Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Strach. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Strach.
Prosimy, nie dawajcie nam banów.
To tylko opinia.
A to jest zagłada.
Tak, zagłada.
Błędne koło. Zagłada niczym toczące się koło, niszczy to co stworzyliśmy.
Jeszcze nie jest za późno, aby cokolwiek zmienić. Ale prosimy, wysłuchajcie nas.
Spójrzcie na forum. Potworium. Pozorna grupa potworów. Wy nimi kontrolujecie. Ale czy na pewno? Czy one nie kontrolują wami? Czy to wszystko nie wyszło spod kontroli? Może bariera pomiędzy nami a nimi to tylko złudzenie? Dlaczego zmieniacie nam nicki i rangi? To was śmieszy? A teraz was zdziwię. Nas to nie śmieszy. Naprawdę. Boimy się, że to forum zanika. Powoli, ale śmiertelnie. Tak wygląda przyszłość? Potwory? Co dalej? Zmienianie haseł? Dokąd to zmierza? Chcemy normalnych konkursów. Chcemy normalnego forum. Chcemy zaczerpnąć przeszłości. Tej, w której na forum nie było tych bestii. Przedwieczny będzie erupcją. Świąteczny nastrój pełen potworów i kolejnych walk. Pamiętajcie, że to tylko opinia. Nic nikomu nie narzucamy. Ale mamy tego dosyć. Do czego to zmierza? Czy nie jest już za późno? Postąpcie z tym jak chcecie. To wy władacie tym forum, nie my. Ale mamy prawo do własnej opinii. To od was już zależy czy wywalicie ją do kosza jak pozostałe, czy przemyślicie.

Liczność grupy pozostaje tymczasowo tajemnicą.
Wesołych Świąt!


Wt, 24 gru 2013, 15:34
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Strach.
Hmm, też tak sądzę. Na początku było fajnie, teraz to się robi nudne.
To forum REKSIA, admini.
Nudzi nas Pandemonium i inne dziady.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 24 gru 2013, 15:44
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Strach.
Nie żeby coś, nic do was nie mam, ale Matek całkiem nieźle to napisał.
Toczące się koło - to chyba tak trochę wygląda.
Jakbyśmy się ciągle toczyli nie mogąc przestać i zrobić czegoś innego.
To nudne, jakby nie patrzeć. Ale jak uważacie.
Jeszcze raz wesołych świąt. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 24 gru 2013, 15:48
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Strach.
Ja jestem osobiście oburzony tym, co się dzieje na Forum. Te całe zmienianie nicków, awatarów po prostu jest mi nie w smak. Mi to się nie podoba, gdyż chcę z przyjemnością wchodzić na forum, a nie się nudzić. W całej okazałości popieram Mątka.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 24 gru 2013, 15:50
YIM WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Strach.
Zgadzam się z innymi.
Na początku tak byłem wesoły że się coś dzieje ale potem...


Wt, 24 gru 2013, 16:38
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Strach.
W żadną stronę nie można przesadzać. Fakt, Potworium, które miało być rozrywką dla userów, samo momentami robi sobie z nich rozrywkę, ale żeby od razu je przez to zamykać? Zresztą, 9 na 10 takich przypadków to prośba userów, żeby pozmieniać im nicki, rangi, avki...
Nie tylko o tym mówię: fakt, jest zachowaniem nagannym twierdzenie, że na forum jest się tylko dla Potworium, jak Autor, ale również nie w porządku jest tępienie na siłę Potworium, które... no, sprawia, że na forum nie jest aż tak nudno, jak było.
Zgadzam się z Mątkiem: to błędne koło. Miesiąc spokoju, konkurs, zapowiedź ataku, atak, okupacja, koniec konkursu, walka, miesiąc spokoju, konkurs, zapowiedź ataku, atak, okupacja, koniec konkursu, walka, miesiąc spokoju... ale czy to jest powód, żeby zamykać Potworium? Nie lepiej po prostu spróbować wyjść poza ten schemat?
Moja prośba do Adminów: nie usuwajcie. Naprawcie. Łatwiej byłoby usunąć, ale łatwiejsza droga rzadko jest dobra...

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Wt, 24 gru 2013, 17:39
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Strach.
Proszono mnie o wypowiedzenie się, więc postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Kwestie użytkowników zaznaczyłem kolorem niebieskim, a swoje... czerwonym.

Prosimy, nie dawajcie nam banów.
Hmmm, nie rozumiem. Słowa moim zdaniem zostały użyte tylko dla "klimatu" wypowiedzi. Żyjemy w wolnym kraju, jest demokracja, nie znam powodu dla którego miałaby się dziać komuś krzywda poprzez tego typu rzeczy.


To tylko opinia.
A to jest zagłada.
Tak, zagłada.


Tak, zagłada, sermagedon, apokalipsa i ślepy kret wie jeszcze co. Panie Mątek, proponuję wziąć głęboki wdech, a później zakończyć go jednym pięknym wydechem. Szczerze to ten tok wypowiedzi przypomina mi starsze babcie, walczące o krzyż i inne takie.


Błędne koło. Zagłada niczym toczące się koło, niszczy to co stworzyliśmy.

Niszczy to co stworzyliśmy... No cóż, pewnie niszczy. Ale jaki jest sens powtarzania ciągle tego samego co już było?
Nie ma się co oszukiwać, od 2007 roku, gry z Reksiem nie powstają tak jak powstawały wcześniej. Może chodzi o roszady w składach programistów, może chodzi o problemy wewnętrzne... No cóż, nie mi to sądzić. Pomysł na Potwory wziął się między innymi z braku aktywności na forum. Skoro Aidem dawno go opuściło, a my drogą wyborów zostaliśmy ich następcami na stanowiskach administracji, myślę że teraz od nas zależy to, co zrobimy dla forum i jak to zrobimy.
Potwory nie odbiegały niczym Reksiowym postaciom... ba... Były nawet tworzone na ich wzór. Nie zapoczątkowaliśmy niczego nowego, tylko opierając się o filozofie Aidem, tworzyliśmy dalszy, ciąg "fan"historii, w której to wy byliście bohaterami.
Z dwojga złego, Reksio odszedł na poboczny plan. Nie uważam tego za naszą winę, ani za winę kogokolwiek. Jednak częstotliwość wychodzenia gier z nim znacznie zmalała od starszych czasów, a to automatycznie już obniża zainteresowanie serią gier.


Jeszcze nie jest za późno, aby cokolwiek zmienić. Ale prosimy, wysłuchajcie nas.
Spójrzcie na forum. Potworium. Pozorna grupa potworów. Wy nimi kontrolujecie. Ale czy na pewno? Czy one nie kontrolują wami? Czy to wszystko nie wyszło spod kontroli? Może bariera pomiędzy nami a nimi to tylko złudzenie?


Potwory kontrolują nami, sami się nimi stajemy, wszystko wyszło spod kontroli. Brzmi idealnie.... ironicznie.
Najlepsze jest jednak to że sam autor tej wiadomości już na początku MMS, narzekał ze nie ma tam Reksia i ogólnie wszystko jest bee. Skończyło się na tym, że sam ten konkurs wygrał. Ciąg dalszy ironii? Czemu nie.
Rozumiem że Polacy to jeden z najbardziej narzekających na czyjąś pracę narodów, ale czy nie uważacie że tu już wieje... małą przesadą i kompleksami? No cóż, nie mi to sądzić.

Dlaczego zmieniacie nam nicki i rangi? To was śmieszy? A teraz was zdziwię. Nas to nie śmieszy.

Była to część przedstawienia, która i tak nie przyniosła niczego złego. Wzbudziła tylko reakcje narzekających na wszystko od dawien dawna osób. No cóż... Nie wiem czy jest sens rozpatrywania tego, czy kogokolwiek to śmieszy, czy nie śmieszy. Scenariusz to scenariusz, a wszystkiego trzeba było się w jakiś sposób trzymać. Może było to monotoniczne, ale w obecnych standardach i właściwościach forum, jedynie takie coś jest możliwe.


Naprawdę. Boimy się, że to forum zanika.

Ma już prawie 9 lat, a stworzone zostało już w czasach, kiedy 4 części gier, już dawno były w sklepach. Trend z Reksiem miał więc okazje do rozprzestrzenienia się, a nowo wychodzące gry, tylko wzbudzały pojawianie się nowych użytkowników.
To chyba nie takie dziwne, czyż nie? Stąd też wzmożona aktywność w pierwszych latach forum. Teraz jak wiadomo, pokolenie się zmieniło, są inne wymagania i wszystko ulega diametralnie zmianie, a trend z Reksiem powoli upada.
Nie twierdzę że "Potwory" są rozwiązaniem tego problemu, bo nie są. Jest to jedynie fanowskie show, które ma na celu potrzymanie tradycji. Aidem zajmuje się Reksiem, a my powiedzmy... tworzymy nieoficjalnie coś, co w jakiś sposób może potrzymać zwyczaje Aidem.


Powoli, ale śmiertelnie. Tak wygląda przyszłość? Potwory? Co dalej? Zmienianie haseł? Dokąd to zmierza? Chcemy normalnych konkursów.

Normalne konkursy... Okej. Czemu nie? Normalne, które zapewnią wam rozrywkę z Reksiem, Kretesem, Kari Matą i Molly?
Nie ma problemu. Potwory były tylko odskocznią od tego co było przez cały czas. Nie odbiegały one jednak w żaden sposób od Reksiowych zarysów, a sam dzielny został wprowadzany w każdych możliwych lukach w scenariuszu.
Wszystko ma swoich zwolenników jak i hejterów. To już naturalna rzecz, tak więc nie sądziłbym tego wszystkiego tak pochopnie.

Co do zmieniania haseł, w dalszym ciągu uważam że to tylko część "pobudzających" słów kluczowych, które mają na celu nadanie klimatu wypowiedzi, tak więc się nie wypowiem. Wszyscy dobrze wiemy, że takie coś nigdy nie mogłoby mieć miejsca.



Chcemy normalnego forum. Chcemy zaczerpnąć przeszłości.

Jeśli o to chodzi, to nikt z nas nie musi okazywać żadnej inicjatywy. Wystarczy jednak spojrzeć na przeszłość, "spokojną", aż za spokojną przeszłość. Wszystko co robimy, robimy to dla was, nie mamy z tego żadnego wynagrodzenia ani niczego, co mogłoby nas mobilizować. Jedyną rzeczą jest wasza wdzięczność.


Tej, w której na forum nie było tych bestii. Przedwieczny będzie erupcją. Świąteczny nastrój pełen potworów i kolejnych walk.

Wszystko zostało zaplanowane i prowadzone zgodnie z duchem scenariusza. Wiedzieliśmy o narzekających osobach i chcieliśmy to w jakiś sposób zakończyć. Nie twierdzę jednak, że zakończyć oficjalnie, bo poboczne wątki na pewno się kiedyś zdarzą, bądź chociażby jakieś odskocznie, którymi to w przypadku Reksia były Potwory. Święta to jak wiadomo magiczny czas, w którym życzenia się spełniają. Cóż... Spełniły się? Myślę że tak, a przynajmniej większość, którą sami mogliśmy w jakiś sposób zrealizować, bez niczyjej pomocy. Myślę, że najwyższy czas abyście zrozumieli, że nie robimy tego wszystkiego dla własnej satysfakcji, tylko dla chęci pomocy temu upadającemu już i tak miejscu. To dzięki nam forum jeszcze prowadzi jakiś tam żywot i myślę że wspólnymi siłami możemy go jakoś utrzymać. (Jakbym zaczął mówić jak kłamiący na każdym kroku polityk, to zaznaczcie to.)


Pamiętajcie, że to tylko opinia. Nic nikomu nie narzucamy

Nie ma sprawy, każdy ma prawo do swojego zdania.... Przynajmniej w Polsce.

Ale mamy tego dosyć. Do czego to zmierza? Czy nie jest już za późno? Postąpcie z tym jak chcecie. To wy władacie tym forum, nie my. Ale mamy prawo do własnej opinii. To od was już zależy czy wywalicie ją do kosza jak pozostałe, czy przemyślicie.

Myślę że te słowa po ostatniej "zmianie", brzmiałyby teraz nieco inaczej, tak więc nie ustosunkuję się do tego.

Liczność grupy pozostaje tymczasowo tajemnicą.

Hemoglobina... mistyfikacja... i taka sytuacja... Tak, to już znam. Myślę jednak że większa część tej grupy podąża z myślami głównych "filozofów" nowej rewolucji i traktuje ich zdanie jako słowo święte. Druga część myśli, że "jest w tym trochę racji", i ma do tego prawo. Nie chcę nikogo osądzać.


Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt.


Hmm, też tak sądzę. Na początku było fajnie, teraz to się robi nudne.
To forum REKSIA, admini.
Nudzi nas Pandemonium i inne dziady.


Monotonia pojawi się zawsze, niezależnie od tego co się zrobi i jak się to zrobi. Takie jest życie, a precyzując... Taka jest Polska. Jeśli o forum, może i da się to zmienić, ale na pewno nie na obecnym silniku i na obecnych umiejętnościach jego " zmian".


Nie żeby coś, nic do was nie mam, ale Matek całkiem nieźle to napisał.
Toczące się koło - to chyba tak trochę wygląda.
Jakbyśmy się ciągle toczyli nie mogąc przestać i zrobić czegoś innego.
To nudne, jakby nie patrzeć. Ale jak uważacie.
Jeszcze raz wesołych świąt.

Moją opinię na temat tego co napisał Mątek, już wyraziłem. Każdy ma jednak prawo do swojego zdania i nic mi do tego.
Toczące się koło to przykład obcującej wszędzie i zawsze monotonii. Wszystko się kiedyś znudzi, ale o tym już pisałem.
Tak, Wesołych Świąt.

Ja jestem osobiście oburzony tym, co się dzieje na Forum. Te całe zmienianie nicków, awatarów po prostu jest mi nie w smak. Mi to się nie podoba, gdyż chcę z przyjemnością wchodzić na forum, a nie się nudzić. W całej okazałości popieram Mątka.

Chaos czy nie Chaos, scenariusz był scenariuszem. Chwila odstępu od spokoju nigdy nikomu nie zaszkodzi i nie zaszkodziła.
Użytkownicy w większości przypadków sami prosili o dane zmiany i również w większości przypadków sprawiało im to frajdę.
Jeśli byli ci, którzy uważali inaczej... Cóż... Wszystkie "szkodzące" operacje zostały naprawiane, więc nie sądzę aby ktokolwiek miał teraz jeszcze jakieś niedogodności z nimi związane. O złych przeżyciach i traumach, ewentualnie można rozmawiać z psychologiem, ale nie sądzę że w tym przypadku takie mogłyby się pojawić. Wszystko jednak zmierzało do finalnego kresu ze złem i odroczenia go na jakiś czas. Słowo odroczenie nie zostało użyte w poprzednim zdaniu dosłownie.


Zgadzam się z innymi.
Na początku tak byłem wesoły że się coś dzieje ale potem...


A potem wkradła się nutka monotonii i tego że " ALEE TO JUŻ BYŁO". Omijając jednakowy sens obu wyrażeń czy zwrotów,
Miejmy nadzieję że wszystko potoczy się jak w piosence Czerwonych Gitar i... nie wróci więcej. Mam na myśli rzecz jasna niezadowolenie.



W żadną stronę nie można przesadzać. Fakt, Potworium, które miało być rozrywką dla userów, samo momentami robi sobie z nich rozrywkę, ale żeby od razu je przez to zamykać? Zresztą, 9 na 10 takich przypadków to prośba userów, żeby pozmieniać im nicki, rangi, avki...

No cóż...


Nie tylko o tym mówię: fakt, jest zachowaniem nagannym twierdzenie, że na forum jest się tylko dla Potworium, jak Autor, ale również nie w porządku jest tępienie na siłę Potworium, które... no, sprawia, że na forum nie jest aż tak nudno, jak było.
Zgadzam się z Mątkiem: to błędne koło. Miesiąc spokoju, konkurs, zapowiedź ataku, atak, okupacja, koniec konkursu, walka, miesiąc spokoju, konkurs, zapowiedź ataku, atak, okupacja, koniec konkursu, walka, miesiąc spokoju... ale czy to jest powód, żeby zamykać Potworium? Nie lepiej po prostu spróbować wyjść poza ten schemat?
Moja prośba do Adminów: nie usuwajcie. Naprawcie. Łatwiej byłoby usunąć, ale łatwiejsza droga rzadko jest dobra...

O monotonni napisałem już chyba wystarczająco dużo, żeby to niezliczony już raz powtarzać. Zawsze można wyjść poza schemat, ale ten od MMS miał określone zasady.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Śr, 25 gru 2013, 19:40
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Strach.
Moje zdanie na ten temat wyłuszczyłem dość jasno w rozmowie PW z Kretesem. Cytuję:

Cytuj:
Hm... No cóż. Gdyby było tak, jak w dawnych czasach, Potworium w ogóle nie byłoby potrzebne, a w każdym razie na pewno nie w tej wielkiej, rozbudowanej formie co teraz. Moim własnym zdaniem rozróba świąteczna była całkiem niepotrzebna, wręcz szkodliwa, kolidowała z klimatem bezpiecznych, radosnych świąt, ale cóż, Dizel koniecznie chciał kolejny performance. Plus jest jedynie taki, że absolutnie cała zła część Potworium dostała wtedy łupnia, więc w najbliższym czasie nie powinno być żadnych bitew i nie planujemy też rozszerzać Potworium. Było tego trochę za dużo w mijającym roku jak na mój gust.
Niestety, nie bardzo mamy w czym wybierać, jeśli chodzi o podtrzymywanie aktywności forum. Potworium to ostateczny sposób forum na przetrwanie w przedłużającym się braku CoS2. Ot, chociażby jedynymi obecnie edytowanymi hasłami Reksiopedii są właśnie te o tej grupie, reszta projektu właściwie stoi. Opowiadania w dużej mierze zamarły, tak samo działy o grach. Mówiąc wprost - całe nasze forum to w tej chwili kolos na glinianych nogach, a tymi nogami jest właśnie Potworium. Póki nie wykombinuje się jakichś "kul", innych sposobów podniesienia aktywności, jesteśmy na nie skazani.


Chcecie jakichś zmian? Proszę bardzo, możemy ich dokonać, jeśli wymyślicie lepszy środek zastępczy. W Święta może bitwa nie była potrzebna, ale patrzmy na jasną stronę mocy - kwestia kryjących się na drugim planie i nie do końca rozbrojonych wrogów-potworów została właściwie rozwiązana i nie ma żadnych wątków, które wymagają zamykania kolejnymi nudnymi bitwami, w których ciągle powtarza się ten sam schemat. Nie wiem też, skąd te insynuacje, że za krytykę Potworium ktoś mógłby dostać bana. Moderatorium nie dyktatura, liczymy się z waszym zdaniem.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 25 gru 2013, 20:10
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Strach.
Hmmm, Doktor, postacie z Reksia?
Nie da rady. Prawa ma AidemMedia, jedynie Reksio egzystuje, ale to stworzony już wcześniej.
Za mało Reksia?
Bo AM nie daje niusów o CoS2.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 27 gru 2013, 15:58
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Strach.
Ż. Art napisał(a):
Hmmm, Doktor, postacie z Reksia?
Nie da rady. Prawa ma AidemMedia, jedynie Reksio egzystuje, ale to stworzony już wcześniej.
Za mało Reksia?
Bo AM nie daje niusów o CoS2.

Dodam tylko, że i tak nikt prócz forum+rodzice dzieci (bo to Reksio, etc.) nie kupi normalnej gry z Reksiem (czyli takiej z PR). Zawsze możemy zrobić postacie z Reksia, ale tym samym narazimy się na potencjalne kary. Zresztą, podobno sama postać Reksia ma problemy z prawami autorskimi. Reksio i tak nie występuje w Cosowcu. Co proponuje:
*Powrót do eventów takich jak "Magiczne święta"
*Organizowanie rozmów z potworami takich jak kiedyś z Panem Potworem czy Ceasarem (grał pan w PR? Czy pan wystąpił? Czyli takie tematy reksiowe).
*Zwiększenie Gwardii o oddziały już bardziej specjalistyczne takie jak "Animacja" czy "Rex Trailer", coś co może zwiększyć zainteresowanie Reksiem
*Zalać kwejk memami z Reksiem... A tam..
*Pisanie opowiadań o Potworium współpracujących z Reksiem i userami (takie jak Venitas... i, mam nadzieję, Atak krzeseł).
*Częstrze pojawianie się Dzielnego Psa.


Pt, 27 gru 2013, 16:06
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Strach.
Ostatnio w zachowaniu forumowiczów jest mało reksiowości, różnimy się wszyscy od użytkowników z zamierzchłych czasów.
Moderatorium chciało się dostosować do generacji i jednocześnie dać coś nowego, świeżego.
Zgadzam się, że faktycznie dużo dziwnych rzeczy działo się w grudniu, ale to miał być finał MMS. Musiało być trochę strasznie :wink:

Prawa do postaci Reksia i postaci z gier AM to już trochę inna sprawa: generalnie forum należy do AidemMedia, więc z użyciem postaci z ich gier nie powinno być problemów (prawnych).

_________________
Obrazek


Pt, 27 gru 2013, 18:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 11 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL