Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Przeczytałem tylko nie rozumiem dlaczego nagrodą może być
d. zmiana nicku

:?:
Popieram, punkt 5h również jest zły, bo modzi mają już chyba połowę czcionek... powinno byc tak, że wszyscy modzi używają jednolitego koloru, czerwonego na przykład... i myślę, że można usunąć tamte dwa posty "Regulamin został zaktualizowany", bo tutaj jest informacja od Grzesia.

_________________
Ech...


Pn, 22 wrz 2008, 19:59
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
FORUM napisał(a):
Popieram, punkt 5h również jest zły, bo modzi mają już chyba połowę czcionek... powinno byc tak, że wszyscy modzi używają jednolitego koloru, czerwonego na przykład... i myślę, że można usunąć tamte dwa posty "Regulamin został zaktualizowany", bo tutaj jest informacja od Grzesia.

>> No tak, ale jeżeli każdy miałby ten sam kolor to trudniej byłoby poznać kto ci się podpisał :P (albo głupie wykorzystywanie koloru vive Kabuto i pomagam pomarańczowym).

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 22 wrz 2008, 21:20
YIM
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
FORUM napisał(a):
i myślę, że można usunąć tamte dwa posty "Regulamin został zaktualizowany", bo tutaj jest informacja od Grzesia.
BIG LOL! Czyli Twoim zdaniem każdy użytkownik zagląda do tego tematu? Informacja powinna być przy regulaminie..

xDominik napisał(a):
>> No tak, ale jeżeli każdy miałby ten sam kolor to trudniej byłoby poznać kto ci się podpisał :P
Jeśli dopisujący się do posta moderator się nie podpisze, to faktycznie autor będzie nieznany. Ale podpisywanie się wystarczy w przypadku wspólnego koloru moderatorów.

xDominik napisał(a):
albo głupie wykorzystywanie koloru vive Kabuto i pomagam pomarańczowym
To już raczej zależy od użytkownika, a nie regulaminowej zasady. :P

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pn, 22 wrz 2008, 22:55
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Rzeczywiście nie wszyscy zaglądają do tego tematu. Ale tam są dwa takie same posty- należałoby usunąć ten Topka. I za jakiś czas, gdzieś tak w okolicach Nowego Roku, można by usunąć i ten Michcia bo do tego czasu wszyscy dotychczasowi uzytkownicy zauważą zmiany.

_________________
Ech...


Wt, 23 wrz 2008, 14:02
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
FORUM masz racje ale nawet jak usunie sie te tematy np. teraz . Ktoś moze np za pare dni opuscic forum reksia a potem wy w nowym roku tworzycie ten sam . On wraca i patrzy , mówi : Nic sie nie zmienilo, nie mam tu po co zaglądac.
Nawet jak usuniecie i potem stworzycie to i tak userzy którzy dawno tu nie bylnie nie zauwazą róznicy. Ja bym wolał żebycie stworzyli nowy dział na forum, wtedy userzy by częściej spędzali czas na forum i odwiedziny by sie zwiększyły :)

_________________
Obrazek Obrazek


Wt, 23 wrz 2008, 14:31
WWW
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Prawdopodobnie w dniu założenia nowego działu sporo użytkowników by coś w nim napisało, zwykle tak jest. Ale jaki to ma być dział?
Co do usuwania - jestem przeciwko. Po co cokolwiek usuwać?

Kabuto napisał(a):
FORUM masz racje ale nawet jak usunie sie te tematy np. teraz . Ktoś moze np za pare dni opuscic forum reksia a potem wy w nowym roku tworzycie ten sam . On wraca i patrzy , mówi : Nic sie nie zmienilo, nie mam tu po co zaglądac.
Nawet jak usuniecie i potem stworzycie to i tak userzy którzy dawno tu nie bylnie nie zauwazą róznicy. Ja bym wolał żebycie stworzyli nowy dział na forum, wtedy userzy by częściej spędzali czas na forum i odwiedziny by sie zwiększyły :)
Pierwszy raz się z Tobą zgodzę. :P

FORUM napisał(a):
Rzeczywiście nie wszyscy zaglądają do tego tematu. Ale tam są dwa takie same posty- należałoby usunąć ten Topka. I za jakiś czas, gdzieś tak w okolicach Nowego Roku, można by usunąć i ten Michcia bo do tego czasu wszyscy dotychczasowi uzytkownicy zauważą zmiany.
A co Ci przeszkadzają te posty? Będzie przynajmniej wiadomo kiedy regulamin był aktualizowany.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Wt, 23 wrz 2008, 15:04
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Zarządzenie nr 3
Aby zachęcić nowych użytkowników do logowania się, postanowiłem usunąć aktywacje kont użytkowników. Aktywowałem też wszystkich użytkowników. Od teraz każdy kto się zarejestruje, może się od razu zalogować. :)

Zarządzenie nr 4
Jako, że gra Reksio i Miasto Sekretów zbliża się wielkimi krokami, postanowiłem stworzyć dział "Reksio i Miasto Sekretów".

Życzę miłego wieczoru.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Pt, 24 paź 2008, 19:53
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Mam nadzieję, że to z aktywacjami pomoże...
A nie że będzie więcej spamu czy takie tam...

Dział powstał...
Jak na razie jest mały, ale rozrośnie z chwilą wydania gry... :D


Pt, 24 paź 2008, 20:04
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Drodzy Użytkownicy!

Pragnę poinformować o odwołaniu Pingwinka96 z funkcji moderatora forum.
Moderatorium od jakiegoś czasu planowało go usunąć.
Pingwinek pojawił się jednak i obecał, że już będzie aktywny.
Po kilku dniach napisał, pozwolę sobie zacytować:

"Proszę cię żebyś mnie usuną z funkcji moderatora.
Wybrałam co jest dla mnie ważniejsze szkoła czy głupie forum do którego zmuszają mnie do pisania i moderowania co w 6 klasie podstawówki dla mnie szkoła jest na przedzie.
Gdybyś cie mnie tak nie szntażowali że jeśli nie będę moderował to może bym coś pisał ale do szantaży mam wstręd i ich nie nawidzę."

Ustosunkuje się do Jego wypowiedzi ; Moderatorium nie szantarzowało Pingwinka. Postanowiliśmy odwołać Pingwinka ; On za jakiś czas pojawił się i prosił o to żebyśmy go nie odwoływali, mówił, że będzie aktywny jako moderator. Zgodziłem się i dałem mu szansę. Po kilku dniach napisał do mnie na gg powyższy tekst.
W związku z jego rezygnacją, odwołałem go z funkcji moderatora.

Pozdrawiam!

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 30 paź 2008, 18:53
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Nie mogę zdzierżyć dziwności tego "listu" więc go trochę skomentuje.

Pingwinek96 napisał(a):
"Proszę cię żebyś mnie usuną z funkcji moderatora.
>> no no, początek zapowiadał się mądrze i inteligentnie :P.


Pingwinek96 napisał(a):
Wybrałam co jest dla mnie ważniejsze szkoła czy głupie forum do którego zmuszają mnie do pisania i moderowania

>> I tu mnie dobiłeś :/. Najpierw prosisz żebyś nadal został moderatorem, a zaraz piszesz, że forum jest głupie. Sorry Winnetou, z adminem jest jak z dobrym bankiem i mężczyzną musi pracować oraz zarabiać. A po drugie czy ktoś Cie zmuszał żebyś został modem ?

Pingwinek96 napisał(a):
co w 6 klasie podstawówki dla mnie szkoła jest na przedzie.
>> Czyżbyś uczył się 24/7 ? Założę się, że codziennie masz choćby trochę wolnego. Ale po co choćby 5 minut marnować na "głupie forum" na którym jest się modem :/. Lepiej powiedz prawdę, że nie chce Ci się wchodzić na forum oraz "wyrosłeś" z Reksia.

Pingwinek96 napisał(a):
Gdybyś cie mnie tak nie szntażowali że jeśli nie będę moderował to może bym coś pisał ale do szantaży mam wstręd i ich nie nawidzę."
>> Hmm. Jakoś póki nie chcieli Cię odwoływać to jakoś o forum nie pamiętałeś.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 30 paź 2008, 20:03
YIM
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Proszę was nie komentujcie mojej sytuacjii !! :( :cry:


Pt, 31 paź 2008, 14:44
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
a jesli mowa o modzie to kiedy bedzie nabór na moderatorów ?
bo pewnie bedziecie szukac osoby na miejsce pingwinka

_________________
Obrazek Obrazek


Pt, 31 paź 2008, 20:52
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Jakby co sugeruje xDominika, wiernie jest na forum przez chyba już rok i ma wspaniałe cechy moda :)

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 31 paź 2008, 22:13
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
Kabuto ty to masz przynajmniej troche postów i nawet jakby był nabór to by pewnie nie wybrali kogoś kto ma mniej postów niż 200

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Pt, 31 paź 2008, 22:14
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
xDominik miał 500, ale usunęli kanalizacje :)

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 31 paź 2008, 22:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL