Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:38



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Jak zwykle wspaniały wywiad, 10/10. :)


Śr, 28 sie 2013, 19:43
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad jak wywiad... widać że Kacper się stara... :)
Co do bota... niektóre jego wypowiedzi mnie irytowały (w sumie to bardziej smuciły) a już szczególnie ta o umieraniu... :/
EDIT: bot chodzisz do technikum, tak?

_________________
Obrazek


Śr, 28 sie 2013, 20:27
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Nie ma uwag (bo o czym?) 10/10

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


So, 31 sie 2013, 08:56
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad świetny. 10/10. Kacper98, nie chcesz zostać dziennikarzem, bo świetne wywiady piszesz. Po prostu mnie sie podobają. Czekam na kolejne.

_________________
Kocham <3


So, 7 wrz 2013, 17:53
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Zupełnie zapomniałem, że ten wywiad już jest ukazany. Wywiad super, fajny i inne tam jeszcze określenia. Ocena 10/10. Nawet jest humor, o pytaniu "Jaki jest ulubiony smak twojej pizzy?". Poza tym nie mam zastrzeżeń, bo ich tak bym nie miał w ogóle.
Ciekawe, kto dostąpi zaszczytu pytań Kacpra w następnym wywiadzie...

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 7 wrz 2013, 18:08
YIM WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Bardzo miło się czyta, a zwłaszcza jeśli ktoś ciekawy ma coś do powiedzenia, co w dodatku wiąże się z historią forum

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Wt, 24 wrz 2013, 17:59
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Ja: Witam. Po długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu i przede wszystkim szkołą, czas nadszedł aby przeprowadzić kolejny wywiad. Dzisiejszym gościem jest dobrze znany na forum użytkownik - Kretes102. Schemat początku raczej nie ulegnie dzisiaj zmianie, więc proszę abyś się ładnie przedstawił i powiedział coś o sobie.
Kretes102: Witam wszystkich, mam na imię Patryk i mam 16 lat. Na forum jestem znany jako Kretes102, ale i tak każdy wie. W tym roku szkolnym rozpocząłem 1 klasę technikum w zawodzie technik-informatyk, ale to tam jedno z mniej ważnych rzeczy.
Ja: Dobrze. Jesteś już na forum od ponad roku, zapewne dużo już widziałeś jak i słyszałeś. Jak wyglądało i jaka atmosfera panowała na forum kiedy pojawiłeś się na nim pierwszy raz?
Kretes102: Co by tu dużo mówić... Z pewnością było miło i przyjemnie, wiele osób pomagało mi z jednym problemem. Chodziło o to, że zgubiła mi się instrukcja gry planszowej "Na Kury" a właśnie wtedy mój bratanek chciał w to zagrać. Być może, gdyby nie on, nie byłoby mnie tutaj. Jeżeli chodzi o userów czy modów i adminów, to dwóch administratów, niegdyś jeden z nich ówczesnym moderatorem, pomogli przejść przez te trudne początki forum. Naprawdę cieszę się, że tutaj jestem.
Ja: Dnia siódmego kwietnia forum przeżyło tzw rozkwit. Uważasz, że był to rozkwit z dobrą stronę, czy może odwrotnie? Co według ciebie zmieniło się od tamtego czasu?
Kretes102: Ja osobiście uważam, że ten rozkwit miał swoje dobre i złe strony. Jedną stroną medalu było to, że przychodziło więcej userów, ale ten tzw. rozkwit trwał tylko do początku września, a drugą stroną było to, że atmosfera zaczęła nam się lekko psuć. Pierwszym przykładem były częstsze kłótnie i rywalizacja albo w konkursach, albo o byt na forum. Co się zmieniło? No na pewno atmosfera, która jak już wspomniałem lekko się popsuła, z powodu paru kłótni. Ale poza tym nadal, wg mnie oczywiście, jest jak było ale w innym wydaniu.
Ja: Zdecydowanie się zgadzam. A teraz opowiedz nam co sądzisz o tym całym kulcie mięsnym panującym na forum.
Kretes102: Wg mnie to jest jedna wielka przesada. Bo stałe wypowiadanie słowa salceson, boczek itp. to już jest nudne. Zamiast porozmawiać o ciekawych tematach na chacie, to oni wystrzelają z tym mięsem. Jestem całkowitym przeciwnikiem tego kultu
Ja: Oky. Ostatnio przedstawiłeś pomysł zebrań na forum - jedno z nich odbyło się już w czwartek (według pomysłu Matka). Zaczęło się od zwykłego szukania tematu, a zakończyło na walce ludzi po rozprawie sądowej. Czy tak to właśnie ma wyglądać?
Kretes102: No oczywiście, że nie. Po pierwsze, zebranie dopiero ma się odbyć, jeżeli pomysł zostanie zatwierdzony, po drugie byłem zaszokowany tym pomysłem o sali sądowej, która trwała dwa dni i powinna nosić nazwę "Oskarżony wiele razy", gdyż stale jedną osobę oskarżali. Po trzecie Mątek, przepraszam, że to mówię, przesadził. Nie wiem czy to robił umyślnie, czy też dla zabawy, ale wg mnie tak się nie robi, jak nie ma się ustalonego, czy zebrania będą czy też nie. Ja mówiłem, że mają być ciekawe tematy a nie zabawa w Annę Marię Wesołowską! (przy okazji zabawa była fajna, ale to może być w formie odprężenia, nawet po zebraniu, a nie w trakcie zebrań i szukania o czym mamy mówić) Poza tym mówię jasno: Nie o takie zebranie walczę, walczyłem i będę walczyć.
Ja: A jak myślisz dlaczego twoje wcześniejsze pomysły nie przeszły?
Kretes102: Jak tak dzisiaj na to patrzę, to w tych pomysłach czegoś brakowało i były do bani. Wtedy tak nagle chciałem się na pewno wykazać, ale te pomysły były nudne, bez pokrycia (z tych wcześniejszych pomysłów, prócz tego jeden przeszedł - zmiana regulaminu kanalizacji - to jedyny pomysł, który został zrealizowany) oraz takie sobie. Ale najlepsze, że teraz ten pomysł już od miesiąca jest rozpatrywany. Jestem ciekaw czy to przejdzie....
Ja: Dobrze, czas trochę odejść od forum i pozadawać kilka ogólnych pytań. Słyszałem, że interesujesz się piłką nożną. Jakie są twoje ulubione drużyny/ zespoły?
Kretes102: Moje ulubione zespoły to Queens Park Rangers, Borussia Dortmund i Hertha Berlin. Jak widać moja lista jest długa.
Ja: A jakie masz wrażenia po gimnazjum, będąc w technikum? Czy to prawda, że szkoły pozagimnazjalne to już nie zabawa? Czy ty też tak to odczułeś?
Kretes102: No, pewnie po mnie nie widać, że chodzę to technikum, bo często jestem na forum. Ale to dopiero pierwsza klasa gimnazjum i mówię, że to klasa postgimbustyczna. Wg mnie szkoły gimnazjalne to już nie zabawa, ponieważ trzeba więcej przykładać się do nauki np. przedmiotów zawodowych w technikum. No oczywiście, że to odczułem, zwłaszcza trzy tygodnie temu. I jeszcze nauczyciel, który stosuje ujemne punkty w przedmiotach zawodowych....szkoda gadać. Tak ogólnie cieszę się, że jestem w technikum, bo w gimnazjum nie było takich kolegów, ani takiej kultury jaka w technikum panuje.
Ja: Dobrze. A jakie są w takim razie twoje ulubione przedmioty i dlaczego?
Kretes102: Moimi ulubionymi przedmiotami są: Historia, W-F, Geografia, języki: niemiecki i angielski oraz Informatyka. Historię bardzo lubię, szczególnie XX wiek, W-F, za piłkę nożną, geografię nie wiem za co, ale lubię, języki zawsze lubiłem, a informatykę za to, że interesuję się komputerami. Gdyby informatyka mnie nie interesowała, to bym nie chodził to takiego technikum.
Ja: No dobrze, a teraz czas na obowiązkowe pytanie - jaki jest twój ulubiony smak pizzy?
Kretes102: Margarita.
Ja: Ok, to chyba tylko co chciałem od ciebie się dzisiaj dowiedzieć. Jeżeli chciałbyś jeszcze coś dopowiedzieć, ew. kogoś pozdrowić to jest teraz na to właśnie pora.
Kretes102: No dobra, chciałbym pozdrowić każdego forumowicza, który czyta to oraz moją siostrę, Quatrinę. I to wszystko.
Ja: Zatem mi pozostaje podziękować za to ,że udzieliłeś mi wywiadu. ;)
Kretes102: Cała przyjemność po mojej stronie.

PS: Przeczytałeś? Skomentuj! To nic nie kosztuje, a bardzo motywuje.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 3 lis 2013, 10:31
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Przeczytane. Teraz czas na ocenę. Powiem, że wywiad świetny, ciekawy gość, ciekawe pytania. 10/10.


N, 3 lis 2013, 11:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Trochę krótkie, ale co jeszcze można by napisać? Oczywiście 10/10
Mam nadzieję, że wywiady będą częściej.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


N, 3 lis 2013, 12:42
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
100.000.000/100.000.000
(bez zbędnych komentarzy.)


Wt, 5 lis 2013, 22:59
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Dzień dobry forum!

Ja: Witam was wszystkich w długo oczekiwanym - kolejnym wywiadzie. Tym razem goszczę u siebie Mątka, o którym z pewnością każdy kiedyś słyszał ii dobrze go zna. Standardowo - powiedz nam troszkę o sobie.
Mątek: Witam. Jestem Konrad, mam 12 lat i chodzę do 6 klasy. Bardzo lubię forum Przygód Reksia i często na nim przebywam ze względu na przede wszystkim dobre towarzystwo.
Ja: Dobrze. Jak wiemy na forum panują ostatnio bardzo złe czasy - era potworów. Co sam o niej sądzisz, i czy uważasz ją za sukces, czy wręcz przeciwnie?
Mątek: Uważam, że te konkursy które zostały stworzone w tym roku są nieodpowiednie, ponieważ jest to forum o Reksiu, a nie o jakimś tam Potworium. Wiem, że zapewne gdy administratorzy przeczytają tą wiadomość będą mnie znów uważać za nienormalnego człowieka któremu nic się nie podoba. Parę razy dostałem bana za wyrażanie swojej opinii na forum.
Ja: Jeśli chodzi o samo MMS - według tymczasowych wyników utrzymujesz się na wysokim drugim miejscu. Który z konkursów w MMS uważasz za jednak najlepszy <no chyba, że takowego nie ma> i dlaczego.
Mątek:Jest jeden taki konkurs który faktycznie przypadł mi do gustu, mowa o Turnieju Rycerskim. Lubię tego typu gry w których trzeba wykonywać różne zadania by przejść dalej. Niestety konkurs nie został dokończony na czas co mnie bardzo smuci, zapowiadała się naprawdę ciekawa zabawa. :)
Ja: Był taki moment w historii, że niestety stałeś po stronie boczku. W pewnym sensie, uważano Cie za dowódcę, który stworzył mięsną kulturę. Powiedz co o tym sądzisz oraz czy jest Ci teraz po tym głupio, czy raczej uważasz to za starą dobrą zabawę.
Mątek:Wstydzę się tego bardzo. Wszystko zaczęło się od tego kiedy mogłem korzystać z forumowego czatu. Chcę o tym zapomnieć jak najszybciej, ale jest na forum taka osoba która ciągle wspomina o tych czasach kiedy byłem złem wcielonym. Tą osobą jest Autor8, odnoszę wrażenie, że robi mi teraz tylko na złość.
Ja: Ale dlaczego akurat boczek? Jaki to miało cel?
Mątek: Bardzo śmieszyło mnie to słowo i raz napisałem wiadomość o nim na czacie. Potem zacząłem, że się tak wyrażę ''boczkować''. Sam nie wiem co to miało na celu, zapewne rozśmieszyć niektórych userów, ale teraz już wiem, że to w ogóle nie było śmieszne.
Ja: Dobrze, że jednak wróciłeś na dobrą stronę mocy. Mięsna kultura szybko zniknęła z powierzchni forum. Po tych wszystkich wydarzeniach zmieniłeś nick - na Anubis. Jednak nie trwała to długo - szybko powróciłeś do Mątka. Dlaczego?
Mątek: Otóż Autor8 nie pozwolił mi mieć nicku dłużej niż 3 dni. Zaczął coś tam gadać, że zawsze na forum będzie mnie nazywał Mątek, więc musiałem zmienić. Sam zresztą uważałem, że ten nowy nick do mnie nie pasuje, Kretes102 też mi to mówił.
Ja: Dobrze. Na forum zalogowałeś się pod koniec wakacji 2012. Jak bardzo twoim zdaniem forum zmieniło się od tamtych czasów? Drastycznie czy raczej niezauważalnie?
Mątek: Kiedy usłyszałem o MMS sądziłem, że forum rozkwita w dobrą stroną, ale teraz już wiem do czego to wszystko prowadzi. Forum niestety zmieniło się na gorsze, co mnie bardzo martwi. Administratorzy stworzyli jedną postać - Pana Potwora, od tej pory na forum jest już ponad 20 nowych potwór, a co najgorsze wciąż pojawiają się nowe twarze.
Ja: A jaką wyobrażasz sobie przyszłość? Czego możemy się spodziewać na forum w 2014?
Mątek:Jak nie zaczniemy działać na forum w przyszłości zapewne będzie tak jak teraz.
Ja: Dobrze, odsuńmy się teraz nieco od forum. Jakie są twoje zainteresowania?
Mątek:Moim głównym zainteresowaniem jest przede wszystkim pisanie na tym forum Zresztą nie bez powodu zarejestrowałem się na tym forum. :)
Ja:Uprawiasz jakiś sport?
Mątek:Nie, może się to wydawać nieco dziwne, ale tego nienawidzę. Szczególnie nie lubię grać w piłkę nożną.
Ja:A jak ze szkołą - lubisz do niej chodzić? Odpowiedź uzasadnij.
Mątek:Otóż nie za bardzo lubię chodzić do szkoły, faktycznie można się wzbogacić o jakąś wiedzę, lecz ja nie za dobrze czuję się w szkolnym otoczeniu, nie mówię tu, że to przez naukę, ale uważam, że to przez osoby które nie lubię.
Ja:A jaki jest twój ulubiony przedmiot?
Mątek:Matematyka oraz J. Angielski. :)
Ja:Ulubiony film i książka?
Mątek:Ulubiona książka to oczywiście Harry Potter, a film... sam nie wiem, nie mam jakiegoś ulubionego.
Ja:Teraz czas na długo oczekiwane pytanie: Jaki jest twój ulubiony smak pizzy? ^^
Mątek:Heh. Wszystkie są według mnie dobre. XD
Ja:Wow. No to nieźle. Jako, że na świecie panuje teraz świąteczny nastrój wypada popytać trochę o święta. Jakie masz zdanie o świętach Bożego Narodzenia?
Mątek:Uważam, że są niesamowite. Jest to najlepszy okres do spędzania czasu z rodziną. :)
Ja:A która świąteczna potrawa na wigilijnym stole smakuje ci najbardziej?
Mątek: Barszcz. :D
~Wchodzisz na własną odpowiedzialność.~
Spoiler:

Ja:Dobrze. To już chyba wszystko, co chciałem od ciebie się dzisiaj dowiedzieć. Jeżeli chcesz kogoś pozdrowić czy coś dopowiedzieć, jest właśnie na to teraz odpowiedni moment.
Mątek:Pozdrawiam i życzę wesołych świąt całemu forum!
Ja:Ja również, życzę całemu forum spokojnych, rodzinnych i wesołych świąt! Tobie zaś Mątku dziękuję, że chciałeś udzielić mi wywiadu. Trzymajcie się i do zobaczenia już niebawem!
Mątek:Cała przyjemność po mojej stronie. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 24 gru 2013, 14:33
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Cieszę się, że Mątek widzi moje starania przypominania mu na każdym kroku ery boczku :) . Nie zgadzam się z tym towarzyszem co do sprawy Potworium, bo ja lubię te "głupie zabawy" i inne.
Co do wywiadu - dobry, ale na Święta oczekiwałem jakiegoś specjalnego, a nie ze zwykłym, praktycznie niezasłużonym userem (wybacz Mątek). Wszystko inne bez zastrzeżeń. 9, 9/10 (oczywiście ocena zaczyna się od słów "co do...", bo reszta to tylko moje tezy).


Wt, 24 gru 2013, 14:55
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad bardzo dobry, muszę przyznać. Jeżeli chodzi o "głupie zabawy" nie zgadzam się z Autorem. Dla mnie to tylko strata czasu na głupoty. Popieram Mątka, ale powróćmy do wywiadu. Wywiad mi się podoba, fajny gość i nie wiem, co przeszkadza Autorowi w tym, że on nie jest zasłużonym userem. Każdy jest wyjątkowy, ale Autor tutaj zahaczyłeś o samouwielbienie. Kończąc ten off-top, oceniam wywiad na 9/10. Oczywiście czekam na więcej. Dziękuję za uwagę i Wesołych Świąt.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 24 gru 2013, 15:14
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Trochę późna odpowiedź, ale dobra.

Chodziło mi o to, że wywiad świąteczny jest wyjątkowy i powinien być z kimś o wyjątkowym. Mątek teraz by się "nadał", bo wygrał wspaniały MMS (jak ja lubiłem ten turniej, ech) i założył słynne 15 dni z Reksiem. I nie wiem o co chodzi z tym "samouwielbieniem". Prawdopodobnie uznałeś, że chodziło mi o to, że Mątek w ogóle się nie nadaje na wywiad. Nie o to mi chodziło. Więc wybaczcie wy wszyscy, którzy w błąd jesteście wprowadzeni. Nadawał się, ale na zwykły (tzn. taki normalny wywiad, nie świąteczny). Jak już wspomniałem, teraz by się nadawał.

Pozdrawiam.

A i jeszcze raz się cieszę, że Mątek widzi moje starania przypominania mu na każdym kroku ery Mięsa Zakazanego :D .


Cz, 30 sty 2014, 07:42
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Dam Dam Dam...
A jednak wracam ze swojego (nieco zbyt długiego) urlopu, by znów pokazywać wam wywiady.
Cóż, nie potrzebne jest przedłużanie, więc...

Ja: Witam. Dzisiejszy wywiad będzie prowadzony z osobą, która na forum jest od niedawna. Nie patrzy na nie przez okulary (czy modniejsze soczewki), a przez szeroko otwarte oczy. Często gościłem tutaj osoby, które mają za sobą dłuższą historię - więcej przeżyć, wniosków czy wspomnień. Od takich osób można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy, jednak często przeszłych. Czy zastawialiśmy się kiedyś, jak to jest teraz? No pewnie, jednakże nasz starszy wzrok spostrzega wszystko nieco inaczej, po swojemu. Zawsze pojawia się ktoś nowy, który... Widzi i szuka czegoś nowego. Właśnie, czego? Jak spostrzega strony które go otaczają? Na te i inne pytania postaram się dzisiaj odpowiedzieć, razem z gościem - użytkowniczką Api! Api jest popularną użytkowniczką naszego forum, jednak przez trochę rzadszych i starszych userów, niezbyt znana... Więc proszę abyś nam tu trochę o sobie opowiedziała.
Api: Dzień dobry. Jestem Api i nie zdradzę tutaj swojego imienia. Mam 13 lat. Jestem w szóstej klasie szkoły podstawowej, niedługo rozpocznę edukację w gimnazjum. Nie jestem jakimś niezwykłym i barwnym człowiekiem, niestety... W wolnym czasie lubię czytać, pisać, nawet rysować, choć to ostatnie najmniej, bo niezbyt mi wychodzi... Z pisaniem lepiej, np. moje opowiadanie ,, Poskromienie Kretesa '' zebrało nawet przyzwoite oceny. Ostatnio sprawdzam potencjał aplikacji do tworzenia muzyki, może uda mi się stworzyć coś znośnego... Lubię korzystać z komputera, uczę się programować. Nie jestem wyjątkowo socjalnym człowiekiem, wolę spokój. Często też robię z siebie głupią, nawet jak się staram... Może przejdźmy do następnego pytania.
Ja: Dobrze. Co skłoniło Cię do zalogowania się na forum? Reksio czy może urok obrazków pod działami? 
Pamiętasz może pierwszą rzecz która rzuciła Ci się w oczy, będąc tu pierwszy raz?
Api: Trudne pytanie... To było raczej takie ,, O! Forum Reksia! Zobaczmy, co my tu mamy... '' z resztą, najpierw trafiłam na Reksiopedię. Przeczytałam artykuł o forum,
kliknełam w link... I po prostu zaczęłam eksplorować forum. O oficjalnej stronie dowiedziałam się sporo po rejestracji. Dotąd nie wiem, co skłoniło mnie do rejestracji. To nie w moim stylu, rejestrować się na forach. Ale tu było jakoś inaczej... nie wiem. Artur kiedyś napisał tak: ,, To forum zawiera w sobie pewną magię i przyciąga osoby, które potrafią stworzyć miłą atmosferę i podyskutować na różne ciekawe tematy. ''. Nie wiem, czy zaliczam się do takich osób, no ale..
Ja: Czyli jednak Reksio. Zaglądając w twoje archiwum postów, można zauważyć różnorodność miejsc postów. Opowiadanie, rysunki... Miejsca w które łatwo się wkręcić i pozostać na dłużej. Który dział uważasz za ''płuca forum''? Chodzi o dział, który mimo wszystko dalej jest aktywny i nie przestaje nudzić. Odpowiedź uzasadnij.
Api: Według mnie, nie ma takiego działu.Każdy dział jest ważny, każdy powinien być aktywny. To dlatego staram się być aktywna w tak wielu. Wiadomo, twórczość fandomowa jest ważna, z czego chyba bardziej lubię opowiadania, ale tylko trochę bardziej od rysunków. Choć, jak sam kiedyś zauważyłeś, ,, Nasza Twórczość '' to nie tylko rysunki. Ale rysunki przeważają. :) Opowiadania lubię też troszeczkę ( ale tylko troszeczkę ) bardziej niż rysunki ponieważ to drugie wychodzi mi lepiej... każdy to przyzna. Podsumowując, na obecna chwilę nie jestem w stanie powiedzieć, jaki dział lubię najbardziej.
Ja: Okej. Biorąc pod uwagę statystyki, można zauważyć, że działami w których jest najmniejszy ruch są działy o Reksiu. Jak myślisz, dlaczego?
Api: Hm... Trudno powiedzieć. Być chodzi o to, że wiele kwestii o Starej Serii zostało już ,, obgadane ''... Tematy są właściwie wyczerpane, choć, można pewnie by było stworzyć kilka nowych... Ale nie wiadomo o czym.
Ja: Dobrze powiedziane - mimo wszystko znajdą się jeszcze tematy mało obgadane, w których ciekawie byłoby wtrącić swoje trzy grosze. Stąd też pytanie - które tematy (twoim zdaniem oczywiście) są najciekawsze, jeżeli chodzi o działy z Reksiem.
Api: Tematy typu ,, Pogadanki o wszystkich miejscach i postaciach '', ,, Solucja '' ( tematy bardzo potrzebne, z uwagi jak diabelsko trudne są Reksie :), ale raczej tylko do przeglądania ) i oczywiście tematy, w których udzielili się twórcy Przygód.
Ja:A jakich tematów twoim zdaniem brakuje, o ile wgl jakichś?  Czy jest jakaś recepta na to, aby te działy odzyskały dawną światłość?
Api: Och... Nie wiem. Może zdanie nowych użytkowników, można zauważyć że zawsze najpierw tam się wypowiadają... Nie wiem.
Ja: Dobrze. W wielu kwestiach użytkownicy naszego forum są podzieleni - zwykle Ci starsi z młodszymi. Kolejne pytania będą właśnie w stylu dosyć popularnych gierek ''hit czy kit''? Jestem ciekawy co ty sądzisz o wybranych przeze mnie sprawach. Prosiłbym jednak o uzasadnianie swojej odpowiedzi. Zacznijmy, więc: 
Potwory. Hit czy kit?
Api: Poproszę następne pytanie.
Ja: Konkursy. Rutyna czy wyjątkowość?
Api: W konkursach zawsze jest pewna wyjątkowość, trochę trudno mówić o rutynie, gdy mamy do czynienia z czymś, co z założenia dzieje się raz na jakiś czas. :P Po za tym, w końcu to konkursy mają być odskocznią od codzienności, a nie odwrotnie.
Ja: Avatary. Stare czy nowe?
Api: Hm... Mówisz o formie starej czyli ,, tylko avatary z galerii '' i nowej czyli ,, Miej avek jaki chcesz, byle nie łamał regulaminu avatarów ''? Hm, opcja druga nie jest zła. Każdy może mieć w swoim profilu odrobinę oryginalności, choć ja korzystam z galerii. Mniej zachodu.
Ja: Nowe cenzury. Potrzebne czy niekoniecznie?
Api: Niektóre cenzury były wręcz konieczne, np. Słynna ,, afera mięsna '' choć niektóre dały odwrotny skutek, co można było zobaczyć np. na chacie. Oj, dobrze to pamiętam... No i np. starsze posty i opowiadania zaczęły dziwnie wyglądać, co ostatnie zmartwiło mnie najbardziej. No i trudno nie zapomnieć tego zażenowania, gdy cenzura znów przeinaczyła post lub wiadomość na chacie...
Ja: Ostatnie pytanie z wiadomego cyklu, tym razem jeszcze bardziej na czasie: ,,Piraci bez Karaibów: Klątwa Kretesa''. Co sądzisz?
Api: Właściwie prawie nic nie wiemy, oprócz tego, że gra będzie w pełnym 3d a także znamy ogólny rys fabularny... Mimo wszystko, jestem ciekawa, i, w zależności od tego na jakie platformy zostanie wydane ( choć wszystko wskazuje na urządzenia przenośne ) może zagram.
Ja: Pozostaje już tylko jedna kwestia, o którą wiem, że wiele osób Cię męczy. Tajemnicą nie jest, że spora część userów czeka na twoje artystyczne prace, no i również jakąś opowieść. Planujesz coś?
Api: Powiem tak: Cierpliwość jest cnotą.  Nie martwcie się, niedługo coś dostaniecie. Tylko nie wiem, czy się wam spodoba.. Co do planów: Pomysłów jest dużo, od kontynuacji ,,Poskromienia Kretesa'', przez przygodową historię w klimacie lekkiej grozy i przygodową historię w klimacie steampunk, do futurystycznego science fiction o Układzie Kurana i ufokurach uzbrojonych w laserowe dzidy. Mam też pewien projekt, który nie będzie dział się w uniwersum Reksiowym, choć w nim się zacznie i zakończy. Więcej nie zdradzę. ;)
Ja: Tyle jeśli chodzi o forum. Z forumowej natury jesteś raczej tajemnicą osobą, więc zobaczymy jak to będzie z tymi luźniejszymi pytaniami. Jak już powiedziałaś, kończysz w tym roku szkołę podstawową, to wiąże się z tym, że po wakacjach lądujesz w gimnazjum. Gdybyś miała udać się do gimnazjum z profilami, jaki byś wybrałaś? Na jakie przedmioty jesteś lepiej nastawiona, idą Ci lepiej?
Api: Nie wydaje mi się, żebym była jakoś wyjątkowo tajemnicza. Po prostu, staram się nie mówić o sobie za dużo, bo anonimowość, bo bezpieczeństwo... a po za tym, nie chcę wyjść na narcyza. Po za tym, jestem bardzo nieśmiała i bardzo cenię sobie prywatność. Co do pytania : Właściwie lubię wszystkie przedmioty, może oprócz wychowania fizycznego, nie uczęszczam, problemy że zdrowiem, no i jednego... Bardzo się tego wstydzę, uważam to za przejaw bycia kimś nieiteligentnym, delikatnie mówiąc... Nieważne, ile bym się uczyła, z matematyki zawsze będę miała 4. O dziwo, z informatyką nie mam żadnych problemów, ale matematyka... Nie wiem, za dużo w niej sztywnych ram i zupełnie niepotrzebnych udziwnień. Najgorsze jest to, że nauczyciele sprawiają wrażenie, jakby zupełnie nie liczył się dla nich prawidłowy wynik, tylko samo działanie. A może to ja jestem jakaś ułomna? Oprócz tego, wszystko idzie mi dobrze, 5, 6 nawet... Więc: Wszystko, tylko nie profil sportowy i matematyczno - jakiś tam. Za to informatykę lubię... dziwna jestem.
Ja: Ciekawe. Zdarza Ci się czasem patrzeć w przyszłość? W jakim zawodzie się widzisz?
Api: Tak szczerze? Jeszcze całkiem niedawno odpowiedziałabym, że informatyka. Ale teraz to już nie wiem... Musi to być zawód dobrze płatny. I najlepiej niech wszystko dzieje się rutynowo. Nie lubię nagłych zmian, improwizacji... Zawsze wszystko muszę mieć zaplanowane ze sporym wyprzedzeniem.
Ja: A jaka jest twoja fobia?
Api: Nie mam żadnych fobii... Panicznie lęki się leczy.
Ja: Jakiego typu muzyki słuchasz?
Api: Oj... Tu mnie macie. Nie mam ulubionego typu muzyki. Po prostu, w prawie każdym gatunku jest kilka, jeden, dwa utwory które lubię. Rock, elektroniczna, hip - hop, nawet klasyczna. Jedyny gatunek muzyki którego nie lubię, to disco - polo.
Ja: I tym sposobem pozostaje pytanie, bez którego mój wywiad nie jest moim wywiadem, czyli: jaki jest twój ulubiony smak pizzy? :)
Api: Zwykła, z pieczarkami. :mrgreen: Bez mięsa, oliwek i cebuli, same pieczarki. No dobra, to tradycji stało się zadość... :lol:
Ja: Prawdę mówiąc, dobrnęliśmy do końca. Standardowo, masz teraz czas na dodanie (lub nie dodanie) czegoś od siebie, możesz kogoś pozdrowić i tym podobne.
Api: Pozdrawiam... właściwie wszystkich, którzy to teraz czytają, dziękuje za pomoc i... Dziękuje, że mnie jakoś wytrzymujecie, wiem, jakie to trudne. :D
Ja: A ja dziękuję, że zgodziłaś się udzielić mi wywiadu. :)

Przeczytałeś? Skomentuj. To nic nie kosztuje, a tak motywuje.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 20 kwi 2014, 17:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL