Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Nietypowy Quiz Rocznicowy o Forum 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Nietypowy Quiz Rocznicowy o Forum
Witam. Oto pytania, które są trochę nietypowe. Odpowiedzi proszę przesyłać do mnie na pw do 22:00. Oczywiście stosowana jest zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

1. Wymień wszystkie przykłady usunięć użytkowników ze stanowisk:
- Administratora
- Moderatora
- Mędrca

2. Wymień wszystkie zmiany w Moderatorium w 2016 roku.

3. Czym był "Strach"? Kto należał do koalicji przeciwpotworowej?

4. Kto został prezesem Gwardii Reksia w 2011 roku?

5. Kto został demokratycznie wybrany na moderatora w historii Forum? Rozważ dwa przypadki.

6. Kto był lub jest najdłużej urzędującym administratorem na forum spoza AM?

7. Czy Kacper98 posiadał inny nick? Jeśli tak, podaj nazwę.

8. Wymień przykłady wpływu kultury obcej na Forum Przygód Reksia. Czy pojawił się ktoś z zagranicy, nie licząc botów?

9. Ile razy został zbanowany spidi?

10. Ile razy został zbanowany Mątek?

11. Kto z władz forum (poza Mędrcami) w ogóle nie prowadził konkursów w okresie od 2013 do 2016 roku? Podaj wszystkich, którzy w tymże okresie należeli do władz Forum.

12. Co miało miejsce 7 maja 2013 roku?

13. Kto jest starszy (rocznikowo): spidi czy Kretes102?

14. Czy Patra prowadził kiedyś konkurs kanalizacyjny na forum?

15*. Gdzie jest olexo2? Podaj przykłady, gdzie nasz kolega się pojawiał.

16. Jakie jełopy nawiedzały forum w okresie od 2015 do 2016 roku?

*pytanie nadobowiązkowe

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 2 lut 2017, 15:06
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Nietypowy Quiz Rocznicowy o Forum
Wyniki:
1. Autor - 96%
2. AdamMag - 92%
3. Ż. Art - 73%
4. PKD - 67%
5. Doktor - 50%, jednakże propsy za psychodelię i śmieszkizm


Zwycięzca otrzymuje:
- kolor i rangę na dwa tygodnie
- naklejkę od Wnuczka, o ile to jeszcze działa
- uścisk Prezesa
- możliwość chwalenia się w opisie, że jest się znawcą forum

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 2 lut 2017, 22:08
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Nietypowy Quiz Rocznicowy o Forum
A oto i prawidłowe odpowiedzi:

1. Wymień wszystkie przykłady usunięć użytkowników ze stanowisk:
- Administratora
- Moderatora
- Mędrca
Prawidłową odpowiedzią na to pytanie było, że ze stanowiska administratora usunięto Sokarisa i AdaCho (jak ktoś podawał tylko jedną z nich, także uznawałem). Ze stanowiska Mędrca oczywiście usunięto Kacpra98, a jeśli chodzi o moderatora... to tutaj pytanie było podchwytliwe. Myślałem, że ktoś odpowie: "Wtedy, kiedy moderator nie jest aktywny lub gdy odchodzi", ale no w historii forum nie było raczej przypadku karnego usunięcia z tego stanowiska.

2. Wymień wszystkie zmiany w Moderatorium w 2016 roku.
Wszyscy poprawnie odpowiedzieli, że Czarny został modem, Kretes102 został adminem, usunięto Kacpra z Mędrców czy rezygnacja Dizla ze stanowiska admina

3. Czym był "Strach"? Kto należał do koalicji przeciwpotworowej?
No, większość także poprawnie odpowiedziała na to pytanie, że to był temat założony w celu skrytykowania Potworium. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą... Mątek nie napisał tego wstępu, tylko Kacper. Mątek jedynie założył temat ze słowami Kacpra. Jeśli zaś chodzi o koalicję to do niej należeli: Autor8, Kretes102, Mątek, Kacper, Ż. Art, a także... Artur i po części Nika. Tak, moi drodzy.

4. Kto został prezesem Gwardii Reksia w 2011 roku?
bot

5. Kto został demokratycznie wybrany na moderatora w historii Forum? Rozważ dwa przypadki.
Kretes102 i bot.

6. Kto był lub jest najdłużej urzędującym administratorem na forum spoza AM?
Dizel.

7. Czy Kacper98 posiadał inny nick? Jeśli tak, podaj nazwę.
Owszem, posiadał. Była to kombinacja cyfr typu 98983276

8. Wymień przykłady wpływu kultury obcej na Forum Przygód Reksia. Czy pojawił się ktoś z zagranicy, nie licząc botów?
Oczywiście germanizacja, rusyfikacja, pojawienie się usera z Rumunii, sam klon900 jest przecież z USA

9. Ile razy został zbanowany spidi?
Tylko raz.

10. Ile razy został zbanowany Mątek?
Oficjalnie w temacie podane jest, że 9 razy, jednakże nieoficjalnie banów mogło być więcej.

11. Kto z władz forum (poza Mędrcami) w ogóle nie prowadził konkursów w okresie od 2013 do 2016 roku? Podaj wszystkich, którzy w tymże okresie należeli do władz Forum.
AdamMag, spidi, bot, Nika, Kacper98

12. Co miało miejsce 7 maja 2013 roku?
Nastąpiło ożywienie na forum. Niektórzy podawali, że to była data rozpoczęcia ZoEF, za co też były punkty.

13. Kto jest starszy (rocznikowo): spidi czy Kretes102?
Oboje są w tym samym wieku. Tylko jedna osoba odpowiedziała na to pytanie poprawnie. :)

14. Czy Patra prowadził kiedyś konkurs kanalizacyjny na forum?
Oczywiście

15*.Gdzie jest olexo2? Podaj przykłady, gdzie nasz kolega się pojawiał.
To pytanie było trochę trollowe, dlatego też było nadobowiązkowe. Odpowiedzi były różne i wszystkie poprawne xD

16. Jakie jełopy nawiedzały forum w okresie od 2015 do 2016 roku?
Chodziło mi bardziej o Powtorium w postaci charakterów stworzonych przez Dizla, jak i Kretesa102 czy Czarnego, a także Kacpra98. Jednak podawaliście takie odpowiedzi, z którymi nie mógłbym się nie zgodzić, np. Autor, Dawid, Kretes, Czarny, Dizel, Mątek, PKD, Api, Adam, Ż. Art, Olexo, Doktor, Kacper, Traktor, Nieznany, xavier2, Paki, kari mata hari w., Przybysz - jesteście czujni :wink:










Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 2 lut 2017, 22:32
Zgłoś post
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL