Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 12:42



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Historia waszych nicków 
Autor Wiadomość
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post Historia waszych nicków
Oj długo juz nasze forum działa, a część z was jest tu od tak dawna...

Tak mnie naszło... jako ze kompletnie nie wiem kto jest dzisiaj kim przez to, że tyle razy zmieniały się wasze nicki, a mało kto stosuje się do regulaminu i umieszcza w podpisie info, kim był kiedyś, tako chciałbym żebyście to wypisali historię swoich kolejnych nicki na forum. najlepiej z krótkimi uzasadnieniami, czemu je zmienialiście i jeszcze jakich uzywaliscie avatarów.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Cz, 21 cze 2007, 12:52
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 22 paź 2005, 17:30
Posty: 252
Lokalizacja: z otchłani...
Post 
nicku nigdy nie zmieniałem, ale na początku miałem avatar Spielmaustera. Dosyć niedawno zmieniłem na Tomusia. Abydwa avy wybrałem ze względu na nick, który z kolei pochodzi od nazwiska.

_________________
Amigos, no more tears...


Cz, 21 cze 2007, 12:59
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
Jeżeli to się liczy, to zmieniłem mar na Mar :)
Avatarów miałem dużo: Kot w butach,kapitan Nemo,babc Kretesa,Bosman a teraz mam Mimli`ego :wink: . Jeszcze kiedyś kogoś miałem, ale nie pamiętam :)


Cz, 21 cze 2007, 13:07
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Nicka nie zmieniałem. A avatar na początku tyranozur bo był
bardzo farny a potem jak dodali nowe to na robota drogowego.
Ps. Dla nie kumatych o co chodzi pogrubieniu to chodzi o to
że w nazwie jest cząstka bot.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Cz, 21 cze 2007, 13:07
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post 
Avków to nie pamiętam ;p. Ale nicki to dużo rady zmieniałem... xP. Hm, i chyba zostanę przy Zupie, albo wrócę do Tailsa ;x. A czemu zmieniałem? Tego sam nie wiem, jakoś tak mnie napadło... xP.


Cz, 21 cze 2007, 13:28
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Na początku miałem Dizel potem Felix i wróciłem do Dizla.
Emblemat? chyba to był Bulbo ,ale nie powiem na 100%
Potem latałem między różnymi avatarami ,ale teraz co pamiętam to miałem Barandalfa, Waldiego Morsa, Ryżokitowca Egipskiego, póżniej Średniowiecznego a następnie wygrałem KonkursLiteracki i otrzymałem Avatar Darth'a Miaul'a :D


Cz, 21 cze 2007, 14:08
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post 
Ja byłam Euresanda i będę Euresanda. To się wzięło od tego, że robiłam z bratem na kartce nowe układy planetarne. Euresanda to gwiazda w układzie Łokola. A avatary hmmm... Najpierw miałam Dame Kure, Potem Lisiczke z Szangrila, Następnie Molly, Póżniej Wande Niken i Teraz mam Masajajkę. Lubie mieć dziewczyny na avatarach :wink: .

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Cz, 21 cze 2007, 14:30
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
He he, chodzi o tych "starszych" użytkowników.

@topic

Nicka miałem prawie zawsze ten sam (tylko na początku przez trzy dni), a emblemat mam ten sam. Napisałem tylko po to by spamu nie było.

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Cz, 21 cze 2007, 14:36
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Ja nicka nie zmieniałem nigdy, tak samo z avatarem. I chyba zostanę przy Bobromirze, taki pocieszny jest z lekka.


Cz, 21 cze 2007, 14:59
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
I to się zgadza. :wink:

Ja najpierw miałem Artur, potem zmieniłem na Burektor Artur i znowu wróciłem do Artura. Ze zmienionym byłem zaledwie kilka dni lub coś w tym stylu. :) Emblemat taką rolę tu odgrywa? xD Miałem na początku hm, lisa, potem tego co teraz mam, następnie Burektora i znowu tego co teraz posiadam. :wink:

chyba..

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 21 cze 2007, 16:25
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Jak ciebie Artur nie było to też miałem nick Artur ;) Potem zmieniłem na Lone Star. Przez dłuższy czas go miałem. (Ulubiony bohater filmu Kosmiczne Jaja) Chwilowo (jakiś tydzień) miałem Człepsio. Niedawno Babć Artur a teraz znów Lone Star.. aha. I kiedyś byłem Młotson ale też chwilowo. Na zawsze zostanę Lone Starem bo po pierwsze większość użytkowników się przyzwyczaiła, a po drugie lubie ten nick ;) Aha.. ta data w moim nicku jest "Fałszywa" tak na prawde pojawiłem się chyba około czerwca 2005 albo wcześniej. Wtedy jak "Wybuchła" afera z tym że nie będzie Nemo. A potem maciek_o zmienił mi hasło i musiałem założyć nowe konto.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 21 cze 2007, 18:15
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 26 sty 2007, 17:07
Posty: 452
Post 
od początku oglądam spider-mana i moją ulubioną postacią jest Venom.


Cz, 21 cze 2007, 19:03
Norman

Dołączył(a): Cz, 7 cze 2007, 15:25
Posty: 208
Naklejki: 0
Post 
Nicków nigdy nie zmianiałem i emblematów. :D


Cz, 21 cze 2007, 19:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 26 sty 2007, 17:07
Posty: 452
Post 
bo jesteś nowy na forum i komu by się tak chciało co 3 sekundy zmieniać eblemat.


Pt, 22 cze 2007, 06:19
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 6 kwi 2007, 18:34
Posty: 600
Lokalizacja: Polska-PL-Żyrardów
Naklejki: 1
Post 
nick moje oznacza imie i datę urodzenia a emblemat miałem różne i ciągle powracałem do białego królika i Spiel Maustera a dlaczego? Biały Królik jest królikiem i je nawet lubie i myszy też czasami :mrgreen: i już chyba nigdy nie zmienię tego

_________________
Piractwu mówimy zawsze NIE!Obrazek <--- mój ulubiony film. Zachęcam do oglądania serialu "Alarm Fur Cobra 11" na Tvn siedem o godz 18:00. ZAPRASZAM!!!http://www.allegro.pl/show_item.php?item=331004366


Pt, 22 cze 2007, 06:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL