Teraz jest So, 27 kwi 2024, 10:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Turniej postaci 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Turniej postaci
Ja głosuje na Maldurfa gdyż jako awatar twórcy PR jest śmieszny i czasem odpowiada za kilka wpadek ale i tak to fajna postać, przeciwieństwie do Nema. :noisuper:

_________________
Lubie wszytskich na forum


Śr, 17 lut 2021, 15:39
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Turniej postaci
Ale to zleciało... który temat teraz pozostanie mi do sprawdzania codziennie...? W pierwszej kolejności chciałem podziękować Newtowi za organizację tej przepysznej zabawy i wyrazić zadowolenie, że na tym jego chęci oraz inwencja się nie kończy.

Jeśli chodzi o sam głos... cóż, pozostaję wierny tym samym postaciom. Maldurf von Kretoff, to postać interesująca i na pewno wyróżniająca się w KRO. Jakby nie patrzeć, największy kreci móżdżek w tym zgrupowaniu, inicjator najbardziej brawurowych akcji oraz odbicie tego, kto odpowiada za całą historię przygód Reksia. Każde jego pojawienie się owocowało świetną, pamiętną i zabawną sceną. Trochę jak ten wiewiór z "Epoki Lodowcowej" - bez niego czegoś by tu brakowało. Ale jednocześnie Maldurf to bardziej element humorystyczny niż pełnoprawna postać - jedyne relacje, jakimi się wykazuje, to te z pozostałymi Kretonami (brakuje mi szczególnie jakiejś bardziej rozbudowanej relacji z Molly) i rzadko kiedy bierze udział w faktycznym rozwoju akcji.

Kapitan Nemo jest natomiast świetny. Nie wiem, czy nazwałbym go moją ulubioną postacią drugoplanową, ale na pewno jest gdzieś w topce. Nie dość, że oparty jest na głównym bohaterze jednej z moich ulubionych powieści przygodowych, ale jeszcze sam w sobie jest genialną postacią. Uwielbiam w nim przede wszystkim to, że przez cały czas pozostaje tajemnicą, wciąż coś skrywa, a cała prawda o nim i jego rzeczywisty charakter wychodzi na jaw dopiero u końca przygody. To też przykład bardzo dobrze poprowadzonej przemiany wewnętrznej bohatera. Poza tym, to postać klimatyczna (pierwsze spotkanie akompaniowane dźwiękami organów, miód malina), charyzmatyczna (te jego mądrości, "Życie to ocean, w którym każdy musi być sam sobie...") i złożona. Bardzo fajna jest w jego przypadku również ta opcja, że można łatwo wymyślać dla niego niestworzone historie i w sposób niemal nieograniczony rozbudowywać jego backstory. Dla mnie - postać bezbłędna, a i z wieloma zaletami.
Tak więc - kurs na zwycięstwo Kapitana Nemo!

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Śr, 17 lut 2021, 20:20
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Turniej postaci
Być może będzie drugi turniej, gdzie będziesz mógł wsadzić kilka postaci :noisuper:

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Śr, 17 lut 2021, 21:52
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Turniej postaci
Ostatecznym zwycięzcą został
Kapitan Nemo
Na drugim miejscu jest
Kapitan Maldurf von Krettof
A na trzecim miejscu jest
Kogut Wynalazca

Następny turniej pojawi się w przyszłym tygodniu.
Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w zabawie za udział w zabawie.
Czyli dla: Kretonpodziemnego, ManiacaComics3445, Buraka Chrumburaka, Kaczora dziennikarskiego, Hurricane'a, Picusia, Myśliwego, Dawida6 oraz dla mnie :kuratoren:

poprawa pisowni //Dawid6

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Ostatnio edytowano Cz, 18 lut 2021, 11:03 przez Dawid6, łącznie edytowano 1 raz

poprawa pisowni



Cz, 18 lut 2021, 06:34
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Turniej postaci
Również dziękuję za ten codzienny dreszczyk emocji, Newt. Dziękuję też Kaczorowi za rozbudowane uzasadnienia jego wyborów.
Oby następny turniej był jeszcze większy i jeszcze więcej osób brało w nim udział.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Cz, 18 lut 2021, 10:59
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Turniej postaci
Szkoda, ja już myślałem że Maldurf wycięży. :cry:

_________________
Lubie wszytskich na forum


Cz, 18 lut 2021, 15:16
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL