Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
MEGA REAKTYWACJA FORUM 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post MEGA REAKTYWACJA FORUM
Siema ludzie! Na forum ŹLE się dzieje – nie ukrywajmy tego. W Gwardii nikt nic nie pisze, więc wg jej regulaminu wszyscy powinni być wywaleni, ale mniejsza. Euresanda nie wchodzi w ogóle. I teraz uwaga, to nie są znów moje jakieś żałosne błagania o moderatorstwo (za tamto sorki, Grzesiu) – Chcę pomóc! Po prostu żal mi patrzeć, w co się to forum zamienia... Zróbmy specjalną kampanię „Odnawiamy Forum”. Niektóre rzeczy muszą się zmienić! Każdego na forum proszę o wypowiedzenie się w tym temacie!
1) Starzy użytkownicy – może jeszcze da się ich przywrócić, no ale określmy jednoznacznie, czy to zadanie dla GR, dla osób przez GR wyznaczonych, czy może dla moderatorów – czy dla wszystkich? Jak już to ustalimy, to określimy ściśle jak to ma wyglądać. Bez gróźb i wymuszeń itp.
2) Gwardia Reksia. Nikt w niej nie pisze. Jej pierwotny cel się zatracił. Wiele mega ambitnych przedsięwzięć, ale zero zainteresowania? Tworzy granicę między Gwardzistami a resztą forum, daje im poczucie, że są lepsi. To nie fair. Czemu do niektórych spraw mogą zaglądać tylko nieliczni?
3) Nora Kretesa. Czy ktoś moderuje tę stronę? Na pewno. Skontaktujmy się z tym Kimś, Napiszmy list, podpiszmy się, opiszmy nasze potrzeby (aktualizacja Galerii, Opowiadań, gruntowne wyczyszczenie biednej KG)
4) Spamerzy – na litość! To też są ludzie. Sama przepraszam za niezbyt uprzejme zachowanie wobec nich. Teraz widzę, że po prostu trzeba im pomóc. Wyznaczmy kilka osób, które będą chciały i MOGŁY to robić – po każdym spamie wysyłałyby PW do spamera z linkiem i pisały, dlaczego tak nie wolno robić.
5) Int i Ort. To co wyżej. Nie chcę zabierać czasu modom, ale czy nie dobrze by było tymi waszymi kolorkami poprawiać te błędy, wstawiać kropki? Przecież wszyscy jesteście w tym dobrzy!
6) Kanały – Czy nie możemy zrobić z kanalizacji zamkniętego działu na tematy niepotrzebne? Zróbmy nowy dział „GRY” z jego własnym regulaminem. Pomogę go stworzyć.
7) Konkursy – ten dział wydaje mi się trochę już niepotrzebny.
8) Konkurs Literacki – WZNAWIAMY, WZNAWIAMY! Proszę!
9) Reklama forum – piszmy o forum kolegom i koleżankom! (:
10) Shoutbox - ... chyba wiecie co mam do powiedzenia w tej sprawie? Spam, spam, jeden wielki spam i podszywanie się.
11) Euresanda nie wchodzi na forum. Jakieś propozycje? Sama mi pisała że kompletnie nie ma czasu, wraca do domu o 8 wieczorem itp.
Jak coś sobie przypomnę to napiszę. (:

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


So, 26 gru 2009, 09:54
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 maja 2009, 17:41
Posty: 450
Lokalizacja: z londynu
Post 
o nie skasujesz mi wszystkie posty tak samo jak norbiemu i mumionkowi

_________________
Obrazek
polecam robienie avatarów u AdaMaga jest w tym świetny


So, 26 gru 2009, 11:01
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 12 lut 2008, 16:24
Posty: 123
Lokalizacja: z domu z czerwoną dachówką.
Post 
No... to dobry pomysł...
I na pewno porządnie by się przydało odnowić norę Kretesa, a w Budzie Reksia możnaby w Różnych Różnościach dać rzeczy z R-MS np. legitymację rewolucjonisty, formularz K.I.T., podanie o audiencję... :wink:
A spam się szerzy... :?

_________________
Na DYSKUSJE nie ZEZWALAM! xD


So, 26 gru 2009, 11:11
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 maja 2009, 17:41
Posty: 450
Lokalizacja: z londynu
Post 
dobra może nawet to dobry pomysł bo ja trochę zaczynam przestawać spamować ale bądz rozsądna :wink:

_________________
Obrazek
polecam robienie avatarów u AdaMaga jest w tym świetny


So, 26 gru 2009, 11:12
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
O co chodzi z tym kasowaniem postów? Nikomu niczego nie kasowałam, ja nawet nie mam takiej władzy (;

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


So, 26 gru 2009, 11:21
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
POPIERAM! POPIERAM! POPIERAM!
No może kilka poprawek wprowadzę (o ile mogę oczywiście :) )
1) Każdy by mógł przywracać, ale GR (albo określona grupa) miała by to jako obowiązek.
2) Zadajmy sobie podstawowe pytanie: Po jakiego grzyba GR jeszcze istnieje!? Swoje zadanie już spełniła; powstała nowa część Reksia. Jaki jest sens jej żywotu?! Malowanie statków?! (ironia)
6) Trza by zrobić z kanalizacji... kanalizację, wszelkie większe tematy przenieść do Różnych..., a gry, zabawy i RPGi Gier i Zabaw.
8) Heh, już chyba wiem, dlaczego chcesz 8)
10) Rzeczywiście, ten nasz cb jest do... ale można by go zastąpić lepszym

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 26 gru 2009, 11:22
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Na pewno trzeba coś z tym zrobić...
Wielu starych moderatorów jest nieaktywnych, a GR się zdemobilizowała...
Jej głównym zadaniem było doprowadzenie do ukazania się RiMS-u.
Ukazał się, więc, może jest już niepotrzebna ?
Jestem jak najbardziej za tym, by powstał oddzielny dział dla gier, a co do Shoutboxu, to trzeba go zamknąć. Kiedyś można było normalnie porozmawiać, a teraz tylko wpisy typu: "Jestem sam na forum", "O, ktoś jest inny", "Znowu jestem sam". :cry: :cry: :cry:

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


So, 26 gru 2009, 11:27
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
1)Cóż, sprawa jest według mnie taka:odzyskiwaniem starych userów powinni się zająć ci, którzy ich dobrze (albo choć trochę) znali. Czy ktoś posłucha, jeśli będzie go namawiał jakiś nieznany mu user?
2)Oj, tak. Jak było z R... Eee, z ostatnim projektem? Potrzeba nieco zainteresowania. Przepaść między Gwardzistami a Userami nie jest tak duża, jak piszesz. Oczywiście, Gwardziści nie mówią o sprawach Gwardii do Userów, ale jakoś nie widzę wyraźnej granicy między nimi.
3)O, właśnie. To warto zrobić. Ale jak? Może napisać do AM, oni w końcu tę stronę założyli, może się zajmą nią teraz, gdy skończyli harówkę z RMS.
4)To samo, co Spam Terminatorzy, tylko pod innym tytułem. A jak się skończył tamten projekt? Cóż, intencje dobre, ale czy by się udało?
5)Nic złego nie mów na razie na Moderatorium. To, że błędy sypią się z rękawa, to nie ich wina. To efekt ostatnich fali userów związanych z wyjściem RMS. Zamiast główkę ostu, trzeba wyrwać cały, a będzie mniej kłopotow. To wina userów, którzy są tu od dawna, bo tolerują błędy, zamiast poprawiać ich twórców, poprawiając same błędy wiele nie zdziałamy. Trzeba się zabrać nie za poprawianie błędów, lecz za to, by już ich nie popełniano.
6)O ile dobrze wiem, pomysł nie pojawia się pierwszy raz. I to niezly pomysł. Tylko że nowe działy rozdrabniają Forum. Ta zmiana będzie jednak bardzo korzystna. Mówię to, a jeśli się mylę, nie jestem nieznanym.
7,8)Jeszcze nie pora na Konkurs Literacki. A co do Konkursu-to czy nie powinno się przenieść nastepnego Konkursu do działu Konkursy? Bo w nim chyba magazynuje się Konkursy. A może jestem źle poinformowany? :?:
9)Łatwo powiedzieć. Póki Reksio nie zmieni wizerunku w oczach nie będących fanami( jest w nich jako mały, śmieszny kundelek), raczej będzie trudno kogokolwiek nakłonić do reksiowienia. Ale zawsze warto coś robić.
10)Bambosz, moderator i tworca Shoutboxa, nie wchodzi, więc na razie nie można nic zrobić. Jedyna rada to chyba zacząć tę sprawę od nowa i wprowadzić nowy Shoutbox pod strażą Moderatorium-można stary zresztą chyba zachować, jeśli ktoś z Moderatorium skontaktuje się z Bamboszem i pozna hasło do moderacji Shoutboxa.
11)No, nie wiem, czy mogę w tej sprawie decydować. To raczej nie jest moja sprawa ani obowiązek, a Euresandę mało znam. Dlatego się nie mieszam.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 26 gru 2009, 11:45
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
nieznany napisał(a):
10)Bambosz, moderator i tworca Shoutboxa, nie wchodzi, więc na razie nie można nic zrobić. Jedyna rada to chyba zacząć tę sprawę od nowa i wprowadzić nowy Shoutbox pod strażą Moderatorium-można stary zresztą chyba zachować, jeśli ktoś z Moderatorium skontaktuje się z Bamboszem i pozna hasło do moderacji Shoutboxa.

Popatrz na mój temat w dziale Shoutbox.
Dobra mam GŁUPI pomysł; może się nie sprawdzić.
Trzeba by.... Trzeba by...
ZMIENIĆ SKRYPT FORUM (tarararammm)
Z phpBB 1/2 na myBB, vBulletin, Przema albo phpbb 3.
To by wymagałoby karygodnego działania ze strony aidem, na kilka dni trza by było wyłączyć forum aby przenieść bazę danych. Baaaardzo trudne, ale możliwe.
Sam proponowałbym na Przema; najwięcej dostępnych modów.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 26 gru 2009, 12:11
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
nieznany napisał(a):
1)Cóż, sprawa jest według mnie taka:odzyskiwaniem starych userów powinni się zająć ci, którzy ich dobrze (albo choć trochę) znali. Czy ktoś posłucha, jeśli będzie go namawiał jakiś nieznany mu user?
2)Oj, tak. Jak było z R... Eee, z ostatnim projektem? Potrzeba nieco zainteresowania. Przepaść między Gwardzistami a Userami nie jest tak duża, jak piszesz. Oczywiście, Gwardziści nie mówią o sprawach Gwardii do Userów, ale jakoś nie widzę wyraźnej granicy między nimi.
3)O, właśnie. To warto zrobić. Ale jak? Może napisać do AM, oni w końcu tę stronę założyli, może się zajmą nią teraz, gdy skończyli harówkę z RMS.
4)To samo, co Spam Terminatorzy, tylko pod innym tytułem. A jak się skończył tamten projekt? Cóż, intencje dobre, ale czy by się udało?
5)Nic złego nie mów na razie na Moderatorium. To, że błędy sypią się z rękawa, to nie ich wina. To efekt ostatnich fali userów związanych z wyjściem RMS. Zamiast główkę ostu, trzeba wyrwać cały, a będzie mniej kłopotow. To wina userów, którzy są tu od dawna, bo tolerują błędy, zamiast poprawiać ich twórców, poprawiając same błędy wiele nie zdziałamy. Trzeba się zabrać nie za poprawianie błędów, lecz za to, by już ich nie popełniano.
6)O ile dobrze wiem, pomysł nie pojawia się pierwszy raz. I to niezly pomysł. Tylko że nowe działy rozdrabniają Forum. Ta zmiana będzie jednak bardzo korzystna. Mówię to, a jeśli się mylę, nie jestem nieznanym.
7,8)Jeszcze nie pora na Konkurs Literacki. A co do Konkursu-to czy nie powinno się przenieść nastepnego Konkursu do działu Konkursy? Bo w nim chyba magazynuje się Konkursy. A może jestem źle poinformowany? :?:
9)Łatwo powiedzieć. Póki Reksio nie zmieni wizerunku w oczach nie będących fanami( jest w nich jako mały, śmieszny kundelek), raczej będzie trudno kogokolwiek nakłonić do reksiowienia. Ale zawsze warto coś robić.
10)Bambosz, moderator i tworca Shoutboxa, nie wchodzi, więc na razie nie można nic zrobić. Jedyna rada to chyba zacząć tę sprawę od nowa i wprowadzić nowy Shoutbox pod strażą Moderatorium-można stary zresztą chyba zachować, jeśli ktoś z Moderatorium skontaktuje się z Bamboszem i pozna hasło do moderacji Shoutboxa.
11)No, nie wiem, czy mogę w tej sprawie decydować. To raczej nie jest moja sprawa ani obowiązek, a Euresandę mało znam. Dlatego się nie mieszam.


5) Winna userów , że nie poprawiają , z tym się nie zgodze winna stoi po dwóch stronach . Po nowych userach którzy spamują nie czytają regulaminu , i moderatorów którzy dają upomnienia dla osób chcących zwrócić bląd innym .

Z resztą się zgodę. Brawo Johanno , że jako pierwsza napisałaś ten temat , gdyż jest on bardzo ważny dla naszego forum . Wg mnie powinnaś być moderatorem , ale to nie ja tu rządzę . Powinniśmy wprowadzić plan w zycie pani prezes . Ponieważ wg. mnie ty powinnaś dowodzić temu planowi . Ktoś się ze mną zgodzi ? Traktonator to dobry , ale trudny do zrealizowania problem . Może najpierw zajmijmy si.ę sprawamy wewnatrznymi typu spamerzy , a potem załatwmy sprawy zewnetrzne . CBoxa i zmiana z phb na inne ałatwmy na koniec , gdyż chyba one zajmą najwięcej czasu .

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 26 gru 2009, 15:00
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
1. Starzy userzy.. Do tej pory, albo raczej do tamtej pory mass maile do nich wysyłał Sokaris. Co jednak się nie powiodło. Coś takiego było już organizowane kilka razy. Bez skutku. Ew. ktoś kto ma kontakt z starymi użytkownikami może wysłać massa i zobaczymy co się stanie. Jak będą chcieli to zawsze wrócą. A jak chcieli odejść - odeszli. Porządek świata. Jedni umierają, rodzą się następni. Tym nie będzie się już zajmowało GR, bo już raz była taka inicjatywa, została zrealizowana, a skutków zero. Tym bardziej nie Moderatorium, które ma innych, bieżących spraw pod dostatkiem. Jak ktoś się czuje zobowiązany i ma kontakty to proszę bardzo. Ale jak dla mnie to userów jest wystarczająco dużo. Stare pokolenia zasilają nowe itp, itd..

2. Gwardia działa. Aktywnie. Przecież inicjatywa konkursu bożonarodzeniowego wyszła stamtąd. Organizacja, nagrody, zasady itp. itd. to jest ich robota. Ja tam nie wiem, ale ty Jo jesteś v-ce więc jakby nie patrzeć powinnaś o wszystkim wiedzieć. :P Chyba, że ja o czymś nie wiem.

3. Administracją techniczną całej strony Przygód Reksia zajmuje się pan Tomasz Hechliński - czyli Babcia Reksia. Aktualnie nie mamy z nim kontaktu, bowiem nie myślimy, że będzie jakaś gruntowna modernizacja strony. Jak macie pomysły - ok. Sformułujcie konkretne prośby i opracujcie to ogólnie wtedy oddajcie projekt Moderatorium a my zgłosimy go i postaramy się zrobić, uzgodnić. To projekt na dłuższą metę. Ale jak zaczniecie może się udać.

4. Jest regulamin, który warto czytać. Byli Spam-Terminatorzy. Sprawdzili się czy nie - zostali odwołani, bo stwierdzono, że już są niepotrzebni. Można zgłosić ten pomysł do GR znów, ale po co?

5. ... A co my robimy? :roll: Nikt tego nie zauważa :?:

6. Kanalizacja jest od spamów, zabaw i gier, których wcale nie jest, aż tak dużo aby tworzyć dla nich osobny dział.

7. Najpierw wszyscy mówili: Chchemy konkursy!!!
Teraz mamy konkursy i co?!
Już się odechciało? Co? To w takim razie więcej konkursów nie będzie jak tak dalej pójdzie i tyle. Jeden problem mniej.

8. Się zobaczy. Może po Nowym Roku. Gdzieś wiosną. Może.

9. W takim razie piszcie. Jak ktoś jest zainteresowany grami Reksia, grami przygodowymi typu point n' click to warto mu powiedzeć. Ale nic na siłę.

10. Sprawa z SB była wyjaśniana wiele, wiele razy..
Bambosz... bla bla bla... nie mamy bezpośredniego dostępu... bla bla bla... tylko on może sprawdzać ip... bla bla bla... trzeba coś z tym zrobić itp., itd.... Może pomysł Traktonatora jest dobry. Musimy zobaczyć.
Można też usunąć i zainstalować nowo tylko nie Bambosz tylko ktoś z Moderatorium.

11. Nie wiem. Może nowy admin? xD Nie interesuje mnie to zbytnio. Szkoa, że nie może wchodzić częściej.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


So, 26 gru 2009, 15:57
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Stryju nawet nie myśl o zdjęciu z funkcji administratora Euresandy .
Propozycje przecież są podane przez Johannę oraz Traktor ( sorry za skrót , ale nie chce mi się pisać twoją skomplikowaną nazwę :D )

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 26 gru 2009, 16:18
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Stryj Maćko napisał(a):
1. Starzy userzy.. Do tej pory, albo raczej do tamtej pory mass maile do nich wysyłał Sokaris. Co jednak się nie powiodło. Coś takiego było już organizowane kilka razy. Bez skutku. Ew. ktoś kto ma kontakt z starymi użytkownikami może wysłać massa i zobaczymy co się stanie. Jak będą chcieli to zawsze wrócą. A jak chcieli odejść - odeszli. Porządek świata. Jedni umierają, rodzą się następni. Tym nie będzie się już zajmowało GR, bo już raz była taka inicjatywa, została zrealizowana, a skutków zero. Tym bardziej nie Moderatorium, które ma innych, bieżących spraw pod dostatkiem. Jak ktoś się czuje zobowiązany i ma kontakty to proszę bardzo. Ale jak dla mnie to userów jest wystarczająco dużo. Stare pokolenia zasilają nowe itp, itd..

Tu się zgadzam.

Cytuj:
2. Gwardia działa. Aktywnie.

Prawie z krzesła spadłam ze śmiechu... AKTYWNIE...
Cytuj:
Przecież inicjatywa konkursu bożonarodzeniowego wyszła stamtąd. Organizacja, nagrody, zasady itp. itd. to jest ich robota. Ja tam nie wiem, ale ty Jo jesteś v-ce więc jakby nie patrzeć powinnaś o wszystkim wiedzieć. :P Chyba, że ja o czymś nie wiem.

I to mnie najbardziej wkurza. Dowiedziałam się o tym PRZYPADKIEM.
Nie chcieli, żebym współpracowała z nimi, tzn. Martą, Grzesiem i Botem, zrobili to we trójkę. Proszę żeby nie mieszać w to GR. Nikt nic o tym nie wiedział.

Cytuj:
3. Administracją techniczną całej strony Przygód Reksia zajmuje się pan Tomasz Hechliński - czyli Babcia Reksia. Aktualnie nie mamy z nim kontaktu, bowiem nie myślimy, że będzie jakaś gruntowna modernizacja strony. Jak macie pomysły - ok. Sformułujcie konkretne prośby i opracujcie to ogólnie wtedy oddajcie projekt Moderatorium a my zgłosimy go i postaramy się zrobić, uzgodnić. To projekt na dłuższą metę. Ale jak zaczniecie może się udać.

Znowu Moderatorium! JAKIE Moderatorium? Jednoosobowe? (tzn. Ty?) Wkurza mnie to niemożebnie, wszystko trzeba dawać Moderatorium, na które składasz się Ty, zgrywający władcę całego forum, Grześ, który wchodzi od czasu do czasu i Dizel. Który NIE wchodzi. Tak samo Euresanda. Już forum nie ma nic do powiedzenia? Nie możemy czegoś zrobić sami? Cały czas tylko TY, TY i TY!
Cytuj:
4. Jest regulamin, który warto czytać.
Ale nikt go nie czyta, naprawdę tego nie rozumiesz??
Cytuj:
Byli Spam-Terminatorzy. Sprawdzili się czy nie - zostali odwołani, bo stwierdzono, że już są niepotrzebni. Można zgłosić ten pomysł do GR znów, ale po co? [/qoute].
Jasne, po co. Tobie, Wielkiemu Jednoosobowemu Moderatorium, nie wydaje się sensowny ten pomysł.

Cytuj:
5. ... A co my robimy? :roll: Nikt tego nie zauważa :?:

Nie. Poprawiacie błędy w postach? Nie. A jak ktoś kogoś poprawia, WJM (Wielkie Jednoosobowe Moderatorium) wyraża opinię, że to jego obowiązek i nikomu innemu nie wolno tego robić. Inna sprawa że ten obowiązek nie jest spełniany...

Cytuj:
6. Kanalizacja jest od spamów, zabaw i gier, których wcale nie jest, aż tak dużo aby tworzyć dla nich osobny dział.

Czym szanowne WJM to liczy?

Cytuj:
7. Najpierw wszyscy mówili: Chchemy konkursy!!!
Teraz mamy konkursy i co?!
Już się odechciało? Co? To w takim razie więcej konkursów nie będzie jak tak dalej pójdzie i tyle. Jeden problem mniej.

WJM nam grozi? O nie, królu, już będziemy grzeczni :/ [sarkazm] :/


Cytuj:
8. Się zobaczy. Może po Nowym Roku. Gdzieś wiosną. Może.

Kto tak powiedział? Znowu zapadła decyzja WJM.

Cytuj:
10. Sprawa z SB była wyjaśniana wiele, wiele razy..
Bambosz... bla bla bla... nie mamy bezpośredniego dostępu... bla bla bla... tylko on może sprawdzać ip... bla bla bla... trzeba coś z tym zrobić itp., itd.... Może pomysł Traktonatora jest dobry. Musimy zobaczyć.
Można też usunąć i zainstalować nowo tylko nie Bambosz tylko ktoś z Moderatorium.
Moderatorium jest jednoosobowe [sarkazm]
Znowu brak praw dla zwykłych userów? Przecież mamy tu osoby, które mogłyby się tym zając, bo się ZNAJĄ, w przeciwieństwie do niektórych. Tu chyba decyduje wiedza, nie ranga, m?

Cytuj:
11. Nie wiem. Może nowy admin? xD Nie interesuje mnie to zbytnio. Szkoa, że nie może wchodzić częściej.

Tiaa, great aluzja. Stryj na admina.

Ludzie. :'\

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


So, 26 gru 2009, 17:00
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
He, he...To z WJM było mocne...Umieszczę aluzję w moim opowiadaniu i na zawsze utrwalę tę sprzeczkę w kartach powieści :lol:

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 26 gru 2009, 18:23
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Już, już, mam gotowy fragment!
,,-Hmm...Och, nie dobrze...-mruczał Kretes, czytając list.-Znów! Znów WJM (Wielkie Jestestwo Matiniuda) wypowiedział wojnę Jodannidom...To już czwarte wypowiedzenie wojny w tym tygodniu...
Do pokoju wszedł Reksio.
-Kretesie, słyszałeś, że właśnie zrobili Wielką Reaktywację królestwa Okcjam?
-Mmm-mruknął Kretes.-Piąta w roku, a druga od naszego przybycia. Skończy się tak, jak cztery ostatnie-Wielkim Upadkiem.
-No tak. Ale, ale, dzwonią już na zebranie Rady Naukowej Systemu. Chodź, Kretesie."
He, he...

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 26 gru 2009, 18:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL