Teraz jest 01 gru 2020 21:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Jedyny możliwy powrót reksia (według mnie) 
Autor Wiadomość
Się Odezwał

Post Jedyny możliwy powrót reksia (według mnie)
WITAM! Jestem nowy na tej grupie, ale nie znaczy to że nie wiem co się dzieje z aidem media i osobami zajmującymi się kiedyś grami z reksiem.
Wiem że aidem media to teraz boombit games, a Chrynkiewicz który pisał scenariusze jest teraz w very nice studio i że obie te firmy tworzą teraz gry mobilne.
Z tego powodu śmiem wątpić że powrócą do tworzenia jakichkolwiek gier z reksiem.

Ale jak przeglądałem sobie ostatnio różne fora o reksiu to te gry na szczęście nadal mają wiele fanów, więc przyszedłem tutaj podzielić się swoimi przemyśleniami.
Straciłem już wiarę w powrót twórców do tworzenia reksia, ale reksio moim zdaniem może powrócić. Jeżeli znajdą się jacyś fani reksia którzy mają coś wspólnego z programowaniem lub potrafią tworzyć grafiki, to gry reksia mogłyby odżyć w jakimś takim fanowskim projekcie. Pieniądze na wykupienie praw do postaci i innych ważnych i potrzebnych rzeczy można by było zdobyć w dobrowolnej zbiórce od innych fanów którzy chcieliby pomóc ale nie mają żadnej wiedzy i żadnych umiejętności w tworzeniu gier.

To tylko moje skromne przemyślenia, więc przepraszam za wszystkie błędy w tym poście. Nie znam się również na wszystkich rzeczach potrzebnych do stworzenia gry, więc jeżeli stworzenie takiej fanowskiej gry jest praktycznie niemożliwe to również przepraszam.

19 lut 2020 21:55
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]