Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Rysunki klasyczne 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Rysunki klasyczne
Moim zdaniem tylko ten krabik dziwnie wygląda, ale i tak genialne.


N, 6 lut 2011, 19:20
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Rysunki klasyczne
Niezmienna ocena. To najpiękniejszy obrazek wykonany kredkami, który można znaleźć na tym forum. Wiem, co mówię.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 6 lut 2011, 19:31
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Rysunki klasyczne
Piękne, brawo. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. 110/10
Narysuj, może jak Reksio startuje na miotle i wszyscy mieszkańcy Magixsu się przyglądają temu.

_________________
Obrazek


Pn, 7 lut 2011, 15:32
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
Mogę spróbować, ale z tymi wszystkimi mieszkańcami może być kłopot, bo było ich sporo. Zobaczymy. Jak na razie postanowiłam, że będę robić chronologicznie z wszystkich części Reksia te rzeczy które zostały przemilczane( jak ten kapitan) lub, które mogły by się wydarzyć ( myślę np. o szkole tańca Kota Kotta, z czerwiami do spółki :lol: )
Co do kredek, może jest to technika dość prosta, wręcz dziecinna, ale jak widać też można uzyskać jakieś efekty. No i doskonale pasuje do Reksia.
Teraz pracuję nad Reksiem na nartach wodnych, ciągniętych zaprzęgiem mew.

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Pn, 7 lut 2011, 15:39
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Rysunki klasyczne
Bardzo ładnie rysujesz, możesz powiedzieć ile masz lat, bo nie wiem w jakim stopniu Cię oceniać XD. Możez narysować coś nawiązujacego do Reksia i Kapitana Nemo np. Egipt ?

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pn, 7 lut 2011, 17:17
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
Lat mam 13. A jeśli chodzi o Kapitana Nemo to tak jak już pisałam robię chronologicznie z kolejnych części. :)

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Pn, 7 lut 2011, 18:39
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Rysunki klasyczne
Czyli teraz będzie RIC...?
Bo na razie nie było w kolejności chronologicznej...


Pn, 7 lut 2011, 18:49
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
Wiem, bo nie wiedziałam od czego zacząć. Teraz zajmuje się Skarb Piratów, jak wyczerpię pomysły przejdę do UFO.

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Pn, 7 lut 2011, 19:04
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
I obiecany rysunek: Reksio na nartach wodnych z zaprzęgiem mew. Ośmiorniczka z Rzeszowa też postanowiła pojeździć na nartach. Wyżej Kretes leci na mewie, która ledwie żyje ( Kretes trochę waży) Żeby zachęcić ją do lotu wywija jej przed dziobem rybą jak osłu marchewką. :) Reksio wyszedł mi jakoś mało reksiowo. Nie wiem czemu. Może ktoś mnie oświeci? :?
Obrazek

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Wt, 8 lut 2011, 11:34
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Rysunki klasyczne
Wydaje mi sie ze powinnaś poprawić trochę nos i ze łata jest w innym miejscu. Albo sie czepiam xD

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 8 lut 2011, 15:34
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: Rysunki klasyczne
Prace przepiękne, najbardziej podobają mi się dwie pierwsze. W trzeciej Kretes wygląda jakby był połączony z mewą, ale i tak ładnie :). Ale co ja się czepiam, ja nawet nie umiem tak w połowie zrobić ;(. Za rysunki 10/10

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Wt, 8 lut 2011, 15:45
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
Kretes szary, mewa szara, no i tak jakoś wyszło. Może źle zrobiłam brwi Reksiowi? Bo łaty są w porządku. Tak mi się teraz wydaje.

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Wt, 8 lut 2011, 16:15
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Rysunki klasyczne
Jak dla mnie jest trochę za... muskularny. I głowa też dla mnie taka dziwna, ale jest jest dobrze. Tylko ta muskularność. Ośmiorniczka ma taki śmieszny wyraz twarzy. Prawie jak te takie japońskie minki: :3 No i racja, że Kretes z mewą tak się łączą, a tak w ogóle to Kretes jest w takiej dziwnej pozie, nie sądzicie? Taki wykrzywiony. Tylko nie wiem czy ta mewa jest bardziej uśmiechnięta czy bardziej tak... hm... zdziwiona? Przeciążona? Jeszcze zauważyłem jedną rzecz: Jak się przyjrzałem, to łata na plecach i na uchu jest tak jakaś czerwieńsza... albo ciemniejsza. Jak kto woli. Też wydaje mi się, że ręka Reksia taka jakaś przydługa... ale może mi się wydaje? Chociaż może w tych brwiach coś jest... Może dlatego, że Reksio ma takie dwie kreski tam przy oku. Twarz też jest za... hm... rozciągnięta! Jakoś tak to widzę... poza tym, chyba nos jest za daleko... wystawiony. Te mewy są też fajne :) Chociaż te nogi jednej z mew (tej obok mewy Kretesa) są jakieś takie dziwne. Chociaż z tej perspektywy było ciężko.I sznur przy wspomnianej mewie wygląda, jakby wchodził w dziób XD. Ale to chyba nic wielkiego. Jeszcze o tych łatach: Mi się wydaje, że są w dobrych miejscach. Chociaż może ta przy plecach jest za długa... a może mi się wydaje? Tylko jeszcze jedna rzecz: obok wyspy są takie białe kawałki. Tak miało być? A może to tylko chmury? Bo to tak jakoś dziwnie wygląda (moim zdaniem)... Bo wygląda, jakby ktoś rysował, rysował i nagle zaczął rysować w innym miejscu, a tamto zostawić. Ale pomimo tego, co napisałem na górze ocena 10/10, a nawet 11/10, ja na pewno bym tak nie potrafił.


Wt, 8 lut 2011, 16:50
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 2 sty 2011, 19:20
Posty: 46
Post Re: Rysunki klasyczne
Jak dla mnie jest trochę za... muskularny. I głowa też dla mnie taka dziwna, ale jest jest dobrze. Tylko ta muskularność.
Eee... Nie bardzo rozumiem :)
Ośmiorniczka ma taki śmieszny wyraz twarzy. Prawie jak te takie japońskie minki: :3
Akurat nie było to zamierzone. To miało być takie połączenie radości z czymś w rodzaju"Aaa, co ja tu robię". Coś w stylu tego :? .
No i racja, że Kretes z mewą tak się łączą, a tak w ogóle to Kretes jest w takiej dziwnej pozie, nie sądzicie? Taki wykrzywiony.
No bo się tuli do tej mewy. A, że jest gruby, to wyszedł taki kłębek :lol:
Tylko nie wiem czy ta mewa jest bardziej uśmiechnięta czy bardziej tak... hm... zdziwiona? Przeciążona?
Oczy wylazły jej na wierzch bo lewo leci, a jeszcze Kretes ją dusi.
Jeszcze zauważyłem jedną rzecz: Jak się przyjrzałem, to łata na plecach i na uchu jest tak jakaś czerwieńsza... albo ciemniejsza. Jak kto woli.
A jednak :roll: Myślałam, że nikt nie zauważy, ale tam przy oku korektorowałam. Zrobiłam takie podwójne brwi jak ma Reksio, ale wyglądało to jeszcze gorzej niż w chwili obecnej . :oops:
Też wydaje mi się, że ręka Reksia taka jakaś przydługa... ale może mi się wydaje?
He, he. byla jeszcze dłuższa. już ją skracałam, ale cóż. :)
Chociaż może w tych brwiach coś jest... Może dlatego, że Reksio ma takie dwie kreski tam przy oku.
Zrobiłam tak, ale niestety... Patrz wyżej.
Twarz też jest za... hm... rozciągnięta! Jakoś tak to widzę... poza tym, chyba nos jest za daleko... wystawiony.
Faktycznie, coś w ty jest. Następnym razem spróbuję to poprawić. :wink:
Te mewy są też fajne :) Chociaż te nogi jednej z mew (tej obok mewy Kretesa) są jakieś takie dziwne. Chociaż z tej perspektywy było ciężko.
Chciałam zrobić tylko takie łapki. nóg z tej perspektywy nie widać bo ma podwinięte.
I sznur przy wspomnianej mewie wygląda, jakby wchodził w dziób XD. Ale to chyba nic wielkiego.
A to akurat było celowe. Na chba tak wygląda uprząż. No chyba, że się mylę, co jest bardzo prawdopodobne.
Tylko jeszcze jedna rzecz: obok wyspy są takie białe kawałki. Tak miało być? A może to tylko chmury? Bo to tak jakoś dziwnie wygląda (moim zdaniem)... Bo wygląda, jakby ktoś rysował, rysował i nagle zaczął rysować w innym miejscu, a tamto zostawić.
Łu Matku! :lol: No i tu mnie masz. Dopiero teraz to zauważyłam. Najpierw zrobiłam ciemniejsze plamki, a później chciałam zamalować całe jasnym żółtym, ale sobie zapomniałam. Później też tego nie zauważyłam. No, ale trudno, nikt nie jest doskonały. :oops:
No! Myślę, że się wytłumaczyłam, że wszyskiego i czuję się usprawiedliwiona. 8) A tak na serio to jestem pod wrażeniem. Skoro wyłapałeś tyle błędów, musiałeś pilnie przypatrywać się mojej pracy :wink: .( chyba, że widać je na pierwszy rzut oka :roll: ) Mam nadzieję, że nie masz teraz takich oczu :shock: ( od tego przypatrywania się)
Łu matku! Ale się rozpisałam! I dawno nie urzyłam tyle buziek. Lepiej już skończę. :lol:

_________________
Gul pfff fuj futpffgulfuj ! ( czytaj:Piszę poprawnie po szambolańsku! )
ObrazekObrazekObrazek


Wt, 8 lut 2011, 18:18
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Rysunki klasyczne
xXx Justi xXx napisał(a):
Jak dla mnie jest trochę za... muskularny. I głowa też dla mnie taka dziwna, ale jest jest dobrze. Tylko ta muskularność.
Eee... Nie bardzo rozumiem :)


No taki za szeroki w klacie... nie wiem jak to wytłumaczyć...


Wt, 8 lut 2011, 18:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL