Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 04:30



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Gra 
Autor Wiadomość
Post Gra
Od razu napiszę, że pewnie nic z tego nie wyjdzie i nic nie mogę obiecać, ale kto wie może AM wysłucha naszych propozycji i coś zrobi, zawsze jest nadzieja :wink:

Chciałbym by tutaj każdy napisał ze wszelkimi szczegółami i porównaniami do innych gier online jaka by mu najbardziej pasowała na naszym forum, może też wymyślić własną <błagam tylko niech to będzie rozwinięte chociaż trochę> ale niech poda dokładny opis.


N, 19 kwi 2009, 17:08
Post 
Bardzo fajna byłaby taka gra na forum. Odżyłoby wtedy trochę. Mam kilka pomysłów, ale najbardziej podobałaby mi się gra taka jak ta: http://squid.tepapa.govt.nz/build-a-squid/interactive (robi się kałamarnice). W stylu Reksiowym oczywiście xD. Moja propozycja to "Zrób sąsiadów Reksia". Można byłoby wybrać sobie zwierzę (psy, koty, krety, koguty etc.) wybranej płci i zrobić sąsiada. Można by tak jak na stronie jaką podałam bądź po prostu strzałkami z boku przesuwać fryzury, ubranka, dodatki itp...
Mam nadzieję, że będzie to możliwe :?


N, 19 kwi 2009, 17:27
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Był już taki temat :roll: wystarczyło poszukać:

Mały kąt programowania

Wystarczy przejrzeć temat: ciekawy pomysły np. o lunatykującym Kretesie, grze w rzucie izometrycznym itp.

JA ma pomysł, no... takie sprecyzowanie tego pomysłu który wysnuł Św. pamięci Pan Administrator

/tylko, że on jest już martwy <w sensie temat> od prehistorii więc po co odgrzewać stare kluchy

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


N, 19 kwi 2009, 17:36
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2006, 16:41
Posty: 294
Lokalizacja: Jestes?
Post 
Ja proponowalbym taka gre jak ta : http://www.fantasticcontraption.com/
Cos dla inżynierów :)
Jest to chyba najlepsza dla mnie gra w jaka gralem online.


N, 26 kwi 2009, 09:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL