Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 04:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[Halloween ] Kretesowa Północ 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: [Halloween ] Kretesowa Północ
Rozdział IV – Ucieczka

Kret Kretes jak to on zaczął opłakiwać całą sytuacje i marudzić o jego dalszym losie . Oczywiście sądził że to przez Molly –ona wplątała go w tą paranoję ! Molly słysząc i widząc całą tą sytuacje postanowiła nie odzywać się do kreta który jak zwykle wszystko zwala na nią . Kretes nie przejmował się tym tylko zaczął przyglądać się pomieszczeniu w którym się znajdują . Był to spore pomieszczenie z jednym oknem wysoko w górze. Na ścianie górnej znajdowało się stado nietoperzy , kret podejrzewał że są to wampiry . Były też drzwi zamknięte na klucz więc i niedostępne do wyjścia . Tymczasem Molly nie miała zamiaru dalej siedzieć w tym ponurym pomieszczeniu , planowała ucieczkę . Wyciągnęła z kieszeni jej płaszcza dosyć długi sznurek . Rozejrzała się w poszukiwaniu jakiegoś elementu na którym można zarzucić sznurek . Szybko znalazła był to parapet okna więc stanowiło to miejsce doskonałe warunki do ucieczki . Zarzuciła linę z nadzieją że uda jej się go dosięgnąć sznurkiem . Kret Kretes obserwował sytuacje i myślał o co tej kretonce chodzi …
-Czyżby chciała ujeżdżać jednego z tych nietoperzy – pomyślał Kretes .
Sznurek zahaczył o parapet i Molly była uratowana . Zaczęła wspinać się na sznurku . Było ciężko ale w końcu udało jej się dostać do okna . Kret Kretes zrozumiał wtedy o co chodzi Molly . Myślał że i go uratuje ale tak nie było .Kret krzyknął do Molly :
-Zaczekaj na mnie !
- Na pewno … najpierw mnie oskarżasz a potem prosisz o pomoc ! – odpowiedziała Molly
- Przepraszam …nie chce tu zostać sam pożarty przez jakieś okropne potwory !
Molly zastanowił się chwilę …lecz myślenie przerwał jej pukanie . To niewątpliwie była godzina w której mieli zostać zjedzeni . Do pomieszczenia weszli Wampiry ,Wilkołaki oraz stado innych potworów .
- Czas na ucztę – odparł jeden z wilkołaków .
I wszyscy rzucili się na Kretesa który uciekał ale za bardzo nie miał gdzie . Wszyscy byli tak zajęci że nie zwrócili uwagi na Molly przy oknie . Były to dla niej ciężkie chwile bowiem musiała wybrać pomiędzy ucieczką a uratowaniem swojego Kreteska . Wybór nastał szybko … Molly zeskoczyła na sznurze na dół by uratować kreta
! Szepnęła Kretesowi na ucho żeby uciekł do drzwi , bo były one otwarte . Tak więc spróbował zrobić , ale wilkołak złapał go za nogę i miał już go ugryźć . Molly wtedy zbliżyła się i kopnęła go w nogę . Wilkołaka to zabolało i puścił kreta. Tym razem ucieczka do drzwi była szybsza. Znaleźli się na dworze . Spojrzeli i zobaczyli stado potworów i zjaw . Schowali się za jednym z grobów i zauważyli kurę . Kura ta miała zostać zjedzona i tak też było . Na stole na którym była została tylko krew . Bohaterowie nie mogli się patrzeć na tą sytuacje . Molly postanowiła uciec biegnąc i chowając się za grobami . Kretes i Molly więc zaczęli realizować plan . Były to ciężkie chwile dla bohaterów . Jednak wszystko poszło na marne bowiem Kretes upadł na ziemię , a każdy się obejrzał . Potwory i zjawy zbliżyły się do niego … nie było już ucieczki . A Molly też złapano . Bohaterowie nie czuli już żadnej nadziei na ratunek . Ale jednego nie przewidzieli . Na cmentarz bohatersko weszli Reksio , Kogut Wynalazca , Kornelkek i Kari Mata . Mieli ze sobą sprzęt . Był to czas na ostateczną rozgrywkę i walkę !
C.D.N

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 6 lis 2011, 11:14
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: [Halloween ] Kretesowa Północ
Rozdział V – Wielki finał .

Jest godzina pierwsza rano , zazwyczaj bohaterowie o tej porze smacznie śpią w swoich domach … dziś tak nie jest . Dlaczego ? Dziś przecież jest Halloween . O tej porze znajdują się na mrocznym cmentarzu . Ubrani w stroje bojowe z sprzętem bojowym . Dlaczego ? Po raz kolejny zadaję pytanie … czas ma walkę , bowiem czego nie robi się dla przyjaciół ? Za chwile przeczytacie tą ostateczną rozgrywkę Halloweenowej nocy ! Buhahahah !
***
Reksio wraz z przyjaciółmi stanęli przed potworami i zjawami . Te nie odwróciły się nawet sądząc że oni tworzą dla nich minimalne zagrożenie . Bowiem bohaterowie wyglądali jak ubrani na choinkę . Wywoływało to dla nich po prostu śmiech . Zaś Molly i Kretes gdy zobaczyli Reksia i resztę bardzo się ucieszyli . Szczególnie Molly która zwątpiła już w ucieczkę . Kret Kretes zaczął machać do bohaterów tak jakby sądził że go nie widzą . Kogut szepnął do innych :
- Trzy , dwa , jeden , START !
I bohaterowie wyjęli sprzęty do ataku …i zaczęła się bitwa ! Reksio atakował swoim bumerangiem Zębka który bronił się jednak na marne więc wzbił się w niebo . Kornelek atakował swoim szponem wilkołaki które broniły się dzielnie . Jednak szpon Kornelka był lepszy rozcinał skórę aż do kości , więc lała się tam krew . Kari Mata używała swoich sztuk walk , atakowała wampiry które jednak były lepsze ale dzielnie sobie radziła. Kogut Wynalazca stworzył maszynę która pochłaniała duchy …maszyna była niezawodna . Molly również atakowała tyle że zjawy , było ciężko . Jedynie kret Kretes stał w miejscu i nie wiedział co robić . Czuł strach i nie wiedział co zrobić .Nagle za nim czaiła się postać …Kretes znał tą postać bardzo dobrze była to ON . Którego okłamał i chciał go zabić . Odwrócił się a ON popatrzył się na niego i wyszeptał –
-To koniec głupi krecie .
Kretes upadł na ziemię nie wiedział czemu …zamknął oczy i wyglądało na to że go już niema .
Tymczasem bohaterowie raczej radzili sobie z potworami jedynie Molly coś nie szło. Starała się ale zjawy były lepsze . Pomógł jej Reksio który zaatakował zjawy bumerangiem (zjawy nie przypominały tu duchów ) . Powoli bohaterowie zwyciężali …ale nie zauważyli jednego – Gdzie jest Kretes ?
Kati Mata postanowiła go poszukać i zobaczyła …leżącego go na ziemi .
- Kretesie , Kretesie ?! – krzyknęła przeraźliwie .
Usłyszała dziwne głosy , obejrzała się i zobaczyła dziwny widok …krew, nigdzie nie było przyjaciół …
- Czyżby ?- powiedziała do siebie z łzą w oku –
I zaczęła płakać nad ciałem Kretesa .
***
Tymczasem kret wcale nie umarł … obudził się w pomieszczeniu tak białym że wydawało mu się że sam jest biały . Nie widział niczego oprócz bieli …i JEGO .
- Czego chcesz od biednego kreta ?- zapytał .
- Chcę twojej śmierci !
- Ja się ciebie nie boję ! Zostaw mnie w spokoju inaczej pożałujesz – powiedział kret.
Poczuł wtedy w sobie gniew … chciał zemsty !
- Jeżeli teraz mnie nie zostawić , pożałujesz !
- Nigdy !
- Mam cię dosyć opuść mnie , moje ciało !
- Za późno Buhahah !
I ON wyjął znów nóż i gdy już miał mu go wbić w serce poczuł ból… Został uderzony w serce , kret go pokonał … została po nim tylko plama krwi …kretes zasnął .
***
Obudził się w domu w swojej norze i zobaczył koło siebie Molly
- Molly gdzie są nasi przyjaciele ?- zapytał słaby Kretes .
- Oni wrócą …kiedyś wrócą …

KONIEC

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 6 lis 2011, 16:47
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: [Halloween ] Kretesowa Północ
kolejne :twisted:
1 6/10
2 4/10
3 5/10
4 6/10
5 5/10

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


N, 6 lis 2011, 17:36
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: [Halloween ] Kretesowa Północ
28 punktów.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 6 lis 2011, 19:26
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: [Halloween ] Kretesowa Północ
łee nie podobało mi się to opko-lepsze były :P

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Śr, 21 gru 2011, 21:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL