Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:05



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No, no. Super Sprache eee... znaczy się fajny wywiad. Ale nie przypuszczałem, że z kretonempodziemnym.
TEN WYWIAD JEST NA 8/10 Ciekawe kto będzie następny....?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 23 cze 2013, 15:36
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Daję 6/10... Wywiad taki sobie. Nie najgorszy i nie najlepszy.


N, 23 cze 2013, 15:39
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
A może ze mną? Jestem trzy lata na forum, trochę widziałem...

A poza tym, jak mi nie udzielisz wywiadu, to zabiję cię gazem śmiechu :twisted: .

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 28 cze 2013, 19:27
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Zanim udostępnię wam kolejny wywiad chciałbym coś napisać:
Cytuj:
Informuję, że to ja dobieram osoby z którymi przeprowadzam wywiady i nie zadziałają na mnie żadne prośby i argumenty

Tak więc, nie piszcie mi żadnych PW, ani wiadomości w tym temacie, że chcecie udzielić wywiadu. To i tak niczego nie zmieni...
Teraz zapraszam do wywiadu. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zostawicie komentarz.

Ja: Witam wszystkich w moim kolejnym wywiadzie - tym razem przeprowadzę go z Niką. Na samym początku standardowo, chciałbym abyś się przedstawiła i powiedziała trochę o sobie.
Nika: Na imię mi Dominika, mam 14 lat, właśnie otrzymałam promocję do klasy drugiej gimnazjum, interesuję się astronomią. Bardzo lubię to forum, bo ostatnimi czasy dużo tu rzeczy się dzieje.
Ja: Okej. Na forum pojawiłaś się 28 sierpnia 2011 roku. Czy spodziewałaś się, że tak je polubisz? Powiedz jeszcze o swoich pierwszych odczuciach co do niego.
Nika:Cóż... To było pierwsze forum na jakiekolwiek się zarejestrowałam... Może inaczej: pierwsza strona, na jaką się zarejestrowałam. Czułam radość pomieszaną z hmm... strachem? Myślałam, że wszystko jest już ustalone, że nie wtopię się w tłum, że będę odtrącona przez innych użytkowników. Ale zawsze miałam nadzieję, że trochę jednak pobędę, że jednak będę choć trochę lubiana. A czy się to sprawdziło? Nie wiem. Czuję się jednak spokojna.
Ja: Jakiś czas temu powróciłaś na forum, po swojej nieobecności. Co skłoniło Cię do odejścia i powrotu?
Nika: Do odejścia zmusiły mnie nudy. Tak naprawdę nic, co by mogło mnie zaciekawić po prostu się nie działo. Czasami przeglądałam forum jako gość, nie czułam zbytniej potrzeby zalogowania. Ale, muszę powiedzieć: naprawdę mam szczęście. Dlaczego? Otóż bez żadnej wiedzy odwiedziłam was, a tam czekała mnie niespodzianka. Tego samego dnia wydano pierwszy epizod Miasta SeKretów 2. Oczywiście nie to było powodem mej radości. Tym powodem była moja pewność: teraz powrócą. I nie myliłam się. Nie tylko powrócili, ale i doszli. Wyrównało się, a forum może pochwalić się dużą aktywnością. Szkoda tylko, że nie o Reksiu.
Ja: No dobrze. Ostatnio zabłysnęłaś na forum jako, że rysujesz wspaniałe rysunki. Powiedz nam trochę o nich. Jaką techniką je wykonujesz i wszystko tym podobne.
Nika: Moje rysunki... Tak... Sama nie wiem, jak to się wszystko zaczęło. Najpierw malowałam na komputerze, później kredkami. Pamiętam, że przeglądałam różne strony, które skupiały artystów. Uwielbiałam je krytykować, choć tak naprawdę sama nie dorastałam im nawet do pięt. Ale stąd wzięło się przekonanie: wcale nie jestem gorsza!. Szukałam bardzo długo swojej techniki. Malowałam farbami, ale się rozlewało, próbowałam kredkami, ale kolorowałam nie równo. Aż znalazłam. Szkice. Nie jest to może jakaś wspaniała technika, może niezbyt imponująca, malarzem się z tego powodu nie stanę. Ale było to najłatwiejsze, najlepiej wychodziło, choć było żmudne i nudne. Uwierzcie, rysowanie kreseczek przez trzy godziny to zajęcie nie najciekawsze, poza tym zbyt długie schylanie się nie robi dobrze na mój układ pokarmowy. Pierwsze rysunki wcale nie były o Reksiu, najczęściej rysowałam kwiaty, gdyż bardzo podobały i podobają mi się nadal ,,Słoneczniki". Pierwszy szkic, który tu zamieściłam wziął się raczej z nudów i braku zbytnich pomysłów. Rysuję najczęściej ołówkiem, poprawiam długopisem, wypełniam kreskami, więc mówię, to raczej nietrudne.
Ja: A co lubisz rysować najbardziej i najlepiej Ci wychodzi?
Nika: Ogółem tła, budynki. Lubię rysować zwierzęta i kwiaty. Nie lubię za to rysować ludzi, a najbardziej ich twarzy. Wychodzą mi zawsze trochę za starzy.
Ja: Okej. A co możesz radzić osobom, które również chcą rysować szkice. Jakie dałabyś im rady?
Nika: Żeby sobie zaplanowali w głowach, jak cały obrazek ma wyglądać. Improwizacja nie jest za dobrym rozwiązaniem. Jeśli chcą narysować światło powinni sobie najpierw narysować jego padanie ołówkiem i kreskować zaczęli od tego miejsca. Powinni też stosować różne linie, raz poziome, raz pionowe, krótkie, długie, aby cały obrazek tak bardzo się nie zlewał. Nie powinni się także spieszyć. Pośpiech może spowodować błędy w kreskowaniu, tak jak zrobiłam to ja przy pierwszym obrazku przy rysowaniu gwiazd. I radzę im trochę popracować nad cierpliwością : )
Ja: A prace wykonywany na komputerze również tak dobrze Ci wychodzą?
Nika:Oj, na komputerze prace wychodzą mi okropnie, nawet nie ma porównania. Oczywiście nie mówię, że na kartce rysuję doskonale, ale zawsze lepiej niż w paincie. Ale sprawy np. na konkursy wykonuję na komputerze. Robię je wtedy o wiele mniej skomplikowanie, a i zajmuje to o wiele mniej czasu niż skanowanie.
Ja: No dobrze. A teraz powiedz co sądzisz o całym Monster Show.
Nika: Sądzę, że to całkiem dobry pomysł. Jest jednak przewidziany na krótki okres czasu, a ja bardzo nie lubię się spieszyć. Z tego powodu jest również dla mnie trochę męczące.
Ja: A które zabawy wydają Ci się najlepsze?
Nika: Podwórkowy Mundial i chyba jeszcze Turniej Rycerski. Są najmniej męczące, najmniej presji. Najtrudniejszy jest chyba Potworny Teleturniej. Diabelski Młyn traktuje raczej jako rozrywkę, nigdy nie byłam za dobra w takie gry. Zgoda i Niezgoda to gra strategiczna, a raczej lubię takie zabawy. Raczej i tak nie wygram Show, ale to zawsze jakiś pomysł i to dobry pomysł na rozkręcenie forum.
Ja: A jak myślisz, co będziemy musieli robić w Magicznej Niszczarce Zdjęć 2?
Nika: Nie mam pojęcia. Ale myślę, że może to być szukanie obrazków po całym forum i wysyłanie linków tych, które się powtarzają. Tak jak to zwykło być w tych naszych forumowych konkursach.
Ja: A czemu nie brałaś udziału w ZOEF?
Nika: Sama nie wiem. Uznałam, że jest to dla mnie trochę za trudne. A może nie chciałam brać udziału w konkursach? Zresztą, czy wziąć udział w Show też się trochę zastanawiałam.
Ja: Okej, teraz pora na kilka luźniejszych pytań. Cieszysz się, że są już wakacje?
Nika: Pewnie Szkoda tylko, że w tym roku są później niż zwykle.
Ja: Masz jakieś konkretne plany na wakacje?
Nika: Niezbyt. Pojadę do Grunwaldu, może do skansenu w Olsztynku.
Ja: Będziesz raczej leniuchowała, czy zamierzasz spędzić czas trochę w innym stylu?
Nika: Raczej będę leniuchować. Ale zawsze pogram w piłkę, pójdę na spacer, na rower.
Ja: A wolałabyś spędzić czas nad morzem, czy w górach?
Nika: W górach. Nie umiem zbyt dobrze pływać, a w wodzie jest mi niedobrze, chcę wymiotować. Ale statkiem pływać mogę i to bardzo lubię, także nie mogę nazwać tego chorobą morską. A w górach byłam i jest to wspaniałe.
Ja: Jaki jest twój ulubiony sport?
Nika: Kometka, tenis. Lubię także siatkówkę, choć nie do końca. Nie przepadam za koszykówką.
Ja: A jest jakieś miejsce, które chciałabyś chętnie odwiedzić? Jeżeli tak to to napisz jakie, i id dlaczego.
Nika: Chciałabym pojechać do Niemiec, znam bardzo dobrze język niemiecki, a zwiedzanie zabytków innych państw jest zawsze o wiele bardziej ciekawe niż polskich.
Ja: A jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
Nika: Matematyka. Jest dla mnie bardzo łatwa i nie muszę się dużo uczyć. Lubię też chemię. Czekam z niecierpliwością, aż na fizyce będzie coś o astronomii.
Ja: A jaki przedmiot lubisz najmniej?
Nika: Angielski. Nie przepadam za tym językiem.
Ja:No dobrze, a myślisz może czasem kim chciałabyś zostać w przyszłości?
Nika: Astronomem. Dziadek już od maleńkości wpajał mi tajemnice wszechświata.
Ja: Hm... ciekawe. A teraz kolejne standardowe pytanie, jaki jest twój ulubiony smak pizzy?
Nika: Żaden specjalny, jem tylko to, do czego mam bardzo długie zaufanie. Z pieczarkami i z szynką. Koniecznie bez cebuli.
Ja: No dobrze, to chyba wszystko co chciałbym dzisiaj od Ciebie wyciągnąć. Jeżeli chcesz coś jeszcze dopowiedzieć, lub kogoś pozdrowić, możesz zrobić to teraz.
Nika: Pozdrawiam wszystkich, dziękuję, że mogłam udzielić wywiadu. Mam nadzieję, że to forum dalej będzie wspaniałe i że zawsze wymyślicie coś, by forum nie zamarło.
Ja: A ja dziękuję, za to, że udzieliłaś mi wywiadu. A ty drogi czytelniku przeczytałeś wywiad, zostaw komentarz ;).

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 1 lip 2013, 11:22
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Co tu dużo mówić? 10/10...


Pn, 1 lip 2013, 12:04
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wyjątkowo zgodzę się z przedmówcą. Nie mam się czego czepiać, 10/10.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 1 lip 2013, 12:42
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Pełna 10! :D Wspaniały wywiad, a mam dla Niki coś, jeżeli nie za bardzo lubisz kreskować,
Spoiler:

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pn, 1 lip 2013, 14:25
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Chciałbym jeszcze dodać, że dzisiaj o godzinie 23:59 zostanie wstawiony specjalny wywiad nr. I. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 1 lip 2013, 21:17
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Kacper98 napisał(a):
Chciałbym jeszcze dodać, że dzisiaj o godzinie 23:59 zostanie wstawiony specjalny wywiad nr. I. :)

Czyli możemy się spodziewać mrocznego gościa? :)


Pn, 1 lip 2013, 21:23
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Zależy kto kogo nazywa mrocznym ^^. Zresztą sami zobaczycie.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 1 lip 2013, 21:28
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Oto specjalny wywiad nr. 1, tym razem z pomysłodawcą wywiadów, Kacprem
Jimmi:
Witam, dzisiaj chciałem się zrewanżować Kacprowi za te wspaniałe wywiady, które stworzył u nas na forum, więc przeprowadzę z nim wywiad :D Proszę abyś się przedstawił i powiedział coś o sobie
Kacper:
Cześć ^_^. Wszyscy dobrze wiecie, że nazywam się Kacper i zdałem do klasy drugiej gimnazjum. Ogólnie mieszkam na wsi, na wschodzie kraju. Na forum jestem od 3 lat i bardzo je polubiłem, dlatego wchodzę na nie codziennie. Co tu jeszcze powiedzieć? Lubię jeździć na rowerze, słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi, i oczywiście wchodzić na forum ;).

Jimmi:
Jakie były twoje pierwsze odczucia dotyczące forum, jak wszedłeś na nie po raz pierwszy?

Kacper:
Pierwszy raz? Było dosyć ciekawe. Pamiętam, że przeglądałem sobie strony internetowe, które wyskoczyły po wstukaniu ''Przygody Reksia''. Wtedy przypadkiem natrafiłem na forum , na jakiś temat w ''O stronie..''. Wtedy bardzo się zdziwiłem widząc avki postaci z PR. Pomyślałem, że ktoś sobie robi jaja i udaje tych bohaterów. Odczucia były różne. Później lepiej przyjrzałem się forum, i mi się spodobało. Dlatego później się pierwszy raz zalogowałem. Całe te wydarzenia działy się na początku roku 2010.

Jimmi:
A co powiesz na temat swoich, z resztą znakomicie opracowanych wywiadów? Skąd pojawił się pomysł, czy to zajęcie fajne, irytujące itp.

Kacper:
Pomysł w sumie pojawił się znikąd. Dnia 14 maja, około godzin wieczornych po prostu wpadłem na ten pomysł. Rozmawiałem akurat z Adamem (standard ) i poprosiłem go o udzielenie wywiadu. Bardzo ucieszyłem się, że wywiad spodobał się na forum - dlatego zacząłem robić kolejne. Ogólnie bardzo polubiłem robienie wywiadów - zawsze można się o kimś czegoś ciekawego dowiedzieć i lepiej go poznać. Jest to zajęcie bardzo przyjemne, szczególnie kiedy wykonuje się je z pasją. Co mnie najbardziej irytuje? Chyba to, że dostaję masę wiadomości o tym, ze ktoś chce abym przeprowadził z nim wywiad. Dlatego chciałbym i tutaj powtórzyć, że takie błagania nic na mnie nie działają. Z KAŻDYM raczej przeprowadzę wywiad więc nie ma się co martwić. To chyba tyle.

Jimmi:
To teraz pytanko dotyczące zmian na forum, co o nich sądzisz, co (twoim zdaniem) jest najlepsze z tych rzeczy, które ostatnimi czasy pojawiły się na forum i co sam byś jeszcze na nim zmienił?

Kacper:
Oczywiście, bardzo się cieszę że nastąpiły pozytywne zmiany na forum. Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu była tu taka cisza. Trudno powiedzieć, co według mnie jest najlepszą zmianą. Każda jest dobra i trudno jest wybrać najlepszą. Powiem szczerze, że nie chciałbym tutaj jakiś poważniejszych zmian. Bardzo lubię je takie jakie jest dlatego chciałbym aby się nie zmieniało.

Jimmi:
Dziękuję. Wiadomo jeszcze, że zdobyłeś pierwsze miejsce w Zone of Emperor Fiction. Co sądzisz o tym konkursie i jak myślisz, czy wyjdzie jeszcze jeden konkurs z Cesarzem w roli głównej?

Kacper:
Uważam, że było to w sumie spoko konkursem. Zawsze można było się w nim rozerwać, bo jednak konkursu nie było dawno. Resztę moich odczuć zachowam dla siebie xD. Myślę również, że pojawi się jeszcze jeden konkurs z Cesarzem.

Jimmi:
W każdym razie gratuluję zwycięstwa ;) A jeżeli chodzi o Mr. Monster's Show, który zaczął się stosunkowo niedawno, to co o nim sądzisz?

Kacper:
Myślę, że jest bardzo pomysłowym konkursem jak i ciekawym. Takiego konkursu nie było nigdy, więc jest interesująco.

Jimmi:
Dobrze, a teraz kilka luźnych pytań. Wymień twoje ulubione rzeczy, tzn. Film, książkę, grę poza PR i potrawę

Kacper:
Oglądam wiele filmów ale nie mam takiego ulubionego. Co do książki, to oczywiście ulubiona to Harry Potter i Więzień z Azkabanu. Ogólnie cała saga Harrego Pottera jest niesamowita i bardzo mi się podobała. Nie mam również ulubionej gry, ale za to lubię gry z serii LEGO. Co do potrawy to również sam nie wiem - stosunkowo jem mało potraw, gdyż jestem wegetarianinem. Nie mogę jeść mięsa gdyż od razu wymiotuję...

Jimmi:
A czy oglądasz jakieś seriale, lub jakiś mógłbyś polecić?

Kacper:
Nie oglądam jakoś regularnie żadnego serialu telewizyjnego, ale mam kilka które lubię i mogę polecić. Są to Kuchenne Rewolucje oraz Ugotowani (czyli głównie programy kulinarne).

Jimmi:
Kulinaria i jedzenie prześladuje chyba każdego z nas ^^ To chyba na tyle, jeżeli chodzi o wywiad, jak chcesz coś dodać, kogoś pozdrowić coś polecić itp, to właśnie jest na to odpowiednia chwila :P

Kacper:
No cóż, przede wszystkim dziękuję, że mogłem udzielić wywiadu. Chciałbym z tego miejsca pozdrowić <wyciąga bardzo długą listę> Adama, Dizla, Nieznanego, Nikę i innych moich forumowych znajomych oraz kolegów lub koleżanki. ;)

Jimmi:
To ja dziękuję, że mogłem go przeprowadzić z takim znakomitym użytkownikiem jak ty :D Mam nadzieję że zrobisz masę różnych wywiadów i że twoja kariera dziennikarska wybiegnie ponad to forum ;)

Kacper:
Cała przyjemność po mojej stronie

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pn, 1 lip 2013, 23:00
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad fajny i ciekawy, 10/10. :)


Wt, 2 lip 2013, 05:40
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
A gdzie pytanie o smak pizzy? :o Jimmi co za brak profesionalizmu... :wink:
Dwa wywiady prawie jednego dnia, obydwa na 6+ :)

_________________
Obrazek


Wt, 2 lip 2013, 08:29
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Dobry wywiad, 10/10, z resztą nie mam sumienia dać nigdy niżej, bo wszystkie są wspaniałe :)
Tylko chwila: skoro to jest wywiad specjalny nr 1, to z kim może być wywiad specjalny nr 2?

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Wt, 2 lip 2013, 10:07
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Cieszę się, że ktoś wpadł na pomysł zrobienia wywiadu z Kacprem (kiedy się nudziłem to o tym myślałem).
Nie ma pizzy, ale to nie jest raczej ważne...
10/10 za ten wywiad i za ten z Niką tyle samo. ;)

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Śr, 3 lip 2013, 08:02
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL