Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Konkurencja Trzecia: Filmy grozy 
Autor Wiadomość
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Konkurencja Trzecia: Filmy grozy
KONKURS FILMOWY !

Z pracowni Koguta Wynalazcy dobiegały szmery oraz delikatne światło projektora. Na okres Halloweenowy Kogut wraz z Kornelkiem przerobili część pracowni na kino, gdzie wszyscy mogli obejrzeć kultowe filmy grozy...
- No nie wierzę - wypowiedział równie kultowe słowa Kretes- te filmy są tak przewidywalne i po prostu nudne
- Muszę się zgodzić z Kretesem- powiedział Kretti( co się dzieje z tym światem ? ), który wraz ze swoimi kompanami z Ruchu Oporu "nawiedzili" Ziemię na okres halloween
- Skoro tak się wam nie podoba, to może sami cwaniacy nakręcicie coś ?- zapytała Molly
- A wiesz, że bardzo chętnie - odparł Kretes- potrzebna będzie nam kamera i parę innych urządzeń... Kogucie masz coś na zbyciu ?
- Mam, kokokonkretną kamera dla kokokonkretnego kreta... mikrofony też mam, przydałaby się jeszcze maszyna do robienia dymu i inne efekty specjalne - rzekł zakłopotany Kogut Wynalazca
- Thhyym mhogę zająć się jha z Khhretim. Nhaa Jaju Śmierdzi poznałem dużo ustrojstwhha a drugie tyle sam stworzyłem , ale sam nie dam sobie radę, przyda się więc spec pokroju Krethiiego- powiedział Kornelek i poklepał po ramieniu Kretiego
- Dobra tak więc mamy już technicznego, którym zostanie Kogut, mamy speców od efektów specjalnych , ja mogę wziąć się za napisanie scenariusza i ogólne zarządzanie tym wszystkim . Maldurf von Kretton i Jean Paul Kretien wy będziecie kamerzystami , a teraz została nam jeszcze ważna rola.... potrzebni są AKTORZY- krzyknął z entuzjazmem Kretes
- To chyba zadanie dla Molly, mnie oraz Reksia - stwierdziła Kari Mata
- No i postanowione... KRĘCIMY HORROR'a - stwierdzili wszyscy
______________________________
Pytań nie ma, bo ten tekst przekroczył budżet . Nie ma $, nie ma pytań



Tak więc znowu wszystko tłumacząc konkurs polega na nakręceniu parominutowego filmu ( załóżmy, że minimum to 1 minuta, a maksimum to 10 minut) w konwencji grozy ( może to być pokaz slajdów--> jako tekst np. opowiadanie albo ukazanie jakiś obrazów ... to co ma się znajdywać na filmie jest dowolne, ważne by w konwencji halloween), może to być animacja, może to być wszystko co wam do głowy przyjdzie ( np. mieszanka ciekawych momentów z filmu, ukazanie was grających w jakąś grę komputerową np. Gothic, który jest bardzo popularny do robienia parodii) . Po za tym przydałoby się by wszystko było otoczone tłem muzycznym ( najlepiej skomponowanym/ zremixowanym przez siebie samego--> w dobie dzisiejszych programów to nie będzie raczej wielkim problemem, a za własną kompozycje ( o ile będzie pasowała do filmu ) na pewno dostaniecie dodatkowe punkty , ewentualnie zrobioną składanką muzyki, która już powstała ---> podać tytuły wykorzystane w filmie). Wykonany film przesłać albo na email, ewentualnie opublikować na youtube i dać linka. Jest to nowy rodzaj konkursu, jest więc to doświadczenie, czy spodobają się wam takie wymysły :) ? Mam nadzieje

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 4 lis 2012, 14:33
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Konkurencja Trzecia: Filmy grozy
Do kiedy mamy czas?

_________________
Obrazek


N, 4 lis 2012, 15:11
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Konkurencja Trzecia: Filmy grozy
Czas jest do końca całego eventu ( który nie wiem w sumie nawet do kiedy ma trwać XD) jeżeli chcecie konieczną datę to powiem, że nawet po zakończeniu całego eventu ta konkurencja może być przedłużona ( bo jednak jest pracochłonna i czasochłonna), więc nie martwcie się, że coś zaczniecie i nie zdążycie zrobić :)

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 4 lis 2012, 19:35
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL