Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:40



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Nawrót 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Nawrót
Chodzi o Niekończącą Się Opowieść.

Poprzednia generacja była jednym wielkim spamem. Ale ten spam rozgrzewał forum, zachęcał ludzi do pisania w innych tematach. Teraz bardzo nam tego brakuje. Ja sam doprowadziłem do zamknięcia poprzedniej wersji za waszą niemal pełną zgodą, przyznaję. Chciałem zrobić z NSO ładne opowiadanie, tak sprzeczne z, co tu dużo mówić, kiepskim talentem większości forumowiczów. No i się nie udało. Trochę pociągnęło, aż w końcu stanęło. Nic nam nie dało. Przy poprzedniej nikt z moderatorów nawet nie śmiał tam zajrzeć i zmierzyć się z tonami śmieci. Ale te tony śmieci były dobre, to był ważny element wielkiego bałaganu, jakim było w znacznym okresie swej historii forum. Jedyne miejsce, by się niemal bez żadnych konsekwencji rozpisać bezsensownymi tekstami, wcinając się w słowa poprzedników.

I wiecie co? Jakkolwiek nie lubię takich zlepieńców, postanowiłem skorzystać ze swoistego moderatorskiego veta i przywrócić starą NSO. Potrzebujemy tego na ponowny rozruch naszego zamierającego forum.

Nowa NSO zostaje zawieszona, trafia do Izby Pamięci, razem z jej Regulaminem. Stara NSO zostaje przywrócona w dokładnie tym samym momencie, w którym została przerwana. Trafia - co jest kluczowe - do Opowiadań, więc posty w niej będą naliczane. To nie jest na wieczność, to tylko zachęta do pisania, a tego obecnymi czasami bardzo potrzebujemy. Poza tym funkcjonują poprzednie zasady, a raczej jedna uniwersalna - samowolka i swoboda.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 1 lut 2013, 21:22
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Nawrót
Jak dla mnie to bardzo dobra decyzja. Stara NSO była tematem który zawsze był aktywny. Chociaż panowało w niej dużo spamu to jednak chyba już taka była kolej rzeczy. Mi osobiście jej brakowało i teraz cieszę się że wróciła. Może właśnie ona trochę rozrusza forum...

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 1 lut 2013, 21:29
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Nawrót
Osobiście głosowałem za nową NSO, ale i tak uważałem, a także uważam nadal, że stara NSO to historia Forum, na niej kształcili się userzy - w pisaniu lub też w spamowaniu. Była takim "silnikiem", który napędzał większość ruchu na FPR. Userzy nawiązywali w niej do innych tematów i własnych doświadczeń. Cieszę się, że powróciła :wink:

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 2 lut 2013, 09:36
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Nawrót
Myślę że to dobry pomysł bo Niekończąca się opowieść była wspaniałym dziełem w którym pisało tak dużo ludzi podczas historii forum. Miejscami była siedliskiem spamu, ale w jednym miejscu można było pisać co się chce i każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, to trwało i nie kończył się i było to bardzo fajne. Najdłuższy temat na forum. Wystarczy pisać coś od siebie a nie byle co dla nabicia postów.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 2 lut 2013, 11:53
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL