Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Zarządzenia, ogłoszenia itp. 
Autor Wiadomość
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post Zarządzenia, ogłoszenia itp.
Mam zamiar napisać tu plany jak i "ustawy", które prędzej czy później zostaną wprowadzone w GR. Tak więc zaczynam:

$1. Z dniem 22 grudnia 2008 roku o godzinie 12.00 zostaną wyzerowane wszystkie reksiony jakie posiadają userzy GR. Każdy z użytkowników na dobry początek dostanie po 500 reksionów, a co z nimi zrobi to już jego sprawa. Z dniem tym zostają też zwolnieni wszyscy pracownicy Kasy. Tak więc wszystkich chętnych do pracy przy "Kasie" proszę o PW lub napisanie w odpowiednim temacie.

$2. Zostanie przeprowadzone "referendum" w sprawie sprzedaży "statków, broni itp." (której ja jestem przeciwny). Jak dla mnie zabawa w statki jest z lekka bezsensowna, ale jeżeli Wam się to podoba, to niech dalej to będzie "dozwolone".

$3. Planuje też referendum w sprawie powrócenia GR do dawnej formuły (tzn. zamknąć ją)

$4. Uważam, że GR przydałaby się oficjalna strona internetowa. Postaram się namówić Lone Stara by ją dla Nas zrobił (mam nadzieje, że się zgodzi :P).




EDIT 23 Marzec 2009
1. Zostało przeprowadzone wielkie czyszczenie gwardii. Pozbyliśmy się starych i bezsensownych tematów.
2. Został powołany po raz kolejny Trybunał Gwardii.
3. Wszelkie statki i reksiony zostały usunięte. Zamiast reksionów możemy spodziewać się punktów.
4. Grupka kontrolująca spam ,, Spam- terminatorzy'' zostanie powołana, aby zapobiec wszelkim wybrykom spamerów. Będą oni nawracać spamujących na drogę czystości.


Inne reformy zostaną przeprowadzone w swoim czasie.







------------------
Przypominam o userbarze GR
Obrazek
Link do niego: http://www.qbafoty.webpark.pl/cz1.jpg

--------------------
To na razie wszystko, lecz co jest pewne to na pewno przybędzie nowych punktów. Wszystkie zażalenia i propozycje proszę pisać w tym temacie http://przygodyreksia.pl/pliki/kretes/f ... 339#123339


Oświadczam że moderuje (tak jakby) tutaj tym kolorkiem którym teraz pisze

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 22 gru 2008, 01:18
YIM
Post 
Lone Star został wybrany nowym prezesem Gwardii Reksia i jako taki teraz będzie zajmował się wszystkim co dotyczy GR, jak również może dobrać sobie osobę która będzie mu w tym pomagać <osoba ta powinna wykazywać się kreatywnością, dobrymi pomysłami etc> będzie to viceprezes GR.


Śr, 26 sie 2009, 11:24
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Dziękuje bardzo za wybór moderatorium. Moim zdaniem prezes ze mnie żaden, ale chciałbym tchnąć w Gwardię nowe życie - dać jej nowy cel skoro nie musimy już "walczyć" o nową część gry (gdyż takowa powstaje). Jeżeli chodzi o v-ce prezesa mam na oku kilka osób, ale musze najpierw zamienić z nimi słówko na Gadu-gadu.

Pozdrawiam, Lone Star

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Śr, 26 sie 2009, 11:32
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Z dniem dzisiejszym "Punkty Reksia" zostały usunięte. Kolejną usuniętą funkcją będą najprawdopodobniej "Spam-terminatorzy"

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


N, 30 sie 2009, 14:24
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Zgodnie z zapowiedzią - "Spam-terminatorzy" zostali usunięci.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


N, 20 wrz 2009, 17:06
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Decyzją Moderatorium, ogłasza się co następuję:
Johanna zostaje zawieszona w prawach wiceprezesa Gwardii Reksia na okres 3 miesięcy, tj. nie ma wpływu na decyzje podejmowane, konsultacje z nią zostają zawieszone i takowe nie mają znaczenia w decyzjach Gwardii.
Po 3 miesiącach Johanna może ewentualnie zostać przywrócona decyzją prezesa Gwardii Reksia - Lone Stara.
Zawieszenie obowiązuje do poniedziałku, 28 grudnia b.r. włącznie.
Od tej decyzji nie ma odwołania i jest to decyzja ostateczna.
Dziękuję.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pn, 28 wrz 2009, 18:31
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Jedno pytanko, tak konkretnie: ZA CO?

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Pt, 2 paź 2009, 18:48
Post 
Ja też się o to zapytam, gdyż mnie nie było i proszę o MEGA-SZYBKĄ odpowiedź...


N, 4 paź 2009, 09:39
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Kara została wymierzona ponieważ Johanna:
- wielokrotnie polemizowała z moderatorami i nie_słuchała ich decyzji
- bagatelizowała uwagi modreratorów
- wytykała moderatorom wielokrotnie błędy w sposób ogólnie uznawany za bezczelny w stosunku do moderatora
- posądzała moderatorów o za dużą władzę i to, że sobie "pozwalają" za dużo [ mimo to żadna skarga na modów do Moderatorium nie wpłynęła]
- ponadto wielokrotnie spamowała w SB i na forum pomimo usilnych próśb i upomnień oraz ostrzeżeń
- upomnienia i ostrzeżenia były skrupulatnie klasyfikowane i zapisywane w Moderatorium, dlatego też ich wynikiem jest taki (surowy) wymiar kary.
Bardzo mi przykro z tego powodu.
Jednakowoż jeżeli Johanna się poprawi, kara będzie mogła być skrócona lub odwołana.

Pozdrawiam.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Ostatnio edytowano Pn, 5 paź 2009, 17:18 przez Stryj Mac, łącznie edytowano 1 raz



Pn, 5 paź 2009, 17:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Mówiłeś że nie ma od niej odwołania.
<odruchowo> nie słuchała - oddzielnie.
No takie uchybienia raczej można zachować. Chyba, że nie chcesz? xD Chciałem dać ci możliwość poprawy. Dzięki za poprawkę, już poprawiłem :).

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Pn, 5 paź 2009, 17:15
Pogromczyni Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 sty 2008, 18:48
Posty: 330
Naklejki: 2
Post 
Wraz z nowymi członkami Gwardii Reksia dołączył do niej trzeci v-ce prezes, Bot. Gratuluję Spidiemu, Arturrosowi i Maldurfowi dostania się do Gwardii, a Botowi zostania nowym vice prezesem. Mam nadzieję, że będą sprawdzać się na swoich nowych stanowiskach, czego im serdecznie życzę.


Pt, 23 paź 2009, 20:49
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
Dziękuję za gratulację :) . Będę się starał spełniać swoje zadanie. Dołączam się do życzeń M@rtusii. :)

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pt, 23 paź 2009, 20:51
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Dziękuję bardzo za ciepłe powitanie . Też mam nadziej , że będze się dobrze sprawował :D

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 23 paź 2009, 20:56
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 sie 2007, 12:20
Posty: 345
Lokalizacja: Skądś
Post 
Witam wszystkich toważyszy reksiowców.
Dziękuję wam za szczere powitania.
Oraz dziękuje szanownemu przewodniczącemu za szanse dołonczenia.
Jednak też dziękuje wam za wybranie mnie (nie organizowałem kampani wyborczej ale mi to uszło :lol: )

_________________
Obrazek
Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/


So, 24 paź 2009, 08:35
YIM WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Decyzją Moderatorium ogłasza się co następuję:
Johanna zostaje przywrócona na stanowisko wiceprezesa Gwardii Reksia, tzn. ma już pełne prawo wpływać na decyzje tamże oraz posiada kompetencje takie same jak wówczas.
Pełne przywrócenie stanowiska zależy teraz tylko od prezesa Gwardii Reksia, który udzieli decyzji, czy Johanna pozostanie na stanowisku wiceprezesa, czy też nie. Decyzja ta została podjęta ze względu na okoliczności sprzyjające oraz poprawę zachowania Johanny.
Decyzja ta obowiązuje od momentu przywrócenia Johanny na stanowisko przez Lone Stara.
Dziękuję.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Śr, 28 paź 2009, 16:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL