Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 06:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Dlaczego? 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Powody odejść :

1. Wyrośnięcie z Reksia - z czasem wyrośnie się z Reksia, a niektórzy później już go nawet nie lubią, bo wolą coś innego (typu krwawe strzelanki) lub uważają że to obciach.
2. Spamerzy/Dzieci Neo/Nooby - praktycznie wszyscy nie lubią takich gości, a ci którzy mają słabe nerwy, nie umieją z nimi wytrzymać, i w związku z tym odchodzą.
3. Brak czasu - raczej najczęstszy powód. Wszyscy mamy swoje życie i mamy czas na obowiązki, i czas wolny. No i w związku ze szkołą lub innymi życiowymi obowiązkami brakuje nam czasu wolnego, i po prostu nie możemy już wchodzić.
4. Zła władza/Charakter forum - ten powód nie jest częsty, ale też ostatnio się pojawiał się taki przypadek (Johanna). Niektórym nie podoba się władza, w jaki sposób rządzi moderatorium.
5. Obrażenie się - niektórzy biorą do siebie niektóre głupoty, które są na forach pisane, i się obrażają. Później odchodzą z forum, bo ''ja nie będę na forum, na którym jest ten głupek!''.

Jest też jeszcze kilka innych powodów.


Pn, 7 cze 2010, 17:26
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Jasno i poprawnie to wszystko spisałeś, Luk. Dodajmy jeszcze przypadek Przybysza, odcięcie od regularnego internetu, a lista niemal kompletna. Tak więc nie mamy wiele szczęścia.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 8 cze 2010, 15:47
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Odkop.

Wszystkie powody są możliwe ale jest jeden najważniejszy: To forum to teraz dom czarnego charakteru. Ech.... jak spojrzę na stare posty do mi się płakać chcę...

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 30 sie 2010, 17:55
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 14 paź 2010, 09:24
Posty: 12
Post 
spidi napisał(a):
xDominik napisał(a):
Z wszystkiego się prędzej czy później wyrasta :P. Czy tego chcemy czy nie. A takie forum prędzej czy później się każdemu znudzi. Zawsze jest tak, że ktoś przychodzi, a ktoś odchodzi :P. Nie ma co się oszukiwać, PR są głównie nastawione dla małych dzieci.


W sumie masz racje , ale i są tacy co nie chcą odchodzić , ani prędzej czy później :D . Może też być taki problem , że ktoś się forum wstydzi . Ze mnie się niektórzy śmieją , że gram w Reksia , ale mam to tam gdzie słońce nie dochodzi :D


Be ja tam wróciłem :/

Nie wiem co ich ciągnie chyba brak czasu, ale ja nie z tego powodu odszedłem.

_________________
Siemka to ja Criss.
Coś się mi stało z poprzednik kontem, bo nie mogę się zalogować :(.
Zapraszam na moje: forum www.criss.fora.pl i stronę www.criss.npx.pl
Pająk powraca xD.


Cz, 14 paź 2010, 09:31
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 16 kwi 2010, 15:29
Posty: 532
Lokalizacja: z przyszłości
Post 
Zwłaszcza w roku szkolnym nie można...bo chyba ktoś zauważył, że w tym roku jestem wyjątkowo rzadko...niektórzy nie mają czasu :? .
Ps.Criss,wróciłeś? :arrow:

_________________
Powrót Żela (po raz 20 xD )


So, 16 paź 2010, 07:02
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
oj,odchodzą bo na przykład wyrośli lub nie mają czasu.

_________________
wróciłem


So, 6 lis 2010, 20:08
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Mogą odchodzić np. z powodu wstydu, braku czasu, niektórym się wydaje że z tego wyrośli, denerwuje ich spam, szlaban ... Można wymienić też nieco nieprawdopodobne pomysły, np. za dużo denerwujących wiadomości na pw.

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


N, 7 lis 2010, 17:02
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Dlaczego?
Nie brak czasu to raczej nie jest powód, no bo jak się chce to zawsze znajdzie się chociaż te 5 min żeby wejść i zobaczyć co się dzieje, Albo w weekend kiedy jest wolne. Bardziej rozsądne powody to odcięcie od internetu i po prostu wiek. Userzy uważają że są już za starzy na Reksia, albo robią to z powodu presji wywołanej przez znajomych. Ja mam więcej niż 13 lat ale dokładnego wieku nie podam.


So, 22 sty 2011, 14:15
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Dlaczego?
smokos napisał(a):
Nie brak czasu to raczej nie jest powód, no bo jak się chce to zawsze znajdzie się chociaż te 5 min żeby wejść i zobaczyć co się dzieje, Albo w weekend kiedy jest wolne. Bardziej rozsądne powody to odcięcie od internetu i po prostu wiek. Userzy uważają że są już za starzy na Reksia, albo robią to z powodu presji wywołanej przez znajomych. Ja mam więcej niż 13 lat ale dokładnego wieku nie podam.


Mylisz się. Dużo osób odchodzi właśnie przez brak czasu.
Sniff musi się uczyć i narazie nie ma czasu na forum Reksia.
I myśle że nie tylko on, a dużo osób, którzy są już na studiach, lub są już dorośli i pracują. :wink:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


So, 22 sty 2011, 20:26
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Dlaczego?
Czas na chwilę prawdy...\ Jeśli ktoś chce znaleźć czas na czynny udział w forum - to taki czas znajdzie. I znajdzie nawet zapracowany maturzysta, czy student. Pracujących osób chyba zbyt wiele tutaj nie ma.
Ale taka osoba znajdzie na to czas tylko jeśli będzie sama chciała znaleźć czas na to, żeby WEJŚĆ NA FORUM REKSIA.
A prawda jest taka, że to forum w domyśle jest forum dla dzieci. I właśnie - nie rejestruje tu się zbyt dużo osób mających więcej niż...powiedzmy 12 lat. Inni rejestrują się tutaj tylko dlatego żeby poprosić o pomoc kiedy czegoś nie potrafią przejść w grze Reksia, albo mają jakieś błędy. I piszą jedno pytanie, potem jeden post: Wielkie dzięki, pa! I sobie idzie./
Reksio to gra nie tylko dla dzieci, ale rewelacyjna przygodówka - ale czy jak jakiś gościu co ma 20 lat i lubi grać w Reksia zarejestruje się żeby rozmawiać o tym mają kurze królewny gdy nic nie robią, czy też czy śmieszy go ręcznik kapłona? NIE sądzę żeby tak było. Nie sądzę, żeby zaciekawiło go forum gdzie rejestrują się głównie dzieci do lat 12-14 .
Ci starsi co są na forum najczęściej byli już wcześniej i zostają ale nie dziwcie się temu jak wiele się ulatnia stąd. Zresztą sami często nadmieniacie, że to FORUM DLA DZIECI> choć niekoniecznie takie musi być'
TO NIE JEST forum uniwersalne i ciągle ciągnie go raz ku tafli, innym razem ku dnie, boja którą jest częścią jego istnienia z napisem Przygody Reksia forum.

To naprawdę może uczynić forum nudnym dla wielu. :|

Mnie to oczywiście nie przeszkadza jak i są tacy którzy na forum Reksia czują się dobrze, ale są tacy którym to nie odpowiada i to jest dla nich powodem odejścia z forum.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 23 sty 2011, 13:59
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post Re: Dlaczego?
Przez jakiś czas nie wchodziłam na FR. Myślałam, że jestem ,,za duża",
To był błąd. Widząc falę głupot i śmieci w internecie wróciłam do tego ostatniego azylu kultury. Jeśli inni odchodzą tylko pogrążają się w wysypisku. Tu jest ostatnia wolna od głupot powierzchnia.
Z całego serca pozdrawiam graczy i forum, bo przecież to już 6 rocznica jego powstania rozpocznie się jutro. :)

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Wt, 1 lut 2011, 22:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL