Teraz jest N, 28 kwi 2024, 04:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
Reksio i Miasto Sekretów - Nowinki od Sz.K i rozmowa ogólna! 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
No nie... Stary Dizel dowiaduje się dopiero tego teraz... Myślałem , że ktoś z forum tworzy grę i tak dalej , ale nie admin i się nie spodziewałem, że to jest
6 część Reksia.... :D


Cz, 15 maja 2008, 18:20
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 lis 2007, 15:50
Posty: 446
Lokalizacja: wiesz, że lubię makaron?
Post 
Widzisz jednak jest... Większość osób na forum ma już grafikę "Reksio i Miasto Sekretów! Czekamy!"... Powinieneś przeczytać wywiad z Krzysztofem Hrynkiewiczem na temat Reksia...

_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.


Pt, 16 maja 2008, 12:46
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
I tak oto moja grafika stała się sławna xD

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 16 maja 2008, 20:58
Post 
Przykładzik:
Reksio ciągnie się i ciągnie. Jestem o ponad 80 lat starsza, a ten dalej się ciągnie. Ja ciągle go kocham. Na mojej półce poustawiane są Reksie (rzędami). Kończy mi się miejsce na kompie, więc mam ich kilka. Na każdym dominuje Rex (0 SIMSA! O_O). Mam już swoje latka, ale dalej gram i uwielbiam Reksia. Wkrótce potem umieram ( [*] ) z nadzieją powstania nowego Reksia.
To takie tylko przedstawienie przyszłości. ,,co się może zdarzyć" w cudzysłowiu. Z drugiej strony jednak Reksio ma swoje wielkie zalety, którymi są:
-zabawność
- great fabuła
- dopracowane animacje i dialogi
- i takie tam inne... Szczegóły (jakby to ujął Kretes xD).

Reksio jest fajny i Rims jest ukojeniem dla tych, którzy walczyli o nią. Pamiętacie GR? Po co powstała? Co miała robić? Owocki (pewnei mało osób będzie wiedzieć co miałam na myśli mówiąc ,,owocki")? W każdym razie nie wiem na pewno czy to naprawdę sprawka GR, ale mam taką nadzieję.


Pt, 16 maja 2008, 21:07
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
Hm? Czy ja się nie przesłyszałem?
NOWA część przygód Reksia O_O?
Po prostu brak mi słów... Ja już
prawie depresji dostawałem a tu...
proszę! Już się nie mogę doczekać tej gry :)
Myślałem, że z Reksiem koniec, ale się myliłem
(na szczęście :wink: ) Pozdrawiam i czekam
z niecierpliwością na RiMS :)


So, 17 maja 2008, 15:29
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Euresanda napisał(a):
Przykładzik:
Reksio ciągnie się i ciągnie. Jestem o ponad 80 lat starsza, a ten dalej się ciągnie. Ja ciągle go kocham. Na mojej półce poustawiane są Reksie (rzędami). Kończy mi się miejsce na kompie, więc mam ich kilka. Na każdym dominuje Rex (0 SIMSA! O_O). Mam już swoje latka, ale dalej gram i uwielbiam Reksia. Wkrótce potem umieram ( [*] ) z nadzieją powstania nowego Reksia.
To takie tylko przedstawienie przyszłości. ,,co się może zdarzyć" w cudzysłowiu. Z drugiej strony jednak Reksio ma swoje wielkie zalety, którymi są:
-zabawność
- great fabuła
- dopracowane animacje i dialogi
- i takie tam inne... Szczegóły (jakby to ujął Kretes xD).

Reksio jest fajny i Rims jest ukojeniem dla tych, którzy walczyli o nią. Pamiętacie GR? Po co powstała? Co miała robić? Owocki (pewnei mało osób będzie wiedzieć co miałam na myśli mówiąc ,,owocki")? W każdym razie nie wiem na pewno czy to naprawdę sprawka GR, ale mam taką nadzieję.

Nie powiedział bym, że to dzięki GR. A co GR zrobiło w tym kierunku?(no może tyle, że chciało następnej części, a poza tym niewiele.) -_- VNS(A więc praca nas scenariuszem) powstało dzięki Sz.K, a nie dzięki GR.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


So, 17 maja 2008, 16:33
Post 
Grześ napisał(a):
Nie powiedział bym, że to dzięki GR. A co GR zrobiło w tym kierunku?(no może tyle, że chciało następnej części, a poza tym niewiele.) -_- VNS(A więc praca nas scenariuszem) powstało dzięki Sz.K, a nie dzięki GR.


dnia 1 kwietnia wysłaliśmy razem z Euresandą petycję Reksiową do Aidem Media listem polecony priorytet, by powstała 6 część, nie wiemy czy ją przeczytali ale została wysłana


So, 17 maja 2008, 17:11
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Aka dawno cię nie było :wink: .Czekam na rims odrazu jak będzie to kupię.

_________________
...


So, 17 maja 2008, 17:34
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 30 maja 2007, 16:13
Posty: 414
Lokalizacja: Z Madagaskaru
Post 
A czy jest już pewność, że gra powstanie?

_________________
Fajnie, wciągnęło mi 200 postów.


N, 18 maja 2008, 09:48
Post 
Pewności nigdy nie ma, tak jak nie było przy powstawaniu Kapitana Nemo, było wiele perypetii kiedy powstawał, ale miejmy nadzieję, że zostaną one zaoszczędzone Miastu Sekretów i projekt zostanie doprowadzony do szczęśliwego ziszczenia :wink:


N, 18 maja 2008, 10:56
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 1 maja 2005, 09:09
Posty: 204
Lokalizacja: Green Hill Zone
Post 
PIP!!

Normlanie napiszę wam wszytkim po kolei co i jak bo mam dość tej kłótni :?

xDominik ma swoje zdanie i wy nie możecie mu narzucać swojego zdania. Np. ja nienawidzę Naruto, a inni uwielbiają. I co z tym mam zrobić? Jajco za przeproszeniem :?

xDominik i to nieprawda, że seria musi mieć np. tylko 5 gier (tak strzelam). Np. takie wielkie serie jak Mario czy Sonic mają gdzieś ponad 30 gier. I jakoś dalej się utrzymują (lecz 2 gry w Sonicu były do nosa :P)

A tak o RiMS: mam nadzieję, że gra wyjdzie do świąt tego roku :P

_________________
Pff...


N, 18 maja 2008, 13:26
Post 
Ja nie nazywałbym tego kłótnią, jest to tylko wymiana poglądów na temat <nie>komercjalizacji produkcji gier z Reksiem i powstawania kolejnych, każdy przedstawia swoje zdanie


N, 18 maja 2008, 14:58
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 12 kwi 2008, 08:29
Posty: 61
Lokalizacja: z długosza
Post 
czyli w tej grze nie będzie kretesa molly i hari maty


Śr, 21 maja 2008, 16:56
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 30 maja 2007, 16:13
Posty: 414
Lokalizacja: Z Madagaskaru
Post 
Serapis napisał(a):
było wiele perypetii kiedy powstawał :wink:

Perypetia to te drzewa co rosły na drodze? :D

_________________
Fajnie, wciągnęło mi 200 postów.


Cz, 22 maja 2008, 08:42
Post 
przemek napisał(a):
czyli w tej grze nie będzie kretesa molly i hari maty


raczej będą, jak by wytłumaczono zniknięcie żony Kretesa i przyjaciółki Reksia, one po prostu muszą być


Cz, 22 maja 2008, 11:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL