Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 13:53



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
GWARDIA REKSIA! 

Czy Gwardia Reksia to ucczciwy sposb aby zostać modem?
Tak 55%  55%  [ 18 ]
nie 33%  33%  [ 11 ]
nie wiem 12%  12%  [ 4 ]
Liczba głosów : 33

GWARDIA REKSIA! 
Autor Wiadomość
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Michu napisał(a):
Topek napisał(a):
Ja to zrobiłem, uzgodniwszy to z resztą moderatorów, poieważ uznaliśmy że na nią nie zasługujesz. gwardia niczego nie osiągnęła.

Ekchm, GR właśnie coś osiągnęło. Na razie dopiero się organizujemy, ale już rozpoczęliśmy pewne plany i projekty.

No ale co osiągneło, że narysowaliście sobie statki w paincie :?: :roll:
Rangi nie ma i raczej nie bedzie

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Pt, 12 paź 2007, 21:16
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 15:18
Posty: 853
Lokalizacja: ze Szczecina
Post 
Nie chodzi o rangę. A ze statkami w paincie już skończyliśmy. Teraz rozpoczęliśmy poważniejsze projekty i jeszcze jeden jest planowany. Przecież GR istnieje dopiero niewiele miesiąc, a jak na taki okres czasu to że się zorganizowaliśmy jest już sukcesem.

_________________
Moje forum o opowiadaniach www.pisarnia.fora.pl .
Jestem drugim inżynierem Gwardii Reksia.
Obrazek


Pt, 12 paź 2007, 21:19
YIM WWW
Post 
Chodzi nam o to że powiedziano że nic nie robimy, sam jesteś w GR i sądze że widziałeś plan UNO, wszyscy go wysłali <a czy Ty też skoro krytykujesz to sądzę że tak więc powinieneś wiedzieć że coś robimy :roll: > nasze petycje zostały wysłane na odpowiednie adresy mailowe, tego nie można nazwać nic :!:


Pt, 12 paź 2007, 21:27
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 15:18
Posty: 853
Lokalizacja: ze Szczecina
Post 
Sądzę, że za jakiś czas znowu przywrócicie Tyzyfonie dawną rangę, bo zobaczycie, że GR jednak coś zdziałało.

_________________
Moje forum o opowiadaniach www.pisarnia.fora.pl .
Jestem drugim inżynierem Gwardii Reksia.
Obrazek


Pt, 12 paź 2007, 21:29
YIM WWW
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Tyzyfona napisał(a):
Chodzi nam o to że powiedziano że nic nie robimy, sam jesteś w GR i sądze że widziałeś plan UNO, wszyscy go wysłali <a czy Ty też skoro krytykujesz to sądzę że tak więc powinieneś wiedzieć że coś robimy :roll: > nasze petycje zostały wysłane na odpowiednie adresy mailowe, tego nie można nazwać nic :!:

Przyjżyj się, od dawna nie jestem w gr
A petycji nie wysłałem bo nie chcę zawracać głowy SZ.K.

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Pt, 12 paź 2007, 21:29
Post 
sprawdziłam ten adres mailowy jest saprawdzany przez inną osobę niż SZ K :!: było na stronie aidem media kto jaki adres sprawdza i nie była to żadna osoba z twórców Reksia :!: :!:


Pt, 12 paź 2007, 21:31
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Ta osoba to prawdopodobnie Szalony Kapelusznik..

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pt, 12 paź 2007, 22:34
Post 
SZ K raczej nie jest w biurze handlowym :wink:

http://www.aidemmedia.pl/kontakt.html


So, 13 paź 2007, 08:04
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Rangę powinien dostawać ktoś, kto naprawde zasłużył dla forum albo otrzymał ją jako nagrodę. Na rangę trzeba zapracować. Tak jak mówiliście, Gwardia "pracuje" tylko miesiąc, więc się nie załużyła. A skoro się nie zasłużyła, to za co " generał " gwardii ( przyjmijmy że jej przedstawiciel ) miałby dostawać nagrodę ? Za to że wpadł tylko na taki pomysł ?

A poza tym, ile jest tematów w Gwardii Reksia ? A ile z nich bezpośrednio zajmuję się nie " przygotowaniami ", ale samym Reksiem ?

Artuross, za co chcesz "naskarżyć" Szalonemu ? Odpowiedz tylko poważnymi argumentami.

I spokojnie. Nerwy tu nic nie pomogą.


So, 13 paź 2007, 12:28
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 15:18
Posty: 853
Lokalizacja: ze Szczecina
Post 
Topek napisał(a):
Rangę powinien dostawać ktoś, kto naprawde zasłużył dla forum albo otrzymał ją jako nagrodę. Na rangę trzeba zapracować. Tak jak mówiliście, Gwardia "pracuje" tylko miesiąc, więc się nie załużyła. A skoro się nie zasłużyła, to za co " generał " gwardii ( przyjmijmy że jej przedstawiciel ) miałby dostawać nagrodę ? Za to że wpadł tylko na taki pomysł ?

A poza tym, ile jest tematów w Gwardii Reksia ? A ile z nich bezpośrednio zajmuję się nie " przygotowaniami ", ale samym Reksiem ?

Artuross, za co chcesz "naskarżyć" Szalonemu ? Odpowiedz tylko poważnymi argumentami.

I spokojnie. Nerwy tu nic nie pomogą.

Popieram Topka. Zresztą ranga jest nieważna. Ale jeżeli Tyzyfona wróci to po jakichś kilku miesiącach stwierdzicie, że na nią zasłużyła.

_________________
Moje forum o opowiadaniach www.pisarnia.fora.pl .
Jestem drugim inżynierem Gwardii Reksia.
Obrazek


So, 13 paź 2007, 12:36
YIM WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Hmmm....
Generalnie nie podoba mi się przyznawanie jakichś rang, szczególnie jeśli budzą kontrowersje bez konsultacji ze mną. Cieszę się, że modzi cofnęli tę decyzję - nie ma sensu robić precedensów. Generalnie, modzi wobec kryzysu stanęli na wysokości zadania.

Myślę że czas nadszedł, żeby zreformować ideę Gwardii Reksia. Proponuję, żeby była to przede wszystkim otwarta grupa, do której każdy może się dostać. Proponuję też żeby zorganizować wybory i stworzyć tam demokrację. Tyzyfon(a) miał(a) sporo inicjatywy i za to jemu/jej chwała i szacunek. Tymniemniej nie podoba mi się ilość konfliktów, które pojawiły się po miesiącu działań Gwardii.

Czy ktoś może mi na pw napisać czym własciwie zajmuje się GR? Bo przyznam szczerze, cięzko mi jest się połapać. Jeżeli są tam fajne pomysły i inicjatywy, to właściwie co stoi na przeszkodzie, żeby cała społeczność tworzyła Gwardię Reksia? A to forum byłoby jej forum i tyle...? Proszę o przemyślane odpowiedzi.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Pn, 15 paź 2007, 09:38
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL