Teraz jest N, 28 kwi 2024, 14:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 10 maja 2006, 21:01
Posty: 1151
Post 
Nie no, przyczyną tych odejść jest właśnie kanalizacja. U każdego co najmniej połowa jego postów jest w kanalizacji, a u niektórych nawet wszystkie tam są. Jak jeszcze jej nie było...ac0h...stare dobre czasy. Pamiętam nawet jak tu byli :

-Kacpes
-Maciekg
-DoDo
-Wspomniany wcześniej bot
i wiele innych.

Cel jest 1 : wykasować kanalizację.

Ps. Jak do poniedziałku jeszcze będzie to...chyba każdy wie. A jak nie to powiem : odchodzę


Cz, 3 lip 2008, 15:38
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
No i kanalizacja pusta, teraz juz od was zalezy co z tym dzialem zrobicie :)

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 15:44
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Ja też postaram się w miarę uporządkować forum.
Temat przyklejam.
Odkleję również kilka tematów.
Niestety coraz mniej moderatorów/administratorów wchodzi na forum.
Serapisie, masz kontakt z adminami AM, mówili coś konkretnego?

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 3 lip 2008, 16:35
Post 
Kontakt mam ale na razie mi nie odpisują, naświetliłem im całą sprawę, mieli się ze mną skontaktować jak wrócą z chorobowego zwolnienia z pracy... :? Napiszę do nich jeszcze raz po prostu :wink:


Cz, 3 lip 2008, 16:47
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Powiem tyle "wystarczy chcieć". Sądzę , że starsi użytkownicy nie powrócą z powodu nowej części Reksia czy innych "rzeczy związanych z Reksiem". Bo zwykle uważają , że są za starzy na Reksia itp. Moim zdaniem trzeba znaleźć inne powody by wrócili na forum.


Bambosz napisał(a):
No i kanalizacja pusta,[...]

>> Jak na razie jedna z lepszy decyzji podjętych przez Ciebie :). Zupełnie popieram twoją decyzje tylko trochę szkoda tych "fajniejszych" tematów, ale co jak co to bardzo dobra decyzja.

Kresio napisał(a):
I zwracam sie do najbardziej zagorzalych fanow przeciwnika Bambosza, zeby nie zakladali takich tematow jak poprzednio.

>> Bambosz coś obiecał i nie ma sensu powtarzać tematów. A czy wypowiedziane przez niego słowo się spełni ... . To już tylko jego sprawa i ja już nic więcej nie będę robił przeciwko niemu ;).

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 3 lip 2008, 17:43
YIM
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
Bambosz napisał(a):
No i kanalizacja pusta,[...]

>> Jak na razie jedna z lepszy decyzji podjętych przez Ciebie :). Zupełnie popieram twoją decyzje tylko trochę szkoda tych "fajniejszych" tematów, ale co jak co to bardzo dobra decyzja.

Nic nie stoi na przeszkodzie zebyscie zalozyli te tematy od nowa - tylko w granicach rozsadku prosze :wink:

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 17:58
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
Proponuje zrobic baner i wysłac im.

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 20:06
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 kwi 2008, 18:29
Posty: 39
Post 
mam pytanie do wielkiego fana reksia dlaczego masz rangę się odezwał wróciłeś na forum?
ps:skoro zmieniacie forum na leprze nie odckodze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
pozdro dla:maniaka Reksia,Rafiego,wojo1,,kibica reksia i FORUM.
zapraszam na:www.fanot.fora.pl


Cz, 3 lip 2008, 20:10
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 kwi 2008, 18:29
Posty: 39
Post 
może usunąć gwardię reksia :)

_________________
pozdro dla:maniaka Reksia,Rafiego,wojo1,,kibica reksia i FORUM.
zapraszam na:www.fanot.fora.pl


Cz, 3 lip 2008, 20:30
Post 
mnie też to dziwi np. FORUM ma 0 postów w liczniku a jak patrzy się na wszystkie posty to ma ich powyżej zdaje się 800 i jest ich parę w działach, w których są naliczane posty :? a co do Gwardii Reksia nie ma żadnego i tak admina, na razie ,który mógłby usunąć cały dział, po za tym sądzę, że nie ma potrzeby usuwać całych działów prócz Rady Ministrów Gwardii Reksia którą tylko ja widzę i admini :roll: pisałem już do Michcia by go usunął ale tego nie zrobił


Cz, 3 lip 2008, 21:03
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 10 maja 2006, 21:01
Posty: 1151
Post 
Ech...a może obniża normalne posty o ilość którą się straciło w kanalizacji. On ma 0, bo pisał najczęściej w kanalizacji. Zanim ona powstała, to ja znobyłem jakię ponad 1000 postów, więc dlatego mam 400. Wiem. Trochę poplątane. :P


Cz, 3 lip 2008, 21:32
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Hmm... Jeszcze gdy czekaliśmy na RiKN na forum była miła atmosfera, Sz.K. często wchodził. Były mądre posty ? A teraz co ? Zacytuje tekst z REJSu :
,,Nuda prosze Pana !"

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 21:36
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Czyżby negatywny wpływ na usunięcie kanalizacji :P ?

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 3 lip 2008, 22:36
YIM
Post 
Mogę Was powiadomić, że odpisał mi mycha <jako jeden z niewielu na razie mi odpisał jeszcze wiem, że Topek i ktoś jeszcze przeczytało maila, gdyż wysłałem z potwierdzenie odbioru :wink: > napisał, żę wróci za 3 tygodnie, gdyż jest na wakacjach i o nowym Reksiu wie gdyż czasem wchodził na forum jako ukryty


Pt, 4 lip 2008, 08:21
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
Widziałem kogoś jako ukrytego.

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Pt, 4 lip 2008, 08:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL