Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 17:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Bohaterowie PR w domach Hogwartu 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Bohaterowie PR w domach Hogwartu
Witam, dzień dobry. Coś długo mnie nie było i gdy wróciłem, to coś mi się rzuciło w oczy (Właściwie Kreton napisał na discordzie ale to tam drobiazg). Odkopano temat "Userzy FPR jako..." i tam jeden z nowszych użytkowników (użytkowniczek?) przydzielił radę 7 czarodziejów do domów w Hogwarcie, szkoły magii i czarodziejstwa z uniwersum Harrego Pottera. Uznałem że to ciekawy temat (I przy okazji średnio pasujący do kanalizacji) i że można by go kontynuować. Wypisze w tym temacie wszystkie postaci i do jakich klubów powinny one trafić. Na dobry start wypiszę postaci z RiSP, a później (jutro) z kolejnych części, co dzień po jednej.
Pod uwagę biorę oczywiście tylko postaci z cechami ludzkimi, a nie np. Krabik lub mewy (A nawet ośmiorniczka, bo to właściwie nawet osobowości nie ma)
Robinson Kozoe - Ravenclaw
Piptaszek - Hufflepuff
Wódz Kur-czaka - Ravenclaw
Królewna - Hufflepuff
Kapłon - Hufflepuff
Ochroniarz - Gryffindor
Bosman Janusz - Slytherin
Kanonier Kaszalot - Slytherin
Majtek - Slytherin
Sokole Oko - Ravenclaw
Kapitan O'gryzek - Gryffindor

Widać dominację miłych postaci, stąd tyłu puchonow. W każdym razie, zachęcam was do robienia własnych list, zobaczymy w czym się nie zgadzamy, i do zobaczenia jutro.

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


N, 29 maja 2022, 11:38
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 maja 2022, 22:11
Posty: 14
Lokalizacja: Romania
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
(I'm going to write this in English since the comment will be long) Interesting idea. I tried my hands at sorting the non-wizards into Hogwarts houses as well, but I couldn't decide for all of them.
Among the pirates, the only one I would sort into Slytherin is Bosun Janusz. I would sort Matek and Kaszalot into Gryffindor because they're the most combat-oriented pirates and O' Gryzek into Hufflepuff because he's arguably the nicest and is generous. I agree with the Ravenclaw choice.

Also, regarding Kreton's reply, I was actually torn between sorting Waldi into Hufflepuff or Ravenclaw, so I decided for a hat stall. He is definitely intelligent and wise, but some of his dialogue makes me think he also values loyalty and fair-play, which are both Hufflepuff traits. Being a nice walrus is another reason. I wouldn't sort him into Slytherin, since despite being named after Voldemort, he doesn't have any traits from the house when he isn't TKTPM. I would sort Al Chomik into Slytherin rather than Hufflepuff because he 's a con artist. Students from this house also tend to be skilled with potions.

_________________
I made a Character Page on TV Tropes: https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/ ... godyReksia I hope there won't be any tropes with problems


Pn, 30 maja 2022, 15:57
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
Ilinca2000 napisał(a):
Also, regarding Kreton's reply, I was actually torn between sorting Waldi into Hufflepuff or Ravenclaw, so I decided for a hat stall. He is definitely intelligent and wise, but some of his dialogue makes me think he also values loyalty and fair-play, which are both Hufflepuff traits. Being a nice walrus is another reason. I wouldn't sort him into Slytherin, since despite being named after Voldemort, he doesn't have any traits from the house when he isn't TKTPM. I would sort Al Chomik into Slytherin rather than Hufflepuff because he 's a con artist. Students from this house also tend to be skilled with potions.

Waldimors is called a nice walrus, however in the dialogues while training he seems more reserved and strict than other spell teachers. He also know a lot about black magic - judging on his theory about Fowl of Chaos. That's why he is in my opinion fitting rather to Ravenclaw or Slytherin.
Al Chomik on the other hand is in my opinion too lazy for Slytherin and there are evil Hufflepuff characters too. And there are very skilled in potions students in Slytherin.

I agree with Newt's matches, except for Majtek and Janusz, just like Ilinca said. However, O'gryzek is brave and leading enough for me to stay in Gryffindor.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Wt, 31 maja 2022, 10:47
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
Newt Salamander napisał(a):
i do zobaczenia jutro.

Super, jestem człowiekiem bardzo słownym. Wracając. Czas na UFO (Przepraszam że nie będę używał angielskiego, po prostu nie czuję się na tyle dobry w tym języku by w nim rozmawiać luźno)
Kogut Wynalazca - Ravenclaw
Molly - Gryffindor
Maldurf - Gryffindor
J.P Kretien - Slytherin
Kretti - Ravenclaw
Głowy ciapciulepcich - Slytherin
Julitta - Hufflepuff
Roman - Hufflepuff
Pustelnik - Ravenclaw
Ferment Kott - Ravenclaw
Żabba - Hufflepuff
Kornelek - Slytherin

No i Reksio i Kretes to Gryffindor ponieważ to główne postaci odwaga ich bardzo cechuje. Do zobaczenia w czwartek żeby już zachować rytm

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Wt, 31 maja 2022, 17:45
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
Chyba zamieniłbym Maldurfa z Krettim. Reszta raczej się zgadza.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Wt, 31 maja 2022, 17:56
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
No i wróciliśmy, tymczasem o planowanej godzinie.
Biały Królik - Gryffindor
Burektor Mateusz - Ravenclaw
Gulguldryk - Gryffindor
Serpentus Snejk - Slytherin
Waldi Mors - Ravenclaw
Barandalf Biały - Gryffindor
Chrumburak - Hufflepuff
Spielmauster - Ravenclaw
Smokręt - Hufflepuff
Lis Chytrus - Slytherin
Al-Chomik - Slytherin
Lovelas - Gryffindor
Bobromir - Hufflepuff
Bulbo Bagniś - Gryffindor
Mimli - Hufflepuff

Postaci z krainy bajek i zegarów będą w sobotę, bo ich jest za dużo. Jak zapokniałem o jakichś postaciach to piszcie

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Cz, 2 cze 2022, 16:24
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
Jak wspomniałem gdzie indziej, dla mnie Burektor to raczej Gryffindor lub Hufflepuff, chociaż może studiowanie starożytnej przepowiedni pasuje do Ravenclaw. A Al Chomik to bardziej dla mnie Hufflepuff. Może i zły, ale głupi, nie to co Chytrus. Dałbym Gryffindor Bobromirowi - mało kto zasługuje na to tak, jak ten słynny siekacz. Lovelas chyba bardziej Ravenclaw, bo jakoś mi pasuje do łucznictwa taki spryt.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Cz, 2 cze 2022, 17:10
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 maja 2022, 22:11
Posty: 14
Lokalizacja: Romania
Post Re: Bohaterowie PR w domach Hogwartu
(Don't worry, no need to use English). I'm going to give my opinion on both UFO and first part of Czarodzieje.

UFO
I would rather put Kretti into Gryffindor, just like kretonpodziemny said, because he never shows fear. I think JP should be in Ravenclaw because he's good with technology. He's also sarcastic, which might fit the "witty" trait of the house. The Bindory are sorted perfectly. I think Żabba is too lazy to be sorted into Hufflepuff, at least in the beginning. He definitely had more Slytherin traits at first, but I guess he later starts to fit Hufflepuff, so maybe a hat stall. I would put Kott in Hufflepuff because he grows lebiodka, which makes him hardworking, and many students from this house are skilled in Herbology.

Czarodzieje
I agree with most of the choices. The only differences are that I would put Burektor in Gryffindor and I would switch Bulbo with Bobromir. That and I still keep Ravenclaw as my second choice for Waldi and Hufflepuff as the first.

_________________
I made a Character Page on TV Tropes: https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/ ... godyReksia I hope there won't be any tropes with problems


Pn, 6 cze 2022, 09:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL