Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 21:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Prośba 

Czy jesteś za odbanowaniem Traktora?
Ankieta wygasła Wt, 8 maja 2012, 19:34
Jestem za. 71%  71%  [ 10 ]
Jestem przeciw. 14%  14%  [ 2 ]
Brak zdania. 14%  14%  [ 2 ]
Liczba głosów : 14

Prośba 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Prośba
Dzisiaj na Steamie Traktor poprosił mnie, bym przekazał na forum jego prośbę. Z chęcią pomagam każdemu, kto się do mnie zwróci, więc zakładam ten oto temat i podaję wiadomość od Traka.

,,Wiecie jak to jest być niechcianym w miejscu które tyle dla was znaczy?

Forum te znacznie wpłynęło na moje aktualne życie w internecie.
I mówię absolutnie poważnie.
Gdyby nie ono nie znałbym dużej ilości osób, ani nie robił tego co robię.

Wiecie w czym był problem?
Czułem się jak u siebie. Teraz już wiem, że tak czuć się nie powinienem. Moje gagi były tutaj nieodpowiednie.
A nie byłem u siebie od ponad roku.
Nie żebym miał cokolwiek do was – to że kilka osób mi nie podpadało to wyłącznie mój problem.

A wszyscy doskonale wiemy co się działo pomiędzy mną a Spidim. I chociaż w pewnych sprawach mieliśmy różne racje, to mimo wszystko – przepraszam. Bo to nie miało sensu.

Tyle że jeszcze nie powiedziałem po co w ogóle wam to piszę.
Błagam całe moderatorium i użytkowników forum – dajcie mi żyć. Wegetatywnie.
Jeśli moje konto Traktor zostanie odbanowane zamierzam bezwzględnie wyrzec się jakichkolwiek wygłupów i tym bardziej dyskusji ze Spidim. Jeśli mimo wszystko nie zastosowałbym się do moich zobowiązań – zbanujcie mnie. Wtedy rzeczywiście nie nadawałbym się na to forum.

Proszę was o szansę – mimo że kolejną, to jednak ostatnią. Obiecuję.
Pozdrawiam,
Traktor."

To wszystko. Jeśli chodzi o moje własne zdanie, powinniśmy mu ją dać - Traktor to przecież nie spamer, lubi po prostu dodawać oliwy do ognia. O wiele bardziej zasługujących na banicję przyjmowaliśmy z powrotem.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 9 mar 2012, 19:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Prośba
Jestem za.
Niewiele pamiętam traktora ale coś mi świta.

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pt, 9 mar 2012, 19:37
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Prośba
nieznany napisał(a):
Czułem się jak u siebie.

Widocznie trochę za bardzo... Jednak ja jakoś nigdy nie umiem chować urazy (no może nie do wszystkich).
W każdym razie jakoś nie potrafię sobię wyobrazić forum bez Ciebie.
Chodź jeszcze parę miesięcy temu pierwszy rzucił bym w Ciebie dobrze zaostrzoną siekierę (nie wiem czemu) dziś chcę byś wrócił.
Wiem, że to brzmi głupio- ale taka jest prawda. Przyzwyczaiłem się do Ciebie i do twojej obecności na forum.
Twoje słowa są bardzo szczere... jakoś nie umiem im się oprzeć.
Chcę.

_________________
Obrazek


Pt, 9 mar 2012, 20:24
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Prośba
Cóż , ja też do Ciebie Traktor nie czuję urazy .Ale prawdą też jest że wiele razy przeginałeś ...Wiele razy ktoś dawał ci kolejną szansę . Bombosz powiedział że szansę którą dostałeś ostatnim razem była już ostatnią szansą . Wiesz mogłeś wtedy ją wykorzystać to by tej sytuacji nie było .Ale jednak mówię że chcę abyś był na forum . Zawsze rozśmieszałeś (szczególnie mnie pozytywnie) . Jednak czy administrator da ci tą kolejną szansę to nie wiem . Ale chcę abyś był na forum , tyle że nie zachowywał się jak spamer lecz jak porządny user . Zobaczymy ...

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 10 mar 2012, 12:51
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Prośba
Traktor, nie obraź się, ale swoją szansę już kiedyś miałeś. Przez jakiś czas było dobrze, ale potem znowu zacząłeś wariować. Spodziewam się czegoś podobnego i tym razem. Ponad to próbowałeś uciec od kary zakładając multikonta, a to już dosyć poważne wykroczenie. A co do obietnicy to jestem przyzwyczajony do tego, że ludzie je łamią. Trzeba było się wcześniej opanować, a nie teraz płakać.


So, 10 mar 2012, 15:04
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Prośba
Muszę przyznać, że niestety Luk ma racje, mimo iż byśmy wszyscy chcieli, żeby nie miał.
Teraz to już nie zależy od nas... tylko od Dizla, SPIDIEGO... i całej reszty z ekipy...

_________________
Obrazek


So, 10 mar 2012, 16:47
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Prośba
Według mnie traktor pisał czasem całkiem fajne rzeczy ale często spam.O ile dobrze pamiętam posiadał on multikonto traktorek was kocha.Napisał on do mnie na pw spam,często przeklinał.Moglibyście mu odbanować konto, ale jeżeli jeszcze raz się powtórzy to dożywotni
(MOJE ZDANIE NIC NIE NAKAZUJĘ)

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


So, 10 mar 2012, 23:56
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Prośba
Czemu tak wiele osób wypisuje, że to zależy ode mnie XD . JA spełniam i spełniałem tylko swoje obowiązki , nigdy nie kierowałem się niechęcią do pewnej osoby, więc nie widzę problemu . Widzę, że forum jest za przyjęciem , więc pozwolę sobie wysłać to do modowni i zobaczymy XD . Trochę późno, mam nadzieje że to jest aktualne ? Czy już został odbanowany ? ( nie było mnie to nie wiem XD )

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 10 cze 2012, 08:02
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Prośba
Przyznam, że wiem niewiele o tzw. Traktorze, bo jestem tu nowy, ale ten filmik jest bardzo naciągany. Szczerze mówiąc jeśli Traktor miał ostatnią szansę powinien ją wykorzystać, a nie marnować. Pomimo to nie mam zdania, bo ankietę zamknęli, a wybór należy do spidiego.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


N, 9 gru 2012, 18:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL