Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 21:53



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Wywiady 

Czy chcesz wprowadzenia wywiadów?
Ankieta wygasła So, 18 gru 2010, 16:14
Tak, chętnie przeczytam 79%  79%  [ 15 ]
Nie, po co to komu? 11%  11%  [ 2 ]
Nie mam zdania i tak nie będę czytał 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 19

Wywiady 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wywiady
Całkiem ciekawy, ładne zmontowany. 9/10.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 23 gru 2010, 16:36
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wywiady
Super !
I fajnie się czyta jeśli gościem jest ten - TRAKTOR !!! :twisted:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Cz, 23 gru 2010, 16:43
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post Re: Wywiady
wywiad niezły :) tak...9,8\10.

_________________
wróciłem


Cz, 23 gru 2010, 16:47
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wywiady
No i co teraz ?
Miały być na weekend :|

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Pn, 27 gru 2010, 10:21
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post Re: Wywiady
Zdaje mi się, że będzie dziś lub jutro.
8)
Ale nie poganiajmy go. Może trudno jest mu się zgadać z użytkownikami na odpowiednią godzinę :wink:
Jak będzie, to będzie. :wink:


Pn, 27 gru 2010, 10:34
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wywiady
Wywiad bardzo ładny. Dominik miał rację ,,czyta się jak gazetę". Czekam na kolejne wywiady.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 27 gru 2010, 11:19
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Wywiady
Przed chwilą został przeprowadzony trzeci wywiad i zapraszam do lektury.

Ja : Witam zatem mojego trzeciego gościa, Agatę. Przedstaw się i opowiedz troszkę o sobie.
Agataa : Jestem Agataa, mam 10 lat, ale 13 lutego skończę 11, mam świnkę morską Fruzię, a niedługo będę mieć psa. Moje hobby to plastyka i fotografowanie oraz literatura.
Ja : Przejdźmy do tematu o Reksiu. Kiedy po raz pierwszy zagrałaś w grę z nim, jaka jest twoja ulubiona część Przygód Reksia i czego ci w nich brakuje?
Agataa : Po raz pierwszy zagrałam w Reksia, gdy miałam 4 lata. Wtedy to jeszcze pomagał mi tata, ale po kilku miesiącach sama już umiałam grać. Moją pierwszą grą był Skarb Piratów. Moja ulubiona część to Reksio i Wehikuł Czasu. Jest tam dużo labiryntów i zagadek na logiczne myślenie, takie jak herb w średniowieczu. Brakuje mi w nich Koguta Wynalazcy i Kornelka. Oni także powinni brać czynny udział w przygodach bohaterów.
Ja : Kiedy zarejestrowałaś się na forum? Jakie były twoje odczucia do niego?
Agataa : Zarejestrowałam się 4 stycznia 2008 roku. Grałam w grę u babci, a nagle na ulotce z kodem znalazłam adres strony. Poszperałam i znalazłam forum zapytałam rodziców o zgodę i zarejestrowałam się. Z początku na forum było fajnie. Starsi użykownicy pomagali mi, ale z czasem na forum robiło się nudno. Ogółem było fajnie i nadal na nie wchodze ;)
Ja : Oglądałaś kiedyś kreskówkę z Reksiem?
Agataa : Oglądałam. I nadal oglądam, gdy tylko mam okazję. To bardzo ciekawe. Właśnie ta kreskówka nakłoniła mnie do kupna gier z Reksiem.
Ja : Na początku napisałaś że twoim hobby jest literatura. Jaka jest twoja ulubiona książka?
Agataa : Myślę, że Mikołajek. Czytam to już od jakiegoś czasu i ciągle, nawet jak przeczytam wszystkie części, do nich powracam. To bardzo wciągające. Lubię jeszcze "Dzieci z Bullerbyn". Ta książka nauczyła mnie cieszyć się z tego, co się ma.
Ja : Pisałaś też że masz zwierzęta. Opowiedz coś o nich.
Agataa : Na razie mam świnkę morską Fruzię. Mieszka ze mną od wakacji. Ciągle moje koleżanki przychodzą i pytają się, czy mogą zobaczyć Fruzię i pogłaskać ją. Czasem mam tego dość, ale gdyby głębiej pomysleć, to dobrze, że mam tak lubianego zwierzaka ;-) Za około dwa miesiące będę mieć psa. Będzie to mieszanka jamnika z kundlem. I tutaj apel do userów : Pomóżcie mi wymyśleć dla niego imię! To będzie piesek, nie suczka. Wszelkie pomysły na pw. Ach! Zapomniałam! Mam rybki. Co prawda u dziadka, ale one są moje. Mam dużo, dużo brzanek, dwa mieczyki, jednego gupika i jednego glonojada. Mieszkają one w sporym akwarium, mają dużo ozdób.
Ja : A może słuchasz muzyki? Jaki jest twój ulubiony zespół lub piosenkarz/piosenkarka?
Agataa : Słucham muzyki. Kiedy tylko mam taką możliwość. Bez muzyki moje życie nie miałoby sensu. To najczęściej pop lub hip-hop. mój ulubiony zespół to Big Time Rush, piosenkarz to Andrzej Piaseczny, a piosenkarki to Rihanna i Selena Gomez
Ja : Lubisz szkołę? Jak ci w niej idzie? Masz ulubiony przedmiot?
Agataa : Nawet lubię szkołę. Bardzo dobrze mi idzie. Jestem najlepsza z klasy. Mój ulubiony przedmiot to oczywiście matematyka i dzwonek na przerwę ; )
Ja : Lubisz zimę? Zasypało cię :D?
Agataa : Lubię zimę. Nie zasypało. Mieszkam w bloku, więc nie ma takiej opcji. Wyjść z domu spokojnie mogę xD. Ale ogólnie Płock jest cały w śniegu.
Ja : A co lubisz robić w wolnym czasie?
Agataa : Wchodzić na internet, na forum, oczywiście, oglądać telewizję i zajadać się czymś z mojej sekretnej szafki :D
Ja : Standardowe pytanie - wymień kilka swoich ulubionych rzeczy
Agataa : kolor- czarny, zwierze- pies, potrawa- pizza, a jakże, film- "Czarodzieje z Waverly Place-Film", serial- Big Time Rush
Ja : Kim chciałabyś zostać w przyszłości?
Agataa : Sądzę, że nauczycielką angielskiego lub polskiego. Ewentualnie kwiaciarką.
Ja : A do jakiego kraju chciałabyś pojechać i co w nim robić?
Agataa : Do Francji do Paryża. Chciałabym tam robić zakupy...Jak każda dziewczyna ; ) I może spróbować jakiejś regionalnej potrawy ?
Ja : Na kim się wzorujesz?
Agataa : Jest wielu ludzi, na których się wzoruje, ale chyba najbardziej na Marii Skłodowskiej.
Ja : To już chyba tyle, bo nie mam więcej pomysłów na pytania :). Dzięki za wywiad.
Agataa : Dziękuję.


Pn, 27 gru 2010, 13:43
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wywiady
Ładnie !
Jak zwykle , 10/10 !
Też lubię ,,Dzieci z Bullerbyn'' Agato :P

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Pn, 27 gru 2010, 13:47
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post Re: Wywiady
Widzę, że wywiad ze mną uzyskał wysoką opinię.
Dziękuję, bowiem ja również przyczynilam się do tej oceny.
Przede wszystkim chcę podziękować Lukowi za to, ze mogłam wziąć w tym udział ;)


Pn, 27 gru 2010, 13:59
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wywiady
Świetny wywiad , ja mam jamniko kundla :D .

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pn, 27 gru 2010, 14:43
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wywiady
Luk, złap może bota na GG! Taki wywiad byłby pierwsza klasa!
Całkiem przyjemny wywiad. Przydałoby się małe urozmaicenie, ale i tak miło się czyta. 9/10

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 27 gru 2010, 15:10
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wywiady
A ze mną to nikt wywiadu nie zrobi. (płacze)

Wywiad ogólnie bardzobardzobardzo fajny.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pn, 27 gru 2010, 19:24
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wywiady
donat98 napisał(a):
A ze mną to nikt wywiadu nie zrobi. (płacze)

Wywiad ogólnie bardzobardzobardzo fajny.

Luk napewno znajdzie dla ciebie czas.

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Pn, 27 gru 2010, 20:47
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Wywiady
Ja podpadłem, bo napisałem w temacie zamiast na pw, więc ze mną nie zrobi wywiadu :lol: (przynajmniej w najbliższym czasie...)

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 3 sty 2011, 18:00
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 17:51
Posty: 44
Post Re: Wywiady
dobra myśl bo chętnie się wyżalę ;ddd

ktoś założy temat gdzie wszyscy będa dawać swoje pytania, ktoś przeprowadzi wywiad i git ;d

_________________
ObrazekObrazekObrazek
Avek wykonany przez użytkownika AdamMag.


Pn, 3 sty 2011, 18:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL