Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 14:53



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Przepraszam, proszę... mogę wrócić? 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Cytuj:
Dziwię się Bamboszowi że kiedy na moje PW przychodziły wiadomości od osób ANTY-ATIN to on nic nie zrobił!
W wiadomościach były wulgaryzmy, przezwiska..... nie wiem gdzie Bambosz się wtedy podziewał.

I ty dziwisz się tym osobom ? Rozumiem, zachowały się niezgodnie z regulaminem, ale chcąc nie chcąc nawet anioł nie wytrzymałby mądrości twoich postów. Sam też nie byłeś święty. Nikt nie jest idealny, to prawda, ale ciągłe negowanie postów użytkowników, jak i kosmiczne skały w zębie, nie są zbyt mądre. Na ciebie również przychodziły do mnie skargi, że wyzywasz i dręczysz użytkowników na pw. Nie odwracaj kota ogonem.

Kod:
No i oczywiście zbanowano mnie, chociaż na forum grasują wielcy spamerzy tacy jak,
no np. The Best, który zupełnie nie wiem dlaczego nie potrafi pisać poprawną polszczyzną.

Którzy nawet w dziesiątkę, nie sprawiają tylu problemów co ty. The Best to jeszcze nic w porównaniu do twojej osoby.

Kod:
Nie jestem kimś fajniejszym,
poprostu chcę być traktowany jak inni,
a nie w tylę,
taka powinna być sprawiedliwość,
tak jest na każdym forum... tylko nie na tym.

Więc mogłeś traktować innych tak samo, jak chciałbyś, żeby i oni traktowali ciebie.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 6 mar 2011, 08:24
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
PRZEPRASZAM! napisał(a):
Kolo987654321 napisał(a):
No to nie wiem.
Może po prostu Bambosz zauważa że większość lubi Traktora więc go odbanowali a ciebie większość nie lubi więc.....


Więc forum działa na zasadzie znajomości.
Czyli że znajomi admina oraz modów mają tutaj większe szanse....
Nie mówiąc już o Bamboszu który w wieku 12 lat pisał posty na poziomie mojej siostry.

Aha i znowu zaczynasz! Nawet jeśli Cię jeszcze porządnie nie odbanowali. Zastanów się nad sobą, a potem dopiiero błagaj o wybaczennie.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


N, 6 mar 2011, 09:09
WWW
Stawia Opór

Dołączył(a): So, 5 mar 2011, 18:03
Posty: 8
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Cytuj:
I ty dziwisz się tym osobom ? Rozumiem, zachowały się niezgodnie z regulaminem, ale chcąc nie chcąc nawet anioł nie wytrzymałby mądrości twoich postów. Sam też nie byłeś święty. Nikt nie jest idealny, to prawda, ale ciągłe negowanie postów użytkowników, jak i kosmiczne skały w zębie, nie są zbyt mądre. Na ciebie również przychodziły do mnie skargi, że wyzywasz i dręczysz użytkowników na pw. Nie odwracaj kota ogonem.


Tak, ciekawe od kogo te skargi,
założe się że od Tajemniczego ( TheBest'a).

_________________
Wybaczycie mi?


N, 6 mar 2011, 09:54
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Sam nie wiem co mam o tym myśleć.
Może i dajmy mu tę jedną szansę?
Na forum zdarzały się gorsze przypadki, a tutaj ban na rok czy na dożywocie to troche za surowa kara.
Jakby coś było z nim nie tak to ban i po sprawie.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 6 mar 2011, 10:32
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Dizel napisał(a):
Kod:
Mam nawet ochotę ,,ciąć'' się żyletą, przez to co zrobiłem,

Na co czekasz? :)

Kod:
chcę się nawet spowiadać.

Z tym mój drogi, do księdza.


Dizel, kocham Cię XD
Popłakałam się ze śmiechu. GROTESKA!
A Tobie, chłopcze, poleciłabym psychologa. Mówię serio, nie chodzi mi o to że jesteś chory, tylko żeby ktoś pomógł Ci poukładać wartości w życiu, mało brakuje do obsesji. Wyjdź na spacer!

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 6 mar 2011, 11:06
Stawia Opór

Dołączył(a): So, 5 mar 2011, 18:03
Posty: 8
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Cytuj:
Wyjdź na spacer!


Na spacer to ja chodzę codziennie. :mrgreen:

_________________
Wybaczycie mi?


N, 6 mar 2011, 11:20
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Wychodź częściej, bo coś chyba nie działa.
Swoją drogą, dobrze powiedziałam? Chłopcze? Czy raczej dziewczę?:P

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 6 mar 2011, 11:27
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Johanna napisał(a):
Swoją drogą, dobrze powiedziałam? Chłopcze? Czy raczej dziewczę?:P


W tych czasach wszystko jest możliwe. :P
Ale wróćmy do tematu.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 6 mar 2011, 11:30
YIM WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
PRZEPRASZAM! napisał(a):
Mylisz się, jest na odwrót kiedy ja mam rację inni nie mają,
nie wszyscy ale większość,
pamiętasz spór o tym do czego służy komputer?
Miałem rację, rzecz jasna,
inni jednak jej nie mieli,


Nie jestem kimś fajniejszym

ZBANUJCIE TEGO HIPOKRYTĘ PLZ

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 6 mar 2011, 12:54
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Ekhem, ekhem!

Zajmę moje jasne i duże stanowisko przy oknie i stwierdzam co następuje:

Ludzie się zmieniają ale Atin nie zmienił się zbytnio. Choć może się zmieni. Nie wystarczy przeprosić i napisać, że masz ochotę się spowiadać by później móc sobie kontynuować to co zacząłeś, wywyższanie się nad innych, uważanie siebie za ofiarę losu etc.
Nie wdawaj się z obrzucanie się błotem bo będziesz co najwyżej obrzucony błotem.

Może jakby w tym HelpLine były osoby znające sytuację mogłyby ci napisać: Atinie drogi! Skoro mieszają cię tam z błotem i nikt cię nie lubi, poniżają cię i takie tam to nie loguj się na konto i nie wchodź na to forum, nikt cię tutaj nie trzyma. A twoja chwilowa zmiana była najwyraźniej tylko i wyłącznie udawana. Pamiętaj, że liczy się to co teraz a teraz nadal nie pokazujesz się z dobrej strony. Nie rozumiem wcale po co była ta cała twoja groźba że napiszesz do HelpLine bo nikt ci tutaj nic złego nie robi i nie chce od ciebie numeru domu. Ty po prostu nie postępujesz zgodnie z regulaminem. Na co rzucasz te hasła? Na wiatr? Zauważ jak wielu przeszkadzasz; może czas na zmiany, a nie na puste slogany/ A helpline nie da ci statusu moderatora :wink:

---
Do Dizla i Johanny: Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale tego typu odzywek nie powinno być na forum.

Cytuj:
Mam nawet ochotę ,,ciąć'' się żyletą, przez to co zrobiłem,

Na co czekasz?


Tak, wiemy że to jest sarkazm, ale jest to najwyraźniej niezgodne z prawem. Wiecie w jakich czasach żyjemy :| I według mnie nie na miejscu są też inne hasełka rzucane w stronę atina. Pamiętajcie że ma 11 lat. Poza tym nikt nie lubi obrzucania się błotem - chyba.
---

do Johanny:
Czyżby to była jakaś zmiana taktyki w której to podlizujesz się moderatorium? A może by tak zacząć być człowiekiem i mieć swoje własne poglądy?

---

A jeśli chodzi o Traktora to jest według mnie mało szkodliwy; i tym razem dobrze jest skoro ma postawione od Bambosza ultimatum! A co z atinem: nie było oczekiwanej zmiany i chyba nikt nie oczekuje że NAGLE nastąpi. A ja proponuję spokojną, szczerą rozmowę. Bez głupich haseł z tym, że zamierzasz się pociąć.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 6 mar 2011, 13:09
WWW
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 12:56
Posty: 1
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Atin widzę , że nic a nic się nie zmienileś . Cały czas postępujesz wg. starego schematu, zaczynąsz byćć miły i przepraszasz, nikt nie chce ci dać szansy zaczynać oskarżać innych, atakujesz ich (sprawa Bambosza), może znowu chcesz napisać do helpline. Tutaj nic nie dziala na zasadzie kolega admina, wiem bo sam nalezałem do takich jak ty, a jakoś dotarłem tam gdzie jestem, więc nie uskarżaj się i DOROŚNIJ . Wróć kiedy dorośniesz i nie będziesz się tak zachowywać, jesteś jeszcze niedojrzaly, ale kiedyś kiedy już ci to przejdzie chętnie cie przywitam, ale to nie dzieś , to nie jutro. Napisz do nas za jakieś półroku. Pozdrawiam Spidi


N, 6 mar 2011, 13:12
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
spidi2 napisał(a):
Atin widzę , że nic a nic się nie zmienileś . Cały czas postępujesz wg. starego schematu, zaczynąsz byćć miły i przepraszasz, nikt nie chce ci dać szansy zaczynać oskarżać innych, atakujesz ich (sprawa Bambosza), może znowu chcesz napisać do helpline. Tutaj nic nie dziala na zasadzie kolega admina, wiem bo sam nalezałem do takich jak ty, a jakoś dotarłem tam gdzie jestem, więc nie uskarżaj się i DOROŚNIJ . Wróć kiedy dorośniesz i nie będziesz się tak zachowywać, jesteś jeszcze niedojrzaly, ale kiedyś kiedy już ci to przejdzie chętnie cie przywitam, ale to nie dzieś , to nie jutro. Napisz do nas za jakieś półroku. Pozdrawiam Spidi


Spidi! Skoro masz multikonto to łamiesz regulamin. Wprowadzasz tu bajzel. Rozumiem że je sobie założysz żeby napisać prośbę do Bambosza ale poczekaj na to aż będziesz miał swoje konto bo to będzie do usunięcia a z tego będzie post widmo.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo denerwujesz Atina pisząc tego typu hasełka, o czym pisałem zresztą przed twoim postem. Za tydzień napisze to samo i będziemy w punkcie wyjścia a twoje rozumowanie nie ma tu sensu. Pisać na forum może spokojnie 7 latek, 16 latek i 90 latek mimo że tak wiele ich dzieli. W każdym wieku możemy być przyjęci w społeczeństwie. Pisanie że jest niedojrzałym dzieciakiem jest bez sensu jak lokata.

Aha! O ile wiem to konto atina było przecież odwiedzane - znaczy się atin się na nie logował chyba regularnie, co nie? Teraz też jest.

Chodziło mi o dorośnięcie emocjonalne, oraz dorośnięcie do życia w społeczeństwie forum Przygód Reksia :/ Spidi

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 6 mar 2011, 13:30
WWW
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
Teraz ja się zalogowałem na jego konto, żeby zobaczyć te rzekome wiadomości anty-atin, no i ich nie ma, po prostu nie ma. Ładnie to tak wymyślać?

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


N, 6 mar 2011, 13:33
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
To było raczej do przewidzenia, że zmyśla teraz pewnie odpowie że usunął je z powodu ich wulgarnych treści.

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 6 mar 2011, 13:37
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Przepraszam, proszę... mogę wrócić?
nieznany napisał(a):
Kolo, gdybyśmy nie wybaczali nikomu na forum, zniknąłbyś z forum dwa lata temu. Nie muszę chyba przypominać, że w większości z twojego powodu zamknięto wtedy ,,Goście, Goście", po tym, jak zaśmieciłeś je na maksa, zyskując nieśmiertelne miano Spamusia? Pamiętam to jakby było wczoraj, takiego chaosu trudno zapomnieć. Spam walał się wszędzie. Równie wielka apokalipsa w dziejach forum, co Rewolucja. Masz na koncie jeszcze więcej, niż atin, więc nie przyganiaj garnkowi jak w przysłowiu i zajmij bardziej pobłażliwe stanowisko, jakie wcześniej zastosowano wobec ciebie.
A co do ostrzeżeń... Nie uważacie, że ostrzeżenie jest traktowane dopiero poważnie, jak trafi, w kolorze admina, do tematu w ,,O stronie"?
Podsumowując: skoro daliśmy szansę Kolowi, którą ten skwapliwie wykorzystał i nadal jest na forum, tym bardziej powinniśmy dać jakąś szansę poprawy atinowi. Jakby co - to w panelu admina nie zniknie przecież opcja banu...


Może opisze jak to było: Mój spam był może wielki. Chciałem się poprawić ale każdy mój post usuwano :roll:

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


N, 6 mar 2011, 14:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL