Teraz jest N, 28 kwi 2024, 00:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Przygody Postaci z Przygód Reksia /cz.1/ 
Autor Wiadomość
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post Przygody Postaci z Przygód Reksia /cz.1/
Część 1 czas zacząć!

Rozdział 1
- Mam prawo do własnego zdania! Czy tego chcesz, czy nie!- rozlegały się wrzaski z domu kretów.
- Ależ Kretesku! To tylko Ci się przyśniło! Wcale nie chciałam, żeby podłączyli Ci kroplówkę!
- Molly! Usiądź bliżej. Źle się czuję. Zadzwoń po pana doktora. Zawołaj najpierw wszystkich z podwórka. Chcę im coś powiedzieć- wyjąkał Kretes.
- Dobrze, krecie, ale najpierw wypijesz zioła które Ci zaraz zaparzę. Dobrze?- spytała spokojnym głosem kretonka.
- Ok.
Molly nie zdążyła wstać,a weszli do środka: Reksio, Kari Mata Hari, Kogut Wynalazca, Kornelek.
- I co? Jedziemy na wycieczkę do... lasu?- spytał Reksio widząc, że jego najlepszy przyjaciel leży opatulony w koce.
- No chyba nic z tego- powiedziała Molly.- Z powodu choroby Kretesa zapomnieliśmy o wycieczce. Nie możemy pojechać z wami. Przykro nam. Jedźcie bez nas na piknik, który miał być w lesie.
- Molly! Mam pomysł!- krzyknął z samego końca Kornelek.
- Zanim mi coś powiesz, to wejdźcie.
- A więc, możemy rozłożyć koc na podłodze! Poukładamy rzeczy na kocu i gotowe!
- No może i tak- wymamrotał spod kołdry Kretes.- Ale nie będziemy mogli usłyszeć tego pięknego śpiewu ptaków.
- Da się zrobić- powiedział Reksio.- Kari ma super płytę z odgłosami różnych ptaków! Kogucie, przynieś magnetofon! Kari, skocz szybciutko po naszą płykę!

C.D.N.


Pn, 11 maja 2009, 13:33
Post 
Nawet dobre, może być :). Chciałam zwrócić uwagę, że po "mowie" narratora nie robi się kropki, chyba, że chcemy napisać drugie zdanie w jego mowie.
Na razie mało się dzieje i wogóle, ale lepsze niż takie opowidania bezortograficzne i tylkodlaspamowe xP.
Czekam na, mam nadzieję lepszy, ciąg dalszy (który ma nastąpić. chyba...).


Pn, 11 maja 2009, 18:36
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 lis 2007, 15:50
Posty: 446
Lokalizacja: wiesz, że lubię makaron?
Post 
Całkiem niezłe, czekam na następne rozdziały

Plusy:
+ dobra pisownia
+ ciekawe
+ humorystyczne

Minusy:
- mała oryginalność

Ocena 9/10


Pt, 15 maja 2009, 10:32
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 cze 2009, 09:06
Posty: 11
Post 
Ta Agata 9 ma talent według mnie niech go rozwija!


Śr, 30 gru 2009, 21:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL