Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Referendum 

Zmiany:
Shoutbox 26%  26%  [ 6 ]
Wznowienie Konkursu Literackiego 35%  35%  [ 8 ]
Zablokowanie działu Goście 17%  17%  [ 4 ]
Nowe działy <jeśli tak to w poście podać przykłady> 13%  13%  [ 3 ]
Z inicjatywą ustawodawczą można wychodzić jeśli ma się poparcie 7 userów 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 23

Referendum 
Autor Wiadomość
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Ja popieram utajnienie gwardii... i nawet wiem jak zrobić żeby nie było płaczów w stylu ,,Ja chce do Gwardi! :cry: ''

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Wt, 17 mar 2009, 15:30
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Popieram wszystkie punkty zaproponowane przez Przybysza. Wszystko się przyda.


Wt, 17 mar 2009, 15:32
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
Luk98 napisał(a):
Popieram wszystkie punkty zaproponowane przez Przybysza. Wszystko się przyda.

Heh.Witaj w klubie..Wszystkie punkty prszybysza są super i się przydadzą.A z tym utajnieniem Gwardii i Radę użytkowników to Genialny pomysł.
bot napisał(a):
i nawet wiem jak zrobić żeby nie było płaczów w stylu ,,Ja chce do Gwardi!

Naprawdę? :P Tylko Uważaj że jak Gwardia już będzie utajniona to żeby niektórzy nie zobaczyli twojego posta bo będzie kolejny Patuś :P

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Wt, 17 mar 2009, 15:41
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Z gwardią najlepiej będzie zrobić tak:

Przemyślcie słowo,, gwardia'' , nie kojarzy się ono z tym, że wszyscy mogą w niej uczestniczyć. Na forum jest inaczej, uczestniczą w niej wszyscy userzy.
A przecież w jakieś tam sejmowej debacie gwardii uczestniczy 38 mln Polaków? No właśnie, nie. Moim zdaniem, do gwardii, czy do czegoś w tym stylu powinno należeć siedmiu starszych zasłużonych userów, którzy często wchodzą i wcielają się w historię forum. Taka forumowa rada ,, siedmiu czarodziejów''.

Oczywiście też nie wypada zrobić tego, aby ktoś czuł się zawiedziony
i próbował czym prędzej zostać tym czarodziejem tak samo jak moderatorem ( jak to robią niektórzy z forum).

Nad wszystkim bazowałoby moderatorium i nikt nie miałby niczego do powiedzenia.


Co do gościów:
Jak wcześniej wspomiałem, za pisanie bezsensownych tam postów należy lekko karać, a nie umożliwiać niektórym rozsądnym gościom
pisanie w dziale. Cofam to co powiedziałem.

Co do referendum:
Kod:
w sytuacjach nadzwyczajnych

No, tu się zgodzę. Nawet dobrze to ująłeś tyle, że, kiedy ty tutaj nie widzisz nadzwyczajnych... Jak na razie, gdy robaki spamu weszły do nory kretesa wciąż są sprawy nadzwyczajne, przynajmniej dla userów.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 17 mar 2009, 15:49
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Heh...
Trochę to pogmatwane.
Z większością się zgadzam, ale mam zastrzerzenia co do uczestników referendum. Wszyscy? To chyba trochę za dużo osób...

Co do gwardi:
Zapytuję: Co się teraz dzieje z GR? Nic (oprócz Konkursu bota). Kiedyś był sejm jakiś, ministrowie i inne zbędne rzeczy, ale jakoś to funkcjonowało. Teraz w sprawach organizacyjnych raczej milczenie.
Więc zapytuję: Jeżeli GR miałaby się (ewentualnie) odrodzić, czym zajmowałaby się? Co było by jej zadaniem? Hm?... No właśnie.
Jeżeli ma być to znowu działanie w stylu, rysujemy statki w paincie, sprzedajemy je, kupujemy za reksiony, budujemy wirtualne budynki to ja się na to nie piszę. Dla mnie te wszystkie badziewia (reksiony, statki itp.) powinny zostać usunięte. Zmieniłem zdanie na ten temat.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Wt, 17 mar 2009, 16:45
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Tak.GR powinno przejść gruntowną przebudowę.A największym zadaniem powinno być zawsze reksiowienie.Ale jak ograniczymy ilość w radzie,to głos większości będzie miał tam takie zdanie,jak w Moderatorium-szereg niedostępny dla zwykłych użykowników.
Rada powinna być tak zbudowana,że każdy użytkownik mający zdanie mógł je wygłosić.Warunkiem przynalerzności powinien być ilość czasu na forum.Jest długo na forum-ma ważne zdanie.Jest dopiero
zarejestrowany-ma zdanie,ale nieznaczne.
A Moderatorium(bardzo teraz małe)pilnowałoby Radę,aby nie zboczyła z porządnego forum na okropne.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 17 mar 2009, 17:00
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
Stryj Maćko napisał(a):
Heh...
Trochę to pogmatwane.
Z większością się zgadzam, ale mam zastrzerzenia co do uczestników referendum. Wszyscy? To chyba trochę za dużo osób...

Co do gwardi:
Zapytuję: Co się teraz dzieje z GR? Nic (oprócz Konkursu bota). Kiedyś był sejm jakiś, ministrowie i inne zbędne rzeczy, ale jakoś to funkcjonowało. Teraz w sprawach organizacyjnych raczej milczenie.
Więc zapytuję: Jeżeli GR miałaby się (ewentualnie) odrodzić, czym zajmowałaby się? Co było by jej zadaniem? Hm?... No właśnie.
Jeżeli ma być to znowu działanie w stylu, rysujemy statki w paincie, sprzedajemy je, kupujemy za reksiony, budujemy wirtualne budynki to ja się na to nie piszę. Dla mnie te wszystkie badziewia (reksiony, statki itp.) powinny zostać usunięte. Zmieniłem zdanie na ten temat.

No Stryju,myślisz jak nie wiem co.Chwalę posta ustnie.Reksiony:Nie no,nie chce mi się Reksionami bawić.Statki w Paincie?Statki Kosmiczne?OMG
Ludzie,co to ma być.Zacznijmy wreszcie zajmować się Gwardią jak Prawdziwy Sejm.Moim zdaniem w Gwardii powinno być:
-Zebranie członków GR czyli kogo dodać do Gwardii,Kogo usunąć i inne.
-Prawdziwa walka o kolejne części(Sprzedawanie i Kupowanie zbędnych
rysunków to walka o kolejne części?OMG)
-i inne ale niezbędne rzeczy.
Takie Koszary i taka Gwardia to tylko zabawa a nie walka.Wogle nie rekrutują nowych członków.Ten który chciałby należeć do Gwardii Powinien zdać jakiś Egzamin jak ja robię Egzamin na moda lub Admina na moim forum czy się nadaje.Zacznijmy myśleć strategicznie!Bądzmy niezniszczalną Armią!Kto jest za?

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Wt, 17 mar 2009, 20:34
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Ja jestem,Agrael.Modzi są wybierani przez poprzedników,dzięki czemu nikt nieodpowiedni nie zostanie modem.Na tej samej zasadzie moglibyśmy załorzyć tę radę.
Egzamin?To jeden z najlepszych proponowanych pomysłów.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 17 mar 2009, 21:11
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
nieznany napisał(a):
Ja jestem,Agrael.Modzi są wybierani przez poprzedników,dzięki czemu nikt nieodpowiedni nie zostanie modem.Na tej samej zasadzie moglibyśmy załorzyć tę radę.
Egzamin?To jeden z najlepszych proponowanych pomysłów.

Dzięki nieznany.Pytanko Do Sokarisa:
Czy jak Parę pomysłów zremisuje to oba zostaną wprowadzone w życie czy tylko jedno?

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Śr, 18 mar 2009, 12:05
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Jak dobrze pójdzie to może kilka pomysłów zostanie wprowadzonych.
Jak dla mnie to zamkniącie Gości i może wznowienie konkursu literackiego.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Śr, 18 mar 2009, 16:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
W radzie powinny być osoby które są wiarygodne - nie są multikontem założonym do poparcia konta pierwotnego i nie są spamerami. Ci którzy mają zdanie, które chcą przedstawić.

Co do Gwardii Reksia. 18 Stycznia tego roku odszedł prezes Gwardii xDominik - od tego czasu nie powrócił, nie wybrano nowego, nie wybrano zastępcy i całkowicie nikt tym nie rządzi. Ludzie :roll: Co to ma być.

Gwardia Reksia powinna jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki... Zreformować swój ustrój i swoją działalność. Po pierwsze - powinna ustalić ścisłą listę - kto należy do Gwardii, a kto nie należy. Kto tam jest, a kogo nie ma. Nie, że jest tak - wszyscy się zapisujemy. Popatrzmy na to ile jest kont KOGR :arrow: dużo... Czy wszyscy powinni być w Gwardii... Nie sądzę.
Malowanie obrazków w paincie - statków kosmicznych i ultra-extra-broni-jonowych... :roll: Jestem przeciw. To nie wesołe przedszkole .pl tylko Gwardia Reksia. Wojsko... Ścisła grupa użytkowników którzy walczą. Którzy się skupiają razem przez tę Gwardię, to nie jest żadna zabawa w kosmos. Ta powinno mieć całkowicie inne zadania.
Trzeba jak najszybciej ustalić wyraźne cele, pozucić stare zabawy... Zrobić specjalną grupę... :wink:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 18 mar 2009, 19:05
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Wielka racja Przybyszu. Trzeba kimś zastąpić prezesa GR, chociaż xDominik był ostatnio chyba 2 lutego. Widziałem jego posty z tego dnia. Utajnienie GR by się przydało jak to już napisałeś. GR powinna mieć kompletnie inne zadania niż sprzedawanie jakiś statków kosmicznych czy innych broni. One i tak się nam nie przydadzą. Zadaniem GR powinno być np. Zachęcanie starych userów do powrotu oraz żeby zachęcać nowych użytkowników do wejścia i rejestracji na forum. One i tak się nam nie przydadzą. Reksiony też powinny zostać usunięte. Chociaż może źle mówię. Wrócę do prezesa Gwardii. Powinna nim być osoba odpowiedzialna, dobry następca xDominika. Chociaż lepiej by było żeby to admin czy mod był prezesem GR. Wtedy było by już bez problemów.


Śr, 18 mar 2009, 19:15
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 sty 2007, 20:31
Posty: 78
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Agrael - jestem za. Kiedyś gwardia była tajna. Mieliśmy kody, plany, inżynierię, userbary, władze wyższe i co tam jeszcze. Teraz zostały tylko wspomnienia i nazwa. Utajnić, wywalić spamerów, walczyć z nimi, walczyć o kolejne części i znaleźć kogoś, kto tym będzie zarządzał. Szkoda, że gwardia rozpadła się z odejściem Tyzyfony.

_________________
Piszę poprawnie po polsku.
Piszę poprawnie po psiemu.
Piszę poprawnie po szambolańsku.


Śr, 18 mar 2009, 19:17
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Luk98 napisał(a):
...Zachęcanie starych userów do powrotu oraz żeby zachęcać nowych użytkowników do wejścia i rejestracji na forum.

>>Ja z próbowałem z wieloma,żaden nie wrócił...


A co do prezesa GR to jak się pytałem xDominika, to jest nim Sokaris.Z racji tego,iż nie ma innego.

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 19 mar 2009, 07:56
ICQ YIM WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
To kto chciałby być szefem GR?

Piszcie, proszę razem ze swoimi konkretnymi pomysłami na odnowienie GR. :)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 19 mar 2009, 14:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL