Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 11:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Solidny, żelazny porządek w Niekończącej Się Opowieści nigdy nie panował, bo jak może być solidnym coś, co zależy od zdania każdego, nawet spamera? Ale to, co ostatnio się tam narobiło, przechodzi krecie pojęcie. Każdy walczy o swoje, przerywa brutalnie wątki innych i wstawia badziewie. To potworne, jak ktoś wpadł na pomysł, że wszystko wcześniej da się unicestwić i zamazać, stwierdzając, że Reksio się obudził. To po prostu chamskie. I działo się kilka razy-budził się w śnie, z którego później się budził, wciąż pozostając w śnie, tylko innego, większego kalibru... Tylko czekać, aż ktoś znów opakuje go w kolejny sen. Będzie to chyba już sen do potęgi czwartej... Czy macie pojęcie, w co ten temat ładujecie? W stertę... nawozu, większą od tej w ,,Back to the Future". Z dowolnej epoki. To nie może być zabronione, swoboda to główne założenie tematu. Ale dano ją po to, by dobrze z niej korzystać. I dać korzystać innym. Podsumować w paru słowach, jakie są osoby przerywające dotychczasowe wątki? Chamskie, samolubne i uparte. Chcecie wiedzieć, jak powinna wyglądać Niekończąca Się Opowieść? Tak samo, jak na początku, gdy Sniff ją założył. Nie minęło dużo czasu, a całość się upaprała, ale wcześniej to dopiero była współpraca: nikt nie korzystał z veta, każdy kontynuował logicznie wątek, Opowieść kwitła. Spójrzcie na dzisiejszą. Widać różnicę, nieprawdaż?
Dlatego apeluję: userzy, zmieńcie swój sposób pisania Niekończącej się Opowieści! Powoli zrównuje się ona z poziomem ścieku kanałowego. Tylko tak dalej, a Kanalizacja nie będzie już nazwą żartobliwą. Wszystko może wyglądać lepiej. Wiem, że tak: już dawno, mimo pierwotnego chaosu i spamu, Opowieść była Niekończąca. Teraz jest tylko Nieskończenie Bezsensowna. Spróbujcie ją ogarnąć, spamiętać, co się działo chociaż w małym skrócie. Nie da się? Macie dowód, jakie są kłopoty. Mam nadzieję, że ktoś będzie na tyle dobry, by wziąć to sobie do serca.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 27 sty 2011, 21:54
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Zauważ że wprowadzenie obudzenia Reksia miało na celu rozplątanie całej fabuły która powstała a w której nikt nie był w stanie się połapać. To bez sensu że Reksio być w śnie do potęgi czwartej (incepcja) i został pochowany 15 razy, a kogut wynalazca zgubił się w lesie a później dziwnym trafem znowu był w swoim warsztacie i odkręcał słoik od ogórków kiedy to Kornelek poszedł na ryby, ale potem został zaatakowany przez pokemony, a tak naprawdę był wtedy gdzie indziej.

Nikt nie jest w stanie pojąć o co w tym wszystkim chodzi. Jak ja piszę to staram się aby to był cały wątek czyli co najmniej 5 zdań, ale niestety inni piszą wtedy znowu o bitwie Justina Biebera z Michaelem Jacksonem i pokemonami albo Lepperem.

Ale Nieznanemu wydaje się że dawniej było lepiej - Przeczytaj sobie dawne posty choćby z 2006 - wtedy też miano pretensje o spamy w temacie który taki nie powinien być. I przeczytaj sobie np. jak Sniff/Tails/Izzy/Pomylony Wariat/Nudle Knor - czyli założyciel tematu wypowiada się o temacie: że nie jest pewien że dobrze że coś takiego założył itp.

A kojarzycie Niekończącą się opowieść 2 w dziele OPOWIADANIA - Została zamknięta bo chociaż panowały w niej reguły to nie miało już sensu upominanie spamerów i należało to zakończyć.

A dlaczego tak podoba Ci się początek tego długiego tematu - Bo wtedy wszyscy na forum byli tacy sami, nikt nie pisał o jakimś Bieberze i Reksio nie brał heroiny - to była normalna opowieść - a userzy dobrze się bawili - ale wtedy i forum było inne i użytkownicy. Teraz takie coś nie jest proste do wprowadzenia. Wystarczy sobie poczytać stare posty na forum - było zupełnie inaczej. Czy wyobrażasz sobie żeby napisał tam teraz Szalony Kapelusznik? Nie!

\

A jeśli chcemy żeby Niekończąca się Opowieść była NORMALNA musimy spamerom powiedzieć DOSYĆ i nadto zrobić tak by każdy pisał całe wątki i nie pozwolić na pisanie BZDUR.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 27 sty 2011, 22:15
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
O proszę, znowu. Sen do czwartej potęgi.
Czekać na piątą. :roll:

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 28 sty 2011, 18:06
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Bieber, heroina itp. mowicie?
Zglaszajcie prosze takie rzeczy, osoby wypisujace takie brednie beda ukarane.

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Pt, 28 sty 2011, 19:34
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Oczywiście w niektórych sytuacjach TRZEBA zmienić temat, bo pamiętam, że kiedyś była sytuacja, że niekończąca się opowieść miała się skończyć, tj. Kretes miał zamknąć temat. W tym przypadku trzeba było zamknąć temat... I to była wina spamerów, którzy prawie dopuścili do zamknięcia opowieści...
Reksio jest grą nierealistyczną, jak Justin lub MJ, więc po co ich mieszacie -_-? Chyba na tyle dużo było postaci z Reksia, więc nie trzeba wymyślać lub wstawiać inne...

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pt, 28 sty 2011, 20:38
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
według mnie czasami w niekończącej opowieści są nielogiczne rzeczy i według ludzie nie zamykali tego tematu przez ponad 5 lat a więc troche głupio go teraz zamykac.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pn, 21 lut 2011, 20:21
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Po prostu ta opowieść jest o Reksiu a niektórzy to zmieniają w komixxy. :roll:

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Wt, 22 lut 2011, 10:02
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Nie no do jasnej ciasnej! Tego już za wiele! Gdy ktoś pisze na przykład że coś się pojawiło to inny pisze że to zginęło bo on chce własną historię. :evil:
Ja bym usunął tą opowieść.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 28 lut 2011, 19:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Kolo987654321 napisał(a):
Nie no do jasnej ciasnej! Tego już za wiele! Gdy ktoś pisze na przykład że coś się pojawiło to inny pisze że to zginęło bo on chce własną historię. :evil:
Ja bym usunął tą opowieść.

ja tak samo :evil: :evil: :evil: i piszą na przykład że kretes umarł

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Wt, 1 mar 2011, 17:26
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Nieskończenie Pełna Złośliwości Opowieść
Mi bardzo nie podoba się jak czasami rąbią z tej zabawy grę tupu tibia...był chyba tylko jeden taki przypadek ale nie był za miły

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Wt, 1 mar 2011, 17:52
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL