Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwoju 

Forumowy Tydzień Kreatywności - Pomysł Mątka
Jestem za 78%  78%  [ 14 ]
Jestem przeciw 11%  11%  [ 2 ]
Nie mam zdania 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 18

Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwoju 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Po zapoznaniu się z twoją wizją, jestem przeciwny temu pomysłowi. Powód? Takie coś wedlug mnie szybko się znudzi. Pozdrawiam, Autor.


Cz, 31 paź 2013, 17:34
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Cóż, ja od początku jakoś niezbyt to widziałem, ale zaznaczyłem ''brak zdania''.
Zgadzam się z Matkiem, i jestem oficjalnie przeciw. I bez takich zebrań, można porozmawiać i pobawić się przy pomocy chatu.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 31 paź 2013, 18:00
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
a) I będzie jak z "X z Y"... połowa nie przyjdzie, bo termin im nie będzie pasował...
b) Jakie?
c, d) Nie mam zdania.
e) Dobry pomysł.
f) Znaczy, na te zebrania mają przychodzić członkowie Potworium (średni pomysł), czy specjalnie na te zebrania mają być tworzeni nowi (słaby pomysł)?
g) Dobry pomysł. Ale to już (dla mnie przynajmniej) podchodzi pod wyręczanie Moderatorium - niezgodne z regulaminem.
h) I co ma dać taki szczęśliwy numerek?
i) Słaby pomysł, quizy nie starczą?
j) Jakich?
k) Jak?
l) To przecież organizujemy nawet bez zebrań.

Moim zdaniem trzeba trochę dopracować. Pozdrawiam, Czarnoksiężnik.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Cz, 31 paź 2013, 18:11
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Jeżeli w jakichś punktach wykroczyłem poza skalę, to przepraszam. Chciałem urozmaicić trochę te szarobure dni, ale widzę, że jakoś niezbyt to się podoba. Chyba jednak wrócimy do teorii: Ciekawe tematy, aby było więcej userów.
Co złego to nie ja. Przepraszam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 31 paź 2013, 18:16
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Dobra, znów jestem na tak. Więc nadal wygrywają ci na "za". To jak? Rozmawiamy na irc? Dla tych mniej ogarniętych: http://www.irc.pl/


Cz, 31 paź 2013, 18:31
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Uważam, że nie ma potrzeby robienia tych zebrań. Prawie wszystkie powody zostały wymienione powyżej. A jeden z najważniejszych to: Połowa osób ''za'' na to nie przyjdzie, podobnie jak było z jednym konkursem w MMS. Zresztą... Pogadać można chociażby teraz na forumowym czacie - wiele osób jest online.


Cz, 31 paź 2013, 18:38
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Dobra, no to chyba już po raz enty przedstawiam jakiś pomysł. Tym razem jestem trochę przekonany o tym pomyśle, ale ktoś pomyśli: "Ach znowu ten Kretes i jego pomysły". A ja z góry odpowiem, że ja przynajmniej myślę na co by tu zrobić by poprawić nastrój na forum. Jak widzicie, od paru miesięcy stale daję jakieś pomysły, które mają pewną wadę i trafiają do kosza. Więc nie wiem, czy teraz też tak nie będzie, ale warto próbować. Jak nie ten, to inny. Zawsze się coś znajdzie.

Otóż mam dwa pomysły:

1. Co byście powiedzieli, aby codziennie o 19.30 na czacie był Dziennik Forumowy? Już mówię, o co tutaj w tym chodzi. W każdy dzień tygodnia będziemy mówili o wszystkim i o niczym, czyli relacje z kraju i ze świata (uprzedzam - bez polityki ;) ).
No oczywiście będziemy mówić o poważnych rzeczach oraz niepoważnych. Co wy na to?

2. "Veto, a nawet Liberum" - program publicystyczny (na czacie), w którym będziemy przedstawiać to co nam się nie podoba wszędzie. Tu i tam, wszędzie gdzie się da. Czyli, że taka krytyka w każdą niedzielę w godzinach popołudniowych. Będziemy przedstawiać swoje niezadowolenia itp. . Zapewniam, mogą być też niepoważne, aby coś urozmaicić. ;)

Oto trzeci, wcześniej nieplanowany:

3. Co powiecie na dawkę muzyki? Otóż wiem, że typu radia itp. były słabym pomysłem, ale ja postanowiłem je urozmaicić. Bez radia, bez takich przedstawiam kolejną koncepcję: Rexlista! Będzie to program muzyczny, wymagający odrębnego tematu. Otóż to, będziemy głosować na propozycję do TOP 10 Rexlisty, czyli piosenki i jeszcze raz piosenki. To będzie wyglądać tak: Jedna osoba (prowadzący) będzie dawała propozycje piosenek, a my będziemy do niej pisać na PW tzn. głosować na ulubioną piosenkę. On będzie wtedy zbierał głosy cotygodniowo, a później w sobotę lub niedzielę będzie prowadził ten program. Niestety, warunki nie są najlepsze, więc będzie podawał miejsca na czacie, a w temacie pojawią się piosenki. Wiem trochę to skomplikowane, ale jakoś wyjdzie. Takie podobne jak Fejslista itp.

Sami zdecydujcie, który pomysł jest ciekawy, a który jednak nie. Specjalnie na tą okazję daję aż trzy propozycje.
Pozdrawiam, Kretes102.

Jeżeli coś nie wypali, to będę próbować dalej. W końcu i tak się uda.
Dziękuję dwóm użytkownikom, którzy ni poddali ten pomysł. Pozdrawiam ich ;)

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 20 lis 2013, 20:29
YIM WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Kretes102 napisał(a):
Dziękuję dwóm użytkownikom, którzy ni poddali ten pomysł. Pozdrawiam ich ;)

Mówisz o Ż. Arcie i mnie? Ja tam nie podawałem żadnych pomysłów. Po prostu powiedziałem: "Veto, a nawet Liberum".

Pomysły bardzo moim zdaniem dobre, na chacie potrzebne są jakieś rozrywki, żeby rozruszać forum. Zauważyłem, że jak tylko na chacie robi się głośno, od razu przybywają setki osób, żeby popatrzeć. Teraz tylko kwestia wybrania prowadzącego Rexlisty. I ta muzyka... to ma być z Reksia, czy cokolwiek?
Z poważaniem, Czarnoksiężnik.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Śr, 20 lis 2013, 20:39
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Uważam, że dwa pierwsze punkty są bardzo podobne do tego czego wcześniej nam proponowałeś - Zebrań. No czyli o czym mielibyśmy rozmawiać. Punkt 3. - Powiem szczerze, że do mnie dość przemówił, ale no nie jestem jeszcze tego pewny. Można by było równie dobrze założyć sobie taki temat na forum i wybierać najlepsze piosenki.

Punkt 1. - Jestem na nie.
Punkt 2. - Jestem na nie.
Punkt 3. - Nie mam zdania.


Śr, 20 lis 2013, 20:59
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Zebrania? Phi...to nie ma na celu podniesienia frekwencji, tylko dla rozrywki. Jak mówię, to jest tylko po to, by było ciekawe na tym forum. To tyle.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 20 lis 2013, 21:02
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Matek napisał(a):
Uważam, że dwa pierwsze punkty są bardzo podobne do tego czego wcześniej nam proponowałeś - Zebrań. No czyli o czym mielibyśmy rozmawiać. Punkt 3. - Powiem szczerze, że do mnie dość przemówił, ale no nie jestem jeszcze tego pewny. Można by było równie dobrze założyć sobie taki temat na forum i wybierać najlepsze piosenki.

Punkt 1. - Jestem na nie.
Punkt 2. - Jestem na nie.
Punkt 3. - Nie mam zdania.

Dołujesz mnie już trochę, Mątku.

@do Kretesa:
1. Dobry pomysł. Dziennik Forumowy przypomina mi wspaniały Dziennik z PRL xd.
2. Oooo, dobry pomysł. Chętnie wreszcie pomarudzę! Przyda się taka krytyka (niektórzy może będą wiedzieli co muszą zrobić, by coś poprawić etc.).
3. Wspaniały pomysł. Jestem na tak.


Śr, 20 lis 2013, 21:11
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Teoretycznie - spoko.
Praktycznie - niezbyt.

Zgadzam się z opinią Anubisa - pomysły są podobne jak zebranie. Zmienienie jednego detalu jeszcze nie świadczy, że pomysł jest czymś zupełnie innym. Poza tym, czy nie możemy normalnie porozmawiać na wymienione przez ciebie tematy (patrz. punkt 1-2)? Czy aby porozmawiać na nie, muszą być wyznaczane godziny? Na chacie zawsze możemy pogadać o czym chcemy, np; tak jak teraz, co sądzimy o dopuszczanie dzieci do szkół w wieku pięciu lat. Każdy wyraża jakąś swoją opinie i nie musi tergo robić o wyznaczonej godzinie. Jest to dla mnie niezbyt zrozumiałe i uważam, że punkty jeden i dwa nie są dobrymi pomysłami.
Co do pomysłu trzeciego - również zgadzam się z Anubisem. Może coś w tym jest, ale czy nie wystarczyła by po prostu gra w Kanalizacji (która z wymienionych piosenek podoba ci się najbardziej?). No nie wiem, nie wiem.

To tyle.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 20 lis 2013, 21:12
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Pierwsze dwa pomysły są niepotrzebne, gdyż już teraz mamy nieoficjalne, samorzutne zebrania każdego dnia. Trzeci... Nie sądzę, choć nie dlatego, że mam coś przeciwko muzyce na forum, ale dlatego, że muzyka to jeden z niewielu specjalnych dodatków na Święta i trochę osłabiłoby to wyjątkowość tego dnia, gdybyśmy dodali playlisty jako standard.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 21 lis 2013, 18:34
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Czy istnieje konto otwarte pt. Gość dla niezarejestrowanych? Pytam, bo coś widziałem, ale nawet nie wiem, czy istnieje i jak się z tego korzysta.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


N, 1 gru 2013, 15:15
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
takijeden napisał(a):
Czy istnieje konto otwarte pt. Gość dla niezarejestrowanych? Pytam, bo coś widziałem, ale nawet nie wiem, czy istnieje i jak się z tego korzysta.

Każda osoba niezarejestrowana jest członkiem grupy "Goście". Jest to grupa zawierająca tkz. "użytkowników anonimowych". Tej grupie można ustalić specjalne uprawnienia (ustala je administrator forum, nie wiem czy nieznany i Dizel mogą je ustalać). Kiedyś był dział dla Gości pt. "Goście, goście", ale został usunięty. Powodem był ogrom spamu pisanego tam przez osoby zbanowane. Obecnie goście/niezarejestrowani nie mają prawa pisać żadnych postów ani przeglądać wszystkich działów.


N, 1 gru 2013, 15:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL