Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Wybory 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Wybory
Zdecydowanie bot i nieznany. Bot długo jest na forum, zna się na moderatorstwie, tylko ten konflikt z Johanną sprawił że trochę inaczej go postrzegamy. Do tego nie łamie regulaminu i się nie pcha, drzwiami i oknami że ''ja jestem najlepszy i ja powinienem być modem''. Ostatnie dwa powody pasują też do nieznanego, gdyby nie on nie byłoby szans na zmiany, które na dobre temu forum wyjdą. Przesiaduje długo na forum, podobnie jak bot i sądzę że obaj są idealnymi kandydatami na moda.
Gdyby można było głosować na więcej osób dałbym też Dominika i Spidiego, też się do tego nadają.


Cz, 23 gru 2010, 18:33
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wybory
Euresanda napisał(a):

Kandydaci:
spidi
nieznany
@tin
pat36
dadi
bot
frog98
kacper98
dominik
Christopf553
luk
Przybysz



Ech... a już miałem się zgłosić...
Głosuję na bota i nieznanego, z wiadomych powodów.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Cz, 23 gru 2010, 19:23
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Wybory
Nie będę na pewno oryginalny ale swój skromny głos postanowiłem oddać na bota i na nieznanego.

Myślę, że to odpowiednie osoby na urząd moderatora - choć pewnie inni także dobrze i sumiennie wypełnialiby swoje obowiązki.
Nieznanego i bota mamy na forum już dłuższy czasu - wiemy, że nie porywają się na te wybory tylko z powodu tego, że fajnie byłoby zostać modem, ale mają zawsze pomysły na to jak forum urozmaicić i nie pragną kłótni, lecz po prostu dalszego rozwoju forum. Są oni tak długo, że pokazali swoje przywiązanie do forum. Jeden jak i drugi zasłużyli na tytuł moderatora. Zresztą wiecie dlaczego ich wybrałem sami i tego wyboru nie trzeba dokładnie tłumaczyć.

Jeszcze dodam, że mam nadzieję, że wybór ten jak i inny zawsze będzie na forum w miłej atmosferze - bo wielu pewnie by chciało być modami; i jeszcze, że będą modzi służyli godnie i godnie będą traktowani przez użytkowników. No i to chyba tyle :wink:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 23 gru 2010, 20:09
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 18:15
Posty: 11
Lokalizacja: Z królewstwa
Post Re: Wybory
Głosuję na nieznanego i kacpra98 bo są cool 8) :lol:

_________________
Co złego to nie my


Cz, 23 gru 2010, 20:37
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wybory
Obecne wyniki wyborów:
spidi | = 1
nieznany ||||||||||| = 11
@tin = 0
pat36 | = 1
dadi | = 1
bot||||||||||||| = 13
frog98 = 0
kacper98 = 0
dominik = 0
Christopf553 = 0
luk |||| = 4
Przybysz| = 1

Pierwszy - Bot
Drugi - Nieznany
Trzeci - Luk

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Cz, 23 gru 2010, 20:40
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wybory
Obecne wyniki wyborów:
spidi | = 1
nieznany |||||||||||| = 12
@tin = 0
pat36 | = 1
dadi | = 1
bot||||||||||||| = 13
frog98 = 0
kacper98 | = 1
dominik = 0
Christopf553 = 0
luk |||| = 4
Przybysz| = 1

Pierwszy - Bot
Drugi - Nieznany
Trzeci - Luk

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Cz, 23 gru 2010, 20:40
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wybory
Jest dwóch faworytów i to oni prowadzą miażdżąca liczbą głosów (nieznany i bot). Reszta po jednym lub po zerze (wyjątek Luk z 4 głosami).

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Cz, 23 gru 2010, 20:43
YIM WWW
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 21 mar 2010, 16:34
Posty: 5
Lokalizacja: user
Post Re: Wybory
Dawno mnie nie było :mrgreen: :mrgreen: Głosuję na Bota i Kacper98. :D :D :D

_________________
po długim myśleniu odchodzę z forum.
Odchodzę27 kwietnia.


Cz, 23 gru 2010, 20:48
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post Re: Wybory
Najlepszymi kandydatami oprócz bota są Dominik, Luk, nieznany, Przybysz i spidi. Najdłużej na forum jest Przybysz i spidi, a pozostała trójka od prawie tych samych czasów. Ale chyba nie mogę się kierować stażem przy wyborze.
Typuję:

1. Bot.
2. nieznany


Bot - nie wyobrażam sobie, aby pierwszym w kolejce był ktoś inny, niż bot. Na forum jest od końca roku 2005, brał udział w tworzeniu map do RiK:TTW, jest kreatywny, został wyróżniony za komiks i ma jeszcze wiele innych zasług, z których nie wszystkie pamiętam. Co do tego nie ma wątpliwości.

nieznany - Trochę się zastanawiałem kogo wybrać jako drugiego - albo wahałem się między Przybyszem, Lukiem i Dominikiem, albo kompletnie nie wiedziałem kogo wybrać. Ale przecież nieznany spowodował rewolucję forum i dzięki niemu teraz jest tak jak jest. A konkretnie mam na myśli to: viewtopic.php?f=2&t=6855 . To jest liczna zasługa. I jak wiadomo przestrzega podstawy bycia na forum - czyli regulaminu, ma dobry stosunek do użytkowników i jest zaangażowany oraz pozytywnie nastawiony do spraw forum. Uważam, że te ostatnie cechy również są istotne.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 23 gru 2010, 21:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post Re: Wybory
głosuję na bota i nieznanego.

_________________
wróciłem


Pt, 24 gru 2010, 09:04
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 10:46
Posty: 165
Lokalizacja: Z Warszawy
Post Re: Wybory
Nieznany i Bot :!:

_________________
Obrazek
PORA NA PRZYDODĘ!


Pt, 24 gru 2010, 10:41
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: Wybory
Artur napisał(a):
Najlepszymi kandydatami oprócz bota są Dominik, Luk, nieznany, Przybysz i spidi.

Zgadzam się z tym prawie całkowicie ;p. Bot troshhkę czasami przeszkadza z niektórymi rzeczami, o których nie warto wspominać ^^. Ale dlaczego mnie nie ma? :c. I tak bym nie chciał być modem ;p, więc nic nie mówię.
Hmm... Wybieramy tylko dwóch z tej piątki... Na 100% moim kandydatem jest nieznany. Uzasadnienie:
- Jest długo na forum
- Pisze poprawne posty
- Nie łamie regulaminu
- Angażuje się w rozwój np. Seto w szponach przygody.
A drugi kandydat... Wiem, że raczej nie będzie miał szans, ale głosuję na Spidiego. Uzasadnienie:
- Pierwsze trzy myślniki, które dałem Nieznanemu
- Też się angażuje np. Pokazuje zrobione przez niego prace.
No i to chyba tyle ode mnie ^^.

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pt, 24 gru 2010, 11:46
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Wybory
Głosuję na bota i przybysza.

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


So, 25 gru 2010, 18:03
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post Re: Wybory
Choć takie wybory nie były wcześniej praktykowane to administratorzy: ja i Bambosz postanowiliśmy wyrazić zgodę(o ile Moderatorium nie będzie miało nic przeciwko) na to aby 1 moderator został wybrany przez ogół społeczności forum. :)
Drugi moderator zostanie w najbliższym czasie wybrany przez Moderatorium.

Z tego co widzę prowadzenie ma bot...

Ja głosuję na spidiego i bota. ;)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Wt, 28 gru 2010, 14:50
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wybory
Rozumiem , to mamy głosować od nowa , tylko na jedną osobę ? Czy głosujemy jak dawniej , stare głosy są też liczone i osobę z największą ilością głosów mianuj się MODEM .

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 28 gru 2010, 17:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL