Teraz jest So, 20 kwi 2024, 04:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Wywiady 

Czy chcesz wprowadzenia wywiadów?
Ankieta wygasła So, 18 gru 2010, 16:14
Tak, chętnie przeczytam 79%  79%  [ 15 ]
Nie, po co to komu? 11%  11%  [ 2 ]
Nie mam zdania i tak nie będę czytał 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 19

Wywiady 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Wywiady
Na forum jest strasznie nudno, więc pomyślałem jakby to zmienić. Na innym forum zauważyłem coś co rozruszało trochę to forum - wywiady. Jeden user zaczął przeprowadzać wywiady z userami i dzięki temu można było więcej o sobie dowiedzieć. Ale na tym forum problem jest taki, mało komu chce się coś długiego czytać - opowiadania dłuższe niż 10 linijek czytają z 3 osoby! No i przechodzę do sedna sprawy, czy chcielibyście robienia takich wywiadów i czy chciałoby się wam to czytać. Jeśli to przejdzie to możecie się zgłaszać do mnie na PW i tylko na PW! Ankieta potrwa 7 dni. A jak 3 opcja wygra to was uduszę :P .


So, 11 gru 2010, 16:14
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
No i mamy już kogo dusić, Luk.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 11 gru 2010, 16:27
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
To mogłoby być ciekawe, proponuję pytania adekwatne do danej osoby. Oraz, tak zwaną, rundę szybkich pytań (np. top części przygód Reksia).

A - Luk - jak tak się interesujesz forum - to mógłbyś takie coś zrobić.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


So, 11 gru 2010, 16:44
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Ja sobie chętnie poczytam :D

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 11 gru 2010, 16:45
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Jestem, oczywiście, stronnikiem pomysłu. To co, dusimy?

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 11 gru 2010, 16:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Jestem na tak, bardzo dobry pomysł.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 11 gru 2010, 18:16
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post 
Fajny pomysł. Może to by trochę poruszyło forum.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 11 gru 2010, 19:37
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 10:46
Posty: 165
Lokalizacja: Z Warszawy
Post 
MNIE!!!Byłem za trzy :D

_________________
Obrazek
PORA NA PRZYDODĘ!


N, 12 gru 2010, 10:58
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Ciekawy pomysł, może wreszcie coś się ruszy. Jestem jak najbardziej za. No, ale dwu osobników będziesz miał na sumieniu :wink:

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


N, 12 gru 2010, 12:02
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Widzę, że wielkiego sprzeciwu nie ma, wobec tego otwieram zapisy, wystarczy wypełnić poniższy kwestionariusz i wysłać go mi na PW (Kacpra98 też to tyczy).

Nick :
GG :
Kiedy mam czas :

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się takowe wywiady się pojawią.


N, 12 gru 2010, 17:55
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Wywiady forum Przygód Reksia, część 1 - Nieznany
Wybaczcie mi double'a, ale dzisiaj już pojawi się pierwszy wywiad. Na kilka następnych jestem już umówiony, z niektórymi osobami. W tym czasie zapraszam do lektury.

Ja : Zatem witam mojego pierwszego gościa -nieznanego. Przedstaw się na początek.
Nieznany : Nieznany, jeden z forumowych pisarzy i grafików, do usług...
Ja :Pierwsze pytanie, w jaki sposób pojawiłeś się na forum i jakie były twoje pierwsze odczucia do niego.
Nieznany : No więc, jeśli chodzi o rejestrację, to odbyła się w Dzień Babci. Był to zbieg okoliczności. Już wcześniej wiedziałem o forum, ale nie byłem jeszcze zbyt aktywny w internecie, więc długo trwało, nim się zapisałem. Jak się zapisałem, to tak zacząłem pisać posty, że ,,ostatnim postem" przy niemal wszystkich kategoriach był mój. Nie był to jednak spam, w każdym razie mam nadzieję.
Ja : A w jaki sposób zainteresowałeś się grami z Reksiem? Jaka jest twoja ulubiona część? Czego twoim zdaniem brakuje w grach z Reksiem?
Nieznany : W dema zacząłem grać już jak miałem cztery, pięć lat, co jest standardem. Pierwsze demo to było chyba RiU. Pierwsza pełna gra to było RiWC, zareksiowałem się nią. Kupiłem ją wraz z czasopismem ,,Gry". Moje ulubione części to RiC i RiKN, ale chyba lepsza jest RiC. W grach z Reksiem najbardziej brakuje kolejnego kryminału w stylu RiMS, to najlepszy sposób na zmianę wizerunku Reksia
Ja : A tak z zupełnie innej beczki - jakie są twoje zainteresowania?
Nieznany : Grafika, matematyka i historia starożytna i średniowieczna. I oczywiście wszelka kreatywność.
Ja : Co do kreatywności - jesteś jednym z największych twórców na forum, jak zaczęła się twoja kariera pisarza czy kariera grafika? Co uważasz za swoje największe osiągnięcie twórcze?
Nieznany : Moje największe osiągnięcie to najprawdopodobniej mój komiks. Zauważyłem, z jakim zainteresowaniem śledzono końcówkę opowiadania-kryminału w stylu reksiowym, poprzednika ,,Seto w szponach przygody", i postanowiłem przenieść historię w dwa wymiary komiksu. Z sukcesem. Co do opowiadań, dobry się zrobiłem dopiero w końcówce mojej trylogii. Jej początek wyglądał jak wymiociny spamera, i to bez przesady.
Ja : Czy masz już jakieś pomysły na dalsze przygody Reksia i Kretesa w twoich opowiadaniach?
Nieznany : Mam nawet kilka wątków. ,,Reksio i Kretes: W osiemdziesiąt dni dookoła Wszechświata", ,,W głębinach pierwszego wymiaru", ,,Reksio i Kretes: Powrót zła". Ale się rozleniwiłem i nie wiem, które pisać.
Ja : Zupełnie jak ja, milion pomysłów, ale się nie chce robić. A jak ci idzie w szkole? Lubisz do niej chodzić? Jaki jest twój ulubiony przedmiot?
Nieznany : Ulubiony przedmiot to oczywiście matma. W zimę chyba nikomu nie chce się chodzić do szkoły, a oceny zbieram nie tak dobre, jak w zeszłym roku-osiem testów z niemieckiego dobiłoby najlepszego poliglotę.
Ja : A wracając jeszcze na chwile do forum. Czy sądzisz że jest możliwość wydostania się z dołka, czy Aidem coś zrobi i czy modzi powrócą i zaczną wykonywać swoją robotę? Czy widzisz jakąś przyszłość dla forum?
Nieznany : Forum wróci natychmiast do życia, jak tylko pojawi się nowa gra. A to jest... wątpliwe. Ani widu, ani słychu. Wydaje mi się, że RiMS powstała tylko po to, by nas nieco uspokoić po oficjalnym zakończeniu serii, a teraz to się zapomina o kontynuacji Nowej Serii. Aidem zainteresuje się, jak dość dużo osób poprosi o interwencję. A jak zainteresuje się AM, to zainteresują się i modzi.
Ja : Przejdźmy do następnego pytania. Co lubisz robić kiedy masz wolny czas?
Nieznany : Ruszam na forum, albo... obżeram się fistaszkami :D I nie kłamię!
Ja : To zajęcie masz takie samo jak ja :D. Do jakiego kraju chciałbyś pojechać i co w nim ciekawego zrobić?
Nieznany : Ach, wspaniale byłoby pojechać do Japonii i wziąść udział w pokazie tamtejszych wynalazków... To byłoby cudowne, bo interesuję się również tym.
Ja : Czy masz jakąś ulubioną grę komputerową poza Reksiem?
Nieznany : Jasne, ,,Harry Potter: Lata 1-4" w stylu lego. Niezła, przeszedłem na 99,9%, ale do fula zabrakło mi jednego krążka postaci.
Ja : Teraz luźne pytanie - czy ciebie też zasypało?
Nieznany : Nie, raczej nie. Ale trzeba się brać za szuflę, jak przejedzie spych odśnieżający, bo gromadzi przy wyjazdach istne pasma górskie.
Ja : No, ale przynajmniej przyjeżdża. Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
Nieznany : Hmm... Ciężkie pytanie. Ale uśmiechają mi się zawody architekta, naukowca i może reportera. Raczej naukowca.
Ja : Szurniętego?
Nieznany : A czemu od razu szurniętego? <wow> Co to, jeden jest tylko gatunek?
Ja : A nie wiem, gdzieś pisałeś że chciałbyś być szurniętym naukowcem :D . No i chyba już ostatnie pytanie, wymień kilka swoich ulubionych rzeczy, ulubiona potrawa, ulubiona książka itp.
Nieznany : Ulubiona książka... chyba ,,Blask Fantastyczny" Terry`ego Pratchetta. Ulubiona potrawa to, a jakże, fryty. Ze smażoną rybą. Ulubiony kolor: czerwony. Najlepszy film: ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny".
Ja : Dobra, to nie było jednak ostatnie pytanie teraz jest ostatnie - podaj swój autorytet
Nieznany : A co do szurniętego, to nie jest taki zły... :D We wszystkich wzbudza od razu szacuneczek oraz podziw lub strach. A gdzie umieścisz wywiad? W którym dziale?
Ja : Rzecz jasna w temacie ''Wywiady'' w O stronie Reksia. Ale zanim go wstawię musimy dokończyć - twój autorytet
Nieznany : Znaczy, że co mam powiedzieć?
Ja : Ktoś na kim się wzorujesz, kto jest dla ciebie przykładem?
Nieznany : Trudno byłoby taką osobę, znaną przez wszystkich, znaleźć... Może Stanisław Lem, wzoruję się na nim w pisaniu.
Ja : No dobrze, zatem czas kończyć, miło spędziliśmy czas tak gadając, dzięki za wywiad.
Nieznany : To ja dziękuję.

Mam nadzieję że wywiad był ciekawy, dobrze przeprowadzony i chętnie go przeczytaliście. Proszę o jakieś ciekawe komentarze.

Obrazek


Śr, 15 gru 2010, 16:20
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post 
Czyta się z przyjemnością ;) bardzo dobre połączenie pytań o forum i rzeczywistość. Oby tak dalej ;)

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Śr, 15 gru 2010, 16:26
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Bardzo dobrą osobę wybrałeś na wywiad . Luk może zrobiłbyś wywiad z botem , Euresandą lub Grzesiem ?
Wywiad był ciekawy i wiele się dowiedziałem :D

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 15 gru 2010, 17:14
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
No, wiele się dowiedzieliście... o mnie. Już można mieć wątpliwości, czy nadal nick pasuje do postaci...

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 15 gru 2010, 17:30
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Nie ma problemu, wystarczy że te osoby mają gg (ewentualnie maila) i się do mnie zgłoszą to wywiady z nimi mogą się pojawić. Na razie nie będę wam psuł niespodzianki z tego z kim zrobię wkrótce wywiad, wystarczy poczekać. Już na weekend powinny być następne. Mam zaplanowe trzy, umówiłem się z konkrentnymi osobami już.

PS. Kto chciałby żeby pojawiły się nowe pytania wystarczy że napisze do mnie na PW lub na GG.


Śr, 15 gru 2010, 17:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL