Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Własna gra komputerowa 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 11 lut 2019, 21:00
Posty: 20
Post Własna gra komputerowa
Wie ktoś jak zrobić własny silnik do gry.
Chciałbym zrobić własną grę komputerową mam zrobiony scenariusz, grafiki, muzykę, dialogi tylko teraz muszę to wszystko oprogramować.


So, 2 paź 2021, 16:12
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Własna gra komputerowa
Przykre, że nikt nie odpowiedział. Ale to trudna sprawa. Mimo wszystko zachęcam do podzielenia się scenariuszem (lub choćby jakimś zarysem fabularnym), wtedy jest większa szansa, że ktoś podejmie temat. A w ogóle to sam zrobiłeś grafikę i muzykę? To brzmi jak naprawdę dużo zainwestowanej pracy.

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Cz, 14 paź 2021, 16:57
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Własna gra komputerowa
Ja mam pomysł na grę z Reksiem z mojego ulubionego gatunku oraz gatunku które lubię ale nie jestem najulubionym - Mecha i tokusatsu


Mecha:

Seria Crossbone: The Rexoros (gry 1-3 + spin-off)

Crossbone: The Rexoros

Fabuła

W roku 2084 nastąpił konflikt który to zadecydował o losach ziemii, co spowodowało że ludzkość (a raczej zwierzyniec LOL) musiał się ukryć przed wybuchen atomowym który zniszczył Polske i pół Niemiec. Później miasto zostało odbudowane. W 2141 organizacja zwana jako Ryżokitowce włada na całym krajem, więc żeby dokonać Reksio, Kretes, Kogut, Kornelek, Kari Mata i Molly wraz z innymi członkamii ruchu oporu w swych mechach przygotowywują się na odbicie miasta.


(dwóch części nie będę opisywał nie chce mi się)


Reksio Rangers: Mystic Force

(seria bazowana na Power Rangers: Mystic Force)

Zły czarnoksiężnik TKTPM próbują opanować krainę magii, by go powstrzymać Burektor Mateusz wysyła sygnał to Białego Mystic RexRangersa (znaczy się Rangerki) by znalazła drużyne. Gdy Reksio, Kretes, Kogut, Kornelek, Kari Mata i Molly pałętają się po lesie jednocześnie trafiają do świata magii i zostają zaatakowanii przez potwory, zostają obronieni przez Białego RexRangera i zostają wybranii na drużyną chorniacą Krainę Magii

(a mech będzie się zwał RexMagic Zord)


I tyle jeśli chodzi o główny zamysł

_________________
Lubie wszytskich na forum


N, 24 paź 2021, 13:00
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL