Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 18:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Dziwna przygoda 

Podoba się wam?
Tak 36%  36%  [ 5 ]
Nie 64%  64%  [ 9 ]
Liczba głosów : 14

Dziwna przygoda 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Jak chcesz zobaczyć dialog, poczytaj se ,,Sprawę MADNACZa", ostatnie rozdziały składają się wyłącznie z dialogu (nad czym ubolewam). 4/10-jak tu swobodnie mówisz o śmierci i zabijaniu...

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 14 mar 2010, 20:42
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Zgadzam się Nieznany. Napisz jakoś inaczej jak już musi być o zabijaniu. Nie powinno być czegoś takiego. Spróbuj zrobić ciekawsze i najpierw napisz w wordzie, to chociaż będzie bez błędów. Także zacznij dopisywać dialogi, bo naprawdę można je tu wstawić i wcale nie na siłę. 4/10.


N, 14 mar 2010, 21:26
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
O zabijanie się nie czepiajcie, opowiadanie jeszcze się nie skończyło, więc zabijania nie krytykujcie!

Przepraszam, że rozdział dopiero dziś, byłem chory na żołądek, i w ogóle coś nie miałem czasu pisać... Ale jest następny rozdział:

Rozdział dwunasty
Pertraktacje i posiłki

Kornelek poszedł do króla i zaczął rozmowę:
- Chcę pokoju, a jeżeli się zgodzicie, pójdziemy do niewoli i odwołamy posiłki!
- Zgadzam się. -rzekł król. Zwrócił się do żołnierzy:- Do lochu z nimi! Dopilnujcie, żeby odwołali posiłki! Idziemy do naszego zamku! Od teraz to ten zamek!- Żołnierze wypełnili rozkaz króla i bohaterowie trafili do lochu. Kornelek rzekł do długofalówki:
- Odwołuję wszystkie oddziały, niech lecą z powrotm na Kurana!- Po tej przemowie bohaterowie siedli na ziemi, a żołnierze poszli do wejścia do lochu. Kornelek rzekł do przyjaciół- Nie nacisnąłem guzika. Będą tu za jakąś godzinę. Teraz możemy odpocząć.- wszyscy siedli na ziemi. Po 30 minutach kilku Leśnych Ludzi przyszło do nich i ich uwolniło. Byli oni bowiem skazani na tortury. Bohaterowie nie mieli żadnej broni, pozbawili ich jej. Nie chcieli ich zabić, robili to dla zabawy. Ale była jeszcze jedna belka ratunku- Kornelek miał szpon! Leśni Ludzie myśleli że to długofalówka i mu jej nie zabrali. Tak więc Kornelek wrzasnął gdy zostali uwolnieni-
-Gińcie, Leśni Ludzie, chociaż chyba raczej gińcie Leśne Kury, wy kury! A macie!- Po tej przemowie ogłuszył Leśnych Ludzi.

Proszę o oceny i krytykę, następny rozdział (jeżeli dowiem się co poprawić) w sobotę lub w niedzielę!

PS. Nie daję PSu !

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


Cz, 1 kwi 2010, 08:33
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
No cóż. Może być dłuższe, możesz trochę więcej opisów dać. Także sama gadanina z królem mogła być dłuższa, mógł król jeszcze coś zażądać. 5/10 na zachętę, bo z każdym rozdziałem jest trochę lepiej.


Cz, 1 kwi 2010, 08:36
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Widzę, że się bardzo starasz i każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej. Ten rozdział mógłby być dłuższy. 7/10 za znaczące postępy.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Cz, 1 kwi 2010, 09:15
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Dzięki za dobra oceny :wink: Rzeczywiście, starałem się bardziej, ale, jak napisałem, proszę o wytykanie mi błędów palcem :lol: , ale w sensie żebym je potem poprawił :wink: Tak więc proszę o krytykę!

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


Cz, 1 kwi 2010, 15:23
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Nie miałem weny, więc rozdział dopiero dziś... Ale już finał!

Rozdział trzynasty
Posiłki nadlatują i uwolnienie Reksia

Tak więc uciekli z lochu. Byli na szczycie schodów prowadzących do wyjścia, gdy zobaczył ich jeden żołnierz. Zwiali, ale byli gonieni. Po długiej ucieczce schowali się w lesie. Nadleciały posiłki z Kurana. Zaatakowały leśnych ludzi bronią, której oni nie znali, laserami. Leśni Ludzie pędzili gdzie pieprz rośnie. Posiłki przyniosły Kornelkowi klucze, które zniknęły. Mówili mu:
- Znaleźliśmy to, i nie wiemy, co to jest. A tak właściwie co robisz, panie, w świecie Omega?
- Jakim świecie?
- Świecie Omega, w 157633993 wymiarze!
- To ten wymiar?
- Tak! Na szczęście potrafimy przejść przez barierę wymiarową... A gdzie Reksio?
- Jesteśmy tu po to, żeby go uratować. Zaczekajcie tu na nas. Zaraz będziemy tu z Reksiem.- Tak zakończył rozmowę Kurator. Potem poszli po Reksia i go uratowali. Po opowiedzeniu mu wszystkiego Reksio zaczął skomleć. Wyczuł niebezpieczeństwo.

Koniec trzynastego rozdziału.

Rozdział czternasty
Niebezpieczeństwo i koniec przygód

Wszyscy zaczęli uciekać, bowiem Reksio wyczuł zapach Leśnych Ludzi. Przyszli zaatakować. Ale nasi bohaterowie... I wtedy Kretes się obudził.

Koniec czternastego rozdziału i koniec opowiadania.



Nie było zatem po co krytykować brutalności, bo żadnej nie było :lol:

Proszę o komentarze!


PS. Proszę mnie nie pytać o to, czy będzie dalszy ciąg, bo nie wiem... Ale chyba będzie!

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


So, 24 kwi 2010, 13:50
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Akcja trochę za szybko się dzieje. Trochę za krótkie. No ale brak błędów jest. I rozśmieszyła mnie końcówka z tym że Kretesowi się to śniło. Postawię ci 6/10 za rozdział, 5/10 za opowiadanie, bo sam jego początek już był gorszy. Mam nadzieję, że w kontynuacji będzie dużo lepiej.


So, 24 kwi 2010, 14:45
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Finał powinien być zwieńczeniem całego opo, a nie kilkoma zdaniami. Za rozdział dam Ci 3/10, a za całość 6/10.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


So, 24 kwi 2010, 16:20
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Oto link do tematu z kontynuacją. Będzie to to samo, ale widziane oczami Reksia, i pewnie trochę lepsze, bo mam większe doświadczenie!

http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?p=180729#180729

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


N, 2 maja 2010, 19:53
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Trzynastka i zakończenie (dwa czy trzy zdania to nie rozdział)-5/10
Całość-48/100, wypadło z obliczeń. Akcja za szybka trochę.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 2 maja 2010, 23:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL