Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Przecieki z produkcji... 
Autor Wiadomość
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post Przecieki z produkcji...
Prosto z działu produkcyjnego, świeży wyciek z linii montażowej „Miasto Sekretów 2”, nad którą w pocie czoła pracownicy aideMMedia śrubka po śrubce składają najnowszą część gry. Miejmy nadzieje, że tym razem pójdzie im szybciej niż ostatnio. Wprowadziliśmy nowy system motywacji, biczowanie, jak na razie sprawdza się wyśmienicie.
Trzy plansze, jedna już znana ale w zmienionej formie, druga zaś zupełnie nowa zaś trzeci pojawiła się już wcześniej na forum w okrojonej wersji. Małe info odnośnie ostatniej planszy. Tajemnicza postać na plakacie / teleekranie to przywódca szczurów Kim Rat Il, zapewne domyślacie się, że jest to plansza przedstawiająca jedną z lokacji w państwie szczurów.
Dodatkowo nieco odświeżony projekt Kretesa oraz zupełnie nowy bohater niejaki Gerat from Rathole.
Jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii na temat lokacji oraz bohaterów!

Załącznik:
Gerat_small.jpg

Załącznik:
kretes_small.jpg

Załącznik:
berlin.jpg

Załącznik:
metro_small.jpg

Załącznik:
molemart_small.jpg


Adam.M


Pn, 1 sie 2011, 12:48
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Heh, bardzo ładne. Dodają trochę ciekawości , screeny chyba wiadomo co przedstawiają . Za to bohaterzy super, podobają mi się. No pozostaje mi więc życzyć powodzenia przy dalszym tworzeniu gry. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 1 sie 2011, 13:12
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Pies przywódcą szczurów? Ciekawy pomysł, aczkolwiek nie wiem do czego miało to by nawiązywać. Do tego nazywa się Kim Rat Il, parodia fajna, ale sam nie wiem skąd pomysł, że pies przywódcą szczurów, może będzie się podawał za szczura i będzie trzeba udowodnić, że to pies. Nowy bohater wygląda ciekawie, taki wściekły, ciekawe tylko na co. Kretes wygląda bardzo fajnie, ciekawe ubranie, mam nadzieję, że będzie tak mniej więcej wyglądał w grze. Lokacje również są fajne, ładnie zrobione, metro (czy kolej) wygląda ciekawie i zapowiada się dobrze. Molemart będzie w Pokopanem? W końcu szczury to wrogowie, więc od tak by nie postawili marketu dla kretów. Lokacja jest ciekawa, ale wydaje mi się, że będzie ona nieczynna, w końcu kraty w oknie nie są chyba tylko, żeby były. Ciekawi mnie jedna rzecz otóż trzeci załącznik ma nazwę "berlin". Oznacza to kolejne nawiązanie do czegoś, czy nazwane, bo nie było jak nazwać?


Pn, 1 sie 2011, 13:19
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post Re: Przecieki z produkcji...
Przywódca Szczurów jest szczurem tyle, że dobrze wykarmionym ;) dlatego też nieco przypomina psa.


Pn, 1 sie 2011, 13:32
Stawia Opór

Dołączył(a): Śr, 27 lip 2011, 13:11
Posty: 9
Post Re: Przecieki z produkcji...
Hehehe, widzę że mój pomysł parodii Geralta przeszedł :)
Berlin.jpg <-- lol?
Reszta prezentuje się zacnie, w sumie ciekawie wam by klimaty steampunkowe wyszły.

_________________
Obrazek


Pn, 1 sie 2011, 13:42
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Obrazek
Przyjrzyjcie się...
Welcome in Pocopane

Naprawdę ładny Kretes, schudł? :)
Ten szczur wygląda naprawdę ładnie...

Ale co będzie z Reksiem?

_________________
Obrazek


Pn, 1 sie 2011, 18:50
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Przecieki z produkcji...
No trudno, w Pokopanem była komuna, można zmienić na schpreche* deutsch, nein?

Pewnie Gercio będzie zwany "Szczurzminem". Ojojoj, widzę miecz, jakaś grubsza sprawa? Kretes w ubraniu? Mega, tfu, kretomarket? No cóż, jak targ w Pokopanym, to i market! A ten budynek jest wyysoki...

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pn, 1 sie 2011, 19:42
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Przecieki z produkcji...
Wszystkie plansze bardzo ładne i klimatyczne, ale czy Reksio też nie powinien otrzymać ubrania po tym jak Kretes je ma? Ogólnie rzecz biorą czekam z niecierpliwością :!: :wink:

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Wt, 2 sie 2011, 07:50
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 28 wrz 2010, 14:55
Posty: 82
Lokalizacja: z Miasta Sekretów
Naklejki: 0
Post hehe
za nie długo będzie gra


Wt, 2 sie 2011, 18:50
ICQ YIM WWW
Stawia Opór

Dołączył(a): Śr, 27 lip 2011, 13:11
Posty: 9
Post Re: Przecieki z produkcji...
Euresanda napisał(a):
Wszystkie plansze bardzo ładne i klimatyczne, ale czy Reksio też nie powinien otrzymać ubrania po tym jak Kretes je ma? Ogólnie rzecz biorą czekam z niecierpliwością :!: :wink:

reksio z gry być może zniknie jeszcze bardziej, w końcu gra nie będzie miała reksia w tytule

_________________
Obrazek


Wt, 2 sie 2011, 19:13
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Przecieki z produkcji...
anon_147 napisał(a):
w końcu gra nie będzie miała reksia w tytule


Wiem, że tego, ale niby dlaczego NIE ma Reksia w tytule? W końcu to "Reksio i Miasto SeKretów 2". I teraz pewnie ktoś powie "A nie, bo to "City of Secrets 2". I to jest nieprawda, bo "dwójka" to Polska gra. Nie wiedziałem, że w polskim występuje np. "city". CoS 2 to jankeski tytuł, dla Amerykanów. Howgh, rzekłem.

Jak już mówiłem, plansze i rysunki postaci bardzo ładne.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 2 sie 2011, 19:23
WWW
Stawia Opór

Dołączył(a): Śr, 27 lip 2011, 13:11
Posty: 9
Post Re: Przecieki z produkcji...
donat98 napisał(a):
anon_147 napisał(a):
w końcu gra nie będzie miała reksia w tytule


Wiem, że tego, ale niby dlaczego NIE ma Reksia w tytule? W końcu to "Reksio i Miasto SeKretów 2". I teraz pewnie ktoś powie "A nie, bo to "City of Secrets 2". I to jest nieprawda, bo "dwójka" to Polska gra. Nie wiedziałem, że w polskim występuje np. "city". CoS 2 to jankeski tytuł, dla Amerykanów. Howgh, rzekłem.

Jak już mówiłem, plansze i rysunki postaci bardzo ładne.

wiem zdecydowanie więcej od ciebie i mówię, że polski tytuł będzie zwyczajnie bez reksia, sądzisz że w amerykańskiej wersji głównym bohaterem będzie kretes a w polskiej reksio?

_________________
Obrazek


Wt, 2 sie 2011, 20:29
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Równie dobrze, można by było nazwać poprzednią gierkę Kretes i Miasto SeKretów, ale tego nie zrobiono, czemu? Reksio to dosyć rozpoznawalna postać fikcyjna w Polsce, niektórzy mogli to kupić tylko dlatego, że był on w tytule, takiego Kretesa (chyba, że grali w pozostałe gry z serii) by nie rozpoznali. Kret będzie miał zapewne główną rolę w obu wersjach, polskiej i amerykańskiej, różnić się będą tytułem.


Wt, 2 sie 2011, 21:35
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2006, 16:41
Posty: 294
Lokalizacja: Jestes?
Post Re: Przecieki z produkcji...
Gra jest wyraznie, niestety, tworzona dla odbiorców zagranicznych. Najwyrazniej stare dobre reksie juz nie wrócą, a szkoda.


Śr, 3 sie 2011, 09:47
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Zgadzam się z postem powyżej. Te wszystkie napisy są w języku obcokrajowców...Reksio powinien się kojarzyć z AidemMedia czyli z Polską firmą. Nie wiem czemu twórcom tak zależy na stworzeniu jak najlepszej gry dla obcokrajowców... tu też są fani z Polski. Ech... :(

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 3 sie 2011, 10:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL