zaklęć?
- czy można wgrać jakiegoś wcześniejszego save'a (tylko nie wiem jak) i wcześniej zaliczyć zaklecia?
Grę mam oryginalną - nic nie kombinowałem z żadnymi łatkami, kodami i ułatwieniami. Gram z 7 letnim synkiem i troche byłby zawiedziony gdyby okazało się, że trzeba zaczynać od nowa.


To chyba niemożliwe aby nie uzbierać tyle doświadczenia ;/
Dziwne... może wam pomóc bug z kartą śledztwa. gdy zapytasz czarodzieja o TKTPM możesz kliknąć strzałkę wyjścia z rozmowy. Dostaniesz expa a nadal będziesz mógł zapytać o TKTPM.
Save mogę podesłać - wystarczy podać e-mali to wyśle.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


So, 26 mar 2011, 14:49
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 mar 2011, 23:37
Posty: 13
Post Re: Centrum pomocy
No nie wiem jak z tym zdobywaniem doświadczenia. Za każdym razem kiedy mrugała klepsydra uczyłem się tylko jednego zaklęcia (może jest możlwość nauczenia się kilku naraz?). Tak jak pisałem - nic nie kombinowałem - wszystkie poziomy na moim koncie w "ciężkim trudzie" po nocach :evil: przeszedłem a tu taka nieprzyjemna niespodzianka. Własnych save'ów mam chyba sporo (w katalogu common mam plików o nazwie slot_coś tam coś tam.sav 21 (u mojego synka 37) - czy to właśnie o nie chodzi?) tylko nie wiem jak załadować wcześniejsze żeby po otwarciu gry skorzystać z wcześniejszego stanu. I czy to rozwiąże problem z brakiem doświadczenia?


So, 26 mar 2011, 15:17
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Centrum pomocy
Jeeves napisał(a):
No nie wiem jak z tym zdobywaniem doświadczenia. Za każdym razem kiedy mrugała klepsydra uczyłem się tylko jednego zaklęcia (może jest możlwość nauczenia się kilku naraz?). Tak jak pisałem - nic nie kombinowałem - wszystkie poziomy na moim koncie w "ciężkim trudzie" po nocach :evil: przeszedłem a tu taka nieprzyjemna niespodzianka. Własnych save'ów mam chyba sporo (w katalogu common mam plików o nazwie slot_coś tam coś tam.sav 21 (u mojego synka 37) - czy to właśnie o nie chodzi?) tylko nie wiem jak załadować wcześniejsze żeby po otwarciu gry skorzystać z wcześniejszego stanu. I czy to rozwiąże problem z brakiem doświadczenia?


Tak długo jak "mryga" klepsydra - tak długo możesz się uczyć czarów.
Dopiero kiedy przestanie już nie możesz.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


So, 26 mar 2011, 15:54
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 mar 2011, 23:37
Posty: 13
Post Re: Centrum pomocy
OK - a jak mam załadować wcześniejsze save'y (gdzie je mogę znaleźć - czy to są te o nazwie slot.....sav?). Trzeba to gdzieś przenieść czy jak? Gdzie jest zapisany aktualny stan gry (w którym katalogu?).


So, 26 mar 2011, 16:08
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Centrum pomocy
Jeeves napisał(a):
OK - a jak mam załadować wcześniejsze save'y (gdzie je mogę znaleźć - czy to są te o nazwie slot.....sav?). Trzeba to gdzieś przenieść czy jak? Gdzie jest zapisany aktualny stan gry (w którym katalogu?).


Wcześniejsze? Są tylko 4 sloty. Jak któryś usunąłeś lub nadpisałeś to już taki pozostanie.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


So, 26 mar 2011, 16:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL