Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 01:16



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Poprawa zachowania i szczere przeprosiny. 
Autor Wiadomość
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 16:28
Posty: 4
Post Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Witam to ja....Atin. Pamiętacie mnie jako spamera i kolesia który poniża każdego który wejdzie mu na drogę. Jednak myśle że poprawiłem swoje zachowanie na forum Rilany. Przepraszam wszystkich których dotknęły moje słowa. :| Przepraszam administratorów i moderatorów za problem który wam stwarzałem, samo istnienie me na forum bylo dużym problemem. Byłem chamski i w ogóle. Naprawdę przepraszam. Nie wiem czy mi wybaczycie. I od razu mówie że nie robię tego na pokaz, naprawdę się poprawiłem. Możecie mi nie wierzyć. Ale możecie przeczytać posty na forum Rilany. Zmieniłem swoje zachowanie. :roll:


N, 15 maja 2011, 18:04
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Dalej próbujesz nas przeprosić...ech...Może i byś tu się zmienił ale narobiłeś na forum mnóstwom spamu. No i po co znowu konto zakładasz :roll:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 15 maja 2011, 18:07
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 16:28
Posty: 4
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Kacper98 napisał(a):
Dalej próbujesz nas przeprosić...ech...Może i byś tu się zmienił ale narobiłeś na forum mnóstwom spamu. No i po co znowu konto zakładasz :roll:


No bo nie mam innej opcji kontaktu. Nie znam maili administratorów. A opcja kontaktu raczej nie działa. Poprzednie konta sa zbanowane. Więc poprostu nie miałem wyjścia.


N, 15 maja 2011, 18:08
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Nawet gdy byś obiecał, że więcej nie napiszesz o tym [ :twisted: ] Justinie Bieberze to nikt by w to nie uwierzył, a bez ciągłych
wiadomości o nim forum jest zdrowsze (w pewnym sensie). Każdy zasłużył na jeszcze jedną szansę, ale najczęściej jak to było
w przypadku Arturrosa [ :cry: ] nie zostaje możliwie wykorzystana. Przykro mi, ja jestem na nie. Nie wiem czemu, ale nie. Powinieneś może znaleźć sobie jakieś hobby, albo inne forum. Po prostu daj sobie spokój z tym. Widziałem o o nas napisałeś raz w księdze gości. Nie było to miłe, zrobiłeś to po zbanowaniu.

_________________
Obrazek


N, 15 maja 2011, 19:26
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Forum Rilany to nie nasze forum, więc o niczym nie świadczy.
Chociaż im więcej ofiar do powkurzania tym lepiej :D :D

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 15 maja 2011, 19:30
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
To możne ja wyrażę swoje zdanie.
To czy poprawiłeś swoje zachowanie to pozwól, że to my ocenimy. Taka wysoka samoocena jak wczesnej nie wiele mówi o poprawie. Moim zdaniem za wcześnie na daniem drugiej szansy. Spójrz na kola. Zmienił się ale po długim okresie czasu, a nie po kilku miesiącach.
Jestem na nie.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 15 maja 2011, 19:35
YIM WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Tak szczerze to ja myślę, że pora się zdecydować. Arturros już taki jest, że co jakiś czas robi awanturę, po czym się poprawia, ponownie coś walnie i tak w kółko. Jak na mój gust powinniśmy raz na zawsze zadecydować, czy chcemy go na forum. Pamiętam świetnie zarówno jego zwykłe posty, jak i te tuż przed banowaniem i dochodzę do wniosku, że skoro bez problemu wytrzymujemy uwielbiającego ostrą krytykę Traktora, to możemy wytrzymać i tykającą bombę w postaci Artiego.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 15 maja 2011, 19:43
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 16:28
Posty: 4
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Jejku. Myślałem że mi przebaczycie. :| Naprawdę chciałbym wrócić na to forum. :cry:


N, 15 maja 2011, 19:47
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Jestem na tak - forum potrzebuje kozłów ofiarnych.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 15 maja 2011, 19:52
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 16:28
Posty: 4
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Traktor napisał(a):
Jestem na tak - forum potrzebuje kozłów ofiarnych.


Hehe. Robi się jak w ,,Mam talent!''. Ale naprawdę was przepraszam. I po raz kolejny to powtarzam.


N, 15 maja 2011, 19:58
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Dołącz do naszej armii, ale będziesz tylko szeregowcem, który musi być całkowicie posłuszny przełożonym. Wkrótce nastąpi przegrupowanie oddziałów i na pewno trafisz na najbardziej newralgiczny punkt frontu, ale dlaczego mielibyśmy się pozbywać choćby jednego magazynku, który stanie po naszej stronie, skoro nie sprawia problemu naszej stronie bo ma ona nad nim kontrolę.

Ja jestem na tak, według mnie możesz wracać i nie pisać w koło tych głupot, bo to nie są przeprosiny tylko twoja gra. Nie jesteś niczyim wrogiem, przynajmniej nikogo tutaj. Nie widzę przeciwwskazań, tylko MYŚL i USPOKÓJ SIĘ.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 maja 2011, 16:11
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
Możesz wrócić. Nie przeszkadza mi to. "Cytuję" Przybysza (zgadzam się z nim).

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Cz, 19 maja 2011, 17:36
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
No cóż. Chciałbym jeszcze coś dodać.
My nic nie stracimy, ban na panelu admina nie zniknie. Atin może tylko zyskać.
Dajmy mu więc szansę, tak jak innym.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 19 maja 2011, 20:20
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Poprawa zachowania i szczere przeprosiny.
nieznany napisał(a):
ban na panelu admina nie zniknie

Może nie zniknie, ale nie maja sensu CIĄGŁE powtarzanie rytmu:
przeprosiny, powrót, spam, ostrzeżenia, ban, okres czasu, przeprosiny, powrót, spam, ostrzeżenia, ban, okres czasu przeprosiny...
Jeśli chcecie niech wróci, niech tylko obieca mi tu uroczyście, że koniec z wiadomościami o Justinie Biberze na forum i wstawianiem komixxów do nieskończonej opowieści i nie tylko. Niech też zapamięta, że dużo lepszy przycisk "zgłoś post" niż zaśmiecanie całego tematu spamem. Musi jednak pamiętać, że nie może go klikać tylko wtedy gdy post mu się nie podoba, lub jest o rzeczy słusznej, ale naciąganej przez regulamin.
A to niekonieczna twoja uwaga, bez której mógłbyś się obyć:
ashia napisał(a):
Traktor napisał(a):
Jestem na tak - forum potrzebuje kozłów ofiarnych.


Hehe. Robi się jak w ,,Mam talent!''...

_________________
Obrazek


Pn, 23 maja 2011, 15:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL