Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:46



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Konkurencja Druga- Prze potworne stroje 
Autor Wiadomość
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Konkurencja Druga- Prze potworne stroje
KONKURS NA NAJLEPSZY STRÓJ HALLOWEENOWY !

W niedawno co dobudowanej do budy(dzielnego psa Reksia jak i jego ukochanej Kari Maty) jadalni urządzonej na wzór paryskiej kawiarenki z lat 20 na wiklinowych fotelach przy świetle kilku świeczek siedziały 3 postacie: Kari Mata, Molly oraz Kornelek. Smętnie popijając kruche ciasteczka, brytyjską herbatą, trzymając w swoich pazurach najstarsze z możliwych wydań Times'a , Molly niecierpliwie zerkała na tarczę zegara, który przed chwilą wybił godzinę 17. Tą jakże niezręczną niekończącą się ciszę przerwała nagle Kari Mata, która wstała i stanowczym, acz niezbyt donośnym głosem oznajmiła:

- Mam dość czekania na tych dwóch! Są niemożliwi, zawsze coś jest ważniejszego od nas. Co do Koguta Wynalazcy to dziękujemy ci Kornelku za przekazanie informacji, że aktualnie jest on w Londynie na ogólnogalaktycznym spotkaniu ptaków uzdolnionych ( dla innych zwierząt musi to mieć brzmienie jakże "niezręczne"), dziękujemy też za ciasteczka jak i herbatę ... są wyborne... .Jak wiecie jutro organizujemy zabawę w tematyce halloween, które tym razem odbędzie się u nas ( znaczy u Reksia i Kari Maty ) tak ażeby to drogi Kretes nie miał znowu powodu do pretensji. Co do dekoracji nie ma większego problemu, ponieważ Molly zadeklarowała iż u niej w piwnicy znajdziemy wiele ozdób z lat poprzednich oraz że podczas podróżny do 3 Kręgu Piekła( popularnie zwanego u nas łazienką) natrafiła się na kolonię mumionków korzystających z magicznych mocy drapaczki do pleców i po wielominutowej dyskusji oraz przy pomocy słownika dla początkujących egzorcystów zaprosiła mumionki na imprezę. - rzekła Kari Mata, po czym usiadła i wyjęła notatnik oraz ołówek

- Wszystko się zgadza. Przepraszam za Kreteska, ale po tym,kiedy ostatnim razem na zabawie czwartkowej ktoś zjadł jego dżdżownice stwierdził, że więcej już nie zniesie i nie będzie przyjmował w naszej norze żadnych gości do momentu kiedy uspokoi się wewnętrznie ( co oznacza, że trochę to potrwa ). O dziwo niezbyt przejął się kolejnym remontem związanym z wybuchem maszyny podającej drinki opracowanej przez Koguta Wynalazce. Maszyna wysadziła na szczęście tylko 12 korytarzy, więc nie było źle. Co do mumionków to okazały być się prawdziwymi gentlemanami, miłe i przyjazne, kulturalnie się odzywają, a w szczególności kiedy zdejmie się im bandaże z ust. Poradnik młodego egzorcysty, a szczególnie rozdział o savoir vivrze naprawdę się w końcu przydał, obawiałam się, że zakup tego poradnika to pieniądze w błoto.- powiedziała Molly pokazując wszystkim wielkie tomisko " Poradnika młodego Egzorcysty" napisanego przez księcia Tananka mającego aspiracje do przejęcia Cesarstwa Wszechpolskiego.

- Tak więc mamy już towarzystwo jak i wystrój. Jedyne co nam zostało to załatwienia to catering, atrakcje oraz kostiumy.- chrząknęła Kari Mata i zaznaczyła ptaszkiem punkty planu, które już zostały zrealizowane
- Jha jak i kury chętnie załatwimy się sprawą cateringu oraz atrakcjami...- odezwał się Kornelek, który wcześniej przez cały czas wpatrywał się z pokerową twarzą na Molly i Kari Matę
- Tak więc zostało nam wszystkim wymyślić stroje... do jutra jest tak mało czasu- stwierdziła lekko zdenerwowana Kari Mata
- Nhjeeee Jaaaa... Jhhaaa zawshhheee mam idealny kostium na każdą sytuację. Jeżeli to już wshhystkhho to pozwolę sobie was opuścić- rzekł Kornelek i jak powiedział, tak wyszedł.
- Do widzenia Kornelku.No to zostałyśmy same... - odpowiedziała dla Kornelka Kari Mata i zarzuciła smętnym wzrokiem na Molly
- Nie martw się kochanieńka, w mojej norce jest dużo materiałów, może nawet uda mi się znaleźć stary kostium, który kiedyś uszyłam dla Reksia na rzecz jakiejś amerykańskiej produkcji, bodajże film nazywał się " Reksio I Ufo " ... mało chwytliwa nazwa muszę przyznać... A jak nie znajdę to zawsze można pożyczyć od mumionków trochę bandaży, byle tylko nie za dużo, ponieważ mumionki z tego co czytałam mają spore kompleksy jeżeli chodzi o ich ciało.- opowiadała Molly
- Dobrze więc, weźmy się do dzieła- rzekła Kari Mata i wraz z Molly wyruszyły w czeluści nory Molly
______________________________________________________
Kto był projektantem jadalni w budzie Reksia ?
Skąd Molly zdoła najstarsze z możliwych wydań Times'a ?
Jak brzmi głos stanowczy, lecz niezbyt donośny ?
Co robi Kogut Wynalazca na ogólnogalaktycznym spotkaniu ptaków uzdolnionych ?
I czemu jest ono akurat w Londynie ?
I czemu dyskryminuje inne zwierzęta ?
Gdzie Kogut W. kupił herbatę oraz brytyjskie ciasteczka, które wysłał do przyjaciół i uzasadnij dlaczego to była najbliższa Biedronka od budy Reksia ? A może sugerując się nazwą, kupił je w Paryżu ? Na wzór paryskiego wystroju jadalni z meblami z Norwegii ?
Ile ostatecznie jest kręgów piekła ?
Co kolonia mumionków robiła w łazience i jakie magiczne moce posiada drapaczka do pleców ?
Gdzie Molly kupiła poradnik młodego egzorcysty ? I czy na pewno nie były to pieniądze w błoto ?
Pieniądze w błoto brzmi prawie jak potrawa dla jakiejś świni z wyższych sfer
Kto dopuścił się zbrodni zjedzenia dżdżownic Kretesa ?
Jak Kretes przeżyje ten cios moralny ? I czy kiedykolwiek osiągnie dawno upragnioną nirwanę ? ( nie chodzi o zespół XD ).
Ile korytarzy trzeba wysadzić by było źle ?
Co mogło pójść nie tak, że maszyna do drinków eksplodowała ?
Jak wyglądają mumionki bez bandaży ? I czy na prawdę są takie miłe ? w szczególności gdy zdejmie się im bandaże z ust ...
Jak można zaznaczyć ptaszkiem jakiś punkt planu ? Co na to ptaszki ? Oraz Greenpeace ?
Czemu Kornelek zawsze ma strój idealny na każdą okazje ?
Czemu mumionki mają kompleksy związane z ich ciałem ?
Czemu Amerykanie nie umieją kręcić dobrych filmów z chwytliwym tytułem ?

Na te i inne pytania na pewno nie otrzymacie odpowiedzi... Chyba, kulturalnie zapytacie...

A teraz na poważnie. Celem uczestnika jest ukazanie w sposób dowolny swojego stroju na halloween ... może to być zdjęcie jego samego w tym stroju --> za odwagę będą punkty, a jak coś to zawsze można zamazać twarz może to być zdjęcie samego stroju ( zawieszonego na wieszaku, ale wiecie na sobie można zrobić upiorny makijaż , a za to wszystko lecą punkciory XD ) Praca może być też rysunkiem projektu własnego stroju lub rysunek przedstawiający was w jakimś stroju. Co do zdjęć to liczą się też detale więc jeśli zrobicie zdjęcie w jakimś strasznym miejscu , mrocznym to punkty lecą jak szalone. Do konkursu można przedstawić wiele prac, ale tylko jedna będzie ostatecznie oceniana. termin nadsyłania do zakończenia całego tego eventu. Powodzenia














_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Cz, 1 lis 2012, 18:17
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Konkurencja Druga- Prze potworne stroje
Takie prace z kostiumami wysyłamy do jakiegoś działu? Czy w tym temacie? Czy zwyczajnie do ciebie na PW?

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 1 lis 2012, 18:33
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Konkurencja Druga- Prze potworne stroje
Najlepiej wstawiać do działu z konkursem, ale jak ktoś wstydzi się ujawniać swojej twarzy to może wysłać mi na Pw ( ewentualnie email ) ale to przykre, że reszta nie będzie widzieć tego...

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Cz, 1 lis 2012, 18:45
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Konkurencja Druga- Prze potworne stroje
Załóżmy za termin końcowy 31 grudnia. Zachęcam do brania udziału bo wieje nudą :)

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 28 lis 2012, 18:55
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL