Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum 
Autor Wiadomość
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 cze 2005, 16:46
Posty: 68
Post Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Po czytałem sobie niektóre stare wypowiedzi różnych osób i zobaczyłem, że wiele z nich napisało, że szansą forum by się ożywiło jest by powrócili starzy użytkownicy, nie wiem czy ktoś przedsięwziął jakieś kroki w tym celu, ale sądzę, że jak wspólnie to zrobimy to może coś się uda. Ja osobiście wysłałem 12 maili i tylko bot mi odpisał, jego odpowiedź brzmiała:

"Raczej nie wróce... forum upadło... zalała je fala nudy i bezsensownych postów.... to już przeszłość.....
Bot"

Ale sądzę, że jak wiele osób będzie im pisało na maile i na gg to może wrócą, zwłaszcza jeśli im powiedzieć, że być może powstanie nowy Reksio. Oczywiście, niektórzy odpowiedzą, że jest nudno ale przecież jak wrócą to zrobi się ciekawiej. Ja jeżeli chodzi o sposób w jaki to robiłem to wchodziłem na listę użytkowników patrzyłem kto z osób, które mają w miarę sporo postów, podało maila i do nich pisałem z błaganiem o powrót.
Jeżeli razem spróbujemy ich nakłonić do powrotu to zobaczą, że nam bardzo zależy na nich i wrócą.
:!: SPRÓBUJMY :!:

_________________
Nigdy nie dowiesz się kiedy uderzę xP


Ostatnio edytowano Pn, 7 lip 2008, 14:47 przez Kontrabass, łącznie edytowano 2 razy



Cz, 3 lip 2008, 09:21
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Ale Bot ma racje, , teraz jedyne co sie tu dzieje to gigantyczna fala bezsensownych postow w kanalizacji. Czasami te co bardziej idiotyczne (czyt.Puste posty itp.) mam ochote wywalic, ale wtedy by bylo jaki to ja jestem nie dobry. Szkoda ze wiekszosc zapomniala do czego ten dzial ma sluzyc, no ale co poradzic...

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 09:28
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dobrze by było jakby na forum wchodziło więcej użytkowników...
Nie tylko starsi ale i nowi...by forum ożyło...teraz aktywnych użytkowników jest może trochę ponad 10...-
Ale w końcu są wakacje...może powrócą potem...a ci starsi co odeszli mogli już zmienić maila...


Cz, 3 lip 2008, 09:33
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 cze 2005, 16:46
Posty: 68
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
a ci starsi co odeszli mogli już zmienić maila...


Po co to tak czarno widzieć :roll: należy coś zrobić, po co sterczeć bezczynnie i patrzeć jak forum się pogrąża; ja w każdym razie będę próbował i mam nadzieję, że inni też się przyłączą, sądzę, że jak oni wrócą to jakoś wspólnie pokona się fale bezsensownych postów przez ich napiętnowywanie, sądzę, że każdy kto lubi to forum powinien spróbować przecież nic nam nie ubędzie a możemy zyskać :wink:

_________________
Nigdy nie dowiesz się kiedy uderzę xP


Cz, 3 lip 2008, 10:13
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Ale fale bezsensownych postow mozna zlikwidowac juz teraz i predzej czy pozniej to zrobie, bo az zal patrzec

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 10:25
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Niestety to prawda. :(
Teraz większość tematów nadaje się do kanałów...
Niestety bezustannie je tam przenoszę.
Pamiętam jeszcze 1,5 roku wcześniej były ciekawe dyskusje bez SPAMu.
A teraz wszystko się zawaliło.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 3 lip 2008, 10:33
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 kwi 2008, 18:29
Posty: 39
Post 
ja odchodzę forum jest nudne nic się nie dzieje tylko same nudy.
ps:nazywałem się fanot może wrócę ale chyba nie.
pps:bendę na:www.maniakreksia.fora.pl

_________________
pozdro dla:maniaka Reksia,Rafiego,wojo1,,kibica reksia i FORUM.
zapraszam na:www.fanot.fora.pl


Cz, 3 lip 2008, 11:11
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Serapis napisał(a):
Ja osobiście wysłałem 12 maili i tylko bot mi odpisał, jego odpowiedź brzmiała:

"Raczej nie wróce... forum upadło... zalała je fala nudy i bezsensownych postów.... to już przeszłość.....
Bot"
Ech.. Dlatego trzeba właśnie odbudować forum..

Bambosz napisał(a):
Ale Bot ma racje, , teraz jedyne co sie tu dzieje to gigantyczna fala bezsensownych postow w kanalizacji.
W tym akurat ma racje. Ale niech pomoże Nam odbudować forum. Odchodząc z forum, pogarsza sytuację jeszcze bardziej. Właściwie przyczyną schodzenia forum na psy jest odejście wielu użytkowników. Wiem, że nei ma co tracić czasu na nudne forum, ale kiedy zbierzemy więcej użytkowników, to będzie to miało jakiś sens.

Fanot napisał(a):
ja odchodzę forum jest nudne nic się nie dzieje tylko same nudy.
ps:nazywałem się fanot może wrócę ale chyba nie.
pps:bendę na:www.maniakreksia.fora.pl
Ja Was wszystkich nie rozumiem, no nie rozumiem.. Chcecie rozkręcić forum, odchodząc z niego? :roll:
Serapis.. Nie wiem z jaką treścią wysłałeś te maile, ale powinieneś napisać, że wysyłasz maila do wielu forumowiczów, i że razem z nimi chcemy odbudować forum. Co innego, kiedy pisze się do jakiejś osoby, by powróciła na forum, które schodzi na psy. Trzeba wraz z innymi użytkownikami rozkręcić forum, i to się może udać, ale Wy w to chyba nie wierzycie.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 3 lip 2008, 13:45
Post 
Pisałem im o tym, że powstaje być może nowy Reksio, że wszystkim bardzo brakuje starych użytkowników i że proszę by wrócili. Rzeczywiście lepiej będzie jak będę pisał, że organizujemy akcję odbudowy forum i potrzebujemy ich pomocy by razem to zrobić, to chyba się uda...


Cz, 3 lip 2008, 13:49
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
No tak wroca starzy userzy, zobacza ze jest jeszcze wiekszy balagan niz byl i odejda po maksymalnie tygodniu :? Od siebie dodam ze kiedys usuwalem co glupsze tematy, ale zostalem przez to konkretnie zjechany i od tamrej pory tego nie robie, w sumie by sie przydala jakas wymiana modow/adminow bo z tego co widze z nas juz tylko Grześ tu zaglada

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 14:25
Post 
To jest czarne widzenie. Ja osobiście wolę widzieć wszystko w ładniejszych barwach. Przecież nie ma jakiegoś strasznego bałaganu nie przesadzajmy, może czasem ktoś napisze spam, może czasem ktoś nie rozwinie swojej wypowiedzi, może czasem parę osób będzie spamować, ale nie ma takiego spamu jaki był kiedy pakit, arturros i SS brali czynny udział w życiu forum.


Cz, 3 lip 2008, 14:41
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
W takim razie najpierw zróbmy porządek, a potem pozapraszajmy starych userów na forum. :wink:
A może by zamknąć kanalizację? xd
A co do bałaganu.. Chodzi przede wszystkim o to, by znowu powróciły ciekawe dyskusje np. o Reksiu, i aby forumowicze w nich uczestniczyli. :D

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 3 lip 2008, 14:52
Post 
Sądzę, że bez któregoś z adminów będzie ciężko, przydało by się Michcia ściągnąć on by przemówił do rozsądku niektórym którzy spamują, co do ciekawych dyskusji to trzeba po prostu ciekawe rzeczy pisać i rozwijać wypowiedzi <oczywiście to tylko do tych co tego nie robią> tak jak kiedyś i by interesujące tematy powstawały oraz więcej pisać po za kanalizacją


Cz, 3 lip 2008, 14:58
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Skoro jednak chcecie porzadku w kanalizacji to dajcie mi 20 minut 8)
w O roznych innych rzeczach, Goscie Goscie i O stronie Reksia tez porzadek zrobie, na reszte nie mam uprawnien

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 3 lip 2008, 14:58
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 30 maja 2007, 16:13
Posty: 414
Lokalizacja: Z Madagaskaru
Post 
Dobrze byle by nie bylo spamu i innych tresci szczegolnie w goscie goscie.
I zwracam sie do najbardziej zagorzalych fanow przeciwnika Bambosza, zeby nie zakladali takich tematow jak poprzednio.

_________________
Fajnie, wciągnęło mi 200 postów.


Cz, 3 lip 2008, 15:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL