Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Na forum na razie nie JEST ŹLE! 
Autor Wiadomość
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Na forum na razie nie JEST ŹLE!
I niech nikt tego nawet nie próbuje ukryć.
Jest gorzej niż źle i coś z tym trzeba zrobić...
Powody:
  • Traktor nęka forum
  • Konkursy już nie bawią tak jak kiedyś
  • Na forum mało co się dzieje
  • Traktor nęka forum
  • Jedyny dział, w którym naprawdę coś się dzieje to kanalizacja
  • Brakuje on-topiców
  • Traktor nęka forum
  • Pewien atin chce wrócić, co dodatkowo odrzuca starszych urzytkowników
  • Nam się nie chce pisać
  • Traktor bawi się z modami w Moda i myszkę
  • Jest mało nowych użytkowników, którzy zostają na dłużej (Prawie w ogóle ich nie ma)
  • Niektórym nawet się nie będzie chciało czytać tego, co tu napisałem
  • Traktor nęka forum
  • a my nie możemy z tym wszystkim czegoś zrobić
Musimy coś wymyślić, aby naprawić forum chodź w połowie.
Nie chodzi mi o jakieś rewolucje, są nie potrzebna.
Władze są na pewno chętne i gotowe, tylko to MY musimy do nich zaapelować.

To co my możemy zrobić to:
  1. Zareklamować forum i gry Reksia (oczywiście tak, aby AM nas o nic nie oskarżało)
  2. Zorganizować coś, co długo wszyscy będą pamiętać i przyciągnie nowych użytkowników
  3. Rozpowszechniać gry z Reksiem WSZĘDZIE (szczególnie Miasto Sekretów- to może być dla nas zbawienne)
  4. ...

Jakieś macie wy pomysły.
Ja mam jeszcze jeden, ale najpierw dowiem się co wy o tym myślicie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr, 18 sty 2012, 16:10 przez AdamMag, łącznie edytowano 1 raz



So, 14 sty 2012, 12:09
Zgłoś post
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Nie przesadzaj tak z tym Traktorem. To rogata dusza, uwielbia ironizować, często dość złośliwy, ale, do licha, to swój chłop. Po prostu lubi robić zadymę i zamieniać igły w widły. Atin to nie jest problem. Kolejny spamer chcący wrócić. Możemy mu dać raty i zobaczyć, co z tą szansą zrobi, albo go zignorować, a jego IP zbanować (co zresztą da możliwemu rywalowi ,,politycznemu" na forum, za którego uważasz najwyraźniej Traktora, kolejny argument pod listą ,,Moderatorium to banda leniwych, chamskich i obojętnych osłów, a tu dowody:"). Co do Konkursów, nie wypowiem się, bo nie organizuję tam niczego, a i sam nie uczestniczę. Kanały są stałe, zawsze były i zawsze będą najbardziej pojemnym działem, bo są tam luźne rozmowy, niekoniecznie na temat. To tam trafia ewidentny on-topic. Nie chce się wam pisać? No to wasza sprawa, koledzy, ja sam mam jak zwykle dużą ochotę na pisanie. Mały ruch na forum? Owszem, ale nic na to raczej nie poradzimy. Problem tkwi po kawałku w każdym userze. Irytuje mnie zwłaszcza cisza w Opowiadaniach, nie ma żadnych nowych opo czy komiksów, a czytającym (których też jest mało) nie chce się w ogóle komentować tego, co już jest.
No to rady.
1. Zacznijcie od siebie, potem inni.
2. Youtube ma ogromny potencjał. Ze wszystkich serwisów w internecie jest najlepszy do reklamowania serii: prosty w obsłudze, rozbudowany, mnóstwo użytkowników. Trzeba być tam aktywnym, przyjaciele! Piszmy do letsplayerów (do licha, jak to napisać...), którzy nagrali filmy z Reksia. Sprośmy ich na forum, jestem pewien, że to w większości może nie doskonali ortograficznie, ale jak najbardziej nastawieni przyjaźnie względem obiektu zainteresowań forum userzy. W związku z YT proponuję też rozpoczęcie akcji obejmującej całe forum, może wszyscy wymyślimy coś interesującego, by nakłonić graczy do kupowania gier AM.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 14 sty 2012, 15:29
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Może przesadziłem z tym Traktorem, ale no cóż. Nie twierdzę, że jest znowu taki zły, jest podobny do arturrosa, który też nie był jakieś niewiniątko, ale mimo wszystko był "fajny", jeżeli nie po prostu dobry
Do Traktora żywię trochę* wrodzonego wstrętu to wszystko. Poza tym szybko się od niego uczę. :twisted:
Jaki wróg? Jaka polityka?
No ale to co wstawił do świątecznej playlisty to trochę przesady... Wiele razy robił coś podobnego, ale nie do tego stopnia

A czy ja mówię, że to wina modów i administratorów?
To NASZA wina, po prostu. Może trochę przesadziłem (nikt nie jest idealny), ale nie mów że nie mam trochę* racji.
nieznany napisał(a):
1. Zacznijcie od siebie, potem inni.

Tak mówisz? A ty myślisz że o co mi chodzi...


Ale z tym YT to dobry pomysł.
Masz też rację co do atina- dopóki nie będzie miał świadomości, że jest pełnoprawnym użytkownikiem nie będzie nic złego robił.


*ale tylko trochę

_________________
Obrazek


So, 14 sty 2012, 16:47
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
1. Sam nic nie zrobie. Dizel włazi coraz rzadziej reszta modów wcale.
2.walka z traktorem jest walką z wiatrakami...
3.Wg. mnie fajniej było jak konkursy były co rok albo dłuższy okres czasu bo były sensacją a teraz są co 2 miesiące więc nie są takie wyjątkowe.
Tyle ode mnie

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 14 sty 2012, 17:20
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Miałem małe problemy z wejściem na forum i ogólnie z wejściem wgl na komputer, ale już jestem.
W sumie czego by tu oczekiwać. Rok szkolny kwitnie i kwitnie. To nie październik, nie listopad, ale prawie że luty, czyli tak nie patrząc 6 miesiąc roku szkolnego. A co za tym idzie większe zainteresowanie nauką, szkołą, życiem prywatnym pewnie i też. Chęć aktywnego uczestnictwa w konkursach adekwatnie też jest mniejsza. Faktycznie, konkursy mogłyby być rzadziej, no ale tak się złożyło, że święta też trzeba było jakoś uczcić. Problem tkwi też w tym, że w całym moderatorium udzielają się tylko 3 osoby, gdzie jedna z nich tylko czasem coś dopowie. Sam ze spidim nie damy radę zrobić wszystkiego. Od czegoś więc musi być ta gwardia. A od czego? Uzgodnijcie sami.
Traktor mnie też denerwuje, co prawda czasem walnie jakiś pamiętliwy, nie koniecznie mądry ale kontrowersyjny tekst, który z reguły jest prawdziwy. No ale ostatnimi czasy też zaszalał i robi się bardziej denerwujący niż zawsze. Powinien mieć perma ale nie ma... Myślę, że jakaś większa nagana z ewentualną groźbą zbanowania i usuwania jego multikont na bierząco byłaby bardzo wskazana...
A WIĘC: Tutaj udzielam Traktorowi publicznej nagany za skandaliczne zachowanie na forum.
Proszę go również o poprawę swoich dotychczasowych czynów. Jeśli w przeciągu tygodnia sytuacja się nie zmieni, będziemy musieli się pożegnać... tym razem na stałe. Mam nadzieję, że to jasne? :mrgreen:

Co do apelacji do super adminów - szczerze to wątpię czy to coś zrobi. Niektóre maile leżą w ich skrzynce od trzech czterech miesięcy, a no efektów nie widać. Jesteśmy zdani niestety tylko na siebie.

Obrazek

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 16 sty 2012, 15:22
Zgłoś post
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Dizel dobrze mówi sam z Dizlem nie dam sobie rady wystarczyły nie całe 2 dni spamu by to udowodnić. Przydałoby się kogoś nowego do pomocy , bo nikt z modów po za botem już się prawie w ogóle nie udziela. Dlatego mam prośbę. Jeżeli widzicie spam to( np. poprzez zgłoszenie postu czy też po prostu skopiujcie link i wyślijcie mi na PW ) mnie powiadomcie. Usprawni to moją pracę, bo bardzo mi przykro ale nie jestem w stanie wszystkiego zauważyć a działy typu kanaly czy różne i inne rzeczy prawie w ogóle nie sprawdzam

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pn, 16 sty 2012, 15:50
Zgłoś post
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Dizel napisał(a):
Miałem małe problemy z wejściem na forum i ogólnie z wejściem wgl na komputer, ale już jestem.
W sumie czego by tu oczekiwać. Rok szkolny kwitnie i kwitnie. To nie październik, nie listopad, ale prawie że luty, czyli tak nie patrząc 6 miesiąc roku szkolnego. A co za tym idzie większe zainteresowanie nauką, szkołą, życiem prywatnym pewnie i też. Chęć aktywnego uczestnictwa w konkursach adekwatnie też jest mniejsza. Faktycznie, konkursy mogłyby być rzadziej, no ale tak się złożyło, że święta też trzeba było jakoś uczcić. Problem tkwi też w tym, że w całym moderatorium udzielają się tylko 3 osoby, gdzie jedna z nich tylko czasem coś dopowie. Sam ze spidim nie damy radę zrobić wszystkiego. Od czegoś więc musi być ta gwardia. A od czego? Uzgodnijcie sami.
Traktor mnie też denerwuje, co prawda czasem walnie jakiś pamiętliwy, nie koniecznie mądry ale kontrowersyjny tekst, który z reguły jest prawdziwy. No ale ostatnimi czasy też zaszalał i robi się bardziej denerwujący niż zawsze. Powinien mieć perma ale nie ma... Myślę, że jakaś większa nagana z ewentualną groźbą zbanowania i usuwania jego multikont na bierząco byłaby bardzo wskazana...
A WIĘC: Tutaj udzielam Traktorowi publicznej nagany za skandaliczne zachowanie na forum.
Proszę go również o poprawę swoich dotychczasowych czynów. Jeśli w przeciągu tygodnia sytuacja się nie zmieni, będziemy musieli się pożegnać... tym razem na stałe. Mam nadzieję, że to jasne? :mrgreen:

Co do apelacji do super adminów - szczerze to wątpię czy to coś zrobi. Niektóre maile leżą w ich skrzynce od trzech czterech miesięcy, a no efektów nie widać. Jesteśmy zdani niestety tylko na siebie.


Tak gwoli ścisłości to Traktor nie ma na koncie stritz dostępu do gwardii więc i tak tego nie przeczyta xD

Do forum - jak userom się nie chce - to nikomu się nie będzie chciało. Coś tam odżyje jak wyjdzie CoS2 - ale to chyba użytkownicy mogą ulepszyć forum ciekawą dyskusją itd.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Wt, 17 sty 2012, 13:44
Zgłoś post
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 19:37
Posty: 44
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Cześć i czołem kluski z rosołem.
Pewnie się nie spodziewaliście że zobaczycie tutaj MNIE, tego TRAKTORA, który jest taki zły.
Cytuj:
No ale to co wstawił do świątecznej playlisty to trochę przesady... Wiele razy robił coś podobnego, ale nie do tego stopnia

Na tym forum nie siedzi kilka tysięcy pierwszoklasistów, tworzymy naszą małą wspólnotę, ten "wybryk" nie sądzę aby miał jakąkolwiek szkodliwość społeczną.
W końcu w naszym małym gronie chyba można sobie pozwolić, co nie?
Cytuj:
2.walka z traktorem jest walką z wiatrakami...

Trafna uwaga - łał, jestem urojony.
Cytuj:
Co do apelacji do super adminów - szczerze to wątpię czy to coś zrobi. Niektóre maile leżą w ich skrzynce od trzech czterech miesięcy, a no efektów nie widać. Jesteśmy zdani niestety tylko na siebie.

Osobiście pisałem do pana Hechlińskiego w sprawie botów, odpisał mi nazajutrz o ósmej.

---

Tak czy inaczej najbardziej zaintrygował mnie spidi, który pomimo swojej powagi i braku poczucia humoru stwierdził, że "bardzo lubi mnie banować".

pozdro


Wt, 17 sty 2012, 14:20
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Na forum JEST ŹLE!
Traktorze banowanie ciebie stało się tak często częścią mojego moderatorstwa, że już to polubiłem.

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 18 sty 2012, 15:31
Zgłoś post
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 19:37
Posty: 44
Post Re: Na forum na razie nie JEST ŹLE!
ktoś ci przydzielił tą funkcję?


Śr, 18 sty 2012, 19:55
Zgłoś post
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post Re: Na forum na razie nie JEST ŹLE!
Problem z Traktorem zostal w pewien sposob rozwiazany - miejmy nadzieje, ze na stale. :D

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


N, 22 sty 2012, 17:15
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Na forum na razie nie JEST ŹLE!
No dobra, ale pozostało jeszcze kilka dziur do załatania.
Powinniśmy zacząć szukać nowych użytkowników, którzy będą mieli zapał- ale nie bez przesady.
Mi się wydaje, że najlepiej ustalić jakieś oficjalne banery forum (w sensie coś ala reklamowe)
takie do wstawienia na inne forum (do podpisów), lub na jakąś własną stronę.

_________________
Obrazek


N, 22 sty 2012, 18:29
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL