Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś czas 
Autor Wiadomość
Cytuj
Post Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś czas
Ponieważ jest na mnie zły Nie zapytałem, czy się z kimś spotykam. Wszyscy mnie atakowali, a ja tam byłem. Społeczność jest podzielona, ​​nie mogę zorganizować spotkania. Niestety ograniczenia administracyjne są ignorowane. Przepraszamy ...
Naprawdę zapobiegają wielu nieporozumieniom! Powiedział, że nie ma gdzie nienawidzić Zwłaszcza, że ​​Internet zaczął się i zakończył ... Spójrz na Amerykę, dyskryminację i agresję. Nie sądzisz, że to coś w Internecie, prawda? Fajnie, nikt nie działa. Mam złe wieści Jeśli ten formularz zostanie opublikowany w RPF, Discord, Twitter lub Facebook, nie zaakceptujemy tego formularza. Powiedz nam:
Krykiet zabrania śmierci 10 osób. Źródło serwera gromadzącego niezgodę. Morderstwo, przekonania religijne, rasizm itp. Przepraszam, zrób to dla mnie. Cierpliwość, Matka, Caspar, Aapi, Laura i Inni nie są zadowoleni z mojej decyzji.
SzinkaczPL - wielu widzów, różne trasy operacji na kontach, zmiany ustawień regionalnych serwerów, brudny dostęp, szkody rządu krajowego, pokonywanie innych, trwałe blokowanie.
Włócznia Trolli nie rejestruje się zbyt wiele, uczestnicząc w regularnych spotkaniach.
Mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją! Zasady te dotyczą naszego społeczeństwa.
Dziękuję za dobre dni, dobre miesiące i dobre dni dla dzieci!


Wt, 2 cze 2020, 09:25
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Słucham?

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wt, 2 cze 2020, 10:34
Zgłoś post
WWW
Cytuj
Post Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś czas
Konto Sammy utworzone przez dżentelmena. Tablica 10 jest również zbanowana przez lekarza.


Wt, 2 cze 2020, 14:03
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Ponieważ jest na mnie zły Nie zapytałem, czy się z kimś spotykam. Wszyscy mnie atakowali, a ja tam byłem. Społeczność jest podzielona, ​​nie mogę zorganizować spotkania. Niestety ograniczenia administracyjne są ignorowane. Przepraszamy ...
Naprawdę zapobiegają wielu nieporozumieniom! Powiedział, że nie ma gdzie nienawidzić Zwłaszcza, że ​​Internet zaczął się i zakończył ... Spójrz na Amerykę, dyskryminację i agresję. Nie sądzisz, że to coś w Internecie, prawda? Fajnie, nikt nie działa. Mam złe wieści Jeśli ten formularz zostanie opublikowany w RPF, Discord, Twitter lub Facebook, nie zaakceptujemy tego formularza. Powiedz nam:
Krykiet zabrania śmierci 10 osób. Źródło serwera gromadzącego niezgodę. Morderstwo, przekonania religijne, rasizm itp. Przepraszam, zrób to dla mnie. Cierpliwość, Matka, Caspar, Aapi, Laura i Inni nie są zadowoleni z mojej decyzji.
SzinkaczPL - wielu widzów, różne trasy operacji na kontach, zmiany ustawień regionalnych serwerów, brudny dostęp, szkody rządu krajowego, pokonywanie innych, trwałe blokowanie.
Włócznia Trolli nie rejestruje się zbyt wiele, uczestnicząc w regularnych spotkaniach.
Mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją! Zasady te dotyczą naszego społeczeństwa.
Dziękuję za dobre dni, dobre miesiące i dobre dni dla dzieci!

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wt, 2 cze 2020, 14:14
Zgłoś post
WWW
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Wiele się dzisiaj wydarzyło (inaczej nie możesz iść na policję). Przepraszam. Są tacy, którzy twierdzą, że są uczciwi i mili, ale nie są zadowoleni z powyższych objawów. Przepraszam, nie lubiłem kłamać. Początkowo PKD nalegało, że mnie nienawidzi (oczywiście, jak inni z jakiegoś powodu). Mam nadzieję, że nazwa jest poprawna, na tym serwerze nie ma żadnych wiadomości spamowych. Teraz możesz czytać, pisać i pisać „Laura cholera!” W szkole. (Tak, „Nie ma kursu, więc boli innych”). wstrzymanie się od głosu. Nie umiem dużo grać, wciąż nie wiem. Tablica życzeń została trwale usunięta. To tylko sposób na sprawdzenie, co się dzieje. To jest mój główny marsz.


Wt, 2 cze 2020, 22:36
Zgłoś post
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Morderstwo xDD

brudny dostęp xDDDDDDDDDD

szkody rządu krajowego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Śr, 3 cze 2020, 21:43
Zgłoś post
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
test


Cz, 4 cze 2020, 16:45
Zgłoś post
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
inna wersja też bekowa:

oczywiście, Nie sądzę, żeby ktokolwiek był właścicielem tego marszu, wszyscy próbują płakać i to mi wystarcza. Udostępniłem je jako menedżer społeczności i menedżer platformy. Przepraszam za niedogodności. Proszę, daj mi jeden
Łączę się raz za razem, aby zacząć! Wiesz, że wszelkiego rodzaju nienawiść nie jest na właściwym miejscu. Zwłaszcza, że ​​tego rodzaju rzeczy zaczęły się w Internecie ... spójrz teraz na Amerykę. Rasizm i przemoc. Co robisz z Internetem Nie jesteś autorem komiksów, Są dla ciebie złe wieści i możesz otrzymać ten formularz od FPR, Sprzeciw, Twitter lub Facebook są zablokowane. Dobrze Zróbmy to
Jean-Louis Tixier-Vignancour 10 - Dla wielu Rozwój serwerów; Gniew Sprawa przemocy, kradzieży i dyskryminacji rasowej; Antysemityzm i ataki na innych. Niestety, Tymczasowo korzystasz z tej funkcji. Przepraszam Makak, Caper, AP, Laura i inni nie byli zadowoleni z mojej decyzji.
SznikaczPL - Gniew, gniew Krokodyle Obowiązki wielu graczy, Śpiewacy serwerowi; Kpina z imprezy; „Będzie trwać wiecznie”.
PU - Wiele sygnałów, Wiele flag zaangażowanych w kampanię - wieczne.
Mam nadzieję, że wszystko będzie prawdą. Zasady obowiązują w społeczeństwie.
Dzień dobry Miesiąc Dzieci po południu


Cz, 4 cze 2020, 19:15
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Precz z komuną

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz, 4 cze 2020, 22:03
Zgłoś post
WWW
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Gustaw Rapier napisał(a):
Precz z komuną


Obrazek


Cz, 4 cze 2020, 23:14
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Zajmę się tym problemem ...

Informacje internetowe zostały wczoraj usunięte. Nie, nie martw się, nic nie zostało usunięte. Zamknięte są tylko osoby starsze lub osoby, które nie pozostawiają miejsca na odpowiedź. Gustaw niedawno odkrył tę potrzebę.
Jeśli jednak ktoś ma pilną potrzebę odkurzyć dużo kurzu i włożyć w to coś konstruktywnego, myślę, że byłoby to świetne miejsce, aby zobaczyć różne nominacje do tego typu tematu 10 lat temu w Art.
Oczywiście możesz też napisać PW.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pn, 15 lut 2021, 14:56
Zgłoś post
WWW
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Konto Rekswieczny, ponieważ każdy ma już konto, stało się kontem multikontem Przedsia/Doktora8000000000. Z tego powodu jest zakazany na zawsze.

Jednocześnie zniesiono stały zakaz w wyniku gorącej debaty Przedsia wokół Moderatrium. Wraca do zakazu czasowego, ale został przedłużony z 6 do 3 miesięcy, tym razem licząc od dzisiaj, ponieważ zignorowałem zakaz i mimo wszystko korzystałem z forum, korzystając z wielu kont wymienionych powyżej.
Takie działania nie są warte komplementów i można je uznać za pomówienie tych, którzy wypowiadali się w imieniu lekarza.
Dalsze nadużycia o podobnym charakterze prowadzą do przedłużenia kary.


Cz, 11 mar 2021, 00:26
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Cenne konto, jak wszyscy się domyślali, zmieniło Rexię w miliardera miliardera. Dlatego jest to trwale zabronione.

Jednocześnie Rex jest nieustannie likwidowany ze względu na namiętne i długie rozmowy prowadzone przez moderatora. Wracamy do tymczasowego zakazu, ale trwa on od 3 miesięcy do pół roku i tym razem obowiązuje od dziś, bo mandat nadal obowiązuje na forum z wyżej wymienionymi kontami, ten zakaz ignorujemy.
Takie zachowanie nie jest godne pochwały iz pewnością jest bluźnierstwem wobec tych, którzy potrzebują lekarza.
Każde nadużycie o podobnym charakterze spowoduje przedłużenie kary.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz, 11 mar 2021, 12:12
Zgłoś post
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Aktualizacje:
Dr. Martha Lamp (ok. 21:00) przedłużyła zakaz na kolejny miesiąc.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


So, 13 mar 2021, 09:37
Zgłoś post
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Cytuj
Post Re: Następnie: klienci próbują na zawsze lub przez jakiś cza
Więc nie obserwował mojego zachowania. Niestety czasami muszę odpowiadać.
Don Basilio był przetrzymywany przez trzy dni jako J * ć k * y (Recenzja: Sen ... tego nie powiedziałem ...) lub z powodu prostych informacji przesłanych z treści j * *. * * k * y (szukaj: wymarzeni rodzice) - wymawia się każde słowo Wiadomość została wysłana o 20 punktach lub o 14:09, niestety powtarzam dzisiaj. Ale dołączyłem do imprezy kilka dni później.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


So, 10 kwi 2021, 16:01
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL