Teraz jest N, 28 kwi 2024, 11:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Złe postacie z gier z reksiem 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Mumionki i Ten który tak potwornie mąci (czy jakoś tak dawno już w to nie grałem) byli dla mnie bardzo denerwujący. A jeśli chodzi o trudność to Mumionki i eee.. ten Krokodyl ze strzelbą przy dywanach -.-

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


So, 25 sie 2007, 17:11
Post 
krokodyl ze strzelba był bardzo wkurzający, i jeszcze pod koniec groził strzelaniem więc był bardzo BEE i nie Cacy, a w dodatku źle wychowany :wink:


Cz, 30 sie 2007, 09:20
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Tyzyfona napisał(a):
krokodyl ze strzelbabył bardzo BEE i nie Cacy, a w dodatku źle wychowany
Nie jest to prawda...

_________________
Ech...


Cz, 30 sie 2007, 09:23
Post 
może uzasadnisz swoje zdanie gdyż w ten sposób łamiesz regulamin którego pragniesz przestrzegać ponad wszystko.

A czy to nie jest BEE że utrudnia naszym bohaterom wykonanie zadania, powinien im pomagać w odkryciu naukowym którego potem dokonali


Cz, 30 sie 2007, 09:25
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Tyzyfona napisał(a):
może uzasadnisz swoje zdanie gdyż w ten sposób łamiesz regulamin którego pragniesz przestrzegać ponad wszystko.

A czy to nie jest BEE że utrudnia naszym bohaterom wykonanie zadania, powinien im pomagać w odkryciu naukowym którego potem dokonali
Nigdy nie odsyłacie do konkretnych punktów...ech...niby dlaczego tamten krokodyl miałby pomagać Reksiowi i Kretesowi w wykonaniu zadania?Tobie się chyba wydaje,że każda postać,która nie pomaga w misji jest wrogiem,a to nieprawda.:\

_________________
Ech...


Cz, 30 sie 2007, 09:34
Post 
To był SPAM bo nic nie wniosłeś do dyskusji tylko po upomnieniu rozwinąłeś.

Po za tym to czemu groził strzelaniem- jakby kogoś trafił to by możliwe że zabił a ty twierdzisz że zabijanie nie jest złe :shock:
Po za tym bardzo nie mile się zwracał do naszych bohaterów i krzyczał, mógł to załatwić bardziej subtelnie, a on przeszkadzał w bardzo impertynencki sposób


Cz, 30 sie 2007, 09:37
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Tyzyfona napisał(a):
To był SPAM bo nic nie wniosłeś do dyskusji tylko po upomnieniu rozwinąłeś.

Po za tym to czemu groził strzelaniem- jakby kogoś trafił to by możliwe że zabił a ty twierdzisz że zabijanie nie jest złe :shock:
Po za tym bardzo nie mile się zwracał do naszych bohaterów i krzyczał, mógł to załatwić bardziej subtelnie, a on przeszkadzał w bardzo impertynencki sposób
Ech...krokodyl miał prawo zestrzelić Reksia i Kretesa,bo kręcili się po pomieszczeniu z gramofonem,a nie powinni.To nie on przeszkadzał Reksiowi i Kretesowi,tylko oni jemu.A był niemiły dlatego,że mimo ostrzeżeń,Reksio i Kretes nadal się kręcili po pomieszczeniu z gramofonem.

_________________
Ech...


Cz, 30 sie 2007, 09:45
Post 
Nic nie wytłumacza zabójstwa, nie wolno zabijać w tamtych czasach już zostały wydane odpowiednie dokumenty nie pozwalające na zabójstwa.
Po za tym to nie były pomieszczenia tylko dach <dach z tego co pamiętam nie jest pomieszczeniem>


Cz, 30 sie 2007, 10:32
Post 
Był niemiły owszem, ale ja mam takie zdanie:






Reksio i Kretes mogli mu opowiedzieć o tym, że chcą rozszywrować pismo hieroglificzne za pomocą gramofonu. Ale nie wiadomo czy by uwierzył :? . Pewnie nie :( .


Cz, 30 sie 2007, 10:34
Post 
w sumie oni sami jeszcze na początku nie wiedzieli po co idą, dopiero jak Kretes doszedł do gramofonu to go użyli...


Cz, 30 sie 2007, 10:37
Post 
Fajna jest mozaika z krokodylem. Ja dopiero jak byłam przy czerwonych dywanach się skapłam, że to mozaika. :lol:


Cz, 30 sie 2007, 10:44
Post 
Tak mozaika była bardzo dobra może sobie w łazience zrobię taką śmiesznie by było :lol: :D


Cz, 30 sie 2007, 10:45
Post 
Jak będziesz mieć w łazience to zrób zdjęcie i mi prześlij na pw. :D Lubię takie nadzwyczajne rzeczy. :)


Cz, 30 sie 2007, 10:46
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
W końcu w grze o Reksiu muszą być przeszkody żeby było trudno. Ja to lubię.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 8 lis 2007, 14:56
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 mar 2008, 13:33
Posty: 123
Lokalizacja: Japonia
Post 
Moim zdaniem drób i mumionki , których za nic nie mogę przejść :(

_________________
http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Szelka111


Wt, 18 mar 2008, 13:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL