Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 16:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Plusik , minusik. 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Plusik , minusik.
Wpadłem na pewien pomysł, na coś czego brakuje na forum Reksia.
Jest to system pochwał.
Jeśli zrobisz coś dla forum, nie będziesz spamował i pomagał innym userom (i nie denerwował moderatorów :P) dostaniesz plusika.
Jeśli będziesz spamował, używał wulgaryzmów, i obrażał userów dostaniesz minusika.
Takie plusiki i minusiki pojawiały by się pod avatarem, i nazwą użytkownika.
NP:
Cytuj:
Pochwały: 5
Kary: 1

Tak by to wyglądało.
Jeśli dostaniesz osta, dostaniesz też minusika, i odwrotnie.
Jeśli będziesz miał bardzo dużo plusów, to wymyśliłem żeby dostawać za to prezenty . np:
-Avatary.
-Sygnaturki.
Modowie i admini nie będą mieli możliwości zbierania plusów i minusów.
Taki system pochwał będzie dotyczyć tylko zwyczajnych userów.
..............................................................................................

Co o tym sądzicie ?

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 25 sty 2011, 15:09
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Plusik , minusik.
Sądzimy, że chcesz za wszelką cenę mieć na swoim koncie jedną uchwałę.
Nie mogłem się powstrzymać.

Dlaczego nie wstawiłeś ankiety? Byłoby łatwiej. A co do tematu: po co nam to? Skutkuje na dużych forach, gdzie nie da się poznać wszystkich (aby dało się od razu zrozumieć, jak bardzo ktoś jest lubiany). Nasze jest, nie oszukujmy się, malutkie. I czemu modzi i admini nie mogą mieć takich punktów, jak inni je mają? Czy wprowadzenie plusów i minusów na tak małym forum miałoby czemuś służyć, prócz skłócania userów, że jeden dał drugiemu minusa bez powodu? To tak, jakby i bez tego nie było roboty dla modów.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 25 sty 2011, 15:27
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Plusik , minusik.
nieznany napisał(a):
Sądzimy, że chcesz za wszelką cenę mieć na swoim koncie jedną uchwałę.
Nie mogłem się powstrzymać.

Dlaczego nie wstawiłeś ankiety? Byłoby łatwiej. A co do tematu: po co nam to? Skutkuje na dużych forach, gdzie nie da się poznać wszystkich (aby dało się od razu zrozumieć, jak bardzo ktoś jest lubiany). Nasze jest, nie oszukujmy się, malutkie. I czemu modzi i admini nie mogą mieć takich punktów, jak inni je mają? Czy wprowadzenie plusów i minusów na tak małym forum miałoby czemuś służyć, prócz skłócania userów, że jeden dał drugiemu minusa bez powodu? To tak, jakby i bez tego nie było roboty dla modów.


Ale plusy i minusy będą mogli dawać tylko i wyłącznie moderatorzy, bądź administratorzy.
Nie będzie tak że jeden user będzie mógł dać drugiemu minusa, albo plusa.
A moderatorzy chyba sami sobie nie będą dawać plusików. :mrgreen:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 25 sty 2011, 15:30
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Plusik , minusik.
Kod:
Modowie i admini nie będą mieli możliwości zbierania plusów i minusów.

Dyskryminacja ! xD

A teraz poważnie.
Pomysł wg mnie bez sensu, tak samo jak ten cały temat :P Plusiki i minusiki... Z Całym szacunkiem, ale nie wygląda to na coś poważnego. Istnieje już system nadawania ostrzeżeń
przez moderatorów, administratorów. Nie wiem po co to podwajać. Co do ,,plusików'' - Moderatorium, gdy uzna to za stosowne wysyła wybitnie zasłużonym użytkownikom pochwały.
Wiem jak wygląda wcielenie tego pomysłu w praktyce z innych forum. Jeden wielki harmider i hałas, o to kto ma więcej jednego, czy mniej drugiego - bądź nie ma nic. Tak więc jestem w zupełności na NIE.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 25 sty 2011, 15:31
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Plusik , minusik.
Dizel napisał(a):
Pomysł wg mnie bez sensu, tak samo jak ten cały temat :P Plusiki i minusiki... Z Całym szacunkiem, ale nie wygląda to na coś poważnego. Istnieje już system nadawania ostrzeżeń
przez moderatorów, administratorów. Nie wiem po co to podwajać. Co do ,,plusików'' - Moderatorium, gdy uzna to za stosowne wysyła wybitnie zasłużonym użytkownikom pochwały.
Wiem jak wygląda wcielenie tego pomysłu w praktyce z innych forum. Jeden wielki harmider i hałas, o to kto ma więcej jednego, czy mniej drugiego - bądź nie ma nic. Tak więc jestem w zupełności na NIE.

Podpisuję się pod tym co napisał Dizel.

Na naszym forum takie coś jak te całe plusiki i minusiki nie byłyby wcale dobre. Jak wspomniał Dizel mamy coś takiego jak pochwały, nagany i ostrzeżenia. Ponadto nie ma nas wielu i każdy widzi kto spamuje, kto pomaga, kto pisze z sensem, i KTO NABIJA POSTY.
A tak powstanie wyścig -kto zbierze tego więcej- i będą robili wszystko pod plusiki i minusiki. Zaczną się porównania... :mrgreen: BEZ SENSU. Tylko zrobi się BAŁAGAN a tego nie chcemy.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 25 sty 2011, 17:53
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Plusik , minusik.
Przepraszam, ale to jest... epp... no BEZ SENSU! Zgadzam się z poprzednikami

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Wt, 25 sty 2011, 22:15
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Plusik , minusik.
A więc napisz nam taki plugin :P

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 26 sty 2011, 14:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL