Teraz jest So, 27 kwi 2024, 17:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Dlaczego Molly i KMH mają ubrania, a Reksio i Kretes - nie 
Autor Wiadomość
Post Dlaczego Molly i KMH mają ubrania, a Reksio i Kretes - nie
Chciałabym porozmawiać z wami na ten temat. Dlaczego Reksio i Kretes nie mają ubrań, a wiele innych, mniej ważnych postaci mają. O ile dobrze pamiętam tylko parę razy mogliśmy zobaczyć Reksia w "ubraniu" (spodenki pod koniec RIKN, szata ósmego czarodzieja...). Kretes był ubrany chyba tylko pod koniec RIKN. A dlaczego na przykład Kogut ma ubranko? Tu rozmawiamy na ten temat.


Cz, 16 kwi 2009, 20:31
Post 
Rzeczywiście dopiero pod koniec RiKN widzimy by obaj byli ubrani <pomijając szatę ósmego czarodzieja>. Może to wynika z RISP, użyli tam standardowego Reksia zaś Kretes, ponieważ był postacią drugoplanową nie dostał ubrania i tak zostało do końca, a potem nie zamierzali już zmieniać Reksia i go ubrać. W RIKN bardzo to razi w końcu każdy ma tam jakieś ubranie prócz naszych herosów.


PS. jeszcze w RiKWA są czasem ubierani w Wehikule Czasu ale to "Amerykańska" produkcja więc się nie liczy :lol:


Cz, 16 kwi 2009, 20:39
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
A może są nudystami :lol: ( nie do końca wiem, jak się to pisze:-( )
Według mnie, moja odpowiedź jest najbardziej podobna do rzeczywistości. A może i nie? :?


Pt, 17 kwi 2009, 10:30
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Pewnie jak nie mają to przecież mają futro. Ale dziwne jest to, że pod koniec RIKN coś jednak zakładją, więc przez czały czas chodzili nago? :?
Nie bardzo rozumiem.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 17 kwi 2009, 16:19
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post 
Stryj Maćko napisał(a):
Pewnie jak nie mają to przecież mają futro. Ale dziwne jest to, że pod koniec RIKN coś jednak zakładją, więc przez czały czas chodzili nago? :?
Nie bardzo rozumiem.

Stryju, KMH i Molly też mają sierść, a są ubrane. Ja myślę, że one są ubrane, bo autorzy chcieli podkreślić, że KMH jes Hinduską, a La Resistanse(nie wiem jak się pisze :cry: ) jest parodią francuskiego Ruchu Oporu(stąd też jej francuski płaszczyk).

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Pt, 17 kwi 2009, 16:55
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Ja uważam że Reksio i Kretes nie mają ubrania bo Reksio był bez ubrania w serialu animowanym a Kretes w RiSP był postacią rzaczej trzecioplanową więc nie potrzebował ubrania. Może też chodzić o względy estetyczne, Kari Mata i Molly to kobiety a Reksio i Kretes to mężczyźni o ile można ich tak nazwać :)


So, 18 kwi 2009, 07:06
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Nie.Kogut ma fartuch,a nie jest kurą.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 18 kwi 2009, 18:14
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 29 lis 2008, 12:49
Posty: 430
Lokalizacja: Żyrardów
Post 
Wiem że to zabrzmi głupiej niż głupio ale wam mówię że one są dziewczynami.... z kolei Kogut i Kornelek też są Chłopakami i mają... Czyli można uznać że RiK (Reksio i Kretes) są wyjątkowi

_________________
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników tego Forum!!!
!!!Bartek!!!
Pssst... Od czasu do czasu piszę pogrubionymi ciemnoczerwonymi literkami ;)


Pt, 1 maja 2009, 07:56
YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 lis 2007, 15:50
Posty: 446
Lokalizacja: wiesz, że lubię makaron?
Post 
Są dwa wyjścia: pozbawić reszty ubrań albo dać ubrania Reksiowi i Kretesowi. Ale zwierzęta to zwierzęta i już przyzwyczaiłem się do R i K bez ubrań. Jeśli chcecie zrobić z Reksia pokaz mody... :lol:


Pt, 15 maja 2009, 07:27
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 gru 2009, 15:46
Posty: 15
Post 
Mnie się zdaje, że Reksio w stroju ósmego czarodzieja wygląda znakomicie.


Pn, 14 gru 2009, 14:33
Stawia Opór

Dołączył(a): Pn, 23 lis 2009, 18:05
Posty: 5
Post 
jakoś nie zwracałem na to uwagi, ale to to działa w ramach powiedzenia "pokaz mi jak się ubierasz a powiem ci kim jesteś (przynajmniej w grze) np. Molly - La Resistance czyli parodia francuskiego ruchu oporu i stąd takie francuskie ubranie, kogut wynalazca - jak nazwa wskazuje wynalazca o czym mówi ten fartuch majsterkowicza.

Reksio i Kretes nie mają ubrań a mimo to mają kieszenie więc dedukuję że mają ubrania z w kolorach własnej sierści / futra (niepotrzebne skreślić) i to na dodatek takie że są niewidoczne. A jak źle dedukuję to trzeba zapytać Szlafroka Holmesa.


Pt, 18 gru 2009, 12:58
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 15 gru 2009, 20:10
Posty: 48
Lokalizacja: z zakonu Ryżokitowców
Post 
A wyznawcy bakteri koli niemieli ubrań, tak samo jak zwierze chanoi i kury (Przy budowie TelePortków).

O i jeszcze nie mają ubrań: Sroka szablozębna, pająk szablozębny, dinozaury, żuki, młode czerwie, dizel i kot(pod koniec RiKN jeśli dobrze się przyjżycie zobaczycie kota bez ubrania).

_________________
Nie dla ACTA!


So, 26 gru 2009, 12:43
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Tak, ale to pośledniejsze postacie.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 26 gru 2009, 13:16
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
To wydaje się podejrzane , wg mnie tak było na pocżatku , przyzwyczailiśmy się do tego wiec twórcy nie chcieli ubierać postaci Reksia i Kretesa . Może ktoś z Aidem Medi , lub VNS dali by nam odpowiedź ?

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 26 gru 2009, 15:48
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 10 paź 2009, 06:35
Posty: 134
Lokalizacja: Z odległej przyszłości
Post 
myślę,że Reksio tradycyjnie- został stworzony bez ubrania i tak zostało, a Kretes...Cóż chyba po prostu najlepiej wygląda bez ubrania :wink:

_________________
Obrazek


N, 27 gru 2009, 10:24
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL