Teraz jest N, 28 kwi 2024, 14:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pomysły na miejsca/postacie do Reksia 

Co wolicie dodać?
Miejsce 46%  46%  [ 12 ]
Postać 54%  54%  [ 14 ]
Liczba głosów : 26

Pomysły na miejsca/postacie do Reksia 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Pomysły na miejsca/postacie do Reksia
Myślę że parodie śródziemia już odpowiednio rozbudowali w Bobrorze. Z kolei ja myślę, że powinny znaleźć się takie postacie, jak potomkowie Reksia i Kretesa, którzy mogliby mieć osobną grę, a jeśli chodzi o postacie, to dobre są parodie Powrotu do przyszłości (zakreciały dr. Brown :lol: ), albo gwiazdy Rocka. Był Slash, był Hendrix, to może i mógłby być Jimmy Page, Mark Knopfler i Roger Waters :D

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pn, 8 lip 2013, 18:21
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Pomysły na miejsca/postacie do Reksia
Myślę, że mógłby być jakiś market, zaraz za podwórkiem Reksia, w którym mogłyby być rzeczy do budowy wynalazków koguta, za które trzeba by zapłacić np. w Piesos, które zarabialibyśmy poprzez wykonanie różnych zadań, tak jak to miało miejsce w City of Secrets. Ewentualnie w jednej z kolejnych gier uniwersum mogłoby być tak bardzo rozbudowane, że byłyby lokacje ze wszystkich gier PR, do których swobodnie moglibyśmy się dostać, tak jak w CoS za pomocą mapy. Ale to raczej marzenie ściętej głowy, gdyż na taką grę trzeba poświęcić ogromną ilość czasu, pieniędzy, pracy, a poza tym graczom mogłaby się nie spodobać podróż do poszczególnego miejsca, po coś bez większego znaczenia (np. Podróż teleporterem do Stambułu po część do zbudowania czegoś od koguta, po czym się okazuje, że tą rzecz można zamienić np. na lampę, którą można zdobyć jedynie w Egipcie. Oczywiście bez jakiś wskazówek jest to zadanie prawie niemożliwe, ale jakby sprzedawca powiedział, że widział lampę, która jest idealna w Egipcie, nakierowałoby nas to.) Jednak myślę, że wykreowanie takiej gry może być potwornie trudne, zważywszy na to iż na RiKN czekaliśmy bardzo długo, a tutaj potrzeba aplikacji przynajmniej 6, jeśli nie więcej razy większej, trzeba doliczyć jeszcze to, że Aidem skupia się często na produktach firmy Apple i że przy narzekaniach z naszej strony i wielu innych czynnikach, taka gra by nie powstała., oraz to, że programowanie tak bardzo rozbudowanego sinika jest... No sami spójrzcie.

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pn, 8 lip 2013, 20:01
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Pomysły na miejsca/postacie do Reksia
Fajnie by było gdyby Reksio, Kretes, Kogut W., Kornelek, Molly i Kari Mata mieli nowego sąsiada.
Dobrze by było gdyby był to jakiś Kot, Koń lub Pies. W każdym razie było by ciekawie. :D Cieszyłbym się też gdyby na Podwórku było ukryte jakieś podziemne przejście do ukrytego skarbu. Tunel mógłby się znajdować pod domem Koguta Wynalazcy i Kornelka. W Tunelu mogły by się znajdować diablo trudne zadania. Takie jak robienie jakiś eliksirów czy też zagranie jakiejś starożytnej melodii. :)


Pn, 8 lip 2013, 20:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL