Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Pamiętniki Psychopaty. 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Pamiętniki Psychopaty.
Tego opowiadnia nie zgubię, zrobiłam dla niego specjalny folder, wszystko dobrze. Opowiada ono o kocie, coś na kształt tego na moim avie. Tak właśnie wygląda i to nim się inspirowałam. Cząstka jego charakteru jest moja, a ta druga... to tylko moja chora wyobraźnia. Kocur jest samicą, imienia nie ma. Nie potrzebuje, przynajmniej tak sądzę. To taki krótki prolog przed prawdziwą akcją. Zapraszam do czytania. :3

---
Opowiadanie to będzie o kimś zupełnie innym, niż dotąd czytaliście. Głównym bohaterem nie będzie super bohater, ktoś o złotym sercu, urodzie czy rozumie. Wcale nie będzie chciał szerzyć dobra, osoba, o której czytać będziecie nie ma nawet zdrowych zmysłów. Mało interesuje ją ratowanie świata, czy inne takie, dość dziwne dla niej rzeczy. Jest to kot. Zwykły, rudo szary kocur, z zabójczym uśmieszkiem, mogącym wręcz wprawić w hipnozę. Nie jest zbyt wysportowana, zbytnią urodą też nie grzeszy. Jest zwykła, choć ma w sobie coś, co wyróżnia ją z tłumu. Jej specyficzny charakter. Jak poradzi sobie w świecie lepszych od siebie? Przekonacie się w opowiadaniu.
---
Często zastanawiam się gdzie jestem…albo gdzie mnie nie ma. W końcu jak wejdę do lodówki, to tam będę, a jak z niej wyjdę to już nie. Wracając do tematu – Chyba się zgubiłam. Nigdy nie widziałam miejsca, gdzie drzewa rosną do góry nogami, a droga jest fioletowa. Czy coś było w tych muchomorach? Jacyś dziwni tubylcy, mówili, żeby ich nie jeść, bo może to się skończyć śmiercią. Głupcy, kto to wymyślił? Przecież ja żyję! Zaraz… ja żyję? Na pewno? Ym… chyba tak. Chyba… Z resztą, to mało ważne. Czy tam żyje, czy już nie, ważne, żebym mogła dręczyć wszystkich. TO jest fajne. TO kocham. TO pragnę robić do śmierci. Tyle, że skoro już umarłam, to już mam tego nie robić? …. Stój! Wracamy. TO pragnę robić i po śmierci. Tylko bez skojarzeń proszę, to opowiadanie to nie… Nevermind. W reszcie, chodząc tą lipną ścieżynką dostrzegłam jakie dziwne jasne światło… A co mi tam, idę! Co będzie po drugiej stronie? Wyspa, pudło, jakiś pokój, może ciasto? O tak, zjadłabym ciasto. Takie karmelowo waniliowe z dodatkiem kalafiorów. To specjał w kraju gdzie się urodziłam. W zakładzie psychiatrycznym, o ile pamiętam. A tak zmieniając temat, mam chyba cichego wielbiciela. Pisze wprawdzie dziwnym językiem, ale cóż, może być. Podpisuje się urząd skarbowy. hym, dziwne imię. Jestem coraz bliżej jasnego światła, już szykuję widelec, to na pewno ciasto!

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


So, 15 paź 2011, 18:36
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
Tak, jest taka sama, ale inna, nie można tak pisać. Trochę bez ładu... Te żarty o lodówce i o urzędzie średnio śmieszne. Gramatycznie i ortograficznie całkiem dobrze. Z "TYM" chyba trochę zaczynasz przesadzać i z tą psychopatką. Jeszcze [!] się do takiego stanu nie doprowadziłaś... tak sądzę. Na razie nie wystawiam liczbowej oceny.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 15 paź 2011, 20:16
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
To nie opowiada o mnie, tylko o dziwnym kocie, o chorym umyśle. Te żarty, to nie są wcale żarty, tylko jej chore przemyślenia, da. |D Tak samo nieskładność zdań - To specjalne. Jest to dość dziwny kot opowiadający na bieżąco, co dzieje się w jego dziwnym życiu. c:

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


So, 15 paź 2011, 20:21
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
Spox, ja tylko piszę SWOJE przemyślenia! Ale sądzę, że trochę się z nią utożsamiasz.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 15 paź 2011, 20:23
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
Fajne czekam na dalszy ciąg! Na razie bez oceny, ale mi się podoba! :mrgreen: :twisted: :D :) :wink: 8) :!:

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


So, 29 paź 2011, 20:29
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
Fajne, podobaja mi się takie przemyślenia. Co z nich wyniknie ? ... Interesujące, doprawdy interesujące... 8/10 Czekam na więcej...

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 29 paź 2011, 20:38
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
fajne - ale ciasto z kalafiorem? xDDD jakby się dało to dokończ dalej :D

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


So, 10 gru 2011, 20:36
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 17 lut 2011, 17:58
Posty: 59
Lokalizacja: Prospit
Naklejki: 0
Post Re: Pamiętniki Psychopaty.
Odkop.

Zapowiada się dobrze jeśli nie wspaniale. Interesująca (nie)składność zdań. Zobaczymy co z tego będzie bo aktualnie za mało tekstu na opinie w skali 0 - 10.
Mam nadzieje na zaiste "Cupcakesowy"* klimat :)


* - Eh te moje chore słowotwórstwo....

_________________
Obrazek



Spoiler:


Wt, 24 sty 2012, 14:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL