Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:04



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Przenosiny 

Co robimy?
A 43%  43%  [ 15 ]
B 37%  37%  [ 13 ]
NWM 20%  20%  [ 7 ]
Liczba głosów : 35

Przenosiny 
Autor Wiadomość
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Przenosiny
Forum Przygód Reksia.
Parunastu setkom ludzi kojarzy się ono z dzieciństwem, wywołuje nostalgię, powoduje pojawienie się łezki w kąciku oka.
Paru setkom, może setce kojarzy się z miłą atmosferą, konkursami, zabawami, śmiesznymi użytkownikami i poważnymi moderatorami.
Przynajmniej parudziesięciu przebywało tu w latach świetności tego miejsca, zawierając nowe znajomości, tak ważne, mimo iż internetowe. Bawiło się dobrze, nie wiedząc nawet, kto jest "po drugiej stronie".
Wreszcie docieramy do nas - do garstki, parunastu użytkowników, dla których to gniazdko stanowi sporą część życia, przynajmniej jeszcze. Do nas, którzy siedzimy tu jak w warowni i jak w warowni czujemy silną więź, ale i dużą samotność.
W bieżącym roku pańskim 2017 zarejestrowało się tu w sumie 150 użytkowników. Dużo? Tak. Ale chwila, wśród nich jest tylko 18 na tyle aktywnych, by napisać choć jednego posta. Ale, ale, spośród tych 18 śmiałków trzeba wykluczyć 5 multikont konkursowych. Zostaje 13. 8 napisało więcej niż jednego posta. Dalej nie chce mi się dzielić. Z tych wszystkich unikatowych kont aktywne jest obecnie 1, przedtem w miarę aktywne były 2 (inne od tego pierwszego), do tego 1 użytkownik wchodzi co <dłuższy> czas.
Ilu jest aktywnych z innych lat, nie chce mi się liczyć, bo jestem leniem.

Nie, nie jest to kolejny temat z serii ": (((( ratujcie forum, tak szybko odchodzą". Tym razem coś z innej beczki.

Aby zatrzymać użytkowników obecnych, przyciągnąć tych, którzy wchodzą "na chwilę" i ogólnie zapewnić tu komfortowe warunki techniczne (te społeczne zapewniamy jak coś), potrzebujemy dostępu do przestrzeni dyskowej oraz bazy danych subdomeny [url]przygodyreksia.aidemmedia.pl[/url]. Nie jest to bezpodstawna zachcianka, a zawierają się w niej między innymi chęć: [Kretesku, zostaw mi jakoś opcję edycji, jak sobie coś przypomnę, to dopiszę xD]
zresetowania licznika BBkodów - pole ID jest kategorii (typu?) AUTO_INCREMENT, co oznacza, że każdy nowy BBkod dostaje kolejne ID, jednakże wartość nie jest zmniejszana przy usuwaniu obecnych. BBkody stanowią swoiste obejście zasad forum na phpBB i pozwalają na używanie na stronie znaczników HTML. To dzięki nim mamy playlisty, formatowanie tekstu, nawet niektóre emotki (co wiąże się z następnym punktem). Niestety, by użyć NiezwykleWażnegoBBKoduKtóregoNieMaWBazieTM, trzeba edytować któryś z już istniejących.
dodania nowych emotikon - większość forów ma emotki związane z tematyką. Nikt nie pragnie wyrzucenia tych buziek, które odmieniły nasze życia: :lol: :wink: czy :shock:. Pragniemy jednakże emotikon z serii PR, np. , czy . Podniosłoby to w jakiś sposób rangę forum do TEGO, KTÓRE POSIADA TEMATYCZNE EMOTKI.
zmiany wyglądu Forum - obecnie mamy wgrany motyw hermes, pewnie oprócz niego jest jeszcze default albo dark. By "odświeżyć" Forum, lecz jednocześnie zapewnić mu wygląd nietypowy, potrzebujemy możliwości wgrania nowych stylów, co również mogłoby przyciągnąć użytkowników.
bezpieczeństwo Forum - możliwość wykonania aktualizacji czy wykonania kopii zapasowych plików? Nie ma sprawy - potrzeba tylko odpowiednich uprawnień, które pomogłyby m.in. w razie, gdyby Forum "wysiadło". Nie wiem, czy AM się nas wstydzi, czy może po prostu nie ma czasu, w każdym razie kontakt w sprawach Forum jest dość... oschły (w sprawach PR również ostatnio coraz bardziej).
nowe funkcje - typu Projekt W (czy cokolwiek przyjdzie nam do głowy). Do ich wprowadzenia potrzeba dostępu m.in. do bazy danych (na przykładzie Projektu W: w każdym rekordzie użytkownika przydałoby się pole informujące o stanie pieniężnym) czy plików forum (wgranie odpowiednich skryptów).
<tu miejsce na ewentualną edycję>

Wszystkie te problemy doprowadziły nas do poważnych rozważań. Przed nami rysują się dwie drogi:
A) próbujemy uprosić założycieli Forum o chociaż podstawowy dostęp do wspomnianych,
B) przenosimy Forum na zupełnie inny hosting, gdzie na dzień dobry mamy dostęp praktycznie do wszystkiego, ale albo musimy zapłacić, albo mamy ograniczone zasoby i większą awaryjność.

W tym temacie możecie wyrażać swoje opinie za daną opcją lub przeciw niej.

Osobiście wolałbym skontaktować się z AM. Napisałem niedawno email do p. Tomasza Króla, jego adres jest jednak chyba niedziałający (w sumie to teraz tak myślę, że był używany przez forum do wysyłki powiadomień i przestał w pewnym momencie wypełniać swe zadanie). Takie rozwiązanie zapewniłoby nam większą swobodę przy jednoczesnym bezpieczeństwie (o ile nie ma kłopotów typu licencja).

Zapraszam do dyskusji. Szanowny Kretes102 powinien zaraz uczynić ten temat globalnym.
Od razu ankieta.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 15 sie 2017, 15:13
Zgłoś post
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Przenosiny
Oczywiście, że opcja "B"! To jedyna realistyczna opcja. Porozumienie się z Aidem Media należy do cudów, i się już o tym wszyscy przekonaliśmy nie raz. A nawet gdyby udało się nam z nimi skontaktować, to wątpie czy firma oddała by nam forum. To też już było z nimi przerabiane. Ale jednak nie zaszkodzi spróbować.

Bardziej realne jest przeniesienie bazy danych na inny hosting. Nie będziemy już zależni od AM, i będziemymieli dostęp do wszystkiego co dla nas ważne.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Wt, 15 sie 2017, 17:46
Zgłoś post
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Przenosiny
Nie oszukujmy się - żadna firma posiadająca własne forum nie zaryzykuje udostępnieniem baz danych, serwera ftp administratorom forum, którzy nie są w jakikolwiek sposób związani z firmą, czyli mówiąc prosto - są obcy spółce. W pełni rozumiem ich obawy, sam miałbym opory dawać obcej sobie osobie dostęp do czegoś, za co płacę.
Sporo na ten temat przedstawił w rozmowie ze mną Babcia Reksia, który odpowiedział na moje zapytanie po trzech dniach (był to luty 2016 roku):
Babcia Reksia napisał(a):
Witam!
Niestety nie jest to możliwe do zrealizowania
Zmiana w superadministratora daje możliwość do pełnego dysponowania domeną. Żadna firma nie zgodzi się na to, żeby jej domeną dydponowała osoba nie będąca jej pracownikiem.
Musimy dawać sobie rade tak jak jest do tej pory :).
pozdr Tomasz Hechliński

Także opcja A, nawet nie wiem jakbyśmy płakali i grozili samobójstwem, raczej nie wypali. Jednakże spróbować można. Nikt nam za to w twarz nie da :wink:
Na sto procent musimy zawierzyć opcji B, mam już skopiowaną bazę danych ze stanu 14.08.2017r.. Pytanie jawi się tylko, gdzie takowy hostinger założyć i jak forum będzie funkcjonowało? Radzę pamiętać o tym, że siedzimy na bombie. Do Reksia Aidem Media praw nie ma.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 15 sie 2017, 19:16
Zgłoś post
YIM WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przenosiny
Wszystko sprowadza się do tego, czy AM płaci za subdomenę przygodyreksia.aidemmedia.pl czy nie. Jeśli nie, nie widzę przeciwwskazań, by nie przedyskutować sprawy z AM jeszcze raz - jest przecież coś takiego jak uprawnienia i konta, jeśli założenie konta FTP i w bazie danych jest bezpłatne (powinno być), wystarczy tylko przypisać im odpowiednie uprawnienia i udostępnić Moderatorium (w FTP jest to po prostu przypisanie folderu głównego dla konta, np. "/pliki/kretes/forum/reksioforum", dla baz danych bodajże uprawnienia do poszczególnych tabel, Krets powinien wiedzieć, bo ja jeszcze E.14 nie miałem xDD).

I serio, prowadzenie Forum na darmowym serwerze nie jest ni trochę bezpieczniejsze. Ale celem życia nie jest przeżycie, więc wiecie.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 15 sie 2017, 21:54
Zgłoś post
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Przenosiny
Zanim zacznę się wypowiadać nt. obu opcji przedstawionych przez Dawida, chciałbym się dowiedzieć dlaczego Wam tak bardzo zależy na rozwoju tego forum. Jego martwa tematyka gwarantuje wam zerowy przypływ użytkowników, wskutek czego wasze grono będzie się kurczyć i hermetyzować. Jest was najwyżej kilkunaścioro i naturalnym miejscem dla was w roku 2017 jest grupa na facebooku.
Prowadzicie walkę o coś co wam się w gruncie rzeczy długo nie przyda.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Wt, 15 sie 2017, 22:15
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Przenosiny
Jest to bardzo dobry pomysł. Trzeba zaczerpnąć informacji od Aidem Media, jaką rolę będzie odgrywać Forum w najbliższym czasie. Bez tego jesteśmy w czarnym punkcie wyjścia, bo ogólnie firma żywo forum interesowała się jeszcze do 2013 roku. Teraz nie wiadomo, co oni chcą w ogóle zrobić. Teoretycznie wygląda na to, że AM w ogóle nie przejmuje się naszym Forum, w praktyce wygląda to jednak inaczej. Ale co chcą zrobić... musimy się od nich bezpośrednio dowiedzieć.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 16 sie 2017, 15:14
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Przenosiny
Na prośbę Dawida przedstawię pokrótce wszystkie moje dotychczasowe rozmowy z osobami z firmy Aidem Media:
Z Panem Tomaszem Hechlińskiem aka Babcią Reksia na temat ustanowienia naszych administratorów superadministratorami - luty 2016,
Z Panem Adamem Marciniukiem aka Adamem M. nt. wydania gry CoS2 oraz dalszych perypetii związanych z tą grą - luty 2016,
Z Panem Krzysztofem Hrynkiewiczem aka Szalonym Kapelusznikiem nt. 12 rocznicy Forum. - luty 2017,
Z Panem Adamem Marciniukiem aka Adamem M. nt. 12 rocznicy Forum - luty 2017,
Z Panem Andrzejem Czyżem aka Panem Administratorem nt. tego czy on jest tym prawdziwym Zaginionym w Akcji i kiedy pojawi się na Forum Przygód Reksia - czerwiec 2017

Jak widać, jedynie pierwsza rozmowa była związana ściśle z Forum Przygód Reksia i jego funkcjonowaniem. W międzyczasie, bodaj też w lutym 2016 r. napisałem do pani Karoliny Szablewskiej-Olejarz, jednak do dzisiaj odpowiedzi nie dostałem.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 16 sie 2017, 20:27
Zgłoś post
YIM WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Przenosiny
Możemy się przenieść, a Aidem sobie tę stronę zaora. Trzeba odrzucić sentymenty i uwolnić się spod łaski Aidem.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 18 sie 2017, 20:43
Zgłoś post
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 maja 2016, 20:10
Posty: 24
Post Re: Przenosiny
Hosting cba.pl mam tam strony chętnie przywlekę jeszczę jedną :)


Wt, 16 sty 2018, 07:40
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 gru 2017, 21:32
Posty: 28
Naklejki: 0
Post Re: Przenosiny
Podajcie link do forum, jak się już uda

_________________
Ten, który stara się nie mącić...Ogólnie TKSSNM
Zapłacicie za zachęcanie mnie do chińskich bajek. NIE UJDZIE WAM TO PŁAZEM (i Kretesem)! Szczególnie Dawidowi6...


N, 21 sty 2018, 22:10
Zgłoś post
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 23 sty 2018, 08:04
Posty: 2
Lokalizacja: Polska
Naklejki: 0
Post racja
mysle ze moge sie zgodzic :)

_________________
http://max-penis.eu/member-xxl-dzialani ... zie-kupic/
http://tabletkinaodchudzanie.co/green-b ... ena-kupic/
http://anty-chrapanie.pl/desnoran-czy-d ... ony-sklad/


Pt, 9 lut 2018, 13:32
Zgłoś post
YIM WWW
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post Re: Przenosiny
Ja też głosuję za B. A wygląda na niemożliwe.


Wt, 26 cze 2018, 12:07
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przenosiny
UPDATE: 12.07.2018r. 21:39

Dobra, dobra, tak żeby wszyscy wiedzieli, co jest grane:

nie, nie ma potrzeby, żebyśmy cokolwiek robili.

Aidem zaopiekuje się stroną jak zwykle i tylko kwestia tego, że w okresie samej aktualizacji, a może nawet jakichś przenosin (tego nie wiem do końca) [UPDATE: raczej nie] strona może mieć ograniczoną funkcjonalność (albo po prostu wystąpią nasze ulubione błędy xD) i coś gdzieś może się pogubić (w to szczerze wątpię).

______________________________________________
src: rozmowa krótka wymiana zdań z p. Hrynkiewiczem przez Messengera

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 12 lip 2018, 20:30
Zgłoś post
WWW
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 11 lip 2018, 15:59
Posty: 5
Post Re: Przenosiny
Szanowni użytkownicy Forum!

Przede wszystkim dzień dobry. Dobry! Dziś jest dobry dzień aby porozmawiać o przyszłości Forum, wyjaśnić pewne nieścisłości i rozproszyć cienie niepewności.
Po drugie, wypada się przedstawić. Jestem głównym programistą serwisów webowych (i lubię polską nazwę tego stanowiska) i razem z moim zespołem opiekuję się częścią serwerową naszej firmy. Przejąłem ostatnio opiekę nad serwerem na którym znajduje się to Forum i tak jak Dawid6 raczył wspomnieć, rozpoczęliśmy pracę nad wyprostowaniem kilku spraw.
Po trzecie, chciałbym zapewnić ze strony Zarządu jak i swojej, że traktujemy to Forum jako dziedzictwo naszej Firmy i jesteśmy dumni ze społeczności, którą tutaj stworzyliście. Mało która społeczność jest w stanie przeżyć tyle lat i podejmować wysiłek rozwijania treści, które do dzisiaj dostarczacie. Za to, z mojej strony, ogromne wyrazy szacunku. Lata biegną, a Wy nadal tutaj. Powiem szczerze, że bardzo zdziwiłem się tą aktywnością, gdy przejąłem administrację serwerem i nieco zszokowany udałem się o opinię do Zarządu. "Absolutnie nie wolno tracić Forum" usłyszałem i przyjąłem z dumą nowe obowiązki.
Lata biegną, jak wspomniałem, a to niestety miewa swoje ciemne strony. Prawo się zmienia, technologia również, standardy bezpieczeństwa - tego wyjaśniać nie muszę. Forum jest od dawna nieaktualizowane a stan aktualny maszyny która za nią odpowiada... Dlatego podjęliśmy decyzję o jak najszybszym przygotowaniu nowej infrastruktury, która przyjmie na siebie Waszą działalność.
I tutaj potrzebuję Waszej pomocy. Przeniesienie Forum w całości będzie operacją trudną i pracochłonną. Na pewno postawimy nową maszynę z nowymi skryptami Forum i przygotujemy skrypty do przeniesienia wszystkiego - o ile będzie to tylko wykonalne. Dlatego chciałbym wypytać się z Waszej strony, które części Forum są absolutnie niezbędne i muszą - z Waszego doświadczenia - zostać przeniesione, a które można pominąć i ewentualnie przenieść w formie archiwum w późniejszym terminie. Co potrzebujecie w pierwszej kolejności do bieżącej pracy na Forum? Czy umiecie spośród Was wskazać zaufanych użytkowników, którzy przyjmą role administracyjne, czy ktoś ma jakieś preferencje za które części Forum chciałby odpowiadać? Ponadto, czy macie jakieś preferencje na czym chcielibyście zbudować nowe Forum, jak powinno wyglądać? Czy znacie jakieś skrypty które umiliłyby Wam pobyt tutaj? Wiem, że wielu z Was ma już różne doświadczenia w tym temacie i to pytanie głównie do tych właśnie użytkowników.
Zapraszam zatem do dyskusji. Ja ze swojej strony obiecuję aktywność i informowanie o bieżących postępach. Na początku będą niewielkie - musimy najpierw przeprowadzić głęboki research i zbudować plan przenosin - ale z czasem dojdziemy do efektu finalnego.
Pozdrawiam i ślę głębokie ukłony!

PS: Chcę zaproponować Zarządowi jakąś formę wynagrodzenia Wam wieloletniej lojalności w postaci konkursu lub różnych bonusów. Na razie nie mogę nic obiecać ale jeśli mielibyście jakieś propozycje, walcie śmiało. Nie wiem na ile będzie to wykonalne, niektórych rzeczy już po prostu nie da się zrobić.


Pn, 16 lip 2018, 13:52
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Przenosiny
Witamy Pana :)

Na obecną chwilę ustaliliśmy między sobą, że zostaną utworzone zespoły użytkowników, aby pomóc w przenoszeniu działów na nowy serwer. W najbliższym czasie poinformujemy tutaj o ich składzie i przydziale. Mamy też mnóstwo pomysłów co można dodać na nową stronę, ale o tym niedługo. Mam też do Pana kilka pytań co do Nowego Forum i nie tylko...

1. Czy nasi Administratorzy dostaną większy dostęp do bazy danych?
2. Czy będziemy mogli liczyć na większe zainteresowanie się Forum przez Aidem Media? Np. wizyta przynajmniej raz w miesiącu by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.
3. Czy ma Pan uprawnienia super administratora?
4. Jak długo pracuje Pan w AM?
5. Czy jest szansa na ponowne wykupienie licencji do postaci Reksia?
6. Są jakieś wieści na temat City of Secrets 2?
7. Nad jakimi projektami pracuje obecnie AM?

A jeśli chodzi o nagrodę za "konkurs" z mojego punktu widzenia najbardziej atrakcyjną ofertą były by wszystkie gry z serii Przygód Reksia z autografami i dedykacją od ludzi, którzy pracowali przy produkcji tych gier. :lol: 8)

Pozdrawiam, PKD10.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pn, 16 lip 2018, 20:33
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL