Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Przecieki z produkcji... 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Przecieki z produkcji...
Hmmm...
Gdzie te żyrandole, albo żarówki?
Przyciski mamy cztery
1. Ustawienia=czerwona żarówka
2., Torba-aluzja do Piratów (tam też mamy ten przycisk)
3. Koło ratunkowe
4. Mapa.
Czemu nie ma wersji 100% polskiej??????
No ale lokacje są fajne i mamy mniej więcej fabułę...
Ten mroczny Ctuluhulu może być ciekawą postacią... Poczekamy, nie ma jeszcze Gereta, Kima, Wielkiego Czerwonego Robaka ani Krainy Szczurów.
I inne pytania:
1. Czy wersja na PC też będzie w epizodach?
2. Jaka jest mniej więcej fabuła?
3. Jaki jest główny wątek?
4. Kiedy wystąpi Reksio/Rex/Eurex?????
5. Jaka jest sytuacja z pracą nad grą? Czy jest już skończona?
P.S. Wejdźcie tutaj: http://www.aidemmedia.com/city-of-secrets-2

Połączone.


N, 21 kwi 2013, 12:29
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
hmm...Szkoda, że nie ma polskiego dubinguu, ale nie wszystko stracone.Niestety,jak na razie W cos2 nic mi sie nie podaba.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 21 kwi 2013, 19:45
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 cze 2012, 14:22
Posty: 24
Post Re: Przecieki z produkcji...
No i w końcu doczekaliśmy sie cos2 jak wrażenia? Pobierał już ktoś?
:)

_________________
O matku o matku o matku


Pn, 22 kwi 2013, 17:05
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Przecieki z produkcji...
Dinożarł napisał(a):
No i w końcu doczekaliśmy sie cos2 jak wrażenia? Pobierał już ktoś?
:)

Hmmm... Patrząc na komentarze Amerykanów(Brytyjczyków/Australijczyków?)to gra wypadła "świetnie". Nie wiem jak to wypadnie na polski gust, ale...

Tak. Mamy grę. Cieszmy się i radujmy. Hmmm... Ale na prawdę, my, jako wierni fani Pierwszej Serii powinniśmy dostać coś więcej niż przecieki.... No chyba, że przecieki były w zamian za uroczystą premierę...
No dobra, czekam na wersje na PC. Dystrybucja Cyfrowa zaczyna mi się podobać, a zresztą lepiej mieć taką(ponoć) fajną grę.
Humor na pewno zostaję.
Ale pamiętajmy, że to dopiero początek przygody. Nie ma właściwie jeszcze całej fabuły: nie mamy Kima; WCR*; Gereta...
Ale ten Ctuluhulu na pewno będzie ciekawą postacią.
Hmmm... Taka cena za I epizod(dla porównania-promocyjna cena I epizodu=zwykła cena całego CoS1...)? No cóż... gra musi być dłuuuuuga.
--------------
*Wielki Czerwony Robak ofc.


Pn, 22 kwi 2013, 17:14
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Przecieki z produkcji...
Z gameplay'a wywnioskowałem, że będzie jakaś parodia "Gry o tron". Nadal się denerwuję, czy w ostatecznej wersji dodadzą polski dubbing, czy będą tylko napisy, ale wizualnie gra zapowiada się świetnie :) W MS niezbyt podobało mi się to 3d, ale teraz wygląda to ciekawie. Nie wiem jak inni, ale wciąż mam nadzieję, że zrobią dubbing. To nic, że po napisach, ale oby był.

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pn, 22 kwi 2013, 20:33
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 sie 2011, 07:44
Posty: 59
Naklejki: 2
Post Re: Przecieki z produkcji...
Dzień dobry drodzy użytkownicy :)
Dawno mnie nie było, niestety praca nad Cos2 skutecznie uniemożliwiała mi śledzenie postów umieszczanych na forum. Jak widzę zebrało się trochę pytań bez odpowiedzi, odpowiem na kilka najbardziej palących, jeśli coś jeszcze was interesuje – dajcie znać.
1. Polski dubbing. Na razie tylko napisy, losy polskich lektorów nie zostały jeszcze ustalone. My twórcy oczywiście chcielibyśmy aby pojawiła się ścieżka PL ale to zależy od kilku czynników.
2. Wersja PC, płyta. Trudno jednoznacznie wyrokować jednakże sądzę, że po ukończeniu 4 epizodów jest na to duża nadzieja.
3. Uroczysta premiera w Polsce. Mamy teraz premierę ogólnoświatową, sądzę, że gdy specjalnie przygotujemy coś na rynek polski z myślą tylko o Polsce firma przygotuje coś ciekawego. Nie pytajcie mnie o szczegóły, nie zajmuję się tym tematem.
4. Teraz pracujemy nad epizodem drugim – gra nie jest skończona w całości.
5. Scenariusza nie pisali amerykanie, skąd ten pomysł? :)
6. Fabuła. Sądzę, że opis gry sporo wyjaśnia w tej kwestii:
„Najczęściej bywa tak, że wielka, pełna niebezpieczeństw i przeciwności losu, przygoda ukrywa się za zupełnie niewinnym początkiem. Początkiem, który nie wspomina nic o wielkiej dżdżownicy, niebezpiecznych przepisach kulinarnych, walce prostego ludu z systemem ucisku, zbuntowanych pracownikach i związkach zawodowych. Nie mówi też nic o dziwnym sprzedawcy, który porzucił karierę mrocznego bóstwa aby zając się rozkręcaniem własnego interesu pod postacią sklepu rybnego. Generalnie nie mówi o niczym co mogłoby się kojarzyć z takimi słowami jak, niebezpieczeństwo, kłopoty czy zagrożenie. Tak to już bywa z tymi całymi przygodami, straszne z nich złośliwce.
Kret Kretes, niezbyt bystry i miły bohater, ale jednak bohater, będzie miał okazje by na własnej skórze przekonać co ciekawego los przygotował dla niego. Pewnej nocy, bliżej poranka niż wieczoru, Kretes został brutalnie wyrwany ze słodkiego snu przez straszliwe, odgłosy. Strach zacisnął swe lodowate szpony na sercu Kretesa i gdy miał już się on ratować czymś na kształt taktycznego odwrotu, zagadka została rozwiązana. Najbardziej imponujący mięsień naszego bohatera domagał się nocnej przekąski wydając z siebie zestaw przerażających dźwięków. Problem w tym, że w grze przygodowej nic nie jest proste. Lodówka pusta, grafik nie narysował spiżarni a scenarzysta już wymyślił jak utrudnić życie głównemu bohaterowi. To dopiero początek przygody, która jak wspomniano na samym początku, ma zupełnie niewinny początek.

Gra była testowana na zwierzętach. Nie podobała im się i sobie poszły.
Gra była testowana na testerach. Nikt nie pytał się o ich zdanie i nie mogli sobie pójść.”


Wt, 23 kwi 2013, 09:42
ICQ
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Mam pytania.
1.Rozumiem, że w grze będą dwa poziomy trudności,tak? Czyli bez podpowiedzi i z podpowiedziami? Jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o te poziomy trudności?
2. Czy w grze będziemy się mogli spodziewać jakiś mini-gierek? Tak jak np: sortowanie śmieci.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 23 kwi 2013, 12:50
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Chciałem zapytać, czy napisy można wyłączyć. Bo np. niektóre osoby lubią grać bez dźwięku i sobie czytać, ale jednak większość słucha muzyki, dialogów i woli skupić się nie na czytaniu, lecz na rozgrywce (czasami teksty pojawiają się np. przy minigrach). Czy będzie humor polski, angielski (amerykański), czy może dla wszystkich coś się znajdzie? A co do łamigłówek - czy będą tak ciekawe jak dotąd, czy może coś się zmieni (na lepsze)? Mam nadzieję, że następne epizody będą ciekawić graczy oraz odnosić sukcesy.

Czekam niecierpliwie na wersję stacjonarną :)

Połączone.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 23 kwi 2013, 14:04
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Dawid6 zauważył nowy trailer (mini-gameplay) MS2:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=IHUYU19ceq8
Ostrzegam! Jeżeli ktoś bardzo nie chce widzieć początku gry niech tego nie ogląda( ja oglądałem tylko urywki).

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 24 kwi 2013, 08:31
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 sie 2011, 07:44
Posty: 59
Naklejki: 2
Post Re: Przecieki z produkcji...
1. Gra zawiera dwa poziomy trudności ( oraz trzeci, będący żartem ). Poziom łatwy zawiera podpowiedzi, możliwość automatycznego przejścia mini gier, niektóre mini gry są trudniejsze. Różnice będą najbardziej widoczne w epizodzie 2, który zwiera sporo małych gier ( w tym jedną, rozbudowaną zręcznościową ). Poziom trudny pozbawiony jest wszystkich udogodnień.
2. Planujemy sporo mini gierek. Szczególnie drugi epizod jest ich pełen.
3. Napisy można wyłączyć.
4. Nie mam pojęcia jak odpowiedzieć na kwestie związane z humorem panującym w grze. Pisane były z myślą o wszystkich, nikt specjalnie nie został wyróżniony. Czasem uśmiechamy się do polskiego odbiorcy, widoczne jest to w zadaniu "Związek zawodowy".
5. Łamigłówki.... Hmmmmmm nie mnie oceniać ich poziomu, zresztą tak jak całej gry.


Śr, 24 kwi 2013, 08:38
ICQ
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Mam jeszcze pytanie o wersję na systemy z robocikiem - czy można zgłaszać się do testów tak jak w przypadku iPhone/iPod/iPad?

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 24 kwi 2013, 13:34
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Przecieki z produkcji...
Dołączam się do pytania Dawida :D sam nie oglądałem jeszcze do końca gameplay'a, aby nie zepsuć sobie radości z gry, ale początek wygląda fajnie (wprowadzenie grozy XD ) jeśli chodzi o te minigierki, to jestem bardzo zadowolony, bo w CoS było ich niewiele.

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Śr, 24 kwi 2013, 14:48
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Zgadzam się z przedmówcą :) .
To, że w grze możemy spodziewać się mini-gierek jest jak najbardziej na plus. Bardzo mi ich brakowało w MS.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 24 kwi 2013, 17:04
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
A ja jestem ciekaw czy na razie jesteście 'zadowoleni' ze sprzedaży?
Czy na Androida wersja wyjdzie od razu z napisami polskimi?
Jak ma działać kod ze Skyline, o ile ma działać...
Czy dostaniemy więcej screenów, ale tym razem z drugiego już epizodu?

_________________
Obrazek


Śr, 24 kwi 2013, 17:19
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 sie 2011, 07:44
Posty: 59
Naklejki: 2
Post Re: Przecieki z produkcji...
Seria pytań, seria odpowiedzi:
1. Sprzedaż. Gra dostępna jest dopiero od kilku dni, to za wcześnie by cokolwiek powiedzieć.
2. Testy Android. Na razie nie szukamy testerów, jak coś się zmieni to oczywiście damy znać :)
3. Minigierki. Jeszcze będziecie mieli ich dość ;)
4. Polskie napisy android. Raczej powinny być w momencie premiery, no chyba, że dostrzeżemy w nich katastrofalne błędy, to będzie update :)
5. Kod ze Skyline... Będzie wykorzystany ale nie w ep1 ani 2
6. Screenów będzie mało, nie chcemy pokazywać zbyt wielu rzeczy. Za chwilkę coś wrzucę.

Mały dodatek informacyjny. Postanowiliśmy dodać do epizodu 2 nową grywalna postać. Nie będzie to Reksio, uprzedzając pytania ;) . Bohater dostanie dość długi i trudny quest ( proponuję grać na poziomie true adventure ).


Cz, 25 kwi 2013, 12:29
ICQ
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL