Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Drobna uwaga do modów 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Drobna uwaga do modów
Drodzy moderatorzy!

Widzę że ostatnio rzadko kiedy wchodzicie, od mojego powrotu (czyli już jakiś tydzień) prawie w ogóle nie widziałem na forum moderatora. Proszę zajmijcie się tym forum, ostatnio strasznie zaległo spamem, mnóstwo osób łamie regulamin i w ogóle nie są upominane, uchodzi im to na sucho. Bądźcie na bieżąco, bo później mnóstwo roboty będziecie mieli. Rozumiem, nie zawsze macie czas, ale jak macie to wpadnijcie częściej na forum, posprawdzajcie wszystko, zajmijcie się tym forum. Jeśli w ogóle nie macie kiedy wchodzić na forum i cały czas macie obowiązki to zrezygnujcie ze stanowiska i znajdźcie osobę na wasze miejsce, która będzie miała czas i będzie dobrze wypełniała obowiązki moderatora. Wszyscy chcą, żeby na forum było lepiej, ale jak skoro moderatorzy mało co robią? Userzy, domagają się konkursów, wyznaczcie osoby, które się znają i są odpowiedzialne do oceniania prac i osobę z Moderatorium do nadzoru. Jeszcze jedna sprawa - Gwardia Reksia! Chyba tylko z sentymentu ją zostawiliście. Przenieście tematy do Izby Pamięci i żegnamy dział zwany Gwardią Reksia. Wprowadźmy może nieco więcej rygoru na forum, bo spamerom wszystko uchodzi na sucho. Mam nadzieję że mój list przyda się i na forum będzie lepiej.

PS. Nie chodzi mi tutaj o rewolucję/zrzucanie kogoś ze stanowiska moderatora, tylko o zwrócenie uwagi Moderatorium, bo to co się tu dzieje to szkoda gadać.


So, 27 lis 2010, 18:57
Roz-krecony

Dołączył(a): Cz, 26 lut 2009, 18:56
Posty: 129
Lokalizacja: POLSKA
Post 
Mam pytanie co do tematu. Czy większa ilość MOD-ów zaszkodzi ?
Przecież nie ma różnicy , że dojdzie kilka osób , a jak wspomina Luk , widać że moderatorzy nie wypełniają żetelnie swoich obowiązków .
Pozatym jak dla mnie modzi powinni także aktywizować forum .
Aktualnie na forum coraz mniej się dzieje. Przed premierą RIMS na forum aż wżało ,a w czasie kiedy pisze tego posta ma wyjść RIMS:LE , i praktaycznie nic się nie dzieje. Gdyby przekazać
władze w grupe aktywnych i mających czas ludzi to froum napewno by na tym zyskało. Co do GR , to nie jestem jej członkeiem więc nie wiem co i jak ale ja wizde trzy wyjścia ,
pierwsze to rozwiązanie jeji stowrzenie archiwum GR (było by otwarte ) .
Drugie to zahibernowanie jej oczekiwanie na nowy cel , a trzeci to zrbieniu z niej czegoś w rodzju moderatorium 2 , które pomagało by modom (miało by prawo do moedracji ale brak dostępu do działu moderatorium).

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


So, 27 lis 2010, 20:48
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Przyznaję, mnie w tym tygodniu nie było, bo PC miałem w serwisie, ale postaram się ogarnąć bałagan BTW. jakbyście wysłali linki do tematów/postów na PW to byłbym wdzięczny.
Co do rozruszania forum - a co ja wam zrobię, jak wy nie piszecie? Sami rozruszajcie, bo skoro domagacie się tego od modów to pewnie sami macie na to pomysł - nic nie stoi na przeszkodzie.
Konkursy - nie wypowiadam się, nie moja działka.
Kolejny moderator - chyba nikt nie będzie miał mi za złe, jeżeli powiem, że kwestia jest rozpatrywana, chociaż ja uważam, że to nic nie da - to nie pierwszy raz kiedy nowi modzi są powoływani i to nigdy nic nie daje.
Gwardia Reksia - zobaczę co da się zrobić.

Tak BTW. to nie zrzucajcie wszystkiego na modów, to nie tylko nasza wina.

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


So, 27 lis 2010, 23:51
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Tak, aż strach, gdy się przegląda forum. Problemem głównym jest nieaktywność Grzesia, który jest jedynym adminem. Póki tak zostanie, nie będzie zmian w kwestii GR i konkursów. Ogółem, jest to niekorzystny czas dla forum. Ani widu, ani słychu następnej części Reksia, a w takich okresach aktywność userów podtrzymują dobre opowiadania i komiksy. Jak wiadomo, z tym jest problem: opowiadania nie są już tak dobre, a komiksy padły totalnie: bot nie jest aktywny, a ja zostałem załatwiony w tej kwestii przez komputer i nasze nieaktywności w tym aspekcie trwają już gdzieś pół roku. Z koleii pomysł następnych modów jest niepokojący: dobrych kandydatów jest naprawdę mało, tak samo jak wiernych forumowiczów. Najpierw trzeba rozruszać forum. Najlepszym napędem byłaby nowa gra, a póki co ja wrócę do notatnika i painta. To wszystko, co chciałem powiedzieć.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 2 gru 2010, 14:10
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Aha, proszę połączyć ten post z poprzednim.

Ogółem więc taka jest lista rzeczy do zrobienia w celu ratowania forum:
-przypomnienie o forum Moderatorium i AM
-Odszukanie i porozumienie się z odchodzącymi userami
-aktywność w Opowiadaniach

Mam nadzieję, że się nam uda. Jak każdej zimy interesujemy się forum bardziej, więc akcja ma szansę powodzenia.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 2 gru 2010, 14:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Już dawno prosiłem o zamknięcie bezsensownych tematów Salvadoryka typu:
''Donat jest głupi i mieszka sobie na wsi.''
Tematy niezamknięte, spamu pełno, ( ja też trochę spamowełem, ale walczę z tym) a codziennie wchodzi maximum tylko 9, może 10 userów.
Nieznany ma rację, należy jak najbardziej liczyć się z tym wszystkim,
bo na pewno nie wyniknie z tego nic dobrego.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 2 gru 2010, 14:23
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
kubulus napisał(a):
Już dawno prosiłem o zamknięcie bezsensownych tematów Salvadoryka typu:
''Donat jest niemądry i mieszka sobie na wsi.''
Tematy niezamknięte, spamu pełno, ( ja też trochę spamowełem, ale walczę z tym) a codziennie wchodzi maximum tylko 9, może 10 userów.
Nieznany ma rację, należy jak najbardziej liczyć się z tym wszystkim,
bo na pewno nie wyniknie z tego nic dobrego.
najlepiej by było usunąć wszystkie posty salvadoryka.

_________________
wróciłem


Cz, 2 gru 2010, 16:15
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Zapomniałeś dodać ,,i samego Salvadoryka".

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 2 gru 2010, 16:20
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Tak dla dobra wszystkich, prawda?

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 2 gru 2010, 16:25
WWW
Roz-krecony

Dołączył(a): Cz, 26 lut 2009, 18:56
Posty: 129
Lokalizacja: POLSKA
Post 
Nieznany ma rację - na forum nie ma ani jednego admina , co paraliżuje forum. A tak w ogóle proponowałby założyć temat , gdzie od tego momentu wejdzie jakiś mod , tak żeby sprawdzić jak często (niektórzy) modzi wchodzą. Chodzi spam salvadoryka (i że jeszcze nie jest zbanowany) obrazuje , jak rzadko modzi wchodzą

Nowy moderator - Wg mnie moderatorzy oprócz moderowania powinni też często pisać posty . Aktualnie trudno powiedzieć że tak się dzieje . Czy nowy moderator w czymś szkodzi ? W najgorszym przypadku nic nie daje , i nie mówcie , że nie ma na to ludzi (mam na myśli że 2-3 się znajdzie)...

Ogólnie forum obumiera...

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Cz, 2 gru 2010, 17:06
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Przez kompletną nieobecność spam wygrywa. Jeśli tak dalej będzie to forum popadnie w ruine. Moderatorzy nic z tym nie zrobią konkretnego. Oni tylko zamykają tematy. Z banowania nici.

Przydałby się jakiś często wchodzący na forum użytkownik. On byłby najlepszym adimem. Ale żadnych wyborów nie będzie bez adima. Tylko adim umie mianować nowych admninów i modów. Jeśli żaden admin nie wejdzie to tylko jedno słowo:
PORAŻKA

:cry:

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Cz, 2 gru 2010, 17:57
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
tak,ostatnio żaden admin nie wchodzi :cry: ani nawet mod :cry: :cry: :cry:

_________________
wróciłem


Cz, 2 gru 2010, 18:27
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Wciąż twierdzę, że jedynymi powodami, dla których userzy i modzi mieliby częściej zaglądać na forum jest albo nowa gra, albo nowe konkursy. Nic innego ich nie przyciągnie, bo niczego szczególnie ciekawego w tej chwili tu nie ma. Nie ma co płakać i drzeć szat. Moim zdaniem spamu i jego twórców jest proporcjonalnie mniej, niż w okresie aktywności forumiarzy.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Cz, 2 gru 2010, 20:07
WWW
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Ogólnie również trzeba coś zrobić z tym podłym przeklinaniem! Tu dzieci wchodzą! Niektóre mają po 6 lat!

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pt, 3 gru 2010, 12:30
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post 
To prawda, że ostatnio działamy ospale, ale dzięki Waszym uwagom postaramy się poprawić, znów działać prężnie i usuwać spam oraz zapewnić Wam konkursy, rozrywkę ale pamiętajcie też, że bardzo ważne są konstruktywne rozmowy, które musicie sami zaczynać ;)

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Pt, 3 gru 2010, 15:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL