Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Wybory prezydenckie 2010 

Czy jesteś zadowolony/a z wyniku wyborów?
Tak, w zupełności! 26%  26%  [ 10 ]
Raczej tak 21%  21%  [ 8 ]
Wszystko jedno 11%  11%  [ 4 ]
Raczej nie 8%  8%  [ 3 ]
Absolutnie nie! 34%  34%  [ 13 ]
Liczba głosów : 38

Wybory prezydenckie 2010 
Autor Wiadomość
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Grześ napisał(a):
Cały czas liczę na to, że Sąd Najwyższy unieważni wybory. Wpłynęło 150 protestów wyborczych. Szansa jest jednak nikła.


:lol: Tak przecież one były sfałszowane! To wina PO i wielkich korporacji! :lol: :lol:
[...]
:roll:
Nie no śmiech na sali.

Cytuj:
Mam nadzieję, że nie będzie miesiącami przetrzymywał ustaw opozycyjnych partii, a przede wszystkim ustaw obywatelskich jak to robił Komorowski.


Większość ustaw obywatelskiej inicjatywy zostały odrzucone przez sejm, a nie przechowywane w "zamrażarce". A' propos okres przetrzymywania tam ustaw został skrócony z 6-ciu do 4-ech m-cy przez Bronisława Komorowskiego.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


N, 11 lip 2010, 14:07
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Kacper98 napisał(a):
Więc Komorowski.Tak coś myślałem. Chociaż przy zakreślaniu ręka skręcała mi się do Kaczyńskiego. Lecz na Komorowskiego głos oddałem.Mam nadzieję że on pomoże Polsce.Zobaczymy. :)


Hahaha! Jak oddałeś głos jak nie jesteś dorosły. LOL xD. :lol:
Myślałem że Kaczyński wygra... :(

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


N, 11 lip 2010, 15:38
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post 
Oddałem głos na szansie mamy.Ech.....

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 11 lip 2010, 15:40
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Że niby głosował za mamę. Mój tata też nie wiedział na kogo głosować, to ja mogłem zakreślić i głos na Kaczyńskiego poszedł.


N, 11 lip 2010, 16:59
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Cytuj:
:lol: Tak przecież one były sfałszowane! To wina PO i wielkich korporacji! :lol: :lol:
[...]
:roll:
Nie no śmiech na sali.


Nie, wina członków komisji wyborczych i innych osób. :P

Cytuj:
Większość ustaw obywatelskiej inicjatywy zostały odrzucone przez sejm, a nie przechowywane w "zamrażarce". A' propos okres przetrzymywania tam ustaw został skrócony z 6-ciu do 4-ech m-cy przez Bronisława Komorowskiego.


Przez sejm owszem, też, ale Komorowski przetrzymywał je bardzo długo, dotykając górnej granicy. A ustawy Tuska - ile czasu trzymał? Kilkanaście dni? :P

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


N, 11 lip 2010, 17:55
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Grześ napisał(a):
Nie, wina członków komisji wyborczych i innych osób. :P


? :?
Co złego zrobili członkowie komisji?
Jakie inne osoby masz na myśli?

Widocznie skoro takie protesty wpływają PIS nie ma co robić..
Oprócz oskarżania.

Poza tym słyszałem, że pan Kaczyński na swojej konferencji 4-tego lipca po ogłoszeniu sondaży powiedział żeby PKW uważnie sprawdzała wszystkie głosy. Ta dwuznaczna wypowiedź to nic innego jak pycha.[/quote]

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pn, 12 lip 2010, 11:39
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Cytuj:
? :?
Co złego zrobili członkowie komisji?
Jakie inne osoby masz na myśli?


Mam na myśli tych nieuczciwych członków komisji fałszujących wyniki. Obliczyłem, że aby unieważniono wybory pół miliona kart musiałoby być sfałszowanych. Szansa na unieważnienie jest więc bliska 0.

Cytuj:
Widocznie skoro takie protesty wpływają PIS nie ma co robić..
Oprócz oskarżania.


A skąd masz takie informacje? :P Protestują zwykli ludzie, którzy byli świadkami fałszerstw lub mają inne informacje.

Cytuj:
Poza tym słyszałem, że pan Kaczyński na swojej konferencji 4-tego lipca po ogłoszeniu sondaży powiedział żeby PKW uważnie sprawdzała wszystkie głosy. Ta dwuznaczna wypowiedź to nic innego jak pycha.


Dwuznaczna? Mnie wydawała się grzecznościowa i wyrażająca nadzieję na lepszy wynik, więc faktycznie - dwuznaczna. :P

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Pn, 12 lip 2010, 20:27
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Grześ napisał(a):
Mam na myśli tych nieuczciwych członków komisji fałszujących wyniki. Obliczyłem, że aby unieważniono wybory pół miliona kart musiałoby być sfałszowanych. Szansa na unieważnienie jest więc bliska 0.


Tak jak zawsze. Nie uważam jednak aby w komisjach siedzieli tacy ludzie co fałszują wyniki. Zresztą jeśli to jest ich niewiele, zawsze jest jakiś margines.

Cytuj:
A skąd masz takie informacje? :P Protestują zwykli ludzie, którzy byli świadkami fałszerstw lub mają inne informacje.


Skąd? To widać w mediach, przy wywiadach, nawet na ulicy..
Protestuje głównie kwiat sympatyków Prawa i Sprawiedliwości oraz inne grupy 75+ pod przewodnictwem o. Rydzka. Ja się nie dziwię.

Cytuj:
Dwuznaczna? Mnie wydawała się grzecznościowa i wyrażająca nadzieję na lepszy wynik, więc faktycznie - dwuznaczna. :P


Mr. Kaczyński łudził się na lepszy wynik, co potwierdził ironiczną i pyszną wypowiedzią..

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Wt, 13 lip 2010, 13:16
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Szlag mnie trafia, gdy widzę, co oni robią z Krzyżem pod pałacem. To oszołomstwo czystej wody i zagrywka polityczna, tam wiszą plakaty, że wybory zostały sfałszowane. To ludzie uprawiający kult Kaczorów za tym stoją.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Wt, 3 sie 2010, 14:24
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Poprawka: Tych ze stronników Kaczyńskiego, którzy nie są tolerantami religijnymi. Ten krzyż nie jest po prostu symbolem jedynie katastrofy katyńskiej, ale i chrześcijaństwa, co oznacza złamanie zasady nie narzucania jakiejś wiary. Przez takich ludzi doszło do krucjat, a to jest po prostu ich współczesną odmianą.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 3 sie 2010, 19:43
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
To co oni robią z tym jakże ważnym symbolem to jest żałosne i smutne. Moherowa armia wykorzystuje Go, tragedię Smoleńską i fałszywy patriotyzm jedynie do celów politycznych - Aby pokazać, że się nie zgadzają z wynikiem demokratycznych wyborów prezydenckich.\

I co do Krzyża - Krzyż to symbol odkupienia ludzkości, niepojętej miłości Boga do człowieka, wygranej, to symbol trudu, i cierpienia. Jest to symbol nie tylko religijny - przed Chrystusem też miał swoją symbolikę. Dla pogan był symbolem słońca. Sam krzyż dla Rzymian, Żydów - był narzędziem do wykonania haniebnej bolesnej śmierci. Jeśli wręcza się odznaczenia to np. krzyż zasługi - To symbol bardzo ważny dla EUROPY i świata.
Paradoks wali we Włoszech o krzyże polegał na tym, że Krzyż był tam symbolem narodowym - wiele krajów ma krzyże we flagach - skandynawskie kraje, Anglia- i całą Wielka Brytania.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 7 sie 2010, 19:11
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Mam pomysł - zdejmijmy z konia ks. Poniatowskiego, a usadźmy Kaczyńskiego - najlepiej, żeby pomnik był wysoki, do samego nieba. Może jeszcze postawmy schody u góry? :mrgreen:

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Cz, 12 sie 2010, 18:57
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Banda oszołomów spod Krzyża wygraża, że oni tam będą siedzieć dopóki nie postawią pomnika. Pseudo-elektorat Kaczora ot co.
Pomnik już ma stanąć na Powązkach, a oni dalej.
Przecież Pałac Prezydencki to nie miejsce na takie pomniki!
To PAŁAC PREZYDENCKI, a nie PAŁAC LECHA KACZYŃSKIEGO.

Koniec z fanatyzmem i pseudo-religijnością!
Fanatycy Wielkiego Jarosława myślą, że mogą robić co chcą.
No przecież żyjemy w państwie prawa ludzie!

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Wt, 17 sie 2010, 10:57
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Stryj Maćko napisał(a):
No przecież żyjemy w państwie prawa ludzie!


Tak Ci się tylko wydaje... :roll:

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Wt, 17 sie 2010, 15:01
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wybory prezydenckie 2010
No bo jedynym słusznym głosem w polsce są jedynie fanaberie i dziwne pomysły towarzysza Jarosława K. :mrgreen:
To właśnie na jego demonizmie powinno opierać się nasze forum!

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Cz, 6 sty 2011, 22:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pan Podgladacz i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL